GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Anketimiz: 7. Sezonda En Beğendiğiniz Bölüm?
7x1: ''Dragonstone'' 1 4,17%
7x2: ''Stormborn'' 0 0%
7x3: ''The Queen's Justice'' 0 0%
7x4: ''The Spoils of War'' 7 29,17%
7x5: ''Eastwatch'' 0 0%
7x6: ''Beyond the Wall' 13 54,17%
7x7: ''The Dragon and The Wolf'' 3 12,50%
Katılımcı sayısı: 24. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-09-2017, 00:00   #1961
-
WestGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 143
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 5704
Rep Derecesi: WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı Rise Above Hate Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O spoiler'ı alıntı yaptığım için ben koydum. Düzelt sen yine de.
Ha görmedim tamamdır hallettim.
imza

WestGTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2017, 17:06   #1962
SUPER HEAVYWEIGHT!
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 70
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
Rep Puanı: 1364
Rep Derecesi: King Balor Ana kadroya çağırıldın.King Balor Ana kadroya çağırıldın.King Balor Ana kadroya çağırıldın.King Balor Ana kadroya çağırıldın.King Balor Ana kadroya çağırıldın.King Balor Ana kadroya çağırıldın.King Balor Ana kadroya çağırıldın.King Balor Ana kadroya çağırıldın.King Balor Ana kadroya çağırıldın.King Balor Ana kadroya çağırıldın.

Dikkat! Tam hatırlamıyorum bölümü ama 6. sezondan spoiler var.

Belki insan olmuşsundur, dersini almışsındır diye zindandan çıkmanı istedik. Ama yok! Gene iyi kalpliliğimizin kurbanı ettin bizi.
imza

Yazılarım

Başarılarım
26. Etkinlik Haftası SummerSlam, Be a Booker 3.'sü
26. Etkinlik Haftası SummerSlam, Akrostiş Şiir 1.'si

Konu King Balor tarafından (11-09-2017 Saat 17:10 ) değiştirilmiştir.
King Balor isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-09-2017, 19:59   #1963
-
WestGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 143
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 5704
Rep Derecesi: WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.WestGTR Royal Rumble maçını kazandın.

7.sezon kesinlikle 10 bölüm olmalıymış aceleye gelen çok şey var. Öte yandan 6.bölüm çok sağlamdı. Artık yeni sezon çıkana kadar kitaplarla devam.
imza

WestGTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-09-2017, 08:51   #1964
just ruin!
Bella's Legacy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 324
Favori Güreşçisi: Paige
Rep Puanı: 19406
Rep Derecesi: Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.

En sevdiğim bölüm kesinlikle "Beyond the Wall" oldu.

7x7
Aşırı güzel bir bölümdü. Bütün olaylar gün yüzüne çıktı, herkesin ne olduğunu öğrendik. Bran'in vision yeteneği bölümde çok güzel kullanıldı bence. Daenerys ile Jon en başından beri desteklediğim bir ilişki. Zaten Daenerys benim için gerçek kraliçe. O ikilinin en sonunda bir araya gelmesine çok sevindim. Sansa ve Arya'nın beraber hareket etmeleri çok çok güzeldi. Zaten Sansa dizideki favori Stark'ım. Arya'nın en başta yaptıkları çok sinirimi bozdu ama Baelish'in boğazını öyle kesmesi benim çok hoşuma gitti. Baelish sonunda hak ettiğini buldu. Cersei'yi sevsem de Jamie'nin Cersei sevdasından vazgeçmesi beni rahatlattı. Onun da Brienne ile birlikte olmalarını istiyorum. Ölüler'e gelecek olursam, Night King'in Viserion'u ölü olarak tekrar canlandırması işleri fena halde karıştıracak 8. sezonda bir de bunun üzerine ortada Duvar diye bir şey kalmaması sonumuz yakındır dedirtiyor. Son sezonda Daenerys'in çok iyi kararler vermesi gerekiyor. Son olarak dizide en şaşırdığım kısım ise Aegon Targaryen kısmı oldu. O "Tahtın gerçek varisi Aegon Targaryen" kısmı beni bitirdi. Daenerys ile birbirlerine düşmezler umarım. Evlensinler birisi kral birisi kraliçe olsun işte. Harika bir sezondu, 2019'a kadar nasıl bekleyeceğim bilmiyorum...
imza

THE QUEEN FINALLY ARRIVED!

#stayfearless
Bella's Legacy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2017, 21:53   #1965
Banned
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1979
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 39090
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Liam Cunningham (Ser Davos) 8. sezon çekimlerinin 2018 yazına kadar biteceğini söylemiş.
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil