GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 17-09-2017, 16:09   #1
IRON CANNONBALL
Michael Gabriel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nerden: Baba Tarafı:Bulgaristan,Yemen-Anne Tarafı:Türkmenistan
Konular: 540
Favori Güreşçisi: Curtis Axel
Rep Puanı: 6372
Rep Derecesi: Michael Gabriel Royal Rumble maçını kazandın.Michael Gabriel Royal Rumble maçını kazandın.Michael Gabriel Royal Rumble maçını kazandın.Michael Gabriel Royal Rumble maçını kazandın.Michael Gabriel Royal Rumble maçını kazandın.Michael Gabriel Royal Rumble maçını kazandın.Michael Gabriel Royal Rumble maçını kazandın.Michael Gabriel Royal Rumble maçını kazandın.Michael Gabriel Royal Rumble maçını kazandın.Michael Gabriel Royal Rumble maçını kazandın.Michael Gabriel Royal Rumble maçını kazandın.
Standart 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Günleriniz

Geçen yıllarda da açılan bu konuyu bu yıl ben açayım dedim. Yarın okullar başlıyor. Bu konu altından okulda geçen günlerimizi paylaşabiliriz. Şimdiden hepinize eğitim hayatınızda başarılar diliyorum ve gireceğinizi sınavları başarıyla geçmenizi temenni ediyorum.

Not: Benim Üniversite bu ayın 25'inde başlıyor.
imza

GTR BAŞARILARI
Onur Kürsüsü
Eylül 2015-7.Sıra
Haziran 2016-7.Sıra
Ocak 2017-4.Sıra
Etkinlik Haftası
25. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması-3.Sıra

It's good to be home. It's good because I'm reminded of all the things I left behind like your stupid savvy children like every one of you lazy sods who survives on the dole and won't work a day in your lives I'm reminded of the man you try to make me the old singing old dancing circus act of a clown that you are slowly turning Cedric Alexander into each and every week now I return home a new man real man's man a man who is dignified and a man who doesn't need Manchester. A man who's bigger than Manchester. Because Jack Gallagher is bigger than Britian.
Michael Gabriel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2017, 16:10   #2
Cero Miedo
LegenDWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 15
Favori Güreşçisi: Paige
Rep Puanı: 2597
Rep Derecesi: LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.

Üniversite ortamına giriyoruz yarın, bakalım nasılmış.
imza

''Hayatta en hakiki mürşit, bilimdir.''

''Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse, bilimi seçin.''

''Bilim ve fen nerede ise oradan alacağız ve ulusun her bireyinin kafasına koyacağız.''

''Öğretmenler! Yeni nesli, cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcileri, sizler yetiştireceksiniz. Ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır. Eserin kıymeti, sizin maharetiniz ve fedakârlığınız derecesiyle orantılı bulunacaktır. Cumhuriyet; fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli koruyucular ister! Yeni nesli, bu özellik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir… Sizin başarınız, Cumhuriyetin başarısı olacaktır.''

''Milli Eğitim programımızın, Milli Eğitim siyasetimizin temel taşı, cahilliğin yok edilmesidir. Cahillik yok edilmedikçe, yerimizdeyiz…''

''Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.''

''Eğer Cumhurbaşkanı olmasam, Eğitim Bakanlığı’nı almak isterdim.''
LegenDWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2017, 16:11   #3
just ruin!
Bella's Legacy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 324
Favori Güreşçisi: Paige
Rep Puanı: 19406
Rep Derecesi: Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.

Ben açmayı planlıyordum. Herkese başarılar.
imza

THE QUEEN FINALLY ARRIVED!

#stayfearless
Bella's Legacy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2017, 16:39   #4
everybody knows
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1701
Favori Güreşçisi: Kassius Ohno
Rep Puanı: 22533
Rep Derecesi: Headlock Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Headlock Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Headlock Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Headlock Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Headlock Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Headlock Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Headlock Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Headlock Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Headlock Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Headlock Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Headlock Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Ders kaydımı yarın onaylatacağım. Bu sene değilde seneye ışık çok zor. Ders programı seneye çok agir olacak.
imza

''You wouldn't steal a handbag. You wouldn't steal a car. You wouldn't steal a baby. You wouldn't shoot a policeman. And then steal his helmet. You wouldn't go to the toilet in his helmet. And then send it to the policeman's grieving widow. And then steal it again! Downloading films is stealing. If you do it, you will face the consequences.''
https://youtu.be/qPEeaxI0OPU

Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2017, 16:40   #5
#LittleMissBliss
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1754
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 21219
Rep Derecesi: CM Jericho WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.CM Jericho WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.CM Jericho WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.CM Jericho WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.CM Jericho WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.CM Jericho WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.CM Jericho WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.CM Jericho WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.CM Jericho WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.CM Jericho WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.CM Jericho WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Gençler bu sene ya da gelecek sene TEOG ya da YGS/LYS girecekler kendilerini iyi hazırlayıp iyi yerlere girsinler. Bu elemanlar sistem değiştirecek yine araya kaçmayın.

Benim de geçen hafta başladı üniversite, alışverişlerimi falan yaptım. Bir tek PC kaldı Win tabanlı babamı bekliyorum almak için.
imza

rpg:

alexa ''the goddest'' bliss
''five feet of fury''
''wicked witch of the GTW''

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...

#hürriyetveitilaf
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2017, 16:41   #6
shattered dreams
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 5084
Rep Puanı: 10679
Rep Derecesi: The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Yarın hazırlık muaf sınavı var, haftaya başlıyor. Öyle işte.
imza
the country that has given us mahatma gandhi, mother teresa, has not given us the greatest champion of 'em all: jinder mahal
celebrate with the one point three billion people of india, this is history making

all hail the modern day maharaja

#hürriyetveitilaf

like a gunshot by any name is still a sound
though it rattles when it tears love to the ground
can you hear it?
saying i'm fatally yours
Matt Sydal Guy & The Bulldogy

The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2017, 16:48   #7
scarface seviyorum seni
KevinOwensKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 52
Rep Puanı: 1167
Rep Derecesi: KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.

Arkadaş staja gitmemişiz ama staj sınavına gireceğiz işe bak. Meslek lisesinde okumayın ya da okuyun ama benim yaptığımı yapmayın.
imza

rpg:wolfgang

Konu KevinOwensKO tarafından (17-09-2017 Saat 16:50 ) değiştirilmiştir.
KevinOwensKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2017, 16:55   #8
#ForeverTheRevival
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 305
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 12915
Rep Derecesi: The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

3 aydan beri mesaj atmayan adamlar okulun ilk günü canım cicim yapacak...
imza

Yasımız Var! (110. Gün)

#TeamAA

Owner of Dave Meltzer's Guys
Tag Team Wrestling
Forever The Revival - Top Guys
Owner of Frank Gallagher's Guys
#FGG

"Every man with two hands has a fighting chance!"

RPG
Karakter
Austin Aries
Theme Song
Ambition and Vision
Finisher
Brainbuster - 450 Splash - Last Chancery
Lakabı
Greatest Man That Ever Lived
Debut
Başarılar
1 time DoR International Openweight Champion ( current )

İncelemeler - Forum Başarıları

The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2017, 16:56   #9
Banned
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1979
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 39090
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Kan alıyorlar.
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-09-2017, 17:57   #10
#WTR
The Unpredictable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 235
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 4840
Rep Derecesi: The Unpredictable IC kemerini kazandın.The Unpredictable IC kemerini kazandın.The Unpredictable IC kemerini kazandın.The Unpredictable IC kemerini kazandın.The Unpredictable IC kemerini kazandın.The Unpredictable IC kemerini kazandın.The Unpredictable IC kemerini kazandın.The Unpredictable IC kemerini kazandın.The Unpredictable IC kemerini kazandın.The Unpredictable IC kemerini kazandın.The Unpredictable IC kemerini kazandın.

Okul, staj, kurs, YGS'ye hazırlık.. Templu, zor bir sene bizi bekler. Şimdiden herkese su gibi akıp gidecek, güzel ve başarılı bir sene diliyorum dostlar
imza

Three workhorses that run the business! Gentleman, #ReleaseTheHounds

The Unpredictable isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil