GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 09-08-2017, 22:39   #21
The Apex Of Agility
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 782
Favori Güreşçisi: Kazuchika Okada
Rep Puanı: 18013
Rep Derecesi: Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Çok güzel bir takımlar aksiyonu izledik bence. Konuya da yazdığım üzere. Sami Zayn ve Tye Dillinger çok iyi bir ikili gerçekten de, gerek ring içindeki enerjileri olsun, gerek seyircilerden aldıkları reaksiyon olsun çok başarılı performans gösteriyorlar. Usos zaten şu an çok iyi ilerliyor, aşırı tatmin edici bir görünüme sahipler. Önce çok iyi bir maç, ardından da New Day'in çok doğru saldırısı. Bu feud gerçekten harika işleniyor, SummerSlam için çok fena heyecanlandım, merakla bekliyorum maçlarını. Tür eklenirse nasıl olur bilmiyorum, eklenirse ladder match olacak büyük ihtimal. Bakalım. SmackDown'ın United States kemerinden sonra en ilgi çekici feudu bu bence, en azından benim için.
imza

Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 04:32   #22
Beast Incarnate
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 6
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 287
Rep Derecesi: MertLesnar İlk feudunda başarılı bir grafik çiziyor.MertLesnar İlk feudunda başarılı bir grafik çiziyor.MertLesnar İlk feudunda başarılı bir grafik çiziyor.

Gereksiz buldum.
imza

reigning, defending, undisputed Universal Champion Brock Lesnar!
MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil