GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 02-10-2017, 01:30   #111
Banned
Alpercanbaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 538
Favori Güreşçisi: Candice LeRae
Rep Puanı: 9095
Rep Derecesi: Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.

Şükürler olsun.

MICKEY NEREDESİN SEN

Konu Alpercanbaz tarafından (02-10-2017 Saat 01:38 ) değiştirilmiştir.
Alpercanbaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-10-2017, 17:25   #112
Jyu Viole Grace
King of Swing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 95
Favori Güreşçisi: Zack Sabre Jr.
Rep Puanı: 935
Rep Derecesi: King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.

Bende yeni sezonun 5 Kasım`da başlayacağı haberini alınca,boş vaktimde varken sindire sindire ilk sezondan bir tekrar yapayım dedim ve şunu farkettim.İlk sezon ve ikinci sezonda olan olaylar ve karakter derinliğini ilerleyen sezonlarda kaybetmişiz.Ha bunu ancak tekrar izleyince farketmem de senaristler için net başarıdır ama ne bileyim Kash-Ian-Mickey üçgeni bile (ki ben Ian`ı ,Lip onun West Point muhabbeti için götünü yırtmasına rağmen olayların alakasız gelişimi sonucu onu suçladığı dönemden beri sevmeyen biriyim) şu son sezonlardaki boş karakterlerden çok daha dolu ve değerli geliyor.Bir bakıma Orijinal Shameless versiyonu olan UK kısmında,Fiona ve Lip gibi US versiyonunda diziyi taşıyan iki karakter,yan karakter gibi bir şey ve işleri bittiğinde aileden ayrılıyorlar ve diziyi diğer karakterler taşıyor ama US`de bundan ayrıldılar ve dizi sürekli kendini tekrar ediyormuş gibi geldi bana.

Ha bu arada hayvan gibi 8. sezonu bekliyorum orası ayrı ama nacizane bir eleştiri yapmak istedim bu konuda,yeni sezon fragmanı gayet güzel geldi bana,V Svetlana`yı nasıl ekarte edecek gerçekten merak ediyorum çünkü Kevin 'Reis' Ball bu tip entrika konularında 0 IQ takılan bir abimiz olduğu için 0 yardımı falan olur.Bir de şu Lip`in alkol ve eğitim işi düzelirse tadından yenmez benim için.

1 gün sonra Edit : 2x5 her haliyle inanılmaz bir bölümmüş.
imza

#LeBron 'The Chosen One' James.
#Giannis 'The Greek Freak' Antetokounmpo
#Anthony 'The Brow' Davis

Birçok dilde,örneğin Malta dilinde ':RE' Kral anlamına gelir.

Fırtınalar gelir gider, dalgalar vurur, büyük balık küçük balığı yutar ve ben kürek çekmeye devam ederim. -Varys Baba

The rightful king, Daemon Blackfyre. The King Who Bore the Sword.He could fight.With axe or lance or flail, He was as good as any knight I ever saw, but with the sword he was the God (Warrior) himself.

When Prince Daemon had Blackfyre in his hand, there was not a man to equal him … not Ulrick Dayne with Dawn, no, nor even the Dragonknight with Dark Sister..

Daemon, though … Daemon was no more pious than a king need be, and all the great knights of the realm gathered to him. It would suit Lord Bloodraven if their names were all forgotten, so he has forbidden us to sing of them, but I remember. Robb Reyne, Gareth the Grey, Ser Aubrey Ambrose, Lord Gormon Peake, Black Byren Flowers, Redtusk, Fireball … Bittersteel ! I ask you, has there ever been such a noble company, such a roll of heroes?

“Why, lad? You ask me why? Because Daemon was the better man. The old king saw it, too. He gave the sword to Daemon. Blackfyre, the sword of Aegon the Conquerer, the blade that every Targaryen king had wielded since the Conquest … he put that sword in Daemon’s hand the day he knighted him, a boy of twelve.

Konu King of Swing tarafından (04-10-2017 Saat 12:55 ) değiştirilmiştir.
King of Swing isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2017, 02:45   #113
Banned

Rep Derecesi: Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.Alpercanbaz Royal Rumble maçını kazandın.

Alt 08-10-2017, 04:02   #114
Luslec
Solitary OutLaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 196
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 2474
Rep Derecesi: Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.

Alıntı Son Kanunsuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Frank elden ayaktan da duştu. Bakmıyorlar da çocukları.

https://www.youtube.com/watch?v=64kE93JCWKQ

Gul gibi adam, kızının dugun parasını çıkartmak için dilendi. Böyle bi adamı köturum halinde evden atan Gallagher'lar. Utanın kendinizden!

Uzulme Frank. Sen bu dunya için fazla iyiydin, hain evlatların kıymetini bilemedi. Dunya senin gibi adamlar için fazla kirli be Frank. Mert, Yigit, sözunun eri bir adamsın sen.

Edit: Hain evlat Fiona'nın babasına ettigi zulum.

Son Edit, Frank reise gelsin. Uzulme buyuk insan.
İşte gerçek bir Frank Gallagher fanı.
imza

Ağıt

Takvim kıymetli bir bileşenini yitirir,
Kalan aylar matem tutmak için bir araya gelir,
Yas tutanlar bir nağme tutturur,
Bu sırada 11 ay usul usul yükselir,

Olay yerinde kanlı gözlere yalan söyleyen bir kasımpatı solar ve düşer,
Lakin her şeye rağmen üstün kalır,
Uzuvlarının yarısını yitirse de...

Solitary OutLaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2017, 21:13   #115
BelieveThatShield
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1337
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Puanı: 28850
Rep Derecesi: Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

İlk bölümü izledim de çok iyi dizi harbiden. Sahnelerde oyuncular çok kasmıyor, bir rahatlık, bir salma mevcut ve buna bayıldım. Cinsel içerik bayağı fazla ama onu da bilerek izledim zaten. Güzel ya, iyi yani.
imza

Windham Lawrence Rotunda & Addney

Bu sabah yalnız uyandım
Sensiz olmaz, sensiz olmaz
Tanıdık kokular yok
Sensiz olmaz
Kahvaltım anlamsızdı
İlk sigaram bile tatsızdı
Sensiz olmaz
Anlaşılan alışmışım
Bir verdiysem iki almışım
Sensiz olmaz
Aşk bir dengesizlik işi
Dengeye dönüşen bir sevgi
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Yalnızlık zor, sokaklar çıkmaz

Hep tekdüze, herşey dümdüz
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Biraz telaşlı, huzursuz
Sensiz olmaz

Gece gelmiş, yatağım boş
Sen uzaktasın, ben uzanmış
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Zaman gecmez, sabah gelmez
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Ve sigara, iki metre öteye fırlatılır...
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2017, 21:14   #116
Banned

Alıntı Addney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk bölümü izledim de çok iyi dizi harbiden. Sahnelerde oyuncular çok kasmıyor, bir rahatlık, bir salma mevcut ve buna bayıldım. Cinsel içerik bayağı fazla ama onu da bilerek izledim zaten. Güzel ya, iyi yani.
Ohh Ersin baba welcome to FGG.

Konu Alpercanbaz tarafından (13-10-2017 Saat 21:16 ) değiştirilmiştir.
Alt 13-10-2017, 21:40   #117
CEZALANDIRICI
Viper Strike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 68
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 5607
Rep Derecesi: Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.

2x10 da bıraktım aşırı sıktı dizi.
imza
ONE BATCH...
TWO BATCH...
PENNY AND DIME!

Viper Strike isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-10-2017, 03:42   #118
Jyu Viole Grace

Rep Derecesi: King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.King of Swing Ana kadroya çağırıldın.

Videolardan ve konuşmalardan anladığım kadarıyla,tüm aile için,Frank bile dahil buna olumlu bir sezon geçecek gibi,bu olmayalı yaklaşık 2-3 sezon falan olmuştu,sorunların daha kolay halledilebilecek sorunlar olacağını düşünüyorum.Kev - Svetlana - Veronica üçgeni ise yine inanılmaz geçecek orası belli.
imza

Fırtınalar gelir gider, dalgalar vurur, büyük balık küçük balığı yutar ve ben kürek çekmeye devam ederim. -Varys Baba

The rightful king, Daemon Blackfyre. The King Who Bore the Sword.He could fight.With axe or lance or flail, He was as good as any knight I ever saw, but with the sword he was the God (Warrior) himself.

When Prince Daemon had Blackfyre in his hand, there was not a man to equal him … not Ulrick Dayne with Dawn, no, nor even the Dragonknight with Dark Sister..

Daemon, though … Daemon was no more pious than a king need be, and all the great knights of the realm gathered to him. It would suit Lord Bloodraven if their names were all forgotten, so he has forbidden us to sing of them, but I remember. Robb Reyne, Gareth the Grey, Ser Aubrey Ambrose, Lord Gormon Peake, Black Byren Flowers, Redtusk, Fireball … Bittersteel ! I ask you, has there ever been such a noble company, such a roll of heroes?

“Why, lad? You ask me why? Because Daemon was the better man. The old king saw it, too. He gave the sword to Daemon. Blackfyre, the sword of Aegon the Conquerer, the blade that every Targaryen king had wielded since the Conquest … he put that sword in Daemon’s hand the day he knighted him, a boy of twelve.

Konu King of Swing tarafından (14-10-2017 Saat 03:52 ) değiştirilmiştir.
Alt 20-11-2017, 22:45   #119
Jyu Viole Grace

1 aydan fazla olmuş kimse yazmamış artık flood sayılmaz herhalde ,gün itibariyle 8.sezonu başlamış ve ilk 3 bölümü itibariyle bana göre çok güzel giden dizimiz 4. bölümde çok önemli bir karakterin dönüşüne ev sahipliği yapacak ( Steve değil sakin ) bundan gerisi spoilerde.

8.sezon genel olarak çok güzel gidiyor.Herkes öyle yada böyle hayatını bir düzene oturttu,geçmişte yapılan mallıklar halan peşlerinden gelsede iyi ilerliyor dizi.

Fiona : SouthSide adamı olan kişiden aldığı ev biraz leş çıktı ama işbilir kişiliğiyle toparladı gibi orayı,Gossip Girl`deki Vanessa ile (Vanessa Lezbiyen bir karakteri oynuyor Shameless`ta) ev sahibi-kiracı ilişkisinden dolayı var olan ilişkisi farklı yönlere kayabilir gibi geliyor bana ,Meth konusunda hayvan gibi haklı çıkacağını biliyordum,biliyordu,fakat yinede kardeşlerine yardım etti dizideki kardeşlerin en sağlamı şu anda fakat 4.bölümde kendisinin düğünde terk ettiği Sean Pierce (uyuşturucu kullanıcısı eleman)geri dönüyor,herşey tepetaklak olabilir kendisi açısından burası Shameless evreni sonuçta

Lip : Favori karakterim hayatını düzeltmek için elinden geleni yapıyor alkol konusunda inanılmaz aşamalar kaydetti bana göre.1.bölümde Stres Çarkı muhabbetine Sierra`yı geride bırakacağını düşünmüştüm fakat bu olay 2. bölümün sonuna nasip oldu çok şükür.2.bölümde Sierra`nın eski-kocası-yeni sevgilisini tuzağa düşürmeye çalışıp vazgeçmesi (ki ilk defa böyle bir mallık yaptıktan sonra pişmanlık yaşadığını gördüm Mr.Ego abimizin) bunun üzerine birde herifin en sevdiği adamlardan biri olması bu olayın arkada kaldığını gösterdi umarım Sierra muhabbeti dönmez artık çok sıkıcı gerçekten.3. bölümde ise alkol bırakımı sonrası oluşan depresyondan,kendisinden beter hala düşen eski hocası Profesör Younes`i kurtarmaya çalışarak kurtulması da çok hoş oldu çünkü öküz gibi kibirli kişiliğini bir kenara bıraktığını gördüm Younes`e AA desteği getirirken.AA demişken Lip`in mentoru olan hafif göbekli eleman sen efsanesin dayı.

İan : Mickey gittiğinden beri duygusal karışıklıklar içinde depresif-agresif takılıyor bu abimiz.Mickey yüzünden boşladığı Trevor`la arayı düzeltmeye çalışıp başarılı olamadı ki olamaması lazım durduk yere sevgilini başka adamla terkedip 5 gün Meksika sınırına gidiyorsun sonra affet beni falan kim inanır buna.Birde bu aşk depresyonuna Monica`yı çok özledim onun eşyalarını bari bana verin diyerek meth`in asıl sahibini başlarına bela ederek misyonunu tamamladı.Mickey gitti gideli devam eden olaylarda o eski Ian kalmadı o güçlü kişilik,kafasına koyduğunu başaran adamı sadece var olan homoseksüel ilişkisiyle yansıtıp duruyorlar bu da bayağı tepki çekti dizi izleyicilerinden yakında toparlar herhalde,Trevor`la falan barışırsa gerisi gelir zaten.

Debbie : Sierra`nın kardeşi zeka problemine sahip Neil`in yanında mutalist parazit yaşantısı sürüyordu fakat deyim yerindeyse parazit olduğunu unuttu kendisini vücudun bir parçası sandı ve sağladığı yararı esirgedi,sonuç olarak ise beraber takıldığı arkadaşlarından birine kaybetti sevgilisini.Gram üzülmedim şahsen normalde yaşının yettiği olayları yaşayacaktı fakat küçük yaşta çocuk sahibi olarak yaşayamayacak hale geldi fakat çocuğunu unutup bu olayları yaşamaya çalışıyor,bu yüzden sevgilisine pislik gibi davrandı onu hizmetçisi gibi kullanmayı denedi ve tekmeyi yedi,yeni birini bulur yinede fakat hem ayranım dökülmesin hem bilmem ne olmasın modunda yaşayamayacağını öğrenmesi iyi oldu.

Carl : Bu sezonla beraber Lip v2. fakat alkol problemi olmayan versiyonuna dönüştü tam olarak.Alkol sorunu olmayan Lip ise SouthSide bölgesinde demigod gibi bir şeydi sonuç olarak Carl`da yarı-tanrı gibi takılıyordu oralarda,okul iyi gidiyordu,meth satışı işinden iyi para kırdı jakuzi aldı kızlar falan (her gün 4-5 kızla falan takılıyordu en az reis ) iyi gidiyordu fakat İan`ın yaptığı mallık ona son bölümle beraber hem kızlara hem jakuziye mal oldu biraz düşüş yaşadı ama toparlar Carl bu sonuçta her türlü manyaklığı yapar.Carl için dipnot ise Ian`ın dövme,Lip`in ise çiçek bakımı mevzusundan sonra onlara siz çok yumuşadınız demesi (2.bölümün ekstra sahnesi) bir bakıma gerçek erkek Gallagher çocuğu olma konusunda bayrak teslimi gibiydi.Yaşasın yeni kral Carl dedim orda.

Liam : Bu adamımız ikizlerin okul durumu yüzünden cast değişikliğine gidilen bir karakterimiz oldu.Okulda çizdiği resim ve uğradığı gizli ayrımcılık yüzünden çok üzüldüm fakat 2. bölümde yaşadığı zengin arkadaş muhabbetiyle bu çocukta Gallagher dedirtti bana (duş başlığını gördüğünde yaşadığı kültür şoku çok komikti,her odada banyo olduğunu duyunca gözlerini 4 açması falan efsaneydi hatta)
bu okul durumunu 4. bölümde Frank halledecek gibi bakalım görelim.

Kevin pardon Bart-Veronica-Svetlana : Bu üçgende garip olaylar yaşandı,ilk bölümde Svetlana`yı paketleyip barı geri aldılar göçmenlik muhabbeti sayesinde (göçmen konusunda milliyetine göre ayrımcılık yapılması yönünden sisteme iyi gömdüler valla) sonra ise barı doğru düzgün işletemeyip batma durumuna geldiler çareyi ise Svetlana`yı Göçmenlik Bürosundan kurtarıp 1/3,1/3,1/3 ortak olmakta buldular (Yevgeny çok yakışıklı bir çocuk olmuş valla iyi cast seçimi).Kevin pardon Bart reis ise normalde komik olaylarla efsane olan bir abimizdi 7 sezon boyunca,fakat bu sezonda Movember misyonunu (erkeklerde prostat,meme gibi bölgelerde çıkabilecek kanserlere karşı erken önlem alınması için ilgi çekme amaçlı bir bıyık bırakma organizasyonu Kasım ayında) yüklenen adam oldu,ilk 2 bölüm bu olayla geçti Kevin`in saplantılı kişiliği ise olayı trajikomik bir hale getirdi.Sonunda birşey çıkmadı fakat Kevin`in Kentucky`de yaşayan 250 yıl önce sel altında kalmış bir topluluktan gelen çok nadir bir kromozom dizilimine sahip bir birey olduğu ortaya çıktı (250 yıl kurtarılamayan bir topluluğun soyunun devam etmesi için akraba evliliği gerekiyor maalesef ve bu da Kevin`de var olan zeka problemlerinin sebebini ortaya koyuyor),bu olayın devamında ise Kevin`in kendisi hakkında bildiği tek bilgiden biyolojik aile üyelerine telefondan ulaşması ve gerçek adının Bart olduğunu öğrendiği anda verdiği tepki efsaneydi.

Ve gelelim asıl reis Frank pardon Francis : Reis 1 ayda yarım kilo meth`i çekmiş sezon başlamadan.Bu da Frank`in sapıtmasına (olumlu anda) ve bütün suçu Monica`ya atıp yeniden genç haline döndüğünü belirtip iş aramasıyla sonuçlandı.İş durumunu,aşk durumu kendisine acayip benzeyen bir abi sayesinde kurtardı.Etik duygusu falan gelişti Francis`in ciddi ciddi ,sırtım yanıyor garip hissediyorum falan dedi ben aklı geri geldi sandım meğersem bazı duyguları ilk defa yaşıyormuş ,bu duygu yaşaması sayesinde meth problemini çat diye çözerek seyircilerin ve Fiona`nın takdirini kazandı vallahi helal olsun büyük adamsın Francis 'Yaşar Usta' Gallagher.4.bölüm fragmanında aşk hayatında da yolunu bulacak gibi duruyor tutabilene aşk olsun.

Genel olarak tüm aile üyeleri hakkında çok olumlu geçen bir sezon oluyor fakat bu dizi Shameless ise 4.bölümde gelecek olan Sean Pierce ile birlikte işler bir şekilde sarpa saracaktır buna eminim ben.
imza

Konu King of Swing tarafından (21-11-2017 Saat 03:04 ) değiştirilmiştir.

Seçenekler Arama
Stil