GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 06-08-2017, 11:39   #1
Kayıtlı Kullanıcı
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 655
Favori Güreşçisi: Tetsuya Naito
Rep Puanı: 20063
Rep Derecesi: World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart (Spoiler) CZW Once in a Lifetime Sonuçları

Aerial Assault Match
Ace Romero def. Ken Broadway, Smiley, Mike Greca, Brandon Watts, Jason Gory, Anthony Bennett, Kit Osbourne, Pandita & Jimmy Lloyd

CZW Wired Championship Match
Maxwell Jacob Friedman (c) def. John Silver

Friedman'ın rakibi açıklanmamıştı ve karşısına çıkan Silver büyük bir hayal kırıklığı oldu..

Triple Threat Tag Team Match
The Storm Of Entrails (Dan O’Hare & SHLAK) defeated The Awakening (Stockade & G-Raver) & Hideki Hosaka & RAIJIN-Yaguchi

Tim Donst def. Austin Shakespeare

CZW Championship Match
Shane Strickland (c) def. MASADA

The Final Chapter
Lio Rush def. Joey Janela

Maçtan sonra Rush, duygusal bir konuşma gerçekleştirmiş. Bunun ardından da Janela ile sarılmışlar, ortaya güzel görüntüler yansımış.

Once In A Lifetime Match
Matt Tremont vs. Atsushi Onita

Normalde maç tekli bir karşılaşma olarak duyurulmuştu fakat RAIJIN-Yaguchi ile Hideki Hosaka maç başladıktan bir süre sonra Onita'a yardıma gelmişler. Tremont'a yardım etme amacı ile de Danny Havoc ve Rickey Shane Page gelmişler ve maç 6 kişilik bir takım maçı olarak düzenlenmiş.

6 Man Tag Team Match (Team CZW vs. Team FMW)
Team FMW (Atsushi Onita, RAIJIN-Yaguchi & Hideki Hosaka) defeated Team CZW (Matt Tremont, Danny Havoc & Rickey Shane Page)

Maçtan sonra Onita, konuşma gerçekleştirmiş. Tremont'u Japonya'ya davet etmiş, Tremont ise Ekim'de orada olacağını söylemiş.

imza
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-08-2017, 11:47   #2
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3244
Favori Güreşçisi: EC3
Rep Puanı: 52827
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Once in a Lifetime diye o kadar şekil promolarla duyurup 6-Man Tag'e çevirmeleri tuhaf olmuş. Janela-Lio maçı içerisinden Lio'nun efsane bir no-sellini görüp çılgın attım.
imza

rpg: trent seven

life's a bitch and then you marry one.

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-08-2017, 11:59   #3
No Good Ambrose
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 614
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 10307
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Lunatic Phenomenal WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Lunatic Phenomenal WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Lunatic Phenomenal WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Lunatic Phenomenal WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Lunatic Phenomenal WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Lunatic Phenomenal WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Lunatic Phenomenal WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Lunatic Phenomenal WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Lunatic Phenomenal WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Lunatic Phenomenal WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Aerial Assault çok sevdiğim bir olay ama bu maça Ace Romero ne alaka?
imza

RPG: James Storm
1x DOR Tag Team Title - Wolfgang

Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-08-2017, 17:46   #4
BelieveThatShield
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1337
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Puanı: 28850
Rep Derecesi: Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Rush ile Janela maçını merakla bekliyor, maçtan sonra yaşananları daha büyük bir merakla bekliyorum. Maç hakkında bir fikrim vardı ancak sonradan olanlar bayağı merak ettirdi.
imza

Windham Lawrence Rotunda & Addney

Bu sabah yalnız uyandım
Sensiz olmaz, sensiz olmaz
Tanıdık kokular yok
Sensiz olmaz
Kahvaltım anlamsızdı
İlk sigaram bile tatsızdı
Sensiz olmaz
Anlaşılan alışmışım
Bir verdiysem iki almışım
Sensiz olmaz
Aşk bir dengesizlik işi
Dengeye dönüşen bir sevgi
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Yalnızlık zor, sokaklar çıkmaz

Hep tekdüze, herşey dümdüz
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Biraz telaşlı, huzursuz
Sensiz olmaz

Gece gelmiş, yatağım boş
Sen uzaktasın, ben uzanmış
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Zaman gecmez, sabah gelmez
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Ve sigara, iki metre öteye fırlatılır...
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 21:21   #5
Kayıtlı Kullanıcı
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 655
Favori Güreşçisi: Tetsuya Naito
Rep Puanı: 20063
Rep Derecesi: World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.World Class Maniac WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Once in a Lifetime diye o kadar şekil promolarla duyurup 6-Man Tag'e çevirmeleri tuhaf olmuş. Janela-Lio maçı içerisinden Lio'nun efsane bir no-sellini görüp çılgın attım.
Bana duvardan yolladığın YouTube videosunun altına biri yorum atmış, kısaca çevirip olayın özünü anlatacağım.
"Yorumlarda birçok kişinin, maçın 6 kişilik bir takım mücadelesine çevrilmesinden ötürü serzenişte olduğunu görüyorum. Ama anlamanız, anlamamız gereken şeyler var. Birincisi, Onita bu mücadelenin 6 kişilik bir takım maçı olması için talepte bulundu ve ret cevabı almasına rağmen öyle ya da böyle şovun sonunda 6 kişilik bir takım mücadelesi gördük. İkincisi, Tremont bu mücadele öncesinde 11 gün boyunca dirsek effüzyonu sebebi ile hastanedeydi. Bu yüzden başta ret cevabı veren Combat Zone'un 6 kişilik takım maçına sıcak bakması da çok uzun sürmedi çünkü Onita'nın maç sonunda Tremont'u Japonya'ya çağıracağından haberdarlardı. Bu maç için duyduğunuz hüznü ve hayal kırıklığını anlayabiliyorum ama Tremont, şov sonunda bahsettiği gibi Ekim'de Japonya'ya gidecekse, %100'ünü vermeli ve sağlıklı olmalı."
Ek olarak bir başka arkadaş da, Onita'ya dair bir yorumda bulunmuş.
"Kendisi için söyleyebileceğim ve kendisi hakkında düşündüğüm tek şey, Amerika'ya gelip CZW ringinde bulunma nedeninin organizatör olduğu FMW'u göğe çıkarmak olduğu. Maçın sonunda, günümüzün en iyi Deathmatch güreşçilerinden Tremont'u Japonya'ya getirmek için teşvik ettiği su götürmez bir gerçek olsa da, "Once in a Lifetime" adında, teke tek bir mücadelede duyurdukları bu mücadeleyi Onita'nın inadı ile Team FMW vs. Team CZW yapmaları kesinlikle bir saçmalıktı. Onita'ya saygı duyuyorum ve bu yaşına kadar yaptığı herşeyi de takdire şayan buluyorum, ama neden şimdi? Neden 2017'de FMW vs. CZW görüyoruz?"
imza
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil