GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt Bugün, 10:49   #3481
#Legit
The Sky's Boss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2367
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 38639
Rep Derecesi: The Sky's Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sky's Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sky's Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sky's Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sky's Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sky's Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sky's Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sky's Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sky's Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sky's Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sky's Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Alıntı DankeSC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yalnız şu Swain'in rework haberini geçen resmi bir yazıda okumuştum. Adam gümbür gümbür geliyor. Çok değişik ve dengeleri alt üst edecek bir rework gelebilir oyuna. Pool Part Illaoi'yi çok merak ediyorum. Hele şu sarmaşıkları nasıl görünecek filan. Project serisi ise merak ettiğim Quinn olacak. Bir diğer kaynakta gördüğüme göre Quinn aralarında en pahalı skin olabilirmiş. 1820-1350 olayı. 1820'de yeni replikler filan acayip meraklandırıcı.
imza

Eski Nick: The Future Nightmare

Role Playing Game
Ethan Carter III

Başarılar
Golden Globe Championship
Intercontinental Championship
Hardcore Championship

The Sky's Boss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 10:51   #3482
BAY-BAY
DankeSC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1058
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 9254
Rep Derecesi: DankeSC Şirketin Yüzü oldun!DankeSC Şirketin Yüzü oldun!DankeSC Şirketin Yüzü oldun!DankeSC Şirketin Yüzü oldun!DankeSC Şirketin Yüzü oldun!DankeSC Şirketin Yüzü oldun!DankeSC Şirketin Yüzü oldun!DankeSC Şirketin Yüzü oldun!DankeSC Şirketin Yüzü oldun!DankeSC Şirketin Yüzü oldun!DankeSC Şirketin Yüzü oldun!

Alıntı The Sky's Boss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yalnız şu Swain'in rework haberini geçen resmi bir yazıda okumuştum. Adam gümbür gümbür geliyor. Çok değişik ve dengeleri alt üst edecek bir rework gelebilir oyuna. Pool Part Illaoi'yi çok merak ediyorum. Hele şu sarmaşıkları nasıl görünecek filan. Project serisi ise merak ettiğim Quinn olacak. Bir diğer kaynakta gördüğüme göre Quinn aralarında en pahalı skin olabilirmiş. 1820-1350 olayı. 1820'de yeni replikler filan acayip meraklandırıcı.
Muhtemelen Quinn'i bufflarlar bir sonraki yamada ağır nerf verirler.
DankeSC isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 10:51   #3483
dickhead hunter
Momseny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1180
Favori Güreşçisi: Aleister Black
Rep Puanı: 17550
Rep Derecesi: Momseny Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Momseny Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Momseny Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Momseny Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Momseny Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Momseny Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Momseny Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Momseny Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Momseny Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Momseny Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Momseny Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Alıntı The Sky's Boss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ah be kral daha Destek öğrenip muhteşem Draven'ın yanında destek oynayacaktım. Ya da sen şey yapacaktın, özlediniz mi beni ha? Edasıyla mid pickleyip ortalığın adını Hasakiii diye koyacaktın. Özleyeceğiz...
Duygulandım şu an yemin ediyorum. Her şey ölür hatıralar kalır, size her Yasuo beni hatırlatır. İyi günler kardeşlerim.
imza

Momseny isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 10:56   #3484
summit of gtr
Resistant Player - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 305
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 6794
Rep Derecesi: Resistant Player Şirketin Yüzü oldun!Resistant Player Şirketin Yüzü oldun!Resistant Player Şirketin Yüzü oldun!Resistant Player Şirketin Yüzü oldun!Resistant Player Şirketin Yüzü oldun!Resistant Player Şirketin Yüzü oldun!Resistant Player Şirketin Yüzü oldun!Resistant Player Şirketin Yüzü oldun!Resistant Player Şirketin Yüzü oldun!Resistant Player Şirketin Yüzü oldun!Resistant Player Şirketin Yüzü oldun!

Supermassive 3-0 kardeşim, Naru MVP. Hadi eyv.
Resistant Player isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 12:42   #3485
over as f*ck
Viva ElPatron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 129
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 348
Rep Derecesi: Viva ElPatron İlk feudunda başarılı bir grafik çiziyor.Viva ElPatron İlk feudunda başarılı bir grafik çiziyor.Viva ElPatron İlk feudunda başarılı bir grafik çiziyor.Viva ElPatron İlk feudunda başarılı bir grafik çiziyor.

Kindred şu anda çok op. Herkese tavsiye ederim. Çekin ormana. Oh kafa rahat.
imza

BEST HEEL IN THE WORLD

Viva ElPatron isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 17:39   #3486
BAY-BAY
DankeSC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1058
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 9254
Rep Derecesi: DankeSC Şirketin Yüzü oldun!DankeSC Şirketin Yüzü oldun!DankeSC Şirketin Yüzü oldun!DankeSC Şirketin Yüzü oldun!DankeSC Şirketin Yüzü oldun!DankeSC Şirketin Yüzü oldun!DankeSC Şirketin Yüzü oldun!DankeSC Şirketin Yüzü oldun!DankeSC Şirketin Yüzü oldun!DankeSC Şirketin Yüzü oldun!DankeSC Şirketin Yüzü oldun!

Thaldrin gaza getiriyor ve olanlar oluyor. w/ Alper Mizanin

DankeSC isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 17:49   #3487
#wereallmadhere
Larmes de Alesia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 65
Favori Güreşçisi: Eli Drake
Rep Puanı: 2759
Rep Derecesi: Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Larmes de Alesia Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Alıntı Darklord1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geçen Kayn ile oynadım gerçekten çok güzel ve yaptığı skiller hoşuma gitti.
Darkin çöp, Shadow Assassin en iyisi.
imza
Facebook | Twitter | Ask.fm

emily kaldwin
known as; the crown killer, assassin, empress

h o n o r f o r a l l

Riddle me that, riddle me this...
In our world, we're all mad here.
Larmes de Alesia isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil