GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Anketimiz: Hangisi?
Seth Rollins 40 75,47%
Kassius Ohno 13 24,53%
Katılımcı sayısı: 53. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-08-2017, 21:50   #21
God's Last Gift
Eldrithc Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 4
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 20
Rep Derecesi: Eldrithc Arrow NXT'de jobbersın.

Seth Rollins.
imza

"For seven months I worked my ass off to get back in this ring and last night I achieved my dream when I beat you right in the center of this ring, so you get to the back of the line. I won the title fair and square and then he stole my championship moment from me."

Las mentiras son necesarias cuando la verdad es muy difícil de creer.

“Buenas noches, Ryogoku. For everyone here and in the world, did you enjoy the G1 and puroresu more than previous years? The winner is Naito from LIJ. I want to say thank you to you guys who gave me the greatest stage. Gracias, amigos.”

“I won the G1 4 years ago once, but at that time, I set myself up, so I couldn’t say what I really felt. But me now, I can say what I want to say with confidence. I’m the main player of New Japan!”

“At the end, please yell as loud as you can

EVIL, BUSHI, SANADA, Hiromu y Naito. Nosotros LOS! INGOBERNAAAABLEEEEES DE JA-PON!”

#THIS.IS.PROGRESS.
Eldrithc Arrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-08-2017, 22:33   #22
Cero Miedo
LegenDWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 15
Favori Güreşçisi: Paige
Rep Puanı: 2597
Rep Derecesi: LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.

Kassius Ohno.
imza

''Hayatta en hakiki mürşit, bilimdir.''

''Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse, bilimi seçin.''

''Bilim ve fen nerede ise oradan alacağız ve ulusun her bireyinin kafasına koyacağız.''

''Öğretmenler! Yeni nesli, cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcileri, sizler yetiştireceksiniz. Ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır. Eserin kıymeti, sizin maharetiniz ve fedakârlığınız derecesiyle orantılı bulunacaktır. Cumhuriyet; fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli koruyucular ister! Yeni nesli, bu özellik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir… Sizin başarınız, Cumhuriyetin başarısı olacaktır.''

''Milli Eğitim programımızın, Milli Eğitim siyasetimizin temel taşı, cahilliğin yok edilmesidir. Cahillik yok edilmedikçe, yerimizdeyiz…''

''Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.''

''Eğer Cumhurbaşkanı olmasam, Eğitim Bakanlığı’nı almak isterdim.''
LegenDWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-08-2017, 22:33   #23
Never Give Up
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 201
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 4996
Rep Derecesi: Darklord1905 IC kemerini kazandın.Darklord1905 IC kemerini kazandın.Darklord1905 IC kemerini kazandın.Darklord1905 IC kemerini kazandın.Darklord1905 IC kemerini kazandın.Darklord1905 IC kemerini kazandın.Darklord1905 IC kemerini kazandın.Darklord1905 IC kemerini kazandın.Darklord1905 IC kemerini kazandın.Darklord1905 IC kemerini kazandın.Darklord1905 IC kemerini kazandın.

Seth Rollins.
imza

John Cena - Randy Orton - Roman Reigns - Neville - Johnny Gargano - Drew Mcintyre

Forum Başarılarım

1X Onur Kürsüsü (Ağustos 2017)

Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.
Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-08-2017, 22:35   #24
Straight Edge Messiah
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 927
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 2317
Rep Derecesi: YUKO IC kemerini kazandın.YUKO IC kemerini kazandın.YUKO IC kemerini kazandın.YUKO IC kemerini kazandın.YUKO IC kemerini kazandın.YUKO IC kemerini kazandın.YUKO IC kemerini kazandın.YUKO IC kemerini kazandın.YUKO IC kemerini kazandın.YUKO IC kemerini kazandın.YUKO IC kemerini kazandın.

Ohno'yu bir süre öncesine kadar seviyordum ama tabii ki Rollins diyorum.
imza
THE SHIELD 4 THE FAITH

The Architect will REDESIGN - REBUILD - RECLAIM his Throne!

YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-08-2017, 22:37   #25
P1
The Godfather - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 146
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 2652
Rep Derecesi: The Godfather IC kemerini kazandın.The Godfather IC kemerini kazandın.The Godfather IC kemerini kazandın.The Godfather IC kemerini kazandın.The Godfather IC kemerini kazandın.The Godfather IC kemerini kazandın.The Godfather IC kemerini kazandın.The Godfather IC kemerini kazandın.The Godfather IC kemerini kazandın.The Godfather IC kemerini kazandın.The Godfather IC kemerini kazandın.

Seth Rollins.
imza

The Godfather isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-08-2017, 22:56   #26
Unsettling Differences
Freakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 59
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 5018
Rep Derecesi: Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.Freakin Royal Rumble maçını kazandın.

Seth Rollins.
Freakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil