GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 20-10-2017, 08:40   #11
Luslec
Solitary OutLaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 196
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 2474
Rep Derecesi: Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.

Alıntı TRuzgarEfe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu maç MakeShieldlookStrong ile alakalı bir durum değil.Kane ile Undertaker'i son kez bir araya getirip duygusal bir sonla vedalarla uğurlamak amaç.
Gayet Shield'ı pohpohlamakla alakalı. Undertaker'ın dönüşü ne ara bu kadar kesin olmuş?
Solitary OutLaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2017, 08:45   #12
The Sith Lord
TRuzgarEfe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 166
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 1253
Rep Derecesi: TRuzgarEfe Ana kadroya çağırıldın.TRuzgarEfe Ana kadroya çağırıldın.TRuzgarEfe Ana kadroya çağırıldın.TRuzgarEfe Ana kadroya çağırıldın.TRuzgarEfe Ana kadroya çağırıldın.TRuzgarEfe Ana kadroya çağırıldın.TRuzgarEfe Ana kadroya çağırıldın.TRuzgarEfe Ana kadroya çağırıldın.TRuzgarEfe Ana kadroya çağırıldın.

Alıntı Solitary OutLaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gayet Shield'ı pohpohlamakla alakalı. Undertaker'ın dönüşü ne ara bu kadar kesin olmuş?
Kane durup dururken niye döndü sen önce onu açıkla bana? Bu adam belediye seçimlerinde değil miydi? Geçen haftadan beri Kane videosunu boğmuşlardı kanalı.Shield pohpohlamakla alakalı bir durum göremiyorum fazla.Basbayağı açık adamı bir senaryoya sokacaklar intikamla alakalı bir senaryoya ve bu senaryoda da Undertaker da olacak sonunda BoD vs Shield yapıp Kane'de emekli olup eyvallah çekip gidecek.
imza

''From my point of view the Jedi are evil!''

''Jedi and Sith,The Light and The Dark.''

GTR BAŞARILARI

-3 KEZ ONUR KÜRSÜSÜNDE BULUNMAK

#TRuzgarEfeForDmod!
TRuzgarEfe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2017, 08:56   #13
Empress Of Tomorrow
Look A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 500
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 8162
Rep Derecesi: Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.Look A Wizard Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı C.Cage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kane seçim reklamı için gelmediyse Arap olayım.
Canavar şeklinde mi yapacak reklamını ? Corporate gelse dediğin doğru.
imza

#A S U K A L A N D I N I Z

She's not a QUEEN or PRINCESS...She's Empress Of Tomorrow!

https://i.hizliresim.com/8NZ3ok.png

Member of...DÜNYADA CENNETİ YAŞAYANLAR DERNEĞİ

Başarılar

27. Etkinlik Haftası Parlayan Üyesi-19.11.2017
27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Poster Yarışması 1.'cisi
27. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması 1.'cisi
27.Etkinlik Haftası: Survivor Series '17- Logo Tasarım 1.'cisi
12.11.2017 Haftanın Parlayan Üyesi
2017 Ekim- Onur Kürsüsü 5.cis
2015 Summer Slam El Yazı etkinliği 1.'si
WrestleMania 30 Etkinlik Haftası Parlayan Üyesi 06.04.2014
WrestleMania 30 El Yazı Yarışması 1.'si
WrestleMania 30 Poster Yarışması 3.sü
12.Royal Rumble El Yazı Etkinliği 3.'sü
Look A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2017, 08:57   #14
Luslec

Rep Derecesi: Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.Solitary OutLaw IC kemerini kazandın.

Kane durup dururken niye döndü sen önce onu açıkla bana? Bu adam belediye seçimlerinde değil miydi? Geçen haftadan beri Kane videosunu boğmuşlardı kanalı.Shield pohpohlamakla alakalı bir durum göremiyorum fazla.Basbayağı açık adamı bir senaryoya sokacaklar intikamla alakalı bir senaryoya ve bu senaryoda da Undertaker da olacak sonunda BoD vs Shield yapıp Kane'de emekli olup eyvallah çekip gidecek.
Sürpriz bir dönüş ile heyecanı arttırmak? WWE'nin her hamlesi ileriye dönük mü oldu bu zamana kadar? Kane'den önce %100 Shield olarak bakılırken şimdi o kadar kesin bakılamıyor.

Undertaker son maçında Last Ride yapamadı, aradan daha 6-7 ay geçmişken ne kadar gelişebilir o yaşta performansı? Undertaker resmen ceketini, eldivenlerini, şapkasını bırakıp emekliliğini ilan etmişken neden tekrar yenilmek için dönsün? İhtiyar Kurtlara Shield'ı vereceklerine ihtimal bile vermiyorum ben şu saatten sonra. Ha keşke The Miz ve saz arkadaşları kazansa, hatta ondan sonra dönüp Undertaker'da kazansa. Ama bu Shield'ın çok direk hızını keser. WWE'nin de bunu göze alacağını hiç düşünmüyorum. Ki Roman için çok yüksek ihtimal Lesnar planları var, bunları da hesaba katmak lazım.
Alt 20-10-2017, 09:01   #15
2017-2018 Sezonu Avatarı
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 578
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 20106
Rep Derecesi: dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı PowerSlamX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geçen haftalarda YouTube hesabından çok fazla Kane videoları paylaşıldı, herif resmen geliyorum demişti.
Kane'in kariyerinin 20. yılıydı.

Alıntı Look A Wizard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canavar şeklinde mi yapacak reklamını ? Corporate gelse dediğin doğru.
imza

Konu FightOwensFight tarafından (20-10-2017 Saat 12:59 ) değiştirilmiştir.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2017, 09:28   #16
The Sith Lord

Rep Derecesi: TRuzgarEfe Ana kadroya çağırıldın.TRuzgarEfe Ana kadroya çağırıldın.TRuzgarEfe Ana kadroya çağırıldın.TRuzgarEfe Ana kadroya çağırıldın.TRuzgarEfe Ana kadroya çağırıldın.TRuzgarEfe Ana kadroya çağırıldın.TRuzgarEfe Ana kadroya çağırıldın.TRuzgarEfe Ana kadroya çağırıldın.TRuzgarEfe Ana kadroya çağırıldın.

Sürpriz bir dönüş ile heyecanı arttırmak? WWE'nin her hamlesi ileriye dönük mü oldu bu zamana kadar? Kane'den önce %100 Shield olarak bakılırken şimdi o kadar kesin bakılamıyor.

Undertaker son maçında Last Ride yapamadı, aradan daha 6-7 ay geçmişken ne kadar gelişebilir o yaşta performansı? Undertaker resmen ceketini, eldivenlerini, şapkasını bırakıp emekliliğini ilan etmişken neden tekrar yenilmek için dönsün? İhtiyar Kurtlara Shield'ı vereceklerine ihtimal bile vermiyorum ben şu saatten sonra. Ha keşke The Miz ve saz arkadaşları kazansa, hatta ondan sonra dönüp Undertaker'da kazansa. Ama bu Shield'ın çok direk hızını keser. WWE'nin de bunu göze alacağını hiç düşünmüyorum. Ki Roman için çok yüksek ihtimal Lesnar planları var, bunları da hesaba katmak lazım.
Ona bakarsak Kane'de 50 yaşına girmiş,siyasete açılmış bir iş adamı olmuş durumda.Bu adam artık 47 veya 48 yaşında değil.Bu adamdan nasıl bir performans bekliyorlar o halde? Birde seri kırıldığında adam ben bırakıyorum der gibi gitti.Sonra Lesnar ile maç yaptı.Gene yenildi.SS de wyattı Kane ile yendi.RR de gene geldi.Roman'a kaybetti.Niye şimdi tekrar gelmesin o yönden bak.Artık WWE Undertaker ve Kane gibi adamları gördüğünde nefes alsın yeter modunda olduğu için çağırırlar.Emin ol senin dediğin gibi heyecanı arttırmak için Undertaker'i da geri çağırırlar.
imza

GTR BAŞARILARI

#TRuzgarEfeForDmod!
Alt 20-10-2017, 09:32   #17
#TeamSmackDown
YESMovement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2198
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 16536
Rep Derecesi: YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.

Joe'nun The Shield'ın eze eze yeneceği maçta ne işi var Allah aşkına ya? Spekülasyonu bile saçmaydı yani.
imza

"THE IMPOSSIBLE DREAM HAS BECOME REALITY..!"
6 Nisan, 2014

YESMovement isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2017, 09:46   #18
Luslec

Ona bakarsak Kane'de 50 yaşına girmiş,siyasete açılmış bir iş adamı olmuş durumda.Bu adam artık 47 veya 48 yaşında değil.Bu adamdan nasıl bir performans bekliyorlar o halde? Birde seri kırıldığında adam ben bırakıyorum der gibi gitti.Sonra Lesnar ile maç yaptı.Gene yenildi.SS de wyattı Kane ile yendi.RR de gene geldi.Roman'a kaybetti.Niye şimdi tekrar gelmesin o yönden bak.Artık WWE Undertaker ve Kane gibi adamları gördüğünde nefes alsın yeter modunda olduğu için çağırırlar.Emin ol senin dediğin gibi heyecanı arttırmak için Undertaker'i da geri çağırırlar.
Seri bittiğinde 2014'de yılın bu zamanları Bray Wyatt Undertaker hakkında promolar kesiyordu. Yani Undertaker'ın o dönem döneceği kesin gibi bişeydi. O maçtan sonra ki üzüntüsü ise çok doğal. Her güreşçinin kondisyonu bir olmuyor, Undertaker 6 yıldır Part Timer takılırken, Kane 2016'da haftalık şovlarda maça çıkıp aksiyona giriyordu. Ve Undertaker çok daha fazla sakatlık geçirdi Kane'e göre.

Undertaker 3-4 yaş genç olsaydı çağırabilirlerdi, ama bu saatten sonra ihtimal vermiyorum ben. Ha diğer yorumlarımda da belirtmiştim dönecekse kazansınlar, bu da WWE'nin mantalitesine aykırı. Shield'ın hızını kesmeyeceklerine göre, ihtiyar kurtlar yenilecek. Reigns'in Undertaker galibiyetinden sonra tepkileri biliyorsundur arenada, forumlarda şurda burda. WWE Roman konusunda tepki toplamayı umursamıyor, çünkü işine geliyor. Amaa... Undertaker Kane ikilisine verilecek 2. bir yenilgi sadece Roman'ı değil Dean ve Seth'e de tepki toplatır.

Ve gereksiz olur yani, Undertaker zaten vedasını etmiş, neden çıkıp tekrarlansın ki bu?
Alt 20-10-2017, 09:54   #19
The Sith Lord

Seri bittiğinde 2014'de yılın bu zamanları Bray Wyatt Undertaker hakkında promolar kesiyordu. Yani Undertaker'ın o dönem döneceği kesin gibi bişeydi. O maçtan sonra ki üzüntüsü ise çok doğal. Her güreşçinin kondisyonu bir olmuyor, Undertaker 6 yıldır Part Timer takılırken, Kane 2016'da haftalık şovlarda maça çıkıp aksiyona giriyordu. Ve Undertaker çok daha fazla sakatlık geçirdi Kane'e göre.

Undertaker 3-4 yaş genç olsaydı çağırabilirlerdi, ama bu saatten sonra ihtimal vermiyorum ben. Ha diğer yorumlarımda da belirtmiştim dönecekse kazansınlar, bu da WWE'nin mantalitesine aykırı. Shield'ın hızını kesmeyeceklerine göre, ihtiyar kurtlar yenilecek. Reigns'in Undertaker galibiyetinden sonra tepkileri biliyorsundur arenada, forumlarda şurda burda. WWE Roman konusunda tepki toplamayı umursamıyor, çünkü işine geliyor. Amaa... Undertaker Kane ikilisine verilecek 2. bir yenilgi sadece Roman'ı değil Dean ve Seth'e de tepki toplatır.

Ve gereksiz olur yani, Undertaker zaten vedasını etmiş, neden çıkıp tekrarlansın ki bu?
Bunu şu gözle de bakmalıyız.Bu 2 karakter WWE tarihinin en acımazız 2 canavarıydı ve birlikte olduklarında efsanevi olaylar gerçekleşti.Gerçek hayatta da bu 2 aktör çok iyi dostlardır ve birlikte ringi terk edip gitmeleri daha doğru olur benim gözümde.Dediğin gibi Undertaker artık emekli olmuş,hayatının geri kalanın günlerini geçiriyor fakat WWE hala bu adamı kullanmak istiyor taki kötü bir olay gelene kadar.Gelmesi benim açımdan da doğru olmaz fakat Kane'nin geri dönüşü normal bir olay değil.Adamlar birşeyler planlıyor ve bu bizi çok şaşırtacak.Yenilmeleri benim açımdan da doğru olacaktır çünkü bu 2 adam da gençlerin önünü açmaktan keyif alan isimler ve Shield'in BoD'u yenmesi onlara sağlam bir momentum verecektir.
imza

GTR BAŞARILARI

#TRuzgarEfeForDmod!
Alt 20-10-2017, 10:05   #20
Luslec

Bunu şu gözle de bakmalıyız.Bu 2 karakter WWE tarihinin en acımazız 2 canavarıydı ve birlikte olduklarında efsanevi olaylar gerçekleşti.Gerçek hayatta da bu 2 aktör çok iyi dostlardır ve birlikte ringi terk edip gitmeleri daha doğru olur benim gözümde.Dediğin gibi Undertaker artık emekli olmuş,hayatının geri kalanın günlerini geçiriyor fakat WWE hala bu adamı kullanmak istiyor taki kötü bir olay gelene kadar.Gelmesi benim açımdan da doğru olmaz fakat Kane'nin geri dönüşü normal bir olay değil.Adamlar birşeyler planlıyor ve bu bizi çok şaşırtacak.Yenilmeleri benim açımdan da doğru olacaktır çünkü bu 2 adam da gençlerin önünü açmaktan keyif alan isimler ve Shield'in BoD'u yenmesi onlara sağlam bir momentum verecektir.
Ya tabii ki şurada Undertaker çıksa yine heyecanlanırım, Kane'de heyecanlandığım gibi. Ama şu an olası gözükmüyor gidişata bakarsak.

Açıkçası benim açımdan hiç doğru olmaz Kurtların tekrar hezimete uğraması. Yükseltme olayını Kane 2013-2014-2015'de fazlaca yaptı, Undertaker'da yeni bir canavar yarattı serisinin bitimiyle, üstüne Reigns'i bam başka bir seviyeye taşıdı.

Yani gençlerin önünü açmak için yeterli bunlar.

Seçenekler Arama
Stil