Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-07-2017, 22:53  
Banned
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 162
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 8894
Rep Derecesi: Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!
Standart Alexa Bliss vs. Naomi - Feud İncelemesi

Şirket: WWE.
Feud: Alexa Bliss vs. Naomi
Tarih: 24 Ocak 2017 - 4 Nisan 2017
Kazanan: Naomi.

'' Bu feudun hemen öncesinde Alexa Bliss Becky Lynch ile yaklaşık 7 aylık bir feud içerisindeydi ve 17 Ocak 2017 Smackdown Live şovunda SD Live Women's Title maçında Becky Lynch'i mağlup ederek bu feudu üstün kapatan taraf olmuştu. 24 Ocak 2017 Smackdown Live şovundayız. Naomi ve Natalya maçı gerçekleşecek. Naomi dönüyor! Ringe geliyor ve rakibi Natalya'yı bekliyor. Bu sırada titantron açılıyor ve Nikki Bella arka alanda Natalya'ya saldırıyor. Hakemler onları ayırmaya çalışıyor. Naomi ise ringde memnun olmamış bir şekilde konuşmasına başlıyor. Buraya geri döndüğünü ve fırsatını almadan gitmeyeceğini söylüyor ve ışıldamayı isteyen varsa gelsin diyor. Bunu duyan şampiyon Alexa Bliss (This My Yard Now şeklinde) ringe doğru geliyor. Naomi'ye Eyy Naomi, sen kimsin ya? tarzı laflar atıyor. Naomi ise sana kim olduğumu göstereyim. Ringe gel de o sarı saçını dağıtayım. Yeni SD Live Women's Şampiyonuna bakıyorsun diyor. Bunu duyan Alexa Bliss aprona çıkıyor ve paralel iplerden geçiyormuş gibi yapıp geri atlıyor. Kısacası Naomi'ye fake atıyor. Seyircilerden yuhalamalar var. Alexa Bliss ise İstediğiniz kadar yuhalayın, hala şampiyonum diyor ve Naomi'ye zamanıma değmezsin diyor. 31 Ocak 2017 tarihli Smackdown Live şovundayız. Becky Lynch & Naomi vs Alexa Bliss & Mickie James maçı gerçekleşiyor. Naomi split legged moonsault yaparak maçı takımına kazandırmayı başarıyor. Aynı zamanda şampiyonu tuş etmeyi başarıyor.''

''7 Şubat 2017 tarihli Smackdown Live şovundayız. Bu gece Mickie vs Becky ve Alexa vs Naomi kontrat töreni olacak. Renee Young ringde ve kontrat duyurusunu yapıyor. Mickie James geliyor fakat bir süre bekliyor ve ardından Alexa Bliss geliyor. İkili ringe birlikte geliyorlar. Ardından sırayla Becky Lynch ve Naomi ringe geliyorlar. Renee Young maçı tanıtırken Mickie James ona durmasını söylüyor ve ringde 2 tane elit kadın atlet var diyor. Bu ringdeki herkesin toplamından daha fazla tecrübem var. Ve bu muhabirlik cosplayini bitirebilirsin diyor. Renee çıkıyor ve Mickie James konuşmasına devam ediyor. Ardından ise imzayı atıyor kontrata. Ardından Becky Lynch konuşuyor ve bu pazar EC'de senin içinden geçeceğim diyor. Daha sonra Alexa Bliss konuşuyor ve M.James'i savunuyor. Bu kadın, WM22'de Hall of Famer Trish Stratus'u yenip Women's Şampiyonu oldu, bu yüzden saygı göstermek isteyebilirsin. Ve dürüst olalım Becky, damarlarından akan tek şey zehirli, ucuz turuncu saç boyası diyor. Ardından bu kemer benim omzumda olduğu sürece bu benim divizyonum demektir diyor ve imzayı atıyor. Daha sonra Naomi konuşuyor. EC bu pazar ama Wrestlemania'ya iki ay var. Bu sene benim memleketim Orlando Florida'da. Kimsenin Wrestlemania girişinde SD Women's Şampiyonu olarak kayma hayalimi almasına izin vermeyeceğim diyor. Naomi imza atıyor ve parıldamayı hisset dedikten sonra masanın üzerinden Alexa Bliss'e Roundhouse Kick vuruyor. Saldırıyor Naomi. Becky de Mickie'ye saldırıyor. Naomi iplerden sekiyor ve over the top rope crossbody Alexa ve Mickie'ye. Alexa Bliss ve Mickie James ikilisi kaçıyorlar. Seyircilerden yuhalamalar yükseliyor.''

Elimination Chamber 2017
Alıntı Captain of Peepulation Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu maç ''Captain of Peepulation'' nickli üyeden alınmıştır.

Alexa Bliss (c) vs Naomi | SD Women's Title Match

Naomi ve Alexa başlıyor. Alexa arkasını dönüyor ama Naomi'den roll up! 1 2 olmadı. Naomi az kaldı diyor. Alexa cikletini atıyor! Naomi saldırıyor ve yumruklar atıyor. Kafasını köşeye vuruyor. Kafayı bulldog ile köşeye vuruyor. Köşeye çıkıyor ama Alexa itiyor. Naomi apronda ve roundhouse kick. Atlayacakken saçından tutup yere atıyor Naomi. 1 2 olmadı. Köşede tekmeler atıyor Alexa. Şimdi dizi ile enseye bastırıyor. Double knees enseye. 1 2 olmadı. Alexa saçtan çekiyor. Kafayı köşeye vuracakken Naomi engelliyor, köşede bulldog yapacakken Alexa çekiliyor ve Naomi köşede. Saçtan çekiyor Alexa. 1 2 olmadı.

Alexa saça basarken kollardan çekiyor. 1 2 olmadı. Chinlock geliyor. Kalkıp arm drag yapıyor Naomi. Alexa köşede Naomi gelince back elbow yapıyor. Bir tekme ve top rope arm drag ardından crucifix pin ama başarı yok. Tekmeyi tutuyor Alexa ama roundhouse kick Naomi'den. İkisi de yerde. Hakem sayıyor. Kalkınca Naomi sıyrılıyor ve clothesline ardından back elbow. Köşeye atacakken Alexa atıyor ama tekme Naomi'den kafaya! Bir somersault clothesline. Alexa köşede, Naomi gelince aprona atıyor ama shoulder block. Köşeye çıkıyor ve Blockbuster! 1 2 ama Alexa kurtuluyor! Son anda!

Alexa köşede. Naomi tutuyor. Hakem ayırıyor. Bir tekme atıyor Alexa. Naomi geride. Alexa yavaştan kalkıyor. Alexa koşuyor ama Rear View! 1 2 olmadı! Oh. Son anda... Naomi köşeye çekiyor, split legged moonsault gelecekken Alexa tutuyor. Alexa kaçacakken Naomi tutuyor ama forearm ve diz kafaya! Mat slam! Bir jumping double knee ardından moonsault to double knees! 1 2 olmadı! Naomi kurtuluyor. İkisi de yerde. Alexa yumruklar atıyor. Alexa çekiyor köşeye doğru. Köşeye mi çıkacak? Naomi geliyor ve enzuigiri! Alexa dışarıda. Naomi kalkıyor ve Suicide Dive gelecekken Alexa apronda ve forearm! Ardından Snap DDT! 1 2 öh yani kurtuldu Naomi. Öhhhh...

Alexa çıldırıyor. Ben de çıldırdım. Ciddi ciddi alacak mı ya kemeri? Yok artık. Bir, doğru şampiyon değil. İki, kemer sürekli el değiştiriyor. Alexa kaldırıyor ama kollardan tutarken kafaya tekme! Ardından split legged moonsault ama Alexa son anda çekildi! Roll up! 1 2 ama ayak iplerde! Hakem gördü! Alexa inanamıyor! Alexa çıldırdı! Yumruklar atıyor Alexa. Köşeye çıkıyor yine. Twisted Bliss deniyor ancak dizlerini kaldırıyor Naomi, köşeye gidiyor ve split legged moonsault! 1 2 3.

Kazanan ve yeni SD Live Women's Şampiyonu: Naomi

''14 Şubat 2017 tarihli Smackdown Live şovundayız. Renee ve Naomi ringdeler. Renee Young, EC'de Alexa Bliss'i yenip yeni SD Women's Şampiyonu olduğun için tebrikler! Ama pazar günü elinden gelen her şeyi yaptın. Zafere giden yolda bir sakatlık yaşadın. Bize anlatır mısın? diyor. Naomi sakatlandığının farkına bile varmadığını söylüyor. Odama geldiğimde sakatlandığımı fark ettim ama seni öldürmeyen şey güçlendirir derler. Daha önce bunu yaşadım. Kasım çekti, yırtıldı, gözçukurum kırıldı ama bunlar beni durdurmadı, şimdi de durdurmayacak. Olduğum yere gelmem 8 yılımı aldı. Hiçbir şey bu anı benden alamayacak. Wrestlemania'da bu kemeri öyle ya da böyle evime götüreceğim diyor. Bu sırada Alexa Bliss ringe geliyor. Üzgünüm, parıldaman mı sakatlandı? Neyse, ciddi olalım. Sen, ben ve onlar biliyoruz ki pazar günkü galibiyetin sadece şanstı. Ertesi gün uyandığında şampiyon olma baskısını hissettin ve "Ben Alexa Bliss değilim" diye düşündüm. Merak etme, kimse değil. Ve bu sakatlığı uydurdun çünkü rövanş maçımızdan kemerle ayrılmayacağını biliyordun diyor. Tüm aileni WM'ye getirebilirsin. Onları orada istiyorum çünkü gerçek SD Live Women's Şampiyonu Alexa Bliss'i görmelerini istiyorum diye ekliyor. Naomi ise dinle seni ufak şey. Seni hemen şuracıkta yakalayabileceğimi biliyorsun. O yüzden benimle oyun oynama! diyor. Alexa Bliss konuşmasına devam ediyor ve ardından ringden çıkıyor. Dalga geçer gibi dizi tutuyor ve gülüyor. Naomi ise kemerini kaldırıyor.''

''21 Şubat 2017 Smackdown Live şovundayız. Daniel Bryan şovu açıyor ve bir takım açıklamalar yapıyor. Bu gece burada olma sebebinin Naomi olduğunu söylüyor ve şampiyonu ringe çağırıyor. Daniel Bryan, EC'de yaşadığın sakatlıktan dolayı 30 gün içerisinde kemerini koruyamayacağını biliyoruz. Ve gerçekten de çok üzgünüm. Ama SD Women's Kemeri'ni bırakmanı isteyeceğim diyor. Naomi üzülüyor. Naomi konuşmasına başlıyor. EC'de zirveye çıktım ve manzara harikaydı. Şimdi ise o zirveden aşağıya itildim, serbest düşüşteyim ve hiçbir şeyin kontrolü bende değil. Benimle beraber bu macerada olan hayranlarım için üzgünüm, sizi hayalkırıklığına uğrattım. Bu çok zor Bryan çünkü bu kemeri verdiğimde Wrestlemania'nın da büyük ihtimalle gitmiş olacağını biliyorum diyor ardıdan Naomi kemeri veriyor ve ağlıyor. Alkışlar var arenada. Daniel Bryan ise ona sarılıyor. Aynı gece Alexa Bliss vs Becky Lynch SD Live Women's Title Match gerçekleşiyor. Alexa Bliss yenmekten bıktı fakat Becky Lynch yenilmekten bıkmadı temalı maçta Bliss Eye Poke ve Roll-Up yaparak maçı kazanıyor 2. kez SD Live Women's Champion oluyor. Naominin sakatlığının ardından Alexa Bliss yeni şampiyon olan isim oluyor ve diğer şovlarda bu ünvanını korumayı başarıyor. 14 Mart 2017 tarihli şovda Alexa Bliss vs Mickie James maçı gerçekleşiyor. Şampiyon bu maçta kaybediyor. 28 Mart 2017 tarihli şovda Becky Lynch & Mickie James vs Alexa Bliss & Carmella maçı gerçekleşiyor ve bu maçı Alexa Bliss & Carmella ikilisi kazanıyor. Natalya hemen saldırıyor Becky'e. Mickie giriyor ama Carmella ve Alexa saldırıyor! 3'e 2! Ancak Naomi geliyor! Natalya çıkıyor ama hurricanrana! Ringe giriyor, sıyrılıyor ve Alexa'ya bir clothesline! Seri tekmeler atıyor Carmella'ya! Yere seriyor. Rear View Alexa'ya. Naomi şimdi bir mikrofon alıyor. Naomi, Wrestlemania'ya kadar dönebilecek miyim diye merak ediyordunuz. Geri döndüm bebeğim! Doğru! Ve Women's Title Match'e resmen katıldığımı duyuruyorum! Bu pazar memleketimde herkes parıldamayı hissedecek! diyor ve dans etmeye başlıyor.''

Wrestlemania 33

Alıntı Super Disaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
6 Pack Challange Match
Smackdown Women's Championship
Alexa Bliss (c) vs Becky Lynch vs Carmella vs Mickie James vs Naomi vs Natalya

Bu maç ''Super Disaster'' nickli üyeden alınmıştır.

"Zil çaldığı an kavga başlıyor! Mickie ve Bliss, Natalya ve Naomi'yi birbirine çarptırmak istiyor ama Naomi'den Headscissors Takedown geliyor. Mickie de Bliss'e Neckbreaker vuruyor. Carmella Naomi'yi dışarı alırken Becky onu tutup Bexplorer ile yolluyor! Dışarıda Natalya ve Bliss, Naomi'ye Aided Suplex vuruyorlar. Mickie Becky'i yumruklayıp iplere atacakken Becky atıp üstüne geliyor, Mickie dirsek vurup ayakları ile kavrarken Becky aprona atıyor. Carmella gelmek istiyor ama Becky aradan çekilip Mickie'ye Thrust Kick geçiriyor! Bir tane de Carmella'ya! Köşeye çıkarken Ellsworth ayağına tutunuyor, Carmella da tutup Hurricanrana ile ringe atıyor! Tuşa giderken Bliss bozuyor ve ikili arasında tartışma başlıyor. Bliss yere alıp tekmelerle uzaklaştırıyor. Natalya girecekken Bliss'ten DDT! Tuşa gidiyor ama Mickie bozuyor. Bliss Natalya'yı iterken Becky girip Clothesline'ı atıyor. Carmella'ya Leg Lariat vurduktan sonra köşedeki Natalya'ya Corner Clothesline vuruyor. Şimdi de Bexplorer! Carmella'ya da! Ellsworth ringe girip No Chin Music vuracakken Becky yakalıyor, Bexplorer! Mickie köşeden Seated Senton ile atlıyor! Tuşa gidiyor, 1..2 ama Bliss bozuyor. Rakibini dışarı atarken Natalya saldırmak istiyor ama Bliss kaçıyor. Natalya Becky'nin arkasına geçerken Naomi aprondan tekme atıp Sunset Powerbomb ile fırlatıyor! Natalya'ya tuş deniyor, 1..2 olmadı. Naomi kalkarken Natalya yere alıyor, Carmella tuşa çekiyor ama Natalya bozup onu da Naomi'nin üstüne alıyor ve ikiliye Double Sharpshooter bağlıyor! Mickie ringe girip Mick Kick ile kilidi bozuyor! Tuşa gidiyor, 1..2 ama Becky köşeden Leg Drop ile atlıyor! Mickie aradan kaçıp Becky'i tutuyor, MickDT! Tuşa gidiyor, 1..2 ama Carmella bozdu! Mickie'ye Superkick geçirip tuşa gidiyor, 1..2 ama Bliss Knee Drop ile bozuyor! Carmella'yı dışarı alırken Naomi ringe giriyor, Rear View! Devamında dışarıdaki grubun üstüne atlıyor! Bliss'i ringe sokup iplerden atlayacakken Bliss'ten Forearm! Tuş deneyecekken Naomi bir anda A Bad Place bağlıyor! Bliss pes ediyor!"

Kazanan: "New Smackdown Women's Champion" Naomi | **3/4

'' Naomi'nin şampiyonluğu tekrar kazanmasının ardından 4 Nisan 2017 Smackdown Live şovunda Naomi vs Alexa Bliss Smackdown Live Women's Title Match gerçekleşiyor. Naomi Alexa Bliss'i pes ettirerek maçı kazanmayı başarıyor ve kemerini koruyor. Alexa Bliss üzgün bir haldeyken Naomi ise dans ediyor. Ardından ise kemerini havaya kaldırıyor. Feudun galibi Naomi oluyor. Diğer haftalarda Alexa Bliss shake up ile RAW'a geçiyor ve Alexa Bliss vs Nia Jax vs Sasha Banks vs Mickie James #1 Contender Match for Raw Women's Title maçını kazanarak şampiyon Bayley'in rakibi oluyor. Naomi ise önce Charlotte Flair ile birkaç maçta karşılaşıyor daha sonra ise Lana ile feuda giriyor. İncelemeyi okuyan ve yorum yapan herkese teşekkür ediyorum.''
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla