GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-10-2017, 08:27   #11
A S U K A L A N D I N
Look A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 299
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 4257
Rep Derecesi: Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!

Geçen WWE güreşçilerin indy tayfası ile yemek yediğini gördük de buna WWE ses etmedi.
imza

[lying on an plush white carpet]
Young Ruth: This feels good.
Young Joe Scot: I read that book... by whatsisname?
Young Ruth: William Burroughs.
Young Joe Scot: Yeah, "Junkie."
Young Ruth: Did you like it?
Young Joe Scot: No, not really.
Young Ruth: So it's back to The Hobbit then.
[Joe laughs]

Shake your hair girl with your ponytail
Takes me right back (when you were young)
Throw your precious gifts into the air
Watch them fall down (when you were young)
Lift up your feet and put them on the ground
You used to walk upon (when you were young)

WELCOME TO PARTY TOWN

Başarılar
2015 Summer Slam El Yazı etkinliği 1.'si
WrestleMania 30 Etkinlik Haftası Parlayan Üyesi 06.04.2014
WrestleMania 30 El Yazı Yarışması 1.'si
WrestleMania 30 Poster Yarışması 3.sü
12.Royal Rumble El Yazı Etkinliği 3.'sü
Look A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 08:28   #12
the promise has run dry
Richie Sambora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 201
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 5435
Rep Derecesi: Richie Sambora Şirketin Yüzü oldun!Richie Sambora Şirketin Yüzü oldun!Richie Sambora Şirketin Yüzü oldun!Richie Sambora Şirketin Yüzü oldun!Richie Sambora Şirketin Yüzü oldun!Richie Sambora Şirketin Yüzü oldun!Richie Sambora Şirketin Yüzü oldun!Richie Sambora Şirketin Yüzü oldun!Richie Sambora Şirketin Yüzü oldun!Richie Sambora Şirketin Yüzü oldun!Richie Sambora Şirketin Yüzü oldun!

Zaten böyle sudan bir sebepten gönderiyorlarsa böyle bir şeyi tetikte bekliyorlardır diye tahmin ediyorum. Çok lüzumsuz olmuş.
imza

Eski Nick: ZigZag

Richie Sambora isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 16:45   #13
BelieveThatShield
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1242
Favori Güreşçisi: Kazuchika Okada
Rep Puanı: 25994
Rep Derecesi: Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Alıntı Richie Sambora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Zaten böyle sudan bir sebepten gönderiyorlarsa böyle bir şeyi tetikte bekliyorlardır diye tahmin ediyorum.
Böyle olduğunu düşünüyorum ben de. Bu bahane olmuş gibi, bayağı da gereksiz.
imza

Windham Lawrence Rotunda & Addney

Bu sabah yalnız uyandım
Sensiz olmaz, sensiz olmaz
Tanıdık kokular yok
Sensiz olmaz
Kahvaltım anlamsızdı
İlk sigaram bile tatsızdı
Sensiz olmaz
Anlaşılan alışmışım
Bir verdiysem iki almışım
Sensiz olmaz
Aşk bir dengesizlik işi
Dengeye dönüşen bir sevgi
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Yalnızlık zor, sokaklar çıkmaz

Hep tekdüze, herşey dümdüz
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Biraz telaşlı, huzursuz
Sensiz olmaz

Gece gelmiş, yatağım boş
Sen uzaktasın, ben uzanmış
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Zaman gecmez, sabah gelmez
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Ve sigara, iki metre öteye fırlatılır...
Addney isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 16:46   #14
the evil has landed
Gentleman Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1372
Favori Güreşçisi: Shinsuke Nakamura
Rep Puanı: 9568
Rep Derecesi: Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!

Alıntı Richie Sambora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Zaten böyle sudan bir sebepten gönderiyorlarsa böyle bir şeyi tetikte bekliyorlardır diye tahmin ediyorum. Çok lüzumsuz olmuş.
Alıntı Addney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Böyle olduğunu düşünüyorum ben de. Bu bahane olmuş gibi, bayağı da gereksiz.
Aynı şekilde ben de böyle düşünüyorum, öne sürülen neden buysa kesinlikle altında başka şeyler vardır, bu gerçekten büyük bir şey değil.
imza

kevin owens has been a lot of things to me over the years. he's been my best friend,
he's been my bitter rival, he's been everything in between. but the one thing he's always been and will always be is MY BROTHER.

don't leave me drowning in your sunday rain
it's right down the drain i go
Gentleman Villain isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 16:48   #15
Vohuhenkk
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1695
Favori Güreşçisi: Kassius Ohno
Rep Puanı: 22404
Rep Derecesi: Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

imza

''You wouldn't steal a handbag. You wouldn't steal a car. You wouldn't steal a baby. You wouldn't shoot a policeman. And then steal his helmet. You wouldn't go to the toilet in his helmet. And then send it to the policeman's grieving widow. And then steal it again! Downloading films is stealing. If you do it, you will face the consequences.''
https://youtu.be/qPEeaxI0OPU

Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 19:00   #16
Cem Uzan'a hapis şoku
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 555
Favori Güreşçisi: William Regal
Rep Puanı: 8367
Rep Derecesi: Punk City Şirketin Yüzü oldun!Punk City Şirketin Yüzü oldun!Punk City Şirketin Yüzü oldun!Punk City Şirketin Yüzü oldun!Punk City Şirketin Yüzü oldun!Punk City Şirketin Yüzü oldun!Punk City Şirketin Yüzü oldun!Punk City Şirketin Yüzü oldun!Punk City Şirketin Yüzü oldun!Punk City Şirketin Yüzü oldun!Punk City Şirketin Yüzü oldun!

Bahane aramak diye bir olay vardır, cuk oturmuş bu konuya.
imza

Sizleri seviyor ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
Hayki ve de Da Poet tüm sevmeyenler için söylüyor..

Sor.
Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 19:04   #17
康迪斯
Alpercanbaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 517
Favori Güreşçisi: Candice LeRae
Rep Puanı: 7539
Rep Derecesi: Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!

Bence doğru karar. Çünkü sen kendi çalıştığın şirketi basmaya gelen adamlarla fotoğraf çektirmeye gidiyorsun ve politik kuralları ihlal ediyorsun bu yüzden serbest bırakılmasını doğru buluyorum. 33 yaşında hala kral evi ROH'a geri dönsün.
Ama yine de bence bunun altında yatan bu sebep değil son zamanlarda ki koltuk boşlukları olabilir diye düşünüyorum.
imza

Konu Alpercanbaz tarafından (12-10-2017 Saat 19:07 ) değiştirilmiştir.
Alpercanbaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil