GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 19-06-2017, 02:25   #1
Fight Owens Fight
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 103
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 4519
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!
Standart MITB Spoiler | Kadınlar Çanta Maçı

Şovu ilk kadınlar merdiven maçıyla açıyoruz. İlk olarak kraliçemiz Charlotte, ardından Becky Lynch, ardından Tamina, ardından Carmella ve en sonda Natalya geliyor ringe. Maç başlıyor. Herkes merdiven ile ringe girmek istese de Tamina hiçbirine izin vermiyor. Charlotte girip bozuyor üstünlüğünü Big Boot ile, tabii sonra Superkicki yiyor. Tamina iyice dominant götürüyor maçı, Samoan Drop yapıyor Carmella'ya. Superkickler ile öteye savuruyor rakiplerini. Köşede Becky ile Natalya'yı hırpalasa da Charlotte onu merdivene itiyor. Natalya da Charlotte'ı dışarı atıyor. Ringde Tamina'nın da üstüne merdiveni fırlattıktan sonra Becky ile Natalya çekiyor merdiveni, ikisi de bırakmıyor. Ardından Natalya Body Slam ile merdivene yapıştırıyor rakibini. Ardından merdivene çıkarken Charlotte arkasından geliyor onun, Natalya ondan kurtulsa da Charlotte sonunda kaldırıyor rakibini ve arkasına fırlatıyor. Charlotte çıkacakken Carmella geliyor bu kez de, merdivenin tepesinde birbirlerine vuruyorlar, o sırada Tamina gelip merdiveni itiyor ve ikisini de düşürüyor. Bundan sonra da kızlar bayağı merdivene inip çıkma mevzusu falan yaşıyorlar. Charlotte dışarıdaki Natalya ve Tamina'ya Moonsault tarzı bir şey ile atlıyor! Harika! Becky merdivenden çıkıyor ama Ellsworth geliyor ve Becky'i düşürüyor! Carmella'yı kaldırmayı deniyor ama başaramıyor! Ellsworth kendisi çıkıyor ve alıyor çantayı! Carmella'ya atıyor! Bu nasıl son? Hakemlar kritik yapıyor orada. Ellsworth da itiraza geliyor. Mikrofonu alıyor ve Carmella'nın galibiyetini anons ediyor. Aga bu ne ya? İlk kadınlar çanta maçının böyle rezil bir sonla bitmesi... Bir şey diyemiyorum.
imza

Forum Başarılarım

2 Kez Onur Kürsüsü (Nisan, Mayıs 2017)
1 Kez Haftanın Parlayanı (Nisan 2017, 2. Haftası)

İncelemelerim

Sorunuz

RPG: "The Modern Day of Maharaja" Jinder Mahal
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 02:25   #2
Sic • Parvis • Magna
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3858
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 20894
Rep Derecesi: Quiet Riot Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Quiet Riot Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Quiet Riot Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Quiet Riot Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Quiet Riot Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Quiet Riot Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Quiet Riot Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Quiet Riot Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Quiet Riot Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Quiet Riot Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Quiet Riot Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

imza
☮️☸️☯️🎸

Some folks are born made to wave the flag,
Bazı insanlar, bayrağı dalgalandırmak için doğar,
Ooh, they're red, white and blue.
Ah, onların, kırmızı, beyaz ve mavi bayrağını.
And when the band plays “Hail to the chief”
Ve orkestra çalmaya başlayınca “Hail to the chief”i*
Ooh, they point the cannon at you, Lord!
Ah, topa tutarlar seni, Tanrım!

It ain't me, it ain't me, I ain't no senator's son.
Ben değilim, ben değilim, senatörün oğlu değilim ben.
It ain't me, it ain't me, I ain't no fortunate one, no!
Ben değilim, ben değilim, o talihli olan ben değilim, hayır!

Some folks are born silver spoon in hand,
Bazı insanlar, ailelerinden miras kalarak doğarlar,
Lord, don't they help themselves?
Tanrım, yardımına muhtaç mıdır onlar?
But when the taxman comes to the door,
Lâkin vergi memuru kapıda belirince,
Lord, the house looks like a rummage sale, yes!
Tanrım, hayır kurumuna yardım için eşya satışına döner ev, evet!

It ain't me, it ain't me, I ain't no millionaire's son.
Ben değilim, ben değilim, milyonerin oğlu değilim ben.

Some folks inherit star spangled eyes,
Bazı insanlar, milli marşlara bağlı olarak doğarlar,
Ooh, they send you down to war, Lord,
Ah, savaşa yollarlar seni, Tanrım,
And when you ask them, “How much time should we give?”
Ve onlara, “Şafağa ne kadar kaldı?” diye sorduğunuzda,
Ooh, they only answer More! more! more!
Ah, cevapları şöyledir: Daha çok!
Daha çok! Daha çok!

It ain't me, it ain't me, I ain't no military son.
Ben değilim, ben değilim, komutanın oğlu değilim ben.

Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 02:26   #3
soldier of atiba
JustSayYes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 121
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 4129
Rep Derecesi: JustSayYes Şirketin Yüzü oldun!JustSayYes Şirketin Yüzü oldun!JustSayYes Şirketin Yüzü oldun!JustSayYes Şirketin Yüzü oldun!JustSayYes Şirketin Yüzü oldun!JustSayYes Şirketin Yüzü oldun!JustSayYes Şirketin Yüzü oldun!JustSayYes Şirketin Yüzü oldun!JustSayYes Şirketin Yüzü oldun!JustSayYes Şirketin Yüzü oldun!JustSayYes Şirketin Yüzü oldun!

İlk kadınlar MITB maçının kazananı erkeğin belirlemesi diyip susuyorum, ne kadar kadın MITB maçı yapılırsa yapılsın bunu unutmam .
imza

the greatest of all time - the anti hero - the living legend - the glorious - the architect - the phenomenal one

manchester is red

GTR Başarıları

24.Etkinlik Haftası Parlayan Üye
24.Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 1.si
24.Etkinlik Haftası Poster Yarışması 2.si
23.Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 2.si
23.Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması 3.sü
25.Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 2.si
25 Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 1.si
25.Etkinlik Haftası Poster Yarışması 3.sü

RPG
Kota Ibushi '' The Reigning, Defending, Undisputed DoR Television Champion ''

113 sene yan yana

siyahla beyaz kol kola

şerefli şampiyonluklarla bir daha

gururlan burası Beşiktaş !

GURURLAN!
JustSayYes isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 02:26   #4
I'M NOT FINISHED WITH YOU
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1786
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 28644
Rep Derecesi: DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Sonu beğenmedim ama maç genel olarak hoşuma gitti. Carmella'nın kazanmasına sevindim açıkçası, şansı hak ediyordu.
imza

RPG Karakteri
"Former UFC Fighter" and "King of Bros" Matt Riddle
Takım: Kings of Brofessional Wrestling (with Daniel Bryan)
Başarılar
*Bound For Glory 2017 Tag Team Tournament Winner (w/ Daniel Bryan)
*GTW Tag Team Champion (w/ Daniel Bryan) (1 time, current)
*2017 Royal Rumble Winner
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 02:27   #5
Charismatic Creature
MoonWalkerMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 33
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 145
Rep Derecesi: MoonWalkerMan Sana Smackdown'da bir maç ayarlayabiliriz.MoonWalkerMan Sana Smackdown'da bir maç ayarlayabiliriz.

Ya bu Ellsworth nasıl bir adam ya?
MoonWalkerMan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 02:27   #6
sinner
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 178
Favori Güreşçisi: Eric Young
Rep Puanı: 16359
Rep Derecesi: World Class Maniac Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!World Class Maniac Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!World Class Maniac Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!World Class Maniac Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!World Class Maniac Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!World Class Maniac Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!World Class Maniac Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!World Class Maniac Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!World Class Maniac Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!World Class Maniac Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!World Class Maniac Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Ben niye bu kadar keyif aldım? Hala gülüyorum.
imza
callihan death machine's rpg career

former DoR Heavyweight Champion
the current & evermore DoR Hardcore Champion
5win-1draw-3lose

World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 02:27   #7
collarbone
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 285
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 10869
Rep Derecesi: Rise Above Hate Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Rise Above Hate Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Rise Above Hate Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Rise Above Hate Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Rise Above Hate Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Rise Above Hate Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Rise Above Hate Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Rise Above Hate Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Rise Above Hate Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Rise Above Hate Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Rise Above Hate Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Ne izledik biz az önce?
imza

İncelemeler & Makaleler

eski rpg: nick jackson, kevin steen

RPG Karakteri
AJ Styles
Takım/Stable
Bullet Club (Founder)
DevouReflection (w/Finn Balor)
DoR Incorporate
Başarılar
GTW Champion
Intercontinental Champion
GTW Tag Team Champion
DoR Tag Team Champion
5th Triple Crown Champion
Sole Survivor (2016)
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 02:27   #8
RAVISHING!!!
domtoretto34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 24
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 740
Rep Derecesi: domtoretto34 İleride bir ME ile feuda gireceksin.domtoretto34 İleride bir ME ile feuda gireceksin.domtoretto34 İleride bir ME ile feuda gireceksin.domtoretto34 İleride bir ME ile feuda gireceksin.domtoretto34 İleride bir ME ile feuda gireceksin.domtoretto34 İleride bir ME ile feuda gireceksin.domtoretto34 İleride bir ME ile feuda gireceksin.

Bu neydi şimdi kardeşim ?
imza

"Eğer kartallarla uçmak istiyorsan kargalarla takılamazsın."

BROCK LESNAR - JOHN CENA

BaB : Dragon Wrestling : Mexico

Prince Puma

ask.fm
domtoretto34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 02:27   #9
machine gun
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3044
Favori Güreşçisi: EC3
Rep Puanı: 40846
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

ELLSWORTH ADAMLIĞI >>>>>>>>>>>>

Aşırı eğlendim sondan niyeyse. Carmella'nın şova uygun kiyafeti ve Charlotte'ın köşeden yaptığı atlayış maçın diğer yıldızlarıydı. Maç komple diger 4 kişinin Tamina'yı dövmesi şeklinde gecti kalan kısımlarda.
imza
...and you reporters out there, you guys got any kids? i want you to go home and tell your kids tonight that you got america's newest role model. because the only way they're gonna get here is by following my footsteps. your newest role model, new heavyweight champion of the world, the sandman.

RPG

"the depression era outlaw"
muhammad hassan

former united states champion.
former world heavyweight champion.
gtw '16 slammy award winner - trashtalker of the year.
gtw '16 slammy award winner - breakout star of the year.

tag team: the great depression w/ ethan carter iii

The Sinister Scotsman isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 02:28   #10
Straight Edge Messiah
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 924
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 1542
Rep Derecesi: YUKO Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!YUKO Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!YUKO Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!YUKO Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!YUKO Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!YUKO Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!YUKO Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!YUKO Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!YUKO Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!YUKO Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!YUKO Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Sanırım ilk ve son kadınlar maçı oldu, abi Kadınların Devrimi diyorsun çantayı yine erkek indiriyor. Gözlerim kanadı resmen.
imza

NO PAIN & NO GAIN

- When you fall down, stand up like a Champion -
YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil