GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Anketimiz: Pasaport'unuz Var Mı?
Evet 16 48,48%
Hayır 17 51,52%
Katılımcı sayısı: 33. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-10-2017, 23:14   #1
Bu Alana Reklam Alınır.
PowerSlamX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 102
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 2056
Rep Derecesi: PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!
Standart Pasaportunuz Var Mı?

Yarın bir gün yönetim çılgın bir şeyler denerse diye bu anketi açıyorum...
imza

RPG:

Karakter:
Jeff Hardy

Yer Aldığı Şovlar:
Days Of Rising

Başarılar:
x2 DOR Television Champion (7, 29 Days) / Eski Sahibiyle
x1 DOR Hardcore Champion (1 Days) / Eski Sahibiyle

Konu The Rising Generation tarafından (07-10-2017 Saat 23:19 ) değiştirilmiştir.
PowerSlamX isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2017, 23:16   #2
FIGHT FOREVER
FightOwensFight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3800
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 21853
Rep Derecesi: FightOwensFight Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!FightOwensFight Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!FightOwensFight Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!FightOwensFight Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!FightOwensFight Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!FightOwensFight Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!FightOwensFight Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!FightOwensFight Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!FightOwensFight Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!FightOwensFight Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!FightOwensFight Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Sürpriz bozuldu, tüm forumu yurt dışında WWE şovuna götürmeyi planlıyorduk.

Benim yok.
imza
FightOwensFight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2017, 23:17   #3
#NO!
YESMovement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2115
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 16022
Rep Derecesi: YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Yeşil olanından var ama daha kullanmak nasip olmadı.
imza

"THE IMPOSSIBLE DREAM HAS BECOME REALITY..!"
6 Nisan, 2014
YESMovement isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2017, 23:18   #4
punjabi munday jinviay
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 4905
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 7287
Rep Derecesi: The Bulldogy Şirketin Yüzü oldun!The Bulldogy Şirketin Yüzü oldun!The Bulldogy Şirketin Yüzü oldun!The Bulldogy Şirketin Yüzü oldun!The Bulldogy Şirketin Yüzü oldun!The Bulldogy Şirketin Yüzü oldun!The Bulldogy Şirketin Yüzü oldun!The Bulldogy Şirketin Yüzü oldun!The Bulldogy Şirketin Yüzü oldun!The Bulldogy Şirketin Yüzü oldun!The Bulldogy Şirketin Yüzü oldun!

Var.
imza
forget all the delusions you have in mind, and stop giving yourselves false hopes
when punjabi pride comes down your road, you are helpless
even death fears when it looks in to the eyes of a punjabi
no mother has given birth to a child that can stop me

Matt Sydal Guy & The Bulldogy

The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2017, 23:19   #5
#LittleMissBliss
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1697
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
Rep Puanı: 20282
Rep Derecesi: CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Var, 2018 Ekim'e kadar da Schengen vizem var.
imza

rpg:

alexa ''the goddest'' bliss
''five feet of fury''
''wicked witch of the GTW''

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...

ask.fm
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2017, 23:20   #6
GT IS MY YARD.
Ozzie Kendrick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1052
Favori Güreşçisi: Curt Hawkins
Rep Puanı: 6178
Rep Derecesi: Ozzie Kendrick Şirketin Yüzü oldun!Ozzie Kendrick Şirketin Yüzü oldun!Ozzie Kendrick Şirketin Yüzü oldun!Ozzie Kendrick Şirketin Yüzü oldun!Ozzie Kendrick Şirketin Yüzü oldun!Ozzie Kendrick Şirketin Yüzü oldun!Ozzie Kendrick Şirketin Yüzü oldun!Ozzie Kendrick Şirketin Yüzü oldun!Ozzie Kendrick Şirketin Yüzü oldun!Ozzie Kendrick Şirketin Yüzü oldun!Ozzie Kendrick Şirketin Yüzü oldun!

Evet var.
imza

the cream always rises to the top.
Ozzie Kendrick isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2017, 23:20   #7
AJ Styles Be Kardeşim
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 359
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 5662
Rep Derecesi: The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!

Yok, ama yeşil pasaport alma ve kullanma hakkım var 25 yaşıma kadar.
imza
They're Back!

Eski Nick: sunover
The Rising Generation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2017, 23:21   #8
Some Call Me "fetiborn41"
Critorâx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 336
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 8966
Rep Derecesi: Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!

Var, birkaç defa Almanya'ya çıkmışlığım var.
imza

'Anneleri hep kadınlardan seçiyorlar ne ilginç.. Size annemi hiç anlatmadım mesela. Pek konuşmazdı, ama saçları ıhlamur kokardı. Pek kitap okumazdı, ama harika çamaşır asardı. Annem gidince kalbime iyi bakamadım erken kurudu albayım. Kalbimde bir sızı, bilincimde bir çatlak, zihnimde bir uyuşma.. Aşık olduğum ilk kadın coğrafya öğretmenim. Karadeniz'de dağlar denize paralel uzanıyor ama biz onunla yan yana uzanamıyoruz. Televizyon hâlâ tek kanal. Soğuk savaş, nükleer tehditler, insanlar ölüyor. İnsanlar ölüyor, ben büyüyorum. Büyüdükçe kafam da büyüyor, ellerim büyüyor. Büyüdükçe hayallerim küçülüyor. Görüyorum, insanlık kan kaybediyor. Ben insanlığa kan vermek istiyorum, kan gruplarımız uyumsuz çıkıyor. Yıkılıyorum.. Her şey siliniyor, her şey. Tam bitti diyorum, ufuktan Ayşegül doğuyor. Ayşegül.. Dünyanın en güzel şiiri. Saçları, burnu, gözleri hepsi tam kafiye..
Keşke az sonra ölmeyecek olsaydım ya. Gerçi içten içe hayatım boyunca ben hep ölmeyi istedim. Bazen durur düşünür, yaşıyor olmanın ne kadar saçma olduğunu fark ederdim. Size olmuyor mu ya, yaşamak ağır gelmiyor mu? Hayat böyle sırtınıza bir kambur gibi binmiyor mu? Bana oluyor. Düşün ki 6 milyar insan var dünyada, peki bana ne gerek var? Gerek yok. Bana gerek yok. Tamam o zaman, tamam. Bırakın beni öleyim. Nasıl olsa unutuluruz be.. Ne mühendisler, ne doktorlar unutulmuş. Bir Ayşegül üzülür, bir de Sinan ama o da ertesi gün unutur. Çocuk ne de olsa.. Ayşegül ağlar. Çok ağlar. Sonra daha çok ağlar. Ama sonra unutur. Hepimiz unutulmak için yaratılmadık mı? Siz.. siz yine de beni hemen unutmayın be. Arada bir resmime falan bakın, söylediğim havalı sözleri bir kenara not edin. Ben unutulacak adam mıyım be. Son sözü ne oldu diye sorarlarsa, şu şiiri okuyun;

Ölüyorum tanrım..
Bu da oldu işte

Her ölüm erken ölümdür..
Biliyorum tanrım

Ama ayrıca aldığın şu hayat..
Fena değildir

Üstü kalsın..
Poyraz Karayel, 62. Bölüm.

Eski Nick: fetiborn41
RPG: Brock Lesnar
Member of Frank Gallagher's Guys
Critorâx isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2017, 23:23   #9
into the void
Caligula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 7
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 2806
Rep Derecesi: Caligula Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Caligula Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Caligula Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Caligula Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Caligula Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Caligula Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Caligula Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Caligula Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Caligula Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Caligula Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Caligula Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Pasaport var. Vizemin süresi geçen hafta doldu.
Caligula isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2017, 23:24   #10
IRON CANNONBALL
Michael Gabriel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nerden: Baba Tarafı:Bulgaristan,Yemen-Anne Tarafı:Türkmenistan
Konular: 525
Favori Güreşçisi: Curtis Axel
Rep Puanı: 4833
Rep Derecesi: Michael Gabriel Şirketin Yüzü oldun!Michael Gabriel Şirketin Yüzü oldun!Michael Gabriel Şirketin Yüzü oldun!Michael Gabriel Şirketin Yüzü oldun!Michael Gabriel Şirketin Yüzü oldun!Michael Gabriel Şirketin Yüzü oldun!Michael Gabriel Şirketin Yüzü oldun!Michael Gabriel Şirketin Yüzü oldun!Michael Gabriel Şirketin Yüzü oldun!Michael Gabriel Şirketin Yüzü oldun!Michael Gabriel Şirketin Yüzü oldun!

Nerede bizde o şans.
imza
ŞEŞ KAPISINI YEKLE, TEKKE VE ZAVİYELERİ DE ZEVKLE KAPIYORUM!

GTR BAŞARILARI
Onur Kürsüsü
Eylül 2015-7.Sıra
Haziran 2016-7.Sıra
Ocak 2017-4.Sıra
Etkinlik Haftası
25. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması-3.Sıra

Who do you think you are?
You’ve now gone much too far

I bring the darkness, I am the thunder
I come from Hell and I’ll pull you under
I’ll make you feel the wrath of my ways