GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 20-10-2017, 11:16   #1
#TeamSmackDown
YESMovement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2198
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 16536
Rep Derecesi: YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.YESMovement Şirketin yüzü artık sensin.
Standart Bray Wyatt ve Tayfasının Hastalığı Ne Durumda?

Şurada paylaşılan haberde; Bray Wyatt, Bo Dallas ve JoJo üçlüsünün viral menenjit hastalığı nedeniyle şovlardan uzak kaldığı bildirilmişti. Ancak yeni gelen bilgilere göre WWE'nin anonsör ekibinde bulunan ve aynı zamanda Bray Wyatt ile ilişki yaşadığı iddia edilen JoJo'nun annesi, kızının hasta olduğuna dair ortaya çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtmiş. Fakat Pro Wrestling Sheet sitesinden Ryan Satin, viral menenjit hastalığının gerçekçi bir şey olduğunu ve haliyle TLC şovunun maç kartını etkileyebileceğini söylemiş.

Kaynak
imza

"THE IMPOSSIBLE DREAM HAS BECOME REALITY..!"
6 Nisan, 2014

YESMovement isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2017, 11:17   #2
THE BIG DOG
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 744
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 36982
Rep Derecesi: Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Allah Xavier reisimizi korusun artık ne diyelim. Geçmiş olsun onlara da.
imza
#romanreigns
6d 65 74 65

and now GRAND SLAM..

Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2017, 15:54   #3
till i collapse
BeckyFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 45
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 1164
Rep Derecesi: BeckyFan Ana kadroya çağırıldın.BeckyFan Ana kadroya çağırıldın.BeckyFan Ana kadroya çağırıldın.BeckyFan Ana kadroya çağırıldın.BeckyFan Ana kadroya çağırıldın.BeckyFan Ana kadroya çağırıldın.BeckyFan Ana kadroya çağırıldın.BeckyFan Ana kadroya çağırıldın.BeckyFan Ana kadroya çağırıldın.

Geçmiş olsun.
imza

BeckyFan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2017, 15:57   #4
CEZALANDIRICI
Viper Strike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 68
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 5744
Rep Derecesi: Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.

Sanırım Bray maça da çıkmayacak. Aklımda deli sorular.
imza
ONE BATCH...
TWO BATCH...
PENNY AND DIME!

Viper Strike isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2017, 16:26   #5
BelieveThatShield
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1341
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Puanı: 28850
Rep Derecesi: Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

''Sister Abigail acaba Wyatt'ı bu tekdüze hallerinden kurtaracak mı?'' derken bu haber çok kötü oldu gerçekten. Umarım hastalıktan kurtulup güreşebilir ya, önemli bir isim Wyatt.
imza

Windham Lawrence Rotunda & Addney

Bu sabah yalnız uyandım
Sensiz olmaz, sensiz olmaz
Tanıdık kokular yok
Sensiz olmaz
Kahvaltım anlamsızdı
İlk sigaram bile tatsızdı
Sensiz olmaz
Anlaşılan alışmışım
Bir verdiysem iki almışım
Sensiz olmaz
Aşk bir dengesizlik işi
Dengeye dönüşen bir sevgi
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Yalnızlık zor, sokaklar çıkmaz

Hep tekdüze, herşey dümdüz
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Biraz telaşlı, huzursuz
Sensiz olmaz

Gece gelmiş, yatağım boş
Sen uzaktasın, ben uzanmış
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Zaman gecmez, sabah gelmez
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Ve sigara, iki metre öteye fırlatılır...
Addney isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2017, 16:43   #6
dive responsibly
Ludwig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 32
Favori Güreşçisi: Damien Sandow
Rep Puanı: 7807
Rep Derecesi: Ludwig Royal Rumble maçını kazandın.Ludwig Royal Rumble maçını kazandın.Ludwig Royal Rumble maçını kazandın.Ludwig Royal Rumble maçını kazandın.Ludwig Royal Rumble maçını kazandın.Ludwig Royal Rumble maçını kazandın.Ludwig Royal Rumble maçını kazandın.Ludwig Royal Rumble maçını kazandın.Ludwig Royal Rumble maçını kazandın.Ludwig Royal Rumble maçını kazandın.Ludwig Royal Rumble maçını kazandın.

JoJo'nun anası "benim kızım evlenmeden öyle şeyler yapmaz" demiş resmen.
imza
Ludwig isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil