GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-09-2017, 16:24   #1
chasing the dragon
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2580
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 34270
Rep Derecesi: Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!
Standart Bir Üstteki Üyenin Avatar ve İmzasını Değerlendirin

Evet arkadaşlar konuyu açma kararı aldık. Eski konuda tartışmalar olduğu için yeni bir sayfa açmak adına yeni bir konu açalım dedik. Temennimiz konu altında kişisel tartışmaların dönmediği sadece avatar ve bannerlerin değerlendirildiği bir ufak bir etkinlik olmasıdır.
imza
RPG: Pete Dunne

Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2017, 16:25   #2
O - M - E - G - A
The Aerialist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 387
Favori Güreşçisi: Kenny Omega
Rep Puanı: 4140
Rep Derecesi: The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!

6-9.
imza

ask.fm
RPG: "The Rainmaker" Kazuchika Okada

#FENER4GLORY
The Aerialist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2017, 16:26   #3
Some Call Me "fetiborn41"
Critorâx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 335
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 8825
Rep Derecesi: Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!

8 Avatar
5 Banner
imza

'Anneleri hep kadınlardan seçiyorlar ne ilginç.. Size annemi hiç anlatmadım mesela. Pek konuşmazdı, ama saçları ıhlamur kokardı. Pek kitap okumazdı, ama harika çamaşır asardı. Annem gidince kalbime iyi bakamadım erken kurudu albayım. Kalbimde bir sızı, bilincimde bir çatlak, zihnimde bir uyuşma.. Aşık olduğum ilk kadın coğrafya öğretmenim. Karadeniz'de dağlar denize paralel uzanıyor ama biz onunla yan yana uzanamıyoruz. Televizyon hâlâ tek kanal. Soğuk savaş, nükleer tehditler, insanlar ölüyor. İnsanlar ölüyor, ben büyüyorum. Büyüdükçe kafam da büyüyor, ellerim büyüyor. Büyüdükçe hayallerim küçülüyor. Görüyorum, insanlık kan kaybediyor. Ben insanlığa kan vermek istiyorum, kan gruplarımız uyumsuz çıkıyor. Yıkılıyorum.. Her şey siliniyor, her şey. Tam bitti diyorum, ufuktan Ayşegül doğuyor. Ayşegül.. Dünyanın en güzel şiiri. Saçları, burnu, gözleri hepsi tam kafiye..
Keşke az sonra ölmeyecek olsaydım ya. Gerçi içten içe hayatım boyunca ben hep ölmeyi istedim. Bazen durur düşünür, yaşıyor olmanın ne kadar saçma olduğunu fark ederdim. Size olmuyor mu ya, yaşamak ağır gelmiyor mu? Hayat böyle sırtınıza bir kambur gibi binmiyor mu? Bana oluyor. Düşün ki 6 milyar insan var dünyada, peki bana ne gerek var? Gerek yok. Bana gerek yok. Tamam o zaman, tamam. Bırakın beni öleyim. Nasıl olsa unutuluruz be.. Ne mühendisler, ne doktorlar unutulmuş. Bir Ayşegül üzülür, bir de Sinan ama o da ertesi gün unutur. Çocuk ne de olsa.. Ayşegül ağlar. Çok ağlar. Sonra daha çok ağlar. Ama sonra unutur. Hepimiz unutulmak için yaratılmadık mı? Siz.. siz yine de beni hemen unutmayın be. Arada bir resmime falan bakın, söylediğim havalı sözleri bir kenara not edin. Ben unutulacak adam mıyım be. Son sözü ne oldu diye sorarlarsa, şu şiiri okuyun;

Ölüyorum tanrım..
Bu da oldu işte

Her ölüm erken ölümdür..
Biliyorum tanrım

Ama ayrıca aldığın şu hayat..
Fena değildir

Üstü kalsın..
Poyraz Karayel, 62. Bölüm.

Eski Nick: fetiborn41
RPG: Brock Lesnar
Member of Frank Gallagher's Guys
Critorâx isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2017, 16:26   #4
#ForeverTheRevival
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 246
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 10351
Rep Derecesi: The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Hayırlı olsun.
10-8.
imza

Yasımız Var! (93. Gün)

Owner of Dave Meltzer's Guys
Tag Team Wrestling
Forever The Revival - Top Guys
Member of Frank Gallagher's Guys

RPG
Karakter
Austin Aries
Theme Song
Ambition and Vision
Finisher
Brainbuster - 450 Splash - Last Chancery
Lakabı
Greatest Man That Ever Lived
Başarılar
1 time DoR International Openweight Champion ( current )

İncelemeler - Forum Başarıları

The Lone Man isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2017, 16:26   #5
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 284
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 17111
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Tam avatar değişikliğine gidip ana sayfayı yenilemiştim ki bununla karşılaştım. Hayırlı olsun yeni konu.

8-8.

E: 10-8. (TLM)
imza

Forum Başarılarım

5 Kez Onur Kürsüsü (Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül 2017)
2 Kez Haftanın Parlayanı (16 Nisan 2017 & 13 Ağustos 2017)
26. Etkinlik Haftası Makale & Kompozisyon Yarışması 1.si
Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si (Ağustos 2017)

İncelemelerim & Yazılarım

Feudlar

Bray Wyatt vs Chris Jericho
Undertaker vs Muhammad Hassan
Braun Strowman vs Sami Zayn (w/ Salih37)
Dean Ambrose vs Baron Corbin
Bray Wyatt vs Randy Orton
Jinder Mahal vs Randy Orton
AJ Styles vs Kevin Owens
Braun Strowman vs Roman Reigns
Shinsuke Nakamura vs Baron Corbin
AJ Styles vs John Cena

Şovlar

WWE: TLC 2010 (w/ Addney, StephenTrueway)
WWE: Hell In A Cell 2015 (w/ Addney, StephenTrueway)
WWE: Payback 2017 (w/ Addney, The Aerialist, StephenTrueway)
WWE: Backlash 2017 (w/ Addney)
WWE: Money In The Bank 2017 (w/ Addney, StephenTrueway, Quiet Riot)
WWE: Great Balls of Fire 2017 (w/ Addney, Stephen Trueway)
WWE: Battleground 2017 (w/ Addney, StephenTrueway)
WWE: Summerslam 2017 (w/ Addney, StephenTrueway)

NJPW: Dominion 6.19 In Osaka Jo-Hall (w/ Addney, Headlock Master)
NJPW: Dominion 7.5 In Osaka-Jo Hall (w/ The Lone Man, Addney)

WWE: 10 Mart 2008 RAW (w/ fetiborn41)
WWE: 17 Mart 2008 RAW (w/ fetiborn41)
WWE: 21 Nisan 2008 RAW / King of the Ring 2008(w/ fetiborn41)
WWE: 29 Haziran 2015 RAW (w/ Bella's Legacy)
WWE: 16 Temmuz 2015 Smackdown (w/ The Lone Man, Aschentef)
WWE: 20 Ağustos 2015 SmackDown (w/ World Class Maniac, Bella's Legacy)
WWE: 3 Eylül 2015 SmackDown (w/ Bella's Legacy)

Makaleler/Köşe Yazıları

Son 8 Summerslam'e Damgasını Vuran Olaylar
Summerslam 2017'ye Bakış
Summerslam 2017 Sonrası
WWE'nin Kırmızı Güneşi: Universal Championship

rpg:luke harper

Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2017, 16:29   #6
Bu Alana Reklam Alınır.
PowerSlamX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 101
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 2056
Rep Derecesi: PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

10-7
imza

RPG:

Karakter:
Jeff Hardy

Yer Aldığı Şovlar:
Days Of Rising

Başarılar:
x2 DOR Television Champion (7, 29 Days) / Eski Sahibiyle
x1 DOR Hardcore Champion (1 Days) / Eski Sahibiyle

PowerSlamX isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2017, 16:33   #7
Ç A Y
Straight Fire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 10
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 2361
Rep Derecesi: Straight Fire Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Straight Fire Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Straight Fire Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Straight Fire Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Straight Fire Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Straight Fire Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Straight Fire Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Straight Fire Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Straight Fire Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Straight Fire Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Straight Fire Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

6-4
imza

Straight Fire isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2017, 16:36   #8
Kayıtlı Kullanıcı
Burjang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 8
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 1244
Rep Derecesi: Burjang Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Burjang Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Burjang Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Burjang Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Burjang Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Burjang Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Burjang Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Burjang Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Burjang Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

10-10
imza
Burjang isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2017, 16:36   #9
#LittleMissBliss
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1695
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
Rep Puanı: 20282
Rep Derecesi: CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

7-6.
imza

rpg:

alexa ''the goddest'' bliss
''five feet of fury''
''wicked witch of the GTW''

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...

ask.fm
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2017, 16:37   #10
Bu Alana Reklam Alınır.
PowerSlamX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 101
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 2056
Rep Derecesi: PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

8-8, turkuaz rengi ile uyumu yakışmış.
imza

RPG:

Karakter:
Jeff Hardy

Yer Aldığı Şovlar:
Days Of Rising

Başarılar:
x2 DOR Television Champion (7, 29 Days) / Eski Sahibiyle
x1 DOR Hardcore Champion (1 Days) / Eski Sahibiyle

PowerSlamX isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama