GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 14-11-2017, 00:53   #1
Chairman of the Board
Patron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1204
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 3180
Rep Derecesi: Patron IC kemerini kazandın.Patron IC kemerini kazandın.Patron IC kemerini kazandın.Patron IC kemerini kazandın.Patron IC kemerini kazandın.Patron IC kemerini kazandın.Patron IC kemerini kazandın.Patron IC kemerini kazandın.Patron IC kemerini kazandın.Patron IC kemerini kazandın.Patron IC kemerini kazandın.
Standart RPG GTW - 16 Kasım 2017 Xplosion

Şov Bilgileri
GTW Xplosion
16.11.2017 - 21.45 - C
Key Arena
Seattle, Washington
675. Bölüm

-- Cass, EC3'den Hesap Soruyor

- "Sana Şikayet Etme Fırsatı Verdiğim İçin Üzgünüm"

- Carlito ve CM Punk, Cabana'yı Gururla Sunar

- Trent Seven vs. Kota Ibushi

- Main Event:
Tournament Semi Final

Luke Gallows vs. John Cena

Spikerler daha söze giremeden Sawface duyuluyor.

Big Cass öfkeli ve hızlı adımlarla ringe yöneliyor. Girer girmez de söze dalıyor.

Big Cass: Renault Talisman'ımla Braun Strowman'ı bacağından şişlediğim zaman ortaya koyduğum irade ve duruşun sebebi, Brad Maddox'ın bize daha adaletli bir çevre sağlayabileceğini düşünmemdi. Bu yüzden döndüm. Brad Maddox'a inandığım ve güvendiğim için. Ancak şimdi, şartların değişmeye başladığını görebiliyorum. Fakat bu konu direk seninle alakalı değil Brad; senin gereğinden fazla değer yüklediğin o sinsi herifle alakalı. Ethan Carter'la.

EC3'nin ismi geçince yuhalamalar yükseliyor.

Big Cass: Bu adam aylardır elinde oyuncak ettiği unvanıyla ortalarda geziyordu. Ben, o otoparkta Ethan'ı Braun ve Karl'dan yiyeceği dayaktan kurtardım. Survivor Series'te onunla omuz omuza mücadele ettim. Aynı safta olduğum adam, benim şampiyonluğumu tehdit ediyor. Evet, benim şampiyonluğum. Hoşunuza gitmedi mi? Gitsin veya gitmesin, BEN ŞAMPİYON OLACAĞIM.

Cass öfkeli bir şekilde seyirciye bakarken "You Suck" tezahüratları geliyor Cass'e.

Big Cass: Mark Briscoe'yu TLC'de yeneceğim ve yaklaşık 1.5 yıldır belimde olması gereken GTW şampiyonluğunu söküp alacağım. Ethan, senin ne kadar sinsi bir adam olduğunu ben biliyorum, ancak Brad iyi niyeti yüzünden sana gereğinden fazla güveniyor. Bu sorunu şimdi, burada çözeceğiz. Kıçını buraya getirmek için 2 dakikan var.

Cass mikrofonu fırlatıp girişe bakıyor pür dikkat. Gelen giden olmuyor. Bir süre sonra..

Let's Burn This Town!

Çağrıya cevap veren Brad Maddox oluyor. Big Cass onu görünce başını iki yana sallıyor, "işim seninle değil" diye bağırıyor.

Brad Maddox: Cass, GT'da olanlardan sonra ne desen haklısın. Ethan'ın bu davranışını onaylamıyorum. Ve senin bir gün GTW şampiyonu olmanı belki senden daha fazla istiyorum. Ethan'la gerekli konuşmaları ben yaptım. Senin de onunla konuşmana izin vereceğim, ancak burada değil. Düşmanlarımızın gözü önünde değil. Survivor Series'te mücadeleyi kazandık Cass, savaşı kazanmadık. Ben, her gün bunun bilincinde uyanıyorum. O yüzden, Team Maddox'ın her bir üyesinin benim için ayrı değeri var. Senden rica ediyorum, bırak düşmanlarımıza istedikleri görüntüyü vermeyelim. Sakinleş Cass.

Cass buna rağmen öfkeli. Maddox'a EC3 nerede diye bağırıyor.

Brad Maddox: Pekala, Ethan'ın gereken dersi aldığını sana kanıtlayacağım. Bu gece, sen, Ethan'la takım olup Tag Team şampiyonluklarının 1 numaralı adayları olan Wolfgang ve James Storm'la, Bad & Beer'la kozlarınızı paylaşacaksınız. Bana güven Cass, benim sözüm senettir.

Maddox arka alana dönerken Cass elleri belinde onun arkasından bakıyor.

BURN IT DOWN

Seth Rollins girişte, hızlı adımlarla ringe yöneliyor.

Tazz: Seth Rollins, TLC'de 7/24 kuralını tarihe gömmek için ringde olacak.

Steve Corino: Adamı suçlayabilir misin? Şu an belinde Hardcore şampiyonluğunun olmamasının tek sebebi o kural ve artık son kullanma tarihi geçti.

Rollins ringde rakibini bekliyor.

Tazz: BU KİM LAN?

DoR yıldızlarından Nick Gage girişte görünüyor. Gage ringe yürürken sandalyelere özlem dolu bir bakış atıyor ve içeri giriyor. Rollins girer girmez rakibine saldırıyor.

Seth Rollins vs. Nick Gage

Rollins seri tekmelerle köşeye sıkıştırıyor Nick'i, Nick bir yumrukla cevap veriyor. İkinci yumruğu salladığında Rollins kolunun altından sıyırlıyor ve Enzuigiri! Rollins rakibinin başını bacaklarının arasına alıyor ve havaya kaldırıp Turnbuckle Powerbomb'la köşeye bütünleştiriyor. Gage sürünürken Rollins iplerden sekiyor ve Curb Stomp! Tuşa gidiyor Seth, 1....2.....3.

Kazanan: Seth Rollins

Zil çalar çalmaz ekran açılıyor.

Sami Callihan: Seth, senin anlamadığın şeyler var. Hem Hardcore şampiyonluğu hakkında hem de Sami Callihan hakkında. Senin aksine bu şeyi elimde tutmak beni memnun etmiyor. Sen, bu şampiyonluğu belinde gezdirmek ve rekorlardan bahsetmek için extreme'i deniyorsun. Popülarite için, şan için, o zevkli hayatına biraz daha zevk katmak için. Ben, extreme'in kendisiyim. Ben, iki yüzü olan bir madalyonum. Madalyonun bir yüzünde senin gibi, Dean gibi, dünyevi zevkleri önemseyen, onurlu, iyi bir adam var. Mrs. Callihan'ın olmasını istediği o düzgün adam var. Ama madalyonun öteki ucunda dibine kadar Sami Callihan var Rollins. Dibine kadar. Sami Callihan, her sabah uyandığında acı içinde. Gün içerisinde, spor salonunda, güreş ringlerinde, bir kadınla sevişirken SAMI CALLIHAN HEP ACI İÇİNDE. ŞU ANDA BİLE!

Sami Callihan Hardcore şampiyonluğunu bütün gücüyle duvara savuruyor. Yere düşen Hardcore şampiyonluğunu tekmelerken hışımla bağırıyor. Ardından parmağını sallayarak kameraya dönüyor.

Sami Callihan: VE SANA XPLOSION'DA NE OLDUĞUNU SÖYLEYEYİM Mİ? Ben, ben oldum. İçimdeki açlık, seni gördüğümde dişi kaşınan bir aslan gibi içimde harekete geçen şey.. o Sami Callihan'dı Rollins, daha önce dediğim gibi, o köküne kadar Sami Callihan'dı. Ve o an geldiğinde, içimdeki acı o sandalyeyi bana aldırdı. İçimdeki acı, karısını döven bir adam gibi seni saçlarından tutup ringe sürükledikten sonra sahip olmamı sağladı. ACI ÇEKİYORDUM ROLLİNS VE HALA ÇEKİYORUM. SENİN GİBİ KORKAK VE SÜZME BİR ADAMA BU SANDALYELERİN, MASALARIN VE MERDİVENLERİN TADINA BAKTIRA BAKTIRA, RİNGİN HER KÖŞESİNDE FARKLI FARKLI KÖŞELER GÖSTERE GÖSTERE, KANCIK BİR KÖPEK GİBİ DÖVE DÖVE ŞAMPİYONLUĞUNU ALMADIĞIM İÇİN ACI ÇEKİYORUM. Ve senden çok özür dilerim Seth. Şöyle yapacağız.

Callihan yerden Hardcore unvanını alıp kameraya sallıyor.

Sami Callihan: TLC'de, sana aklına gelebilecek her türlü şeyi yaptıktan sonra bu şampiyonluğu sadece fırsatçılıkla değil, acım sayesinde kazandığımı göreceksin. TLC'de...

Callihan ekrana tükürüyor.

Reklamlardan döndüğümüzde ingdeyiz. Bir tane elma dolusu kocaman bir sepet görüyoruz ortada, yanlarında ise iki tane şezlong tarzı rahat koltuklar ve üstte bir hamak. Ve hemen ortada kıvırcık saçlı bir adam mikrofonu ile seyirciye bakıyor ve büyük bir boo alıyor. Bu kişi ise Cabana'nın sahibi, Kıtalararası Şampiyon Carlito.

Carlito : Welcome to Carlito’s Cabana !

Carlito öyle bir boo alıyor ki arenadaki herkesin kulakları bir süreliğine sağır oluyor. Bu sırada CM Punk ringin köşesinde Carlito’yu izliyor.

Carlito : Bugünkü konuğum… Bugün bir konuğum olmayacak. Bugün herkes Carlito’ya doyacak.

Ağır bir boo yine geliyor. Carlito gülümsüyor.

Carlito : Geçen haftadan bahsetmek istiyorum sizlere. Kafanızın karışık olduğunu biliyorum. Neden benim manav parçamın yenildiğini merak ediyorsunuzdur.

Bu sırada C-M-Punk ! chantleri atılmaya başlıyor. Az önceki boo’nun tam tersi oranda büyük bir cheer eşliğinde tezahüratlar devam ediyor. CM Punk tepki vermiyor. Sadece boş gözlerle Carlito’ya bakıyor.

Carlito : Biliyor musunuz bir zamanlar sizin kahramanınız CM Punk’ı manav olarak çok sevdim. Gerçekten işini iyi yapıyor. Böyle güreşçil- pardon manavlara saygı duyuyorum. Aferin sana Punk. Senle uzun süreli çalışacağımızı düşünüyorum.

Boo devam ediyor. Fakat Carlito hemen konuşmaya devam ederek bölüyor kalabalığı.

Carlito : Geçen hafta manavım ufak bir maça çıktı ve kaybetti. Benim emrimle kaybetti. Evet, beni, patronunu dinledi ve uslu bir çocuk olup maçını kaybetti. Bunun sebebi ise Punk gibi bir kölenin efendisini gölgelememesiydi. Benim şanımın gölgelenmesi hiç cool bir hareket olmazdı. Bu yüzden Punk büyük bir galibiyet almamalıydı, almadı da.

Bruiserweight ! Pete Dunne bölüyor. Rampada görünüyor Dunne ve mikrofonla konuşurken ilerliyor ringe.

Pete Dunne : Carlito. O kadar itici bir adamsın ki şu an sana küfretmek istiyorum ama canlı yayında olduğumuz için terbiyemi muhafaza edeceğim. Gördüğüm en gereksiz güreşçilerden birisin. Aldığın kemerin kalitesini aşağıya çekiyorsun. Beni boşa beleşe yendiğin o gün gerçekten de çok kötü hissettim kendimi. Ulan Carlito’ya maç kaybettim, kariyerimde bundan daha kötü bir şey yapmamıştım herhalde.

Dunne ringe giriyor bu sırada.

Pete Dunne : Sana gelince Punk. Nasıl bu şekilde değiştin ve bu Carlito denen malın köpeği oldun bilmiyorum, anlayamadım da. Fakat şu an tam bir köpek gibi davranıyorsun, sahibinin kemiği atması için bekleyen ağzı sulu bir köpek. Senin de bence kariyerinin en kötü zamanları bu zamanlar. Ulan Carlito ile kariyerinin belirli bir bölümü kesişiyor ve sen onun altında kalıyorsun, daha kötü ne olabilir? Sakatlansam ve ömrümün sonuna kadar güreşmesem daha güzel bir şey benim için.

Cheer alıyor Dunne. Bu sırada Carlito sinirleniyor.

Carlito : Pete Dunne. Çok fazla ağlıyorsun. Bu yüzden konuş-

Pete Dunne : Carlito. Senin sesini dahi duymaya tahammülüm yok. O yüzden kes sesini.

Cheer alıyor yine Dunne.

Pete Dunne : Senden o kemeri aldığım zaman bir daha seni görmek istemiyorum Carlito. Senden nefret ediyorum. Salt bir nefret.

Carlito : Bu nefretin sebebi senin kemerini şu an taşıdığım için mi acaba?

Carlito kemerini kaldırıyor. Dunne gülüyor.

Pete Dunne : Evet seni aptal.

Dunne saldırıyor ! Yumruklar vuruyor üst üste Dunne. Carlito sersemliyor. Dunne şimdi geriye atıyor kendini ve iplere gidiyor. Carlito’ya sert bir Big Boot çakmak istiyor ama Carlito altından geçiyor ve iplere gidiyor. Dunne arkasını dönüyor. Carlito geliyor. Carlito Clothesline vurmak istiyor ama Dunne sert bir Lariat geçiriyor Carlito’ya. Carlito yere düşüyor. Dunne üstüne çıkıyor ve üst üste yumruklarla Carlito’ya vuruyor. Fakat-

Fakat Dunne yerdeyken CM Punk geliyor ve Roundhouse Kick ! CM Punk çok sert vuruyor Dunne’nin kafasına. Hemen ardından kolundan tutup kaldırıyor Punk Dunne’yi ve Go To Sleep !

Pete Dunne yerde yatıyor. Carlito şimdi ayağa kalkıyor. Aferin diyor Punk’a. Sonra da bir elma alıyor. Başlıyor onu yemeye. Biraz sonra ağzındaki elma parçalarını alıyor ve yerdeki Dunne’ye yaklaşıyor. Üstüne tükürüyor. Büyük bir boo alıyor seyircilerden. Dunne öyle elma parçalarıyla yerde yatarken Carlito IC kemerini kaldırıyor seyircilere. Seyirciler yuhalarken Punk'a veriyor ısırılmış elmasını Carlito. Punk sepetten yeni bir elma alıyor ve Carlito'ya uzatıyor, Carlito keyifle yiyor ve Dunne'a bakarak gülüyor.

Voices ! Randy Orton görünüyor. Ağır adımlarla ringe giriyor Orton. Biraz sonra köşeye çıkarak tauntunu yapıyor.

Kevin Owens görünüyor. Randy'e bakarak ringe ilerliyor ve içeri giriyor. Hakem ikisinin de hazır olduğunu görüyor. Biraz sonra gongu çaldırıyor ve maç hemen başlıyor.

Kevin Owens vs. Randy Orton

İkili lock up ile başlıyorlar maça. Randy Orton hemen headlock’a alıyor Owens’ı. Owens da anında ittiriyor Orton’u köşeye doğru. Orton köşede kalıyor, Owens ise ringin ortasında. Orton geliyor Owens’a ve Clothesline çakmak istiyor fakat Owens altından geçiyor. İplere giden Owens Clothesline vuracakken Orton tekmeyi basıyor karnına Owens’ın, hemen ardından da European Uppercut’ı geçiriyor. Owens sarsılıyor ve iplere doğru salınıyor. Orton Owens’ı beklerken Owens hız kazanarak bir Clothesline yapıştırıyor. Orton şimdi yerde. Owens hemen iplere koşuyor ve Senton Bomb ile atlıyor. Fakat Orton çekiliyor hemen ve Owens yere atlıyor. Hemen kalkıyor Owens. Orton ayakta. Owens bakıyor Orton’a ve Dropkick ! Orton sert bir dropkick çakıyor. Yere düşüyor Owens. Orton tuşa gidiyor hemen. 1-2- Fakat Owens atıyor. Hareketli başlıyor maç. Orton şimdi yerdeki Owens’a bakıyor. Owens ağır ağır kalkıyor. Orton tutuyor Owens’ın kafasından ve güzel bir yumruk geçiriyor, sonra bir tane daha çakıyor. Owens iyice sersemliyor. Orton şimdi iplere gidiyor Clothesline için fakat Owens aslında sersemlemediğini göstermek istercesine sert bir Stunner geçiriyor Orton’a. Orton bu hamle nedeniyle şaşırıyor. Sersemliyor. Owens şimdi üstüne koşuyor ve sert bir Clothesline ile indiriyor Orton’u. Orton yerde. Owens şimdi fırsat bilerek iplere gidiyor ve Running Senton ile Orton’un üstüne atlıyor. Hemen tuşa gidiyor Owens. 1-2-

Orton atıyor. Owens 3 oldu diye bağırıyor yine. Hakem de bıkkın bir tavırla Owens’a bunun olmadığını anlatıyor. Owens sinirleniyor ve Orton’un kafasından tutuyor, bu sırada hala hakeme söylendiğini görüyoruz Owens’ın. Orton şimdi ağır ağır ayağa kalkarken Owens tutuyor kafasından ve köşeye gönderiyor. Orada üst üste stomp darbeleriyle Orton’u sakinleştiriyor. Orton iplere tutunduğu için legal olmayan bu hareket nedeniyle hakem sayıyor. 1-2-3 ! Owens bırakıyor şimdi. Sonra tekrar vuruyor stompları. Hakem yine sayıyor 3’e kadar ve sonra da Owens bırakıyor. Şimdi Owens geriniyor, Orton’a bakıyor ve koşuyor. Cannonball hareketi ile Orton’un kafasına vuruyor. Hemen ardından Orton’u ortaya çekiyor ve tuşa gidiyor. 1-2- Fakat Orton yine atıyor. Owens şimdi zamanın geldiğini düşünerek köşeye çıkıyor. Orton’a bakıyor. Orton hala yerde. Owens şişko bir kurbağa gibi uçuyor havada. Frog Splash ! Fakat Orton kaçtı. Orton kaçıyor ve Owens yere atlıyor boşa. Şimdi Orton ayakta ve Owens yerde. Orton hemen gidiyor Owens’a ve sert bir knee strike ile kafasını hedef alıyor. Hemen ardından tuşa gidiyor. 1-2- Fakat Owens atıyor. Orton biraz geriliyor. Owens kalkıyor. Orton şimdi arkasına geçiyor ve tutuyor Owens’ı, yakalıyor ve Exploder Suplex ile fırlatıp atıyor ringin ortasına. Hemen ardından Garvin Stomp vuruyor Owens Orton’a. Her eklem bölgesine tek tek stomp çakar Orton gazı alıyor. Şimdi Orton ağır ağır kaldırıyor Owens’ı, hemen ardından tutuyor kolundan ve iplere gönderiyor. Gelen Owens’a çok sert bir Snap Scoop Powerslam ! Owens yerde. Tuşa gidiyor hemen Randy Orton. 1-2-

Fakat Owens atıyor yine. Orton kalkıyor. Owens kendisini apron bölgesine doğru atıyor. Orton gidiyor yanına. Apronda ayağa kaldırıyor Owens’ı ve kafasını koltuk altına alıyor. Bekliyor Orton, şöyle bir bakıyor etrafına ve Rope Hung DDT’yi yapıştırıyor. Owens yerde. Randy Orton şimdi delice bakışlarla etrafa bakıyor. Zamanın geldiğini düşünüyor artık. Başlıyor yeri yumruklamaya. Hızlı hızlı yumrukluyor Randy Orton yeri. RKO tauntunu atıyor. Kevin Owens şimdi ağır ağır kalkıyor. Randy Orton Kevin Owens’a bakıyor. Owens tam olarak kalktı. Randy Orton koşuyor ve uçuyor. RK- Hayır ! Kevin Owens Orton’u ittiriyor. Orton arkasını dönüyor hemen ve Owens’a bakıyor ama Owens’tan sert bir Superkick ! Şimdi tuşa gidiyor Owens. 1-2- Fakat Orton atıyor. Bu nasıl olur diye bağırıyor Owens yine hakeme. Hakem artık Owens’ı öldürecek derece sinirle bunun olmadığını anlatıyor. Fakat Owens yine dinlemiyor ve söylenmeye devam ediyor. Ardından Orton’a bakıyor. Ağır ağır kalkıyor Orton. Owens şimdi kaldırıyor Orton’u ve Fireman’s Carry pozisyonuna alarak Fireman’s Carry Gutbuster’ı yapıştırıyor. Hemen ardından köşeye ringin içinden çıkıyor Owens, sadece ilk iki ip hizasında çıkması yeterli oluyor. Çünkü güzel bir Moonsault hareketi yapacak Owens. Şimdi Orton’a bakıyor Owens. Orton yerde. Owens hemen atlıyor Moonsault ile. Tuşa gidiyor. 1-2-

Orton yine atıyor. Owens artık Orton’un atması nedeniyle kızıyor. Şimdi kaldırıyor onu. Arkasına geçiyor ve Germen Suplex’i yapıştırıyor, hemen ardından da tuşa gidiyor. 1-2- Fakat Orton yine atıyor. Owens artık zamanının geldiğini düşünüyor. Şöyle bir bakıyor Orton’a ve kaldırıyor onu yavaşça. Orton ağır ağır kalkıyor, çok yorgun gözüküyor. Randy Orton’u tutuyor şimdi Owens kolundan ve çekiyor. İplere doğru gönderiyor. Geliyor Orton ve Owens Orton’u havaya kaldırmaya çalışıyor. Fakat olmuyor bu. Randy Orton çok sert bir Uppercut çakıyor gelirken ve Owens’ın çenesi kayıyor adeta. Şimdi Orton dinleniyor, Owens da kenarda bekliyor sarsıntıyı atlatmak için. Owens kendine gelince Orton’a doğru gidiyor. Orton aniden kalkıyor ve Clothesline ! Owens kalktı ve yine koşuyor Orton’a. Bir Clothesline daha. Şimdi Orton tekrar kalkan Owens’ı alıyor ve Snap Scoop Powerslam ! Hemen ardından Randy Orton şöyle bir bakıyor Owens’a deli bakışlarla ve RKO tauntunu yapıyor yine. Randy Orton bu sefer çok istekli. Kevin Owens çok ağır bir şekilde kalkıyor. Randy Orton RKO tauntunu yapmaya devam ediyor. Kevin Owens kalkıyor. Randy Orton koşuyor ve---

RKO vuracakken Kevin Owens yine ittiriyor Orton’u. Orton sinirleniyor ve yine dönüyor arkasını. Kevin Owens’tan çok sert bir Superkick daha geliyor. Şimdi Kevin Owens istekle koşuyor köşeye. Çıkıyor ve Frog Splash için hazırlanıyor. Orton yerde. Owens havada kurbağa gibi hareketler yaparak atlıyor. Frog Splash geliyor !

RKO !! Randy Orton havada yakalıyor Owens’ı ve RKO’yu yapıştırıyor. Hemen tuşa gidiyor Orton ! 1-2-

3 !

Kazanan : Randy Orton

Randy Orton bu zorlu maçı kazanıyor. Kevin Owens yerde yatıyor. Randy Orton şimdi köşeye çıkıyor ve tauntunu atıyor.

Randy Orton biraz sonra yorgun bir şekilde aşağıya iniyor. Bu sırada Owens yorgun bir şekilde kalkmış ve köşede dinleniyor. Randy Orton ona bakıyor. Owens "Şanstı" diye bağırıyor, "TLC'de böyle olmayacak." Randy sırtııyor sadece ve ikili kavgayı devam ettirmek üzere birbirlerine do-

-UBLE SPEAR! ROMAN REIGNS! İMPARATOR ÇİFTE MIZRAKLA RANDY VE KEVIN'I AVLIYOR! Reigns yerdeki Kevin ve Randy'e şöyle bir baktıktan sonra yuhalamalar arasında ayağa kalkıyor.

İkiliye bakan Reigns kemerini kaldırıyor.

Bray Wyatt: Vakit, yaklaşıyor.

Trent Seven bıyığını burarak taunt yaparak giriyor ve rakibini bekliyor.

IBUSHI!!! Kota Ibushi sağlam bir destekle girişini yapıyor. Hakemin kontrollerinin ardından maç başlıyor...

Trent Seven vs. Kota Ibushi

Seven zili duyar duymaz rakibine koşuyor ancak Ibushi aniden Scoop Powerslam ile yere seriyor rakibini. Kalkıp çılgınca bağırıyor ve destek alıyor. Seven şaşkınlıkla köşeye yaslanıyor. Ibushi gardını almış beklerken Seven bu sefer yavaş başlamayı tercih ediyor. İkili headlok bağlıyor ancak Ibushi üstünlüğü alınca Seven kendini çekiyor ve elini uzatıyor. İkili ellerini kavuşturup üstünlüğü almaya çalışıyor. Ibushi rakibinin kolunu çevirince Seven'den back elbow ve o rakibinin kolunu çeviriyor. Bir shoulder block ile yere seriyor ancak Ibushi kip-up ile kalkıp rakibinin kolunu çeviriyor ve ve iplere yolluyor ve dropkick! Tuş denemesi 1...2 ama olmuyor. Ibushi rakibini direk kaldırıp köşeye atıyor ve üzerine koşup bir elbow, hiç bekletmeden üzerine tekrar koşuyor ancak Seven çekiliyor. Ibushi göğsünü köşeye çarpıp geri dönüyor. Trent Seven, back knee strike ile rakibini tekrar turnbuckle'a yapıştırıyor. Ibushi ayaklanmak için bir eliyle göğsünü bir eliyle ipleri tutarak kalkmak istiyor. Seven rakibini doğrultuyor ve CHOP! Çıkan sese karşılık tüm arena ''WOO!'' tepkisi veriyor. Seven tekrar iplere yaslıyor ve CHOP! Yere diz çöken rakibini suplex pozisyonunda kaldırıyor ancka Ibushi diz darbesiyle yere iniyor ve çelme takarak yere düşürüyor hemen pozisyonunu alıp Standing Moonsoult! Hiç bekletmeden köşeye çıkıyor ve büyük destek var kendisine Springboard Moonsoult!

Fakat Seven diz çıkarıyor. Ibushi karnını tutarak iki büklüm kıvranırken Seven rakibini kaldırıyor suplex pozisyonuna aldı ve Stalling Pin! Tuş denemesi! 1...2.. olmuyor. Seven sinirle rakibini kaldırıp Seven Stars Lariart için kolundan tutup itiyor ancak Ibushi kolunun altından eğiliyor ve PELE KICK!!! Seven sersemliyor Ibushi hemen rakibini bacak arasına alıyor ve Golden Star Bomb için kaldırıyor ancak Seven havada bacaklarını çapraz çevirip roll-up'a alıyor 1...2.. bushi roll-up'ı lehine çeviriyor. 1...2... Seven tekrar lehine çekti! 1...2. Ibushi tekrar lehine çekiyor ancak hakem tuşu saymaya yeltenirken Ibushi tuşa gitmek yerine rakibini kaldırıyor ve Brain Damage!!! Tuş denemesi 1...2... Seven son anda elini kaldırıyor! Ibushi alkış temposuyla seyirciyi gazlıyor ve rakibinin kalkmasını bekliyor. Kalkınca üzerine koşarak RaundHause Kick deniyor ancak Seven eğilip rakibinin beline yapışıyor ve German Suplex + Pin! 1...2.. Ibushi ters takla atarak tuşu bozuyor ve ayaklanıyor Seven'de ayaklandı ancak KOTA IBUSHI'DEN ÇOK SERT BİR ROUNDHOUSE KICK! Tuşa gitmek istiyor fakat Seven son enerjisiyle kendini ringin dışına atıyor. Kota hırsla etrafına bakıyor ve seyirciden tempo istiyor seyirci tempoyu tutarken Ibushi köşeye geçip rakibinin kalkmasını bekliyor ve Ibushi koşarak köşeye çıkıyor ve GOLDEN TRIANGLE MOONSAULT!!!!!!! Kota kendini toparlayıp rakibini içeri sokuyor. Kararlılıkla rakibini bacak arasına alıyor ancak birisi bacağını sendeletiyor!

Bu JACK GALLAGHER!! Yuhalamaların arasında hakem gitmesi için Gallagher'a bağırıyor. Aprona çıkan Gallagher hakemle tartışırken Ibushi'den Raundhause Kick! Bu sırada Trent Seven arkadan rakibine sarılıp kolunu kavrıyor hızla kendine çekiyor ve SEVEN STARS LARIART!!! Tuş denemesi 1...2...

3!

Kazanan: Trent Seven

Seven galibiyetinin ardından bıyığını burkarken Jack Galleaher sırıtarak çenesini tutuyor.

EC3 ve Brad Maddox'ın karşılıklı oturduğu odaya Big Cass giriyor. Bir anlığına Ethan'a bakıyor. Üzerine yürüyünce Ethan geri çekiliyor, Maddox araya giriyor.

Brad Maddox: Cass, Cass, sakin ol.

Big Cass: Unvanımı çalmayı mı düşünüyorsun ha? Senin bu pozisyonda olmanı sağlayan adam benim. Survivor Series'te senin de kıçını kurtardım.

EC3: Üzgünüm Cass, üzgünüm.

Big Cass: Elinde GOGC'u tuttuğun müddetçe gözüm üzerinde olacak. Bu gece Bad & Beer'a karşı benim işleri nasıl ele aldığımı birinci elden izleme fırsatı bulacaksın çocuk.

Cass dışarı çıkarken EC3 sitemle Maddox'a bakıyor.

Bad duyuluyor ve GTW Tag Team unvanlarının 1 numaralı adayları Bad & Beer girişte görünüyor. James Storm ve Wolfgang seri bir şekilde ringe geliyor ve rakiplerini bekliyorlar.

Ladies and gentlemen,
E
C
3.

EC3 belinde Gift of Gods şampiyonluğu, ağır ağır ringe geliyor. Ringe girmiyor ve bekliyor Ethan.

Sawface!

Big Cass girişte sağ yumruğunu havaya kaldırıyor ardından ringe yürüyor. Rampada EC3 ile bir an bakışıyorlar, Cass onun yanından geçip ringe giriyor. Wolfgang, Storm'ın omzunu sıvazlayıp aprona geçiyor. Hakem zili çalıyor.

Bad & Beer vs. Big Cass & EC3

Storm rakibini üzerine bekliyor. Cass temkinli bir şekilde Storm'u köşeye kıstırmak için ilerliyor ama Storm kolunun altından geçip tam göğsüne bir chop vuruyor- Cass'ten sağ kroşeyle cevap! Storm yüzünü tutarak gerilerken Cass onu iplere itip bir de back elbow vuruyor ve yere seriyor. Cass rakibini kaldırıp köşeye itiyor şimdi ve karnını tekmelemeye başlıyor. Hakem sayıyor, 1...2...3...4....Cass çekiliyor Storm'un üstünden. Gerilip koştuğunda Storm'dan sert bir tekme geliyor. Tekrar deniyor Cass ama Storm yine sıyrılıyor ve dizine tekme attığı Cass'i DDT'lemek istiyor- Cass düşmeyince Storm sırt üstü yere yığılıyor. Cass iplerden sekiyor şimdi pozisyonu Empire Elbow'a tamamlamak için ama boşa! Storm çekiliyor ve Wolfgang'i tag'liyor. Wolfgang girer girmez sert bir knee lift vuruyor Cass'in omzuna. Ardından sırtına yumruklar saydırmaya başlıyor. Cass onu iplere ittiğinde de tutunuyor iplere ve üzerine gelen Cass'i dirsekle püskürtüyor. Şimdi kayarak Cass'in bacaklarının arasından geçiyor ve arkasını döndüğü anda da high knee! Cass köşesine geriliyor, EC3 de sırtına vurarak tag alıyor! EC3 şimdi üzerine koştuğu Wolfgang'in leg lariat'a kalktığını görüyor ve havada yakalayıp çevirerek Gutwrench Suplex vuruyor! Tuşa gitti Ethan, 1...2....

Wolfgang kalktı! Storm köşeden destek veriyor ona. EC3, Wolfgang'in kolunun altına giriyor ve sert bir snap suplex! İplerden sekip bir de knee stomp, tam yüzüne. Tekrar tuş, 1...2.....Wolfgang yine kurtuluyor. EC3 ona chinlock bağlıyor şimdi. Cass köşede toparlanmış bir şekilde ve dikkatle Ethan'ı izliyor. Storm'un başlattığı tempoya seyirciler de katılıyor, Wolfgang destek altında dirsekler vuruyor Ethan'ın karnına. Kıskaçtan da kurtuluyor ancak iplerden sektiğinde EC3 yakalıyor onu ve Scoop Slam! Çok seriydi. Tuş denemesi yine, 1....2....Wolfgang 3. kez kurtuluyor. EC3 onun kolunu çeviriyor ve köşelerine gidiyor. Cass'e elini uzatıyor. Cass bir anlığına bakıyor öylece ama tag'i alıyor. Ethan'la beraber iplere yolluyorlar Wolfgang'i ve Double Arm Drag! Wolfgang sırtını tutarak köşeye sürünürken Cass düşünceli bir şekilde Ethan'a bakıyor bir an, ardından iplerden sekiyor ve Stinger Spl- Wolfgang çekildi! Wolfgang çekildi ve Roll-up! 1....2...

Cass kurtuluyor! Kurtulur kurtulmaz da BIG BOO- Wolfgang sıyrılıyor ondan ve Storm'a tag veriyor. Cass burnundan soluyarak koşuyor iplere.. Storm eğilip ipleri çekince Cass ringin dışına düşüyor. Storm şimdi aprondan inip Cass'in yanına gidiyor ve çenesine uppercut'ı oturtuyor. Cass'i tutup ringe göndermek istiyor ama Cass gücünü kullanarak sırtını aprona çarptırıyor Storm'un ve ardından kendine çekiyor, Swinging Side Slam! Storm da Cass de yerde. Wolfgang geliyor oraya ve James'i kaldırıp ringe gönderiyor. Hakem sayıyor, 1...2...3...4...5...6..7....Cass hareketleniyor ve 8 sayılırken ayağa kalkıp ringe giriyor. Storm direk üzerine çullandığı Cass'in karnına diz darbeleri saydırmaya başlıyor ama Cass kolunun altına giriyor onun ve uranage backbreaker! Cass köşeye sürünüyor şimdi ve Ethan'a tag veriyor. Storm da Wolfgang'e. Wolfgang daha önce tag almanın avantajıyla koşuyor, Cass onu fark edip lariat salladığında kolunun altından geçip EC3'e forearm smash vuruyor. EC3 iplere tutunuyor- Big Cass, Wolfgang'e Big Boot sallıyor, Wolfgang çekilince tekme Ethan'a patlıyor! Ethan apronda yerde kalıyor. Cass olayı idrak etmeye çalışırken Wolfgang geriliyor ve arkasını döner dönmez Cass'e Bicycle Kick! Wolfgang bacağından tutuyor Ethan'ı ve ringe çekip tuşluyor şimdi, 1....2.....3.

Kazananlar: Bad & Beer

Storm ve Wolfgang epey keyifli bir şekilde terk ediyor ringi. Cass dışarıda bacağını tutarak yatarken EC3 ringde hareketsiz.

Arka alandayız. Luke Gallows’u görüyoruz. Renee Young’a konuk oluyor Gallows.

Renee Young : Merhaba sevgili seyirciler. Bugünkü konuğum GTW’nin Kralı Luke Gallows. Hoş geldin Luke.

Luke Gallows : Hoş bulduk Renee.

Renee Young : Biraz sonra önemli bir maça çıkacaksın, yeni unvan için bir fırsatın var ve rakibin John Cena. Ne düşünüyorsun?

Luke Gallows : Önemli ve güzel bir maç olacak benim için. Buralara gelmek kolay olmadı. Herkes bana bir nedenden dolayı GTW’nin Kralı diyor. Çünkü King of the Ring kazandım.

Gallows gülüyor. Renee de ayıp olmasın diye sırıtıyor.

Luke Gallows : Tabii ki bu kadar basit değil. O turnuvayı kazandım çünkü gerçekten iyi bir güreşçiyim, çalıştım, çabaladım ve bu noktalara kadar geldim. Bu şirkette insanlar bana saygı duyuyor, çünkü işini iyi yapan bir güreşçiyim. Rakiplerim için kolay bir lokma değilim. İnsanlar benimle maça çıkmadan önce durup bir düşünüyorlar. Bu gibi şeyler benim kalitemi gösteriyor. Daha önce bu turnuvaya benzer bir turnuva kazandım, King of the Ring. Bu sefer de bu turnuvayı neden kazanmayayım ?

Bu sırada Gallows gözlerini Renee’den alıyor ve yan tarafa bakıyor. Kameralarımızı yan tarafa çevirdiğimizde o ismi görüyoruz :

Ethan Carter III. Luke Gallows hemen ona dönüyor ve hafif bir gülümsemeyle.

Luke Gallows : N’oldu lan a**** yurdunu s******min o****u çocuğu !

Renee Young duyduğu sözler karşısında utanıyor ve şaşkın bir şekilde ağzını kapatıyor.

Luke Gallows : A**ık suratlı p***venk seni ! Hadi şimdi s***** git buradan.

Luke Gallows EC3’ye sövmeye devam ederken Renee Young araya giriyor.

Renee Young : Gallows’a röpörtaj için teşekkür ederiz. İyi akşamlar.

Gallows bu sırada hala EC3’ye bağırıyor. Ringe dönüyoruz.

so,
you think you're untouchable?

Word Life! Cena taunt atmadan hızla ringe giriyor, yüzünden ciddiyeti okunabiliyor.

Baz! GTW'nun Kralı Luke Gallows ağır adımlarla ringe giriyor. Tanıtımlar yapıldıktan sonra maç başlıyor.

Tournament Semi Final Match
John Cena vs Luke Gallows

Gallows hızla koşuyor ama ringin dışına. Cena da ne olduğuna bir süre anlam veremedikten sonra o da hızla ringin dışına çıkıyor fakat ringin dışında Gallows hemen bir yumruk vuruyor. Gallows o hızla bir kez daha yumruk attıktan sonra Cena'yı bariyerlere fırlatıyor. Hemen arkasından içeriye sokuyor, bir süre bekledikten sonra o da giriyor, çok beklemeden Gallows Pole için Cena'nın boğazından tutmaya başlıyor. Cena bunun üzerine bundan kurtulmak için Gallows'un karnına bir tekme atıyor, böylece kurtulmayı başarıyor. Cena Gallows'un suratına çok sağlam bir yumruk attıktan sonra hızlı bir DDT yapıyor. Seyircilere 'Word Life' tauntunu attıktan sonra köşeye çıkıyor, Gallows'un kalkmasını bekliyor. Diving Leg Drop Bulldog için uçsa da boşa düşüyor çünkü Gallows son anda olay yerinden uzaklaşıyor ve bir kez daha ringin dışına çıkıyor. Cena bu sefer Gallows'un peşinden ringin dışına çıkmıyor ve bekliyor, hakem ise sayıyor. 1... 2... 3... Gallows ringden çıkmak bir yana Cena'yı tahrik ediyor. Cena ringin dışına çıkar çıkmaz kendisi giriyor, Cena da girdiği anda birden kavrıyor Spinebuster'ı vuruyor Gallows. Hemen tuşa gidiyor. 1... 2...

Cena'dan bir kick-out geliyor. Cena yavaş yavaş ayağa kalkarken Gallows rakibini hızla kaldırıyor. Bir yumruk daha vurduktan sonra köşeye yolluyor. Biraz bekledikten sonra Cena'nın üzerine koşuyor ve Body Avalanche. Bir kez daha geriye çekilip koşuyor fakat Cena'dan hızlı bir Snake Eyes. Üstüne Electric Chair pozisyonuna almak için kaldırsa da tamamen kaldıramayıp yere düşüyor. Gallows bunun üzerine Cena'nın kafasını alıyor ve bir Headbutt vuruyor. Cena yere yığılırken Gallows tuşa gidiyor. 1... 2... Cena'dan kick-out. Cena bir kez daha kick-out atıyor, Gallows hiç bekletmeden Cena'yı ayağa kaldırıp ringin ortasında omzuna alıyor. Flapjack için kaldırıyor ama Cena hızla bundan kurtuluyor, iplerden gerilip çok sert bir Lariat çıkarıyor. Bu sefer tuşa gitme sırası Cena'da. 1... 2... Galows'dan bir kick-out geliyor, Cena Gallows'u kaldırmak ile uğraşmadan onun ayağa kalkmasını bekliyor. Gallows kalktığında ise Gallows'u omuzluyor, fakat bu sefer sadece tek omzuna alıyor, Emerald Flowsion. Uzun bir süredir bu hareketi görmüyorduk kendisinden, Cena tuşa gidiyor. 1... 2...

Gallows'dan bir kick-out daha geliyor. Cena kafasını yerlere vuruyor ama durum değişmiyor. Gallows'u kaldırsa da Gallows'dan bir drop toe hold geliyor ve Cena yere yapışıyor. Gallows bunun üzerine hızlıca Cena'yı stomplamaya başlıyor. Cena'yı sırt üstü çevirip tuşa gidiyor gibi yapsa da yavaşça kaldırıyor ve Deadlift Fallaway Slam. Gallows bir kez daha tuşa gidiyor. 1... 2... Cena'dan bir kick-out daha geliyor. Gallows Cena'ya bir headlock alıyor. Seyircilerden aldığı destekle sıkmaya devam ediyor. Cena buna ne zaman karşılık verirse versin Gallows hareketi bırakmıyor, hatta daha da sağlam sıkmaya devam ediyor. Cena son bir hamle olarak bir Snapmare yapıyor, hemen arkasından Gallows'u Suplex pozisyonuna alıyor ve Vertical Suplex. Gallows yerde 2.80 uzanmışken Cena hızlıca durumu görüyor, Gallows'un başında 'Word Life' tauntunu attıktan sonra koşuyor ve Five Knuckle Shuffle. Cena Gallows'u omuzluyor AA için fakat Gallows bundan back elbow darbeleriyle kurtulmayı beceriyor, çok da geçmeden bir schoolboy deniyor. 1... 2...

Cena'dan bir kez daha kick-out geliyor. İkisi de hızla ayağa kalkıp koşuyorlar ve Double Clothesline. Hem Cena hem de Gallows yerde kaldı. İki isim de rakiplerinin yerdeki bedenlerinin üstüne ellerini koyuyorlar. İki isim de tuş pozisyonunda kalıyor, hakem hem Cena hem de Gallows için sayıyor. 1... 2... Aynı anda, aynı anda kurtuluyorlar. Gallows ile Cena ayağa kalkarken kafalarını tokuşturuyorlar. Bir anda ikisinden de Headbutt geliyor. FAKAT YERE YIKILMIYORLAR. Bir kez daha Headbutt vuruyor. Cena sendelerken Gallows hala dimdik ayakta. Gallows bir kez daha Headbutt deniyor ancak Cena Gallows'un yüzüne son sürat bir yumruk geçiriyor. Bekletmeden bir de Dropkick vuruyor, Gallows bu hareketlerin etkisiyle iplerden gerilip atağa kalkıyor ve Shoulder Block, FAKAT CENA HEMEN AYAĞA KALKIYOR, Cena kalktı ve Leaping Shoulder Block vuruyor. Hemen arkasından Cena Gallows'u kaldırıyor, Gutwrench pozisyonuna alıyor ama Gallows'dan back elbow darbeleri geliyor. Cena'yı iplere yolluyor ve dönüşünde Big Boot. Gallows'dan bir tuş denemesi geliyor. 1... 2...

Cena'dan bir kez daha ve bir kez daha kick-out geliyor. Gallows da kendini bırakmış, öylece uzanıyor. Yerdeki Gallows yine yerdeki Cena'ya bir yumruk çakıyor, Cena da ona aynı şekilde bir yumrukla karşılık veriyor. Gallows hızlıca Cena'yı alıp ringin köşesine gönderiyor, bekletmeden köşeye çıkarıp hemen arkasından kendisi de çıkıyor. Superplex için tutsa da Cena'dan bir forearm geliyor ve Gallows yere düşüyor. Cena hala en üst turnbuckle'da bulunduğu için soluklanma fırsatı buluyor. En sonunda Gallows'un da tekrardan ayağa kalktığını görüp bir Diving Leg Drop Bulldog için atlıyor, başarılı. Cena Gallows'u hemen kaldırıp omuzluyor ve Attitude Adjustment! Attitude Adjustment!

Hayır, hayır, Gallows son anda Cena'nın omuzlarından inmeyi başarıyor. Bir kez daha Cena'yı iplere atıyor ve bir kez daha Big Boot'u vuruyor. Gallows Cena'yı kaldırıp Gallows Pole için kaldırıyor fakat vuramadan Cena'dan bir Hurricanrana geliyor. Cena ayaklanmaya çalışıyor fakat Gallows'dan bir Superkick. Cena hala ayakta ama hamle yapacak mecali yok. Gallows son bir kez daha Gallows Pole için Cena'nın boğazına yapışıp kaldırıyor ama Cena'dan Eye Poke! Hakem bunu görmüyor, Cena'dan bir Eye Poke geldi. Cena bir anda Gallows'u omuzladı ve Attitude Adjustment! Attitude Adjustment! Cena bir saniyede bitirici hareketini vuruyor. Cena'dan bir sırıtış geliyor ve ikinci Attitude Adjustment için Gallows'un bacaklarından tutuyor.

Michael Cole: Luke Gallows gibi birisine üst üste 2 tane AA yapabilir mi?

Hayır, ikinci AA'i denemeden Gallows'un üstüne yatarak tuşa gidiyor, bu sırada seyircilerden yuhalamalar geliyor. 1... 2...

3!

Kazanan ve Finale Yükselen: John Cena

Cena maçtan sonra zincirini tutuyor bir süre ve ring zeminine bakıyor. Ardından Dean Ambrose'la olan maçlarının tanıtım resmini görüyor ekranda, Word Life işaretini yaptıktan sonra seyircilerin yuhalamaları arasında gülümsüyor.

XPLOSION
GTW Entertainment
TM & © 2017
All Rights Reserved
Patron isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2017, 00:54   #2
gold digger
ReDwisH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 80
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 1540
Rep Derecesi: ReDwisH IC kemerini kazandın.ReDwisH IC kemerini kazandın.ReDwisH IC kemerini kazandın.ReDwisH IC kemerini kazandın.ReDwisH IC kemerini kazandın.ReDwisH IC kemerini kazandın.ReDwisH IC kemerini kazandın.ReDwisH IC kemerini kazandın.ReDwisH IC kemerini kazandın.ReDwisH IC kemerini kazandın.ReDwisH IC kemerini kazandın.

Takipteyim, hesap sorma zamanı.
imza
When people asked what happened here? Tell them, "the North Remembers." -Arya Stark.

rpg karakteri: big cass

başarılar:

2 defa gtw hardcore şampiyonu(47 gün)

1 defa gtw tag team şampiyonu(39 gün)

eski bullet club üyesi

royal rumble'da ringde en uzun süre kalma rekoru(1. sıradan maçın sonuna kadar)

sole survivor (2017)
ReDwisH isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2017, 00:59   #3
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3245
Favori Güreşçisi: EC3
Rep Puanı: 52935
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Yüce sensei Kota Ibushi'ye yenilmek şereftir.
imza

rpg: trent seven

life's a bitch and then you marry one.

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2017, 01:09   #4
B R I S C O E
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 131
Favori Güreşçisi: Mark Briscoe
Rep Puanı: 777
Rep Derecesi: Attitude Adjustment NXT şampiyonu oldun.Attitude Adjustment NXT şampiyonu oldun.Attitude Adjustment NXT şampiyonu oldun.Attitude Adjustment NXT şampiyonu oldun.Attitude Adjustment NXT şampiyonu oldun.Attitude Adjustment NXT şampiyonu oldun.Attitude Adjustment NXT şampiyonu oldun.

Cena, Gallows'u yener. Cass ile EC3 arasında ki hesaplaşma nasıl olacak acaba biz ne yapacağız bu şov merakla bekliyorum, takipte olacağım.
imza

RPG:

Mark Briscoe

Başarılar
: Days of Rising Takımlar Şampiyonluğu(132 gün)
GTW Takımlar Şampiyonluğu (55 gün)
Golden Globe Şampiyonluğu(55 gün)
2 defa GTW Hardcore Şampiyonluğu (26 - 29 gün)
2 defa GTW Şampiyonluğu (Mevcut) (30 - şu an)

Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2017, 02:33   #5
Der Ringkampf
UnsettlingDifferences - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 40
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 1137
Rep Derecesi: UnsettlingDifferences Ana kadroya çağırıldın.UnsettlingDifferences Ana kadroya çağırıldın.UnsettlingDifferences Ana kadroya çağırıldın.UnsettlingDifferences Ana kadroya çağırıldın.UnsettlingDifferences Ana kadroya çağırıldın.UnsettlingDifferences Ana kadroya çağırıldın.UnsettlingDifferences Ana kadroya çağırıldın.UnsettlingDifferences Ana kadroya çağırıldın.UnsettlingDifferences Ana kadroya çağırıldın.

Takipte olamayacağım yüksek ihtimalle. Şov sonunda genel bir yorum atarım, nedenler hoş gözüküyor.
imza
seid ihr bereit?

rpg. "king of gtw" luke gallows
1 time dor hardcore champion (50)
1 time dor heavyweight champion (23)
1 time gtw tag team champion (w/ big cass under the name of bullet club) (39)
1 time gtw hardcore champion (1.5 dakika falan)
2017 king of the ring tournament winner
former member and co-leader of the bullet club

for all those who would like to contact:
UnsettlingDifferences isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2017, 06:03   #6
the champ
Code Blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 439
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 3612
Rep Derecesi: Code Blue IC kemerini kazandın.Code Blue IC kemerini kazandın.Code Blue IC kemerini kazandın.Code Blue IC kemerini kazandın.Code Blue IC kemerini kazandın.Code Blue IC kemerini kazandın.Code Blue IC kemerini kazandın.Code Blue IC kemerini kazandın.Code Blue IC kemerini kazandın.Code Blue IC kemerini kazandın.Code Blue IC kemerini kazandın.

Takipte olacağım.
imza

RPG Karakteri: Tyson Kidd
Başarılar: 1x DoR Tag Team Champion w/ Kenny Omega (Current)

Forum Başarılarım

2x Onur Kürsüsü (Eylül, Ekim 2017)
1x Haftanın Parlayanı (08.10.2017)
26. Etkinlik Haftası Makale & Kompozisyon Yarışma 2.si
27. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışma 1.si
Code Blue isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2017, 07:28   #7
Kayıtsız Kullanıcı
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 106
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 1219
Rep Derecesi: Lucifer Ana kadroya çağırıldın.Lucifer Ana kadroya çağırıldın.Lucifer Ana kadroya çağırıldın.Lucifer Ana kadroya çağırıldın.Lucifer Ana kadroya çağırıldın.Lucifer Ana kadroya çağırıldın.Lucifer Ana kadroya çağırıldın.Lucifer Ana kadroya çağırıldın.Lucifer Ana kadroya çağırıldın.

Takip edeceğim şovu. #GivePunkAChance
imza

RPG

25 Temmuz 2017 - ...

#WrestlerTitleReignEventDateEventDate
01Randy OrtonIC77Great Thunder07.04.2012Super Clash23.06.2012

Önceki RPG Karakterleri
Mark Henry(2017)
Randy Orton(2012)
Sheamus(2012)

Lucifer isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2017, 09:24   #8
DoR Heavyweight Champ
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 61
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 815
Rep Derecesi: Birazvodka Ana kadroya çağırıldın.Birazvodka Ana kadroya çağırıldın.Birazvodka Ana kadroya çağırıldın.Birazvodka Ana kadroya çağırıldın.Birazvodka Ana kadroya çağırıldın.Birazvodka Ana kadroya çağırıldın.Birazvodka Ana kadroya çağırıldın.

Duruma göre bakabilirim. Cena yarı final maçını TLC'de yapmayacak mıydı ya? Her ihtimalle Cena alır o maçı.
imza
http://guresturkiye.org/forum/signaturepics/sigpic1593_2.gif

Eski RPG Karakterleri:
Rey Mysterio, John Cena
Başarılar:
1 Kere 21 günlük GTW Şampiyonluğu (John Cena ile)

RPG Karakteri:
Kofi Kingston
Başarılar:
1 Kere DoR Heavyweight Şampiyonluğu(Güncel)
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2017, 10:59   #9
BRAAAAUUUUUUNNNNNNN
Poyiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 87
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 1873
Rep Derecesi: Poyiss IC kemerini kazandın.Poyiss IC kemerini kazandın.Poyiss IC kemerini kazandın.Poyiss IC kemerini kazandın.Poyiss IC kemerini kazandın.Poyiss IC kemerini kazandın.Poyiss IC kemerini kazandın.Poyiss IC kemerini kazandın.Poyiss IC kemerini kazandın.Poyiss IC kemerini kazandın.Poyiss IC kemerini kazandın.

Takipte olamam büyük ihtimalle. Ama nedenlere bakarsak güzel bir şov olacaktır.
imza

RPG: Braun Strowman

1 Time DoR Television Champion
1 Time DoR Heavyweight Champion
2 Time Hardcore Champion
Poyiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2017, 16:57   #10
gravitist of people
JustSayYes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 152
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 8924
Rep Derecesi: JustSayYes Royal Rumble maçını kazandın.JustSayYes Royal Rumble maçını kazandın.JustSayYes Royal Rumble maçını kazandın.JustSayYes Royal Rumble maçını kazandın.JustSayYes Royal Rumble maçını kazandın.JustSayYes Royal Rumble maçını kazandın.JustSayYes Royal Rumble maçını kazandın.JustSayYes Royal Rumble maçını kazandın.JustSayYes Royal Rumble maçını kazandın.JustSayYes Royal Rumble maçını kazandın.JustSayYes Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yüce sensei Kota Ibushi'ye yenilmek şereftir.
Sonunda karşı karşıya geliyoruz reis gönül isterdi ki bu mücadele Hassan'la olsun da titreme seviyemiz artsın.

Sınav haftam nedeniyle canlı takip edemeyeceğim bakalım ne yapacağız.
imza

the greatest of all time - the anti hero - the living legend - the glorious - the architect - the phenomenal one

manchester is red
armamızdaki yıldız tüm yıldızlara bedeldir

GTR Başarıları

24.Etkinlik Haftası Parlayan Üye
24.Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 1.si
24.Etkinlik Haftası Poster Yarışması 2.si
23.Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 2.si
23.Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması 3.sü
25.Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 2.si
25 Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 1.si
25.Etkinlik Haftası Poster Yarışması 3.sü
7.Yıl Şenlikleri El Yazısı Yarışması 1.si