GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Anketimiz: En Beğendiğiniz Maç?
Hype Bros vs The Colons 1 1,49%
Kadınlar Çanta Maçı 3 4,48%
Smackdown Tag Team Championship 14 20,90%
Smackdown Womens Championship 0 0%
WWE Championship 2 2,99%
Breezango vs Ascension 2 2,99%
Erkekler Çanta Maçı 45 67,16%
Katılımcı sayısı: 67. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 19-06-2017, 12:40   #31
Demi Gods
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 147
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 5044
Rep Derecesi: The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!

Şov içinde Women's Championship hariç tüm maçlar ring içi mücadele bakımından iyiydi. Ama özellikle TTC ve çanta maçının düzeyi biraz daha yüksekti. Ben şov ismi hatrına çanta maçı diyorum.
imza
Şu Hayatta Bir Jinder Mahal Şansımız Olmadı Be Kardeşim...

Makaleler ve Köşe Yazıları

GTR'deki Başarılarım:
Ayın İspiyoncuları Listesi - Haziran/Temmuz/Ağustos/Eylül/Ekim/Kasım 2016 - Ocak/Şubat/Mart/Nisan 2017
Haftanın Parlayan Üyesi - 24.07.2016/08.01.2017

ask.fm
Eski Nick: sunover
The Rising Generation isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 13:27   #32
Drain You
The Godfather - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 92
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 2834
Rep Derecesi: The Godfather Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Godfather Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Godfather Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Godfather Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Godfather Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Godfather Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Godfather Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Godfather Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Godfather Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Godfather Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Godfather Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

ME diyorum.
imza

The Godfather isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 13:49   #33
Kayıtlı Kullanıcı
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 48
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 128
Rep Derecesi: Birazvodka Sana Smackdown'da bir maç ayarlayabiliriz.Birazvodka Sana Smackdown'da bir maç ayarlayabiliriz.

Kadınlar Çanta Maçını ring içi olarak daha çok beğendim.Finali ne kadar kötü bitse de.
imza
http://guresturkiye.org/forum/signaturepics/sigpic1593_2.gif

Eski RPG Karakterleri:
Rey Mysterio, John Cena
Başarılar:
1 Kere 21 günlük GTW Şampiyonluğu (John Cena ile)

RPG Karakteri:
Kofi Kingston
Başarılar:
-
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 14:34   #34
-
Ambassador of Extreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 15
Rep Derecesi: Ambassador of Extreme Çalışmamaya devam ettiği sürece ME olmayı beklememelisin.

Erkekler çanta maçının sonucundan dolayı bu maça vermiyorum oyumu.Usos vs New Day Tag Team maçı diyorum.
imza

Ambassador of Extreme isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 14:47   #35
day one ish
Larmes de Alesia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 57
Favori Güreşçisi: Paige
Rep Puanı: 1424
Rep Derecesi: Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

SD TT maçı. Son 10 saniyesini unutun ama. Keşke The Usos bir şekilde temiz olmasa da kazansaydı Count-Out ile bitmeseydi.
imza
Facebook | Twitter | "Yeni Ask.fm"

uso penitentiary

Larmes de Alesia isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 15:06   #36
The Kingslayer
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 87
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 1229
Rep Derecesi: Darklord1905 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Darklord1905 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Darklord1905 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Darklord1905 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Darklord1905 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Darklord1905 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Darklord1905 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Darklord1905 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Darklord1905 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Erkekler çanta maçı.
imza

John Cena-Randy Orton-Dean Ambrose-Roman Reigns-Brock Lesnar

Ancak ben, ben farklıyım. Sizin gibi değilim. Yalancı değilim. Pek çok şey olabilirim ancak yalancı asla. Benim dilim gerçeğin kılıcıdır ve sizin dünyanızdaki tüm yalanları ortadan ikiye ayırabilir. Ben sizlerin saklanmaya çalıştığı gerçekleri konuşan adamım. Sizin duymak istedikleriniz değil, benim size sunduğum gerçekler. The Undertaker da sizin gibi birisi. The Undertaker yalancının teki. Kaybettiği gerçeğini saklamaya çalışıyor. Çaresizce ruhunun özgürlüğe kavuşmasını istediği gerçeğini inkar ediyor. Ancak bir konuda endişelenme Undertaker. Çünkü şanslısın, kanatları yanmış olan melek seni diğer tarafa götürmek için görevlendirildi.
- Bray Wyatt. 23 Mart 2015

Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil