GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 19-06-2017, 04:47   #1071
Banned
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 162
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 8894
Rep Derecesi: Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!

Şu an ettiğim küfürleri şuraya yazsam ömür boyu ban yerim. Maç bir ara güzel gibiydi fakat kapanışla işin içine ettiler.
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-06-2017, 04:48   #1072
Mr. Thuganomics
NGUCena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 61
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 1960
Rep Derecesi: NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Şov güzeldi güzel olmasına da maçların sonları berbattı. Böylece genel olarak kötü bir izlenim verdiler. MITB maçında Styles harikaydı. Keşke Heel olsaydı da alma şansı artsaydı ne diyim.
imza

Forum Başarılarım

1 Kez Onur Kürsüsü (Temmuz)

#BITW
#BestInTheWorld
#CMPunk: “Pekâlâ şimdi sizlere hayatla ilgili bildiğiniz bir şey söyleyeceğim. Yaşadığımız süre boyunca, ya daha büyük işler yapmaya çalışırız ya da bunları başaramayıp eve döner dururuz. İşte hayat böyle bir şey. Sadece bir takım zorluklar almak istiyordum. ve bu yüzden buraya geldim. Buraya tırmanmak işkence gibi oldu ve bu akşam zafer elde edemedim ancak yenildiğim için bu bu işten pes edeceğim anlamına gelmiyor, yenildiğim için bu UFC'yi bırakıp başka bir yere gideceğim anlamına gelmiyor, yenildiğim için bu duracağım, antrenmanları bırakacağım anlamına da gelmiyor. Ayrıca buradan beni destekleyen herkese teşekkür etmek istiyorum, bundan oldukça müteşekkirim. Açıkçası Mickey'de çok iyi bir dövüşçüymüş. Bu akşam kaybettim, ancak geri döneceğim, ister inanın ister inanmayın. Pes etmek yok. Bu eşimle evlendiğim günden sonra ki en iyi gecem ve yaşadığım en eğlenceli şeydi. Yenildikten sonra eleştirmenler çoğalacak, bana şüpheli gözüyle bakanlar olacak bunu biliyorum ancak dinleyin hayat düştükten sonra pes etmemektir, kalkmasını bilerek geri mücadele etmektir. Kaç kez nakavt olarak yıkıldığınızın bir önemi yok, önemli olan kalkmasını bilmek ve geri mücadele etmektir... Bu yüzden herhangi bir çocuk eğer bir ebeveyn veya antrenör veya öğretmen veya başka birileri tarafından yetiştiriliyorsa yapması gereken onların yüzlerini kara çıkarmamak ve sözümona size karşı gösterdikleri push olayı için elinizden geleni yapmaktır. Sizi destekleyen birileri yoksa, hiçbir şey yapamayıp, hiçbir şey söyleyemiyorsanız ya da sizin hakkınızda bir şeyler söylemiyorlarsa bile, s..tir edin onları ve kendinize inanmayı bırakmayın. Bu hayatımın en iyi anlarından birisiydi, teşekkürler Cleveland!”

İncelemelerim, Yazılarım Vs.
NGUCena isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-06-2017, 04:49   #1073
guilty
End of Heartache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 243
Rep Puanı: 3002
Rep Derecesi: End of Heartache Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!End of Heartache Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!End of Heartache Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!End of Heartache Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!End of Heartache Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!End of Heartache Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!End of Heartache Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!End of Heartache Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!End of Heartache Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!End of Heartache Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!End of Heartache Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Zayn ne çilekeş adamsın be. Onca şey yap sonra çantayı maç boyunca neredeyse yatan bir adam gelsin alsın.
imza

THE ANTI-HERO!

and the man rise...

RPG: Roderick Strong
Eski Nick: Respect CenaFan

1 Time GTW Champion
1 Time Intercontinental Champion
1 Time United States Champion
Former Bullet Club Member

End of Heartache isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-06-2017, 04:49   #1074
#HuggerSectionKapatılsın
Poyiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 85
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 1461
Rep Derecesi: Poyiss Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Poyiss Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Poyiss Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Poyiss Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Poyiss Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Poyiss Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Poyiss Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Poyiss Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Poyiss Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Poyiss Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Abi sahuru yapıp uyuyacaktım ben ya. Boşu boşuna küfür edip durduk.
imza

RPG: Braun Strowman

1 Time DoR Television Champion
1 Time DoR Heavyweight Champion
2 Time Hardcore Champion
Poyiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-06-2017, 04:50   #1075
kingpin
The Unpredictable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 223
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 4445
Rep Derecesi: The Unpredictable Şirketin Yüzü oldun!The Unpredictable Şirketin Yüzü oldun!The Unpredictable Şirketin Yüzü oldun!The Unpredictable Şirketin Yüzü oldun!The Unpredictable Şirketin Yüzü oldun!The Unpredictable Şirketin Yüzü oldun!The Unpredictable Şirketin Yüzü oldun!The Unpredictable Şirketin Yüzü oldun!The Unpredictable Şirketin Yüzü oldun!The Unpredictable Şirketin Yüzü oldun!The Unpredictable Şirketin Yüzü oldun!

Günlerdir diyorum, maç içinde AJ vs Nakamura olduğu anda çok emindim. Corbin'in alacağına çok ama çok emindim. PPV, tarihin en kötü MITB PPV'i oldu bana göre. Sonuçlar olarakta, maçlar olarakta. Fakat haklarını yemeyelim main event çok güzeldi, fakat sonuçla yine klasik mallıklarını yaptılar. Neyse iyi yönden bakalım, bence Corbin Mahal'dan iyidir. Herkese hayırlı sabahlar olsun. Allah'sız Shane!!
imza

The Faces That Run The Place

The Unpredictable isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-06-2017, 04:51   #1076
Kayıtlı Kullanıcı
kenan0990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 12
Rep Derecesi: kenan0990 Çalışmamaya devam ettiği sürece ME olmayı beklememelisin.

Arkadaşlar evet Corbin'in ring içi zayıf belki Roman kadar zayıf buna bende hemfikirim ama bu gimmicki ile çantayı mükemmel taşır evet bende Zayn alsa çok sevinirdim çünkü çoktan hakketmesine rağmen bir ana kemeri yok ama bir düşünün senaryo bakımından szice çantayı Zayn mi daha iyi taşır yoksa Corbin mi? Aj favorimdi ama yakın zamanda reign yaptı Owens harika olurdu ama amerika kemeri var Zigglerr harika olurdu ama zaten önceden bir kez aldı Nakamura yeni geldi alması imkansızdı hele o gimmickle ölse taşıyamazdı çantayı ee adamlar başka ne yapacaktı? MİB kazanını genelde uzun bi süreç geçirir ve senaryoları iyi olur ve diğer isimlerin durumuna ve Zayn'in çantayı bu kadar güzel taşıyamayacağına göre mantıksal olarakta Corbin en iyi tercih tabi benim şahsi fikrim bunlar

Konu kenan0990 tarafından (19-06-2017 Saat 04:56 ) değiştirilmiştir.
kenan0990 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-06-2017, 04:51   #1077
The One True King
WestGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 146
Favori Güreşçisi: Pentagon Dark
Rep Puanı: 5704
Rep Derecesi: WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!

Gerçekten Zayn'in son bakışı beni tamamen WWE'den soğuttu diyebilirim. Ama izleyeceğiz işte. Bizi ekrana bağlayan çok kalitlei güreşçiler var çünkü.
imza

RPG:

Başarılar: Takımlar turnuvasında finale çıkmak w/Big Cass(turnuva iptal edildi)
WestGTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-06-2017, 04:52   #1078
La Isla Bonita
texasrattlesnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 35
Favori Güreşçisi: Braun Strowman
Rep Puanı: 1133
Rep Derecesi: texasrattlesnake Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!texasrattlesnake Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!texasrattlesnake Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!texasrattlesnake Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!texasrattlesnake Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!texasrattlesnake Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!texasrattlesnake Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!texasrattlesnake Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!texasrattlesnake Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Maçlar güzeldi,maç sonları rezildi.
imza

DOWN SINCE DAY ONE!

texasrattlesnake isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-06-2017, 04:54   #1079
Banned
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 162
Rep Puanı: 8894
Rep Derecesi: Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!

Eğer sizde Jinder Mahal gibilerinin ana kemer almasından ve berbat maçlardan sıkıldıysanız Aschentef Mcmahon'ın emek veren güreşçilere karşılığını verdiği olağanüstü şirkete gelebilirsiniz.
Extreme ERA
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil