GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-10-2017, 13:19   #1
honor
C.Cage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 920
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 3719
Rep Derecesi: C.Cage Şirketin Yüzü oldun!C.Cage Şirketin Yüzü oldun!C.Cage Şirketin Yüzü oldun!C.Cage Şirketin Yüzü oldun!C.Cage Şirketin Yüzü oldun!C.Cage Şirketin Yüzü oldun!C.Cage Şirketin Yüzü oldun!C.Cage Şirketin Yüzü oldun!C.Cage Şirketin Yüzü oldun!C.Cage Şirketin Yüzü oldun!C.Cage Şirketin Yüzü oldun!
Standart WWE CM Punk'ın Tutkusunu Mu Bitirdi?

Şu videoyu izlerken yorumlarında gördüm. ROH'dan ağlayarak ayrılan ve WWE'ye gelen Punk, WWE'den ayrılırken güreşmek istemediğini söyledi. Bıktığını söyledi. Acaba sizce de geçerli mi? Bildiklerimizi paylaşalım.

Madem durum bu, neden Daniel Bryan hala güreşmek istiyor sorusu da aklıma geldi ve sormak istedim.
imza
C.Cage isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 13:26   #2
Some Call Me "fetiborn41"
Critorâx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 340
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 9189
Rep Derecesi: Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!

Kendi hırsı ve çekememezligi yüzünden şirketten ayrilma yoluna basvurmustur. Bana göre kendi kendine bitirdi gures tutkusunu.
imza

'Anneleri hep kadınlardan seçiyorlar ne ilginç.. Size annemi hiç anlatmadım mesela. Pek konuşmazdı, ama saçları ıhlamur kokardı. Pek kitap okumazdı, ama harika çamaşır asardı. Annem gidince kalbime iyi bakamadım erken kurudu albayım. Kalbimde bir sızı, bilincimde bir çatlak, zihnimde bir uyuşma.. Aşık olduğum ilk kadın coğrafya öğretmenim. Karadeniz'de dağlar denize paralel uzanıyor ama biz onunla yan yana uzanamıyoruz. Televizyon hâlâ tek kanal. Soğuk savaş, nükleer tehditler, insanlar ölüyor. İnsanlar ölüyor, ben büyüyorum. Büyüdükçe kafam da büyüyor, ellerim büyüyor. Büyüdükçe hayallerim küçülüyor. Görüyorum, insanlık kan kaybediyor. Ben insanlığa kan vermek istiyorum, kan gruplarımız uyumsuz çıkıyor. Yıkılıyorum.. Her şey siliniyor, her şey. Tam bitti diyorum, ufuktan Ayşegül doğuyor. Ayşegül.. Dünyanın en güzel şiiri. Saçları, burnu, gözleri hepsi tam kafiye..
Keşke az sonra ölmeyecek olsaydım ya. Gerçi içten içe hayatım boyunca ben hep ölmeyi istedim. Bazen durur düşünür, yaşıyor olmanın ne kadar saçma olduğunu fark ederdim. Size olmuyor mu ya, yaşamak ağır gelmiyor mu? Hayat böyle sırtınıza bir kambur gibi binmiyor mu? Bana oluyor. Düşün ki 6 milyar insan var dünyada, peki bana ne gerek var? Gerek yok. Bana gerek yok. Tamam o zaman, tamam. Bırakın beni öleyim. Nasıl olsa unutuluruz be.. Ne mühendisler, ne doktorlar unutulmuş. Bir Ayşegül üzülür, bir de Sinan ama o da ertesi gün unutur. Çocuk ne de olsa.. Ayşegül ağlar. Çok ağlar. Sonra daha çok ağlar. Ama sonra unutur. Hepimiz unutulmak için yaratılmadık mı? Siz.. siz yine de beni hemen unutmayın be. Arada bir resmime falan bakın, söylediğim havalı sözleri bir kenara not edin. Ben unutulacak adam mıyım be. Son sözü ne oldu diye sorarlarsa, şu şiiri okuyun;

Ölüyorum tanrım..
Bu da oldu işte

Her ölüm erken ölümdür..
Biliyorum tanrım

Ama ayrıca aldığın şu hayat..
Fena değildir

Üstü kalsın..
Poyraz Karayel, 62. Bölüm.

Eski Nick: fetiborn41
RPG: Brock Lesnar
Member of Frank Gallagher's Guys
Critorâx isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 16:30   #3
BelieveThatShield
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1242
Favori Güreşçisi: Kazuchika Okada
Rep Puanı: 25994
Rep Derecesi: Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

WWE doktorları olabilir bitmesinin sebebi -eğer gerçekten bittiyse- aslında. Çok büyük sakatlıklarım varken bana da o muameleyi gösterseler ben de aynı tepkiyi verebilirdim sanırım.

Tabii Punk'ın güreşmek istemediğini söylemesinin biraz da kendisini kandırması olduğunu düşünüyorum.
imza

Windham Lawrence Rotunda & Addney

Bu sabah yalnız uyandım
Sensiz olmaz, sensiz olmaz
Tanıdık kokular yok
Sensiz olmaz
Kahvaltım anlamsızdı
İlk sigaram bile tatsızdı
Sensiz olmaz
Anlaşılan alışmışım
Bir verdiysem iki almışım
Sensiz olmaz
Aşk bir dengesizlik işi
Dengeye dönüşen bir sevgi
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Yalnızlık zor, sokaklar çıkmaz

Hep tekdüze, herşey dümdüz
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Biraz telaşlı, huzursuz
Sensiz olmaz

Gece gelmiş, yatağım boş
Sen uzaktasın, ben uzanmış
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Zaman gecmez, sabah gelmez
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Ve sigara, iki metre öteye fırlatılır...
Addney isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 16:38   #4
A S U K A L A N D I N
Look A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 299
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 4257
Rep Derecesi: Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!Look A Wizard Şirketin Yüzü oldun!

Profesyonel güreşçi değilim ama 6 yıl profesyonel spor yaptım. Bu sezon tam 3 sakatlık yaşadım (hala devam ediyor.) İlk sakatlığımda doktora gittim yırtık çıktı , hocama gittim herşeyi gösterdim bana dinlenme vereceğine daha çok ağırlık altına girdim bıkmadan günde 3-4 idman yaptım ama buna rağmen içimdeki spor aşkı bitmedi. Bana göre Punk biraz sıkılıktan sıkılmıştır.
imza

[lying on an plush white carpet]
Young Ruth: This feels good.
Young Joe Scot: I read that book... by whatsisname?
Young Ruth: William Burroughs.
Young Joe Scot: Yeah, "Junkie."
Young Ruth: Did you like it?
Young Joe Scot: No, not really.
Young Ruth: So it's back to The Hobbit then.
[Joe laughs]

Shake your hair girl with your ponytail
Takes me right back (when you were young)
Throw your precious gifts into the air
Watch them fall down (when you were young)
Lift up your feet and put them on the ground
You used to walk upon (when you were young)

WELCOME TO PARTY TOWN

Başarılar
2015 Summer Slam El Yazı etkinliği 1.'si
WrestleMania 30 Etkinlik Haftası Parlayan Üyesi 06.04.2014
WrestleMania 30 El Yazı Yarışması 1.'si
WrestleMania 30 Poster Yarışması 3.sü
12.Royal Rumble El Yazı Etkinliği 3.'sü
Look A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 16:54   #5
killer instinct
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2647
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 17370
Rep Derecesi: The Peep's Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Peep's Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Peep's Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Peep's Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Peep's Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Peep's Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Peep's Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Peep's Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Peep's Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Peep's Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Peep's Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

WWE adama modern zamanların en uzun kemer reignini vermiş daha ne yapsın. Böyleyken tutku bitiyorsa adı utanmazlık olur.
imza
Bir Alanyamız var...

"...tüm amacımız sonraki senelerimizde kalitemiz, tecrübemiz ve farklılıklarımızla; emsallerimiz arasında, gelecekte ülke çapında profesyonel güreşi daima canlı tutan güreş platformu olmak..."

Forumumuz en iyi Mozilla Firefox'ta görüntülenir.

Herhangi bir problem, sorun gördüğünüz yerde cevap vermek yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.
Kendiniz karşı tarafı uyarmaya yada sorunu çözmeye kalkışmayınız.

The Peep's isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 16:57   #6
agony's embrace
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 117
Favori Güreşçisi: Eli Drake
Rep Puanı: 4349
Rep Derecesi: Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!Kaldwin Şirketin Yüzü oldun!

Modern zamanlarda kaç gün kemer tutmuş adam güreş sevgisinin bittiğini WWE'ye bağlıyorsa bu tamamen arsızlıktır. Egosunu tatmin edemediği için ayrıldı boşverin onu bunu.
imza
Facebook | Twitter

you don't have to fear
we are fear
we are darkness
we are chaos
and we will protect you

#jointhehive

eli drake & rosemary fanboy

Eski Nick: Larmes de Alesia

RPG: E LI DRAKE
Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 16:59   #7
the evil has landed
Gentleman Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1372
Favori Güreşçisi: Shinsuke Nakamura
Rep Puanı: 9568
Rep Derecesi: Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!

Punk'ın bir yerden sonra ne güreşe, ne şirkete, ne hayranlara karşı bir tutkusu falan kalmadı. Doymuşluk derdim normalde ancak nedense şirketten ayrıldığından beri WM main event'ini ağzından düşürmedi, egosuyla alakalı olduğunu düşünüyorum bunun da. Sonuç olarak Punk'ın tutkusunu şirket bitirmedi, kendi bitirdi.

Alıntı The Peep's Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
WWE adama modern zamanların en uzun kemer reignini vermiş daha ne yapsın. Böyleyken tutku bitiyorsa adı utanmazlık olur.
Punk'ta inanılmaz bir WM main event'i isteği oldu, bunu tüm başarılarının önüne koydu. Şirkette tonla başarısı var, WM main event'inde yer alamadı diye onları bile saymıyor doğru düzgün. 484 gün reign'i kim yapabilir ki başka şu an? Maalesef bu konuda bakış açısı çok yanlış oldu.
imza

kevin owens has been a lot of things to me over the years. he's been my best friend,
he's been my bitter rival, he's been everything in between. but the one thing he's always been and will always be is MY BROTHER.

don't leave me drowning in your sunday rain
it's right down the drain i go
Gentleman Villain isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 17:55   #8
Phenomenal
Stylin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 294
Favori Güreşçisi: Mark Andrews
Rep Puanı: 4525
Rep Derecesi: Stylin Şirketin Yüzü oldun!Stylin Şirketin Yüzü oldun!Stylin Şirketin Yüzü oldun!Stylin Şirketin Yüzü oldun!Stylin Şirketin Yüzü oldun!Stylin Şirketin Yüzü oldun!Stylin Şirketin Yüzü oldun!Stylin Şirketin Yüzü oldun!Stylin Şirketin Yüzü oldun!Stylin Şirketin Yüzü oldun!Stylin Şirketin Yüzü oldun!

BITW lakabını Y2J'yi ezerek aldı. Modern çağ denilen süreçte en uzun dünya şampiyonu oldu. Bir Royal Rumble kaybetti diye gitti bu açık bariz bellidir. Royal Rumbleyi kazansaydı hala güreşiyor olacaktı, kazandığı halde yok ben sakatım deyip yine ayrılacağı yoktu, kaybettikten sonra sakatlığı sürekli çalışmayı bahane etti. Ambrose 3 senedir Punk gibi yoğun çalışıyor fakat bir gün olsun bir şekilde bahaneler üretip gitmedi. Aç gözlülük neydi hepimize gösterdi CM Punk. Yani WWE bir şey yapmadı, kendi kendini hala kandırıyor. WWE bir ciddi teklif gönderse anında gelir.
imza

Stylin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-10-2017, 00:56   #9
Best In The World!
Clobberin Time - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 17
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 118
Rep Derecesi: Clobberin Time Hâlâ Jobbersın Çalışman Gerek.Clobberin Time Hâlâ Jobbersın Çalışman Gerek.

Alıntı Stylin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
BITW lakabını Y2J'yi ezerek aldı. Modern çağ denilen süreçte en uzun dünya şampiyonu oldu. Bir Royal Rumble kaybetti diye gitti bu açık bariz bellidir. Royal Rumbleyi kazansaydı hala güreşiyor olacaktı, kazandığı halde yok ben sakatım deyip yine ayrılacağı yoktu, kaybettikten sonra sakatlığı sürekli çalışmayı bahane etti. Ambrose 3 senedir Punk gibi yoğun çalışıyor fakat bir gün olsun bir şekilde bahaneler üretip gitmedi. Aç gözlülük neydi hepimize gösterdi CM Punk. Yani WWE bir şey yapmadı, kendi kendini hala kandırıyor. WWE bir ciddi teklif gönderse anında gelir.
WWE çok ciddi tekliflerde bulunmuş zaten. Adamın güreşe ilgisi bitmiş artık dönüşü yok.
imza

Hey, Colt Cabana, how you doing?
Clobberin Time isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-10-2017, 02:17   #10
Rise Above Hate
collarbone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 623
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 12286
Rep Derecesi: collarbone Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!collarbone Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!collarbone Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!collarbone Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!collarbone Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!collarbone Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!collarbone Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!collarbone Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!collarbone Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!collarbone Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!collarbone Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

WWE, tutkusunu bitirmesinde Punk'a yardim etti.

Sonra bu iki Allahin belasi AJ'i kopardi guresten.
imza
collarbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil