GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-08-2017, 02:34   #1
bosses make bank
Mr Perfection - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2070
Favori Güreşçisi: Sasha Banks
Rep Puanı: 13170
Rep Derecesi: Mr Perfection WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Mr Perfection WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Mr Perfection WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Mr Perfection WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Mr Perfection WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Mr Perfection WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Mr Perfection WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Mr Perfection WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Mr Perfection WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Mr Perfection WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Mr Perfection WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart GFW'den Ayrılan Knockout

Eski Knockoutlar Şampiyonu Angelina Love,
şirketten serbest bırakılmasını teklif etmiş ve bugün itibariyle bu onaylanmış. Angelina Love aşağıdaki tweeti yazmış;

Impact Wrestling'den serbest bırakılmamı istedim ve bugun itibariyle kabul görüldü. Keyifli yıllar için çok teşekkür ederim ve tüm hayranlarıma kocaman sevgiler.
imza
it's RIOT

Mr Perfection isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 02:36   #2
Emekli
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2585
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 35055
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Richards & Love çifti böylece güreş aleminden elini eteğini çekmiş oldu. Love zaten efsane bir KO olarak akıllarda kalacak da Davey ah be ya.
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 02:37   #3
just ruin!
Bella's Legacy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 318
Favori Güreşçisi: Paige
Rep Puanı: 19041
Rep Derecesi: Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.

Rosemary'den sonra en sevdiğim KO, geri döneceğim falan diyordu ama kararını kocam yoksa bende yokum olarak değiştirdi sanırım. Hayırlısı olsun, özleyeceğim. Adını da TNA tarihine yazdırmıştır yani.
imza

THE QUEEN FINALLY ARRIVED!

#stayfearless
Bella's Legacy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 02:53   #4
AJ Styles Be Kardeşim
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 458
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 6981
Rep Derecesi: The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.

Davey'in güreşi tamamen bırakacağım demesinden sonra normal bir kararmış gibi geldi. Ailecek yolları açık olsun.
imza
They're Back!

Bu Çağrı Anthem'e:

Sorularınızı ya da görüşlerinizi özel mesaj ya da Skype'taki hkmtzybk hesabıma ulaşarak iletebilirsiniz.

Eski Nick: sunover
The Rising Generation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 03:06   #5
Los Ingobernables de Japon
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 155
Favori Güreşçisi: Rosemary
Rep Puanı: 6436
Rep Derecesi: Kaldwin Royal Rumble maçını kazandın.Kaldwin Royal Rumble maçını kazandın.Kaldwin Royal Rumble maçını kazandın.Kaldwin Royal Rumble maçını kazandın.Kaldwin Royal Rumble maçını kazandın.Kaldwin Royal Rumble maçını kazandın.Kaldwin Royal Rumble maçını kazandın.Kaldwin Royal Rumble maçını kazandın.Kaldwin Royal Rumble maçını kazandın.Kaldwin Royal Rumble maçını kazandın.Kaldwin Royal Rumble maçını kazandın.

Ağlıyorum hocam.
imza
#jointhehive & #screamforpaige

RPG: E LI DRAKE
Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 19:31   #6
Omegalicious
The Aerialist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 418
Favori Güreşçisi: Kenny Omega
Rep Puanı: 4896
Rep Derecesi: The Aerialist IC kemerini kazandın.The Aerialist IC kemerini kazandın.The Aerialist IC kemerini kazandın.The Aerialist IC kemerini kazandın.The Aerialist IC kemerini kazandın.The Aerialist IC kemerini kazandın.The Aerialist IC kemerini kazandın.The Aerialist IC kemerini kazandın.The Aerialist IC kemerini kazandın.The Aerialist IC kemerini kazandın.The Aerialist IC kemerini kazandın.
Standart GFW'dan Ayrılan Diğer Bir İsim

@IMPACTWRESTLING'den serbest bırakılmamı istedim ve bugü ayrıldım. Yıllarca süren eğlence için teşekkürler ve sevenlerime sevgiler.
imza

04.01.2018
#FENER4GLORY

New Japan Pro Wrestling
The Aerialist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 19:39   #7
Adam Cole Bay Bay
The Lone Wolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 846
Favori Güreşçisi: Davey Richards
Rep Puanı: 7779
Rep Derecesi: The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.

Kocası Tıp okurken çocuğuna bakacak anne gibi anne.
imza

"İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla Milli Meclise davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. Asker Mustafa Kemal mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. Ben buna and içtim.”

The Lone Wolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 19:44   #8
cold as ice
Richie Sambora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 205
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 6350
Rep Derecesi: Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.

http://guresturkiye.net/forum/showpo...4&postcount=12

Hay şom ağzımı..
imza

Eski Nick: ZigZag
Richie Sambora isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 19:48   #9
#PinkiesUp
MoonWalkerMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 151
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 1549
Rep Derecesi: MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.

Richards çifti güreş aleminin en iyilerinden biriydi bana göre, kendilerini çok beğenirdim ama bu üzücü haber hiç iyi olmadı, geriye kalan hayatlarının güzel geçmesi dileğiyle.
imza
b

Bigger
Faster
Stronger
AK-47

#PinkiesUp
MoonWalkerMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil