GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Anketimiz: Şova puanınız kaç?
1 4 50,00%
2 0 0%
3 1 12,50%
4 2 25,00%
5 1 12,50%
Katılımcı sayısı: 8. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 06-10-2017, 17:16   #1
AJ Styles Be Kardeşim
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 370
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 5662
Rep Derecesi: The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!
Standart IMPACT!'e Puanınız?

Şova 5(beş) üzerinden kaç puanı layık gördünüz?
imza
They're Back!

Eski Nick: sunover
The Rising Generation isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2017, 17:22   #2
agony's embrace
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 117
Favori Güreşçisi: Eli Drake
Rep Puanı: 4349
Rep Derecesi: Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!

4 işler benden. Konuyu troll'lemek için kim 1 verdi merak ediyorum... 1 puanı da Main Event'taki saçmalıktan kırdım.
imza
Facebook | Twitter

you don't have to fear
we are fear
we are darkness
we are chaos
and we will protect you

#jointhehive

eli drake & rosemary fanboy

Eski Nick: Larmes de Alesia

RPG: E LI DRAKE
Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2017, 17:39   #3
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3190
Favori Güreşçisi: EC3
Rep Puanı: 50027
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

2.5'tan 3lük bir şovdu. Ne büyük bir ekstrası vardı ne bir rezilliği. Orta şeker.
imza

rpg: trent seven

This brings us to the Jarrett family. Jeff Jarrett loves talk about "my family has been in wrestling business 5 decades." One of those decades are probably the best decade which his dad Jerry Jarrett chasing the world title. And after 10 years he finally won that world title by defeating Curt Hennig for the AWA heavyweight championship. Anybody care to guess where is this precious title today? Is it sitting on a fireplace at the Jeff Jarrett Mansion in Nashville, Tennessee? Do you bozos have it? No you don't. Because i have it! It's mine, the biggest wrestling fan!

life's a bitch and then you marry one.

The Sinister Scotsman isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2017, 20:04   #4
Phenomenal One
LoneWolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 58
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 5992
Rep Derecesi: LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!

Ben ilk kez bir GFW şovundan sıkıldım o yüzden 1 diyorum.
imza

Kariyer İncelemelerim

WWE

Diğer Federasyonlar

LoneWolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2017, 16:45   #5
I Not Love Balor!
Destroyer244 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 15
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 30
Rep Derecesi: Destroyer244 Çalışmamaya devam ettiği sürece ME olmayı beklememelisin.

4 veriyorum ben.
Destroyer244 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2017, 17:23   #6
Fallen King
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 391
Favori Güreşçisi: Nikki Bella
Rep Puanı: 5621
Rep Derecesi: ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!

Uzun zaman sonra ilk kez Impact izledim ve baya sıkıldım. 2 puan veriyorum ben. Gelecek haftalarda da böyle giderse tekrar bırakırım lolazo.
imza

Who wants to walk with Elias?
and just drift away

ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil