GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 19-06-2017, 12:38   #31
Ahîr Bizans Cihangiri
rap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 79
Favori Güreşçisi: Matt Sydal
Rep Puanı: 536
Rep Derecesi: rap Güzel bir C.Title kemeri sahibisin.rap Güzel bir C.Title kemeri sahibisin.rap Güzel bir C.Title kemeri sahibisin.rap Güzel bir C.Title kemeri sahibisin.rap Güzel bir C.Title kemeri sahibisin.rap Güzel bir C.Title kemeri sahibisin.

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
https://www.inploid.com/t/uefa-uyesi...leridir/47281/

Buyur öyleyse. Kazak Türkleri bizden kat kat daha Asyalı. Onlar da UEFA üyesi.

Kazak Türkleri değil Kazakistan Türkleri denir ona öncelikle onu bir düzeltmek isterim.Ayrıca Kazakistan Türkleri ile biz biriz aynıyız genetiksel tarihsel olarak farkımız yok.Ayrıca ben Uefa'da olmaya laf etmiyorum ki sadece Asya'da olsak nasıl olur diye sordum.
imza

☪ритсиме помак "приказвиме и галдЖхиме помасхки език (Vritsime pomak "prikazvime i galchime pomashki ezik) ✝
rap isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 12:42   #32
This.Is.Styles.Clash
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2374
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 20855
Rep Derecesi: Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Alıntı rap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kazak Türkleri değil Kazakistan Türkleri denir ona öncelikle onu bir düzeltmek isterim.Ayrıca Kazakistan Türkleri ile biz biriz aynıyız genetiksel tarihsel olarak farkımız yok.Ayrıca ben Uefa'da olmaya laf etmiyorum ki sadece Asya'da olsak nasıl olur diye sordum.
Hatam için özür dilerim öyleyse ama anlatmak istediğim olay zaten bu işin kıta ve genetik ile alakası yok. "Kazakistan" Türklerini ben de Türk buluyorum ve Türk diyorum zaten aksini iddia etmiyorum. Ama bak işte onlar da UEFA'da. Asya'da olursak sana ne olacağını söyleyeyim. Zaten güvenlik ve siyasi olaylardan ötürü son dönemde yabancı transferde az buçuk sıkıntı yaşadık. Hadi bu yavaş yavaş çözülüyor. Fakat kulüplerin dış borçları ortada. Futbolcular elbet paraya bakar ama kariyer de yapmak isterler. Hangi futbolcu borç harç içinde kulüplere gelip Asya kupasına oynamak ister? Bence hiçbiri. Anca kendi yağımızda kavruluruz.
imza

RPG: Pete Dunne

#Bruiserweight
British Strong Style with Tyler Bate (current)
DOR Tag Team Championship (w/Tyler Bate)
Burial List of British Strong Style

Konu Styles Clash tarafından (19-06-2017 Saat 12:45 ) değiştirilmiştir.
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 12:44   #33
Kingslayer
Rage Of Breed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1492
Favori Güreşçisi: Aleister Black
Rep Puanı: 3184
Rep Derecesi: Rage Of Breed Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Rage Of Breed Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Rage Of Breed Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Rage Of Breed Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Rage Of Breed Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Rage Of Breed Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Rage Of Breed Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Rage Of Breed Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Rage Of Breed Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Rage Of Breed Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Rage Of Breed Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Bu gerçekleşirse Türkiye'de futbol ölür.
imza

AJ Styles - Aleister Black - Baron Corbin - Bray Wyatt - Seth Rollins
RPG: Tommy End

GTW Tag Team Champion with Kane(1 Time)

DOR Golden Globe Champion(1 Time)

GTW Hardcore Champion(2 Time)

GTR Slammy Awards 2016 En İyi BAB Yazarı

GTR Slammy Awards 2015 En İyi BAB Yazarı

GTR Slammy Awards 2014 En İyi BAB Yazarı

Rage Of Breed isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil