GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt Dün, 23:59   #137421
P1
The Godfather - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 146
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 2706
Rep Derecesi: The Godfather IC kemerini kazandın.The Godfather IC kemerini kazandın.The Godfather IC kemerini kazandın.The Godfather IC kemerini kazandın.The Godfather IC kemerini kazandın.The Godfather IC kemerini kazandın.The Godfather IC kemerini kazandın.The Godfather IC kemerini kazandın.The Godfather IC kemerini kazandın.The Godfather IC kemerini kazandın.The Godfather IC kemerini kazandın.

İyi geceler.
imza

The Godfather isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 01:35   #137422
killer instinct
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2665
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 18660
Rep Derecesi: The Peep's Şirketin yüzü artık sensin.The Peep's Şirketin yüzü artık sensin.The Peep's Şirketin yüzü artık sensin.The Peep's Şirketin yüzü artık sensin.The Peep's Şirketin yüzü artık sensin.The Peep's Şirketin yüzü artık sensin.The Peep's Şirketin yüzü artık sensin.The Peep's Şirketin yüzü artık sensin.The Peep's Şirketin yüzü artık sensin.The Peep's Şirketin yüzü artık sensin.The Peep's Şirketin yüzü artık sensin.

Seyret perişan halimi bende akşam olmakta
Dostlar seyrelmiş beyhude lafla vakit dolmakta
Avare oldum serseri oldum terk-i diyarda
Zalim selin Allah'ın yok mu?
Yarin gözü yüksekte benim bir kuru aşkım var
Düşmanlarım nisbette behey kara vicdanlı yar
Yağdı saçlarıma genç yaşımda lapa lapa kar...
Zalim senin Allah'ın yok..

imza
Bir Alanyamız var...

"...tüm amacımız sonraki senelerimizde kalitemiz, tecrübemiz ve farklılıklarımızla; emsallerimiz arasında, gelecekte ülke çapında profesyonel güreşi daima canlı tutan güreş platformu olmak..."

Forumumuz en iyi Mozilla Firefox'ta görüntülenir.

Herhangi bir problem, sorun gördüğünüz yerde cevap vermek yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.
Kendiniz karşı tarafı uyarmaya yada sorunu çözmeye kalkışmayınız.

The Peep's isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil