GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-08-2017, 11:34   #31
Kayıtlı Kullanıcı
AKV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 177
Rep Derecesi: AKV NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.AKV NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

John Cena vs CM Punk Money in the Bank 2011.
imza
The Architect.
AKV isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 12:09   #32
Omegalicious
The Aerialist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 421
Favori Güreşçisi: Kenny Omega
Rep Puanı: 4896
Rep Derecesi: The Aerialist IC kemerini kazandın.The Aerialist IC kemerini kazandın.The Aerialist IC kemerini kazandın.The Aerialist IC kemerini kazandın.The Aerialist IC kemerini kazandın.The Aerialist IC kemerini kazandın.The Aerialist IC kemerini kazandın.The Aerialist IC kemerini kazandın.The Aerialist IC kemerini kazandın.The Aerialist IC kemerini kazandın.The Aerialist IC kemerini kazandın.

Okada vs Omega II.
imza

04.01.2018
#FENER4GLORY

New Japan Pro Wrestling
The Aerialist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 12:17   #33
Adam Cole Bay Bay
The Lone Wolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 846
Favori Güreşçisi: Davey Richards
Rep Puanı: 7779
Rep Derecesi: The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.The Lone Wolf Royal Rumble maçını kazandın.

Omega vs Naito G127. Canlı izlediğim şov çok azdır.
imza

"İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla Milli Meclise davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. Asker Mustafa Kemal mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. Ben buna and içtim.”

The Lone Wolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil