GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 19-06-2017, 22:10   #71
rise above hate
collarbone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 623
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 8875
Rep Derecesi: collarbone Şirketin Yüzü oldun!collarbone Şirketin Yüzü oldun!collarbone Şirketin Yüzü oldun!collarbone Şirketin Yüzü oldun!collarbone Şirketin Yüzü oldun!collarbone Şirketin Yüzü oldun!collarbone Şirketin Yüzü oldun!collarbone Şirketin Yüzü oldun!collarbone Şirketin Yüzü oldun!collarbone Şirketin Yüzü oldun!collarbone Şirketin Yüzü oldun!

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayır her fırsatta Charlotte şunu da almasın, bunu da kazanmasın tatavasından sıkıldım ben. Kadının sene başından bu yana Bayley galibiyeti hariç adam akıllı galibiyeti yok. Şu tatavanın bitmesini istiyorum artık. SD izleyicisine ise Carmella-Lana-Naomi üçlüsüyle mutluluklar ayrıca.
İki senede aldığı hayvan gibi galibiyetlerden/anlardan sonra bir senenin yarısında da adam akıllı galibiyeti olmayı versin ya. Ha önümüzdeki sene çanta maçında destekleyebilirim bile kendisi, benim derdim bu ilki de kendisinin almamasıydı.
imza
collarbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 22:11   #72
This.Is.Styles.Clash
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2374
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 20855
Rep Derecesi: Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Alıntı CM Jericho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Smackdown kadın divizyonundan bende memnun değilim evet ama Charlotte şimdiden 2015'ten daha 2 yıl dolmadan koca kariyere yetecek başarı kastı. Biraz daha zamana yayarsa iyi olur, alır zaten çantayı mutlaka gelecek sene, olmadı bir sonraki sene.
Kesinlikle aslında Charotte'ın ihtiyacı yok ölüsü SD Women's unvanı için yeter ama benim üzüldüğüm nokta Charlotte ne zaman bu tip hikayelere girse kadın için yok overrated yok burada da görmeyelim yok almasın yok kazanmasın. Abi SD Women's Şampiyonu Naomi ya. Hani o kadını yenip unvanı alsa, gömse kaç yazacak? Kadının reigni zaten rezalet. Bayley yensin etsin diye bir dünya muhabbet döndü. Eee Bayley kazandı. Ona bir faydası oldu mu? Güzelim PPV serisi kötü maç ve iğrenç bir PPV'de son buldu.

Alıntı collarbone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İki senede aldığı hayvan gibi galibiyetlerden/anlardan sonra bir senenin yarısında da adam akıllı galibiyeti olmayı versin ya. Ha önümüzdeki sene çanta maçında destekleyebilirim bile kendisi, benim derdim bu ilki de kendisinin almamasıydı.
Üstte açıkladım ben Naomi vs Charlotte maçında bile Charlotte kazanacak ehuueueu denilmesinden sıkıldım sadece. Ha zaten şu saatten sonra açıkçası umurumda değil pek. SD izleyicisi hak ettiği şampiyona ve çanta sahibine layık. Artık millet istediği kadar overrated len diye alay edebilir. Ana kemer potası Mahal-Corbin kadın potası ise Carmella-Naomi. Charlotte dediğimiz kadın şu kadroda her türlü ilki de hak ediyor ayrıca. Alın işte Carmella kazandı. Gerçekten hak eden birisi.
imza

RPG: Pete Dunne

#Bruiserweight
British Strong Style with Tyler Bate (current)
DOR Tag Team Championship (w/Tyler Bate)
Burial List of British Strong Style

Konu Styles Clash tarafından (19-06-2017 Saat 22:16 ) değiştirilmiştir.
Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil