GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-10-2017, 13:27   #1
honor
C.Cage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 916
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 3689
Rep Derecesi: C.Cage Şirketin Yüzü oldun!C.Cage Şirketin Yüzü oldun!C.Cage Şirketin Yüzü oldun!C.Cage Şirketin Yüzü oldun!C.Cage Şirketin Yüzü oldun!C.Cage Şirketin Yüzü oldun!C.Cage Şirketin Yüzü oldun!C.Cage Şirketin Yüzü oldun!C.Cage Şirketin Yüzü oldun!C.Cage Şirketin Yüzü oldun!C.Cage Şirketin Yüzü oldun!
Standart Eski: Dave Meltzer'den TNA'e Laf

Dolaşırken gördüm de. Bir hayran neden Christian'ın WWE'ye döndüğünü soruyor. Bilmeyenler için 2009'da Christian, o zamanlar Christian Cage TNA'den ayrılıp 4 sene sonra WWE'ye geri dönmüştü.

Meltzer ise Hayranların hava alanında "Neden güreşmiyorsun?" sorularından sıkıldığı için cevabını vermiş.

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Gereksiz bir ezme mi var, yoksa olan şeyi mi söyledi bilemedim. Sizin düşünceniz nedir?
imza
C.Cage isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 13:33   #2
Some Call Me "fetiborn41"
Critorâx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 335
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 8825
Rep Derecesi: Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!

Alıntı Lord Suraad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benjamin/Gable vs Hype Bros: 2.75

Uso vs New Day: 4.0

Orton vs Rusev: 3.25

AJ vs Dillinger vs Baron Corbin: 3.5

Charlotte vs Natlya: 3.0

Nakamura vs Jinder: 2.0

Roode vs Ziggler: 2.75

Shane vs Owens: 4.25

Kaynak
Sunu şuraya bırakıyor ve bu adamın ciddiye alınmayacak bir otorite olduğunu savunuyorum, bu konuya giren herkese de bunu tavsiye ederim.
imza

'Anneleri hep kadınlardan seçiyorlar ne ilginç.. Size annemi hiç anlatmadım mesela. Pek konuşmazdı, ama saçları ıhlamur kokardı. Pek kitap okumazdı, ama harika çamaşır asardı. Annem gidince kalbime iyi bakamadım erken kurudu albayım. Kalbimde bir sızı, bilincimde bir çatlak, zihnimde bir uyuşma.. Aşık olduğum ilk kadın coğrafya öğretmenim. Karadeniz'de dağlar denize paralel uzanıyor ama biz onunla yan yana uzanamıyoruz. Televizyon hâlâ tek kanal. Soğuk savaş, nükleer tehditler, insanlar ölüyor. İnsanlar ölüyor, ben büyüyorum. Büyüdükçe kafam da büyüyor, ellerim büyüyor. Büyüdükçe hayallerim küçülüyor. Görüyorum, insanlık kan kaybediyor. Ben insanlığa kan vermek istiyorum, kan gruplarımız uyumsuz çıkıyor. Yıkılıyorum.. Her şey siliniyor, her şey. Tam bitti diyorum, ufuktan Ayşegül doğuyor. Ayşegül.. Dünyanın en güzel şiiri. Saçları, burnu, gözleri hepsi tam kafiye..
Keşke az sonra ölmeyecek olsaydım ya. Gerçi içten içe hayatım boyunca ben hep ölmeyi istedim. Bazen durur düşünür, yaşıyor olmanın ne kadar saçma olduğunu fark ederdim. Size olmuyor mu ya, yaşamak ağır gelmiyor mu? Hayat böyle sırtınıza bir kambur gibi binmiyor mu? Bana oluyor. Düşün ki 6 milyar insan var dünyada, peki bana ne gerek var? Gerek yok. Bana gerek yok. Tamam o zaman, tamam. Bırakın beni öleyim. Nasıl olsa unutuluruz be.. Ne mühendisler, ne doktorlar unutulmuş. Bir Ayşegül üzülür, bir de Sinan ama o da ertesi gün unutur. Çocuk ne de olsa.. Ayşegül ağlar. Çok ağlar. Sonra daha çok ağlar. Ama sonra unutur. Hepimiz unutulmak için yaratılmadık mı? Siz.. siz yine de beni hemen unutmayın be. Arada bir resmime falan bakın, söylediğim havalı sözleri bir kenara not edin. Ben unutulacak adam mıyım be. Son sözü ne oldu diye sorarlarsa, şu şiiri okuyun;

Ölüyorum tanrım..
Bu da oldu işte

Her ölüm erken ölümdür..
Biliyorum tanrım

Ama ayrıca aldığın şu hayat..
Fena değildir

Üstü kalsın..
Poyraz Karayel, 62. Bölüm.

Eski Nick: fetiborn41
RPG: Brock Lesnar
Member of Frank Gallagher's Guys
Critorâx isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 13:40   #3
Banned
Remember The Time - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 26
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Puanı: 1239
Rep Derecesi: Remember The Time Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Remember The Time Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Remember The Time Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Remember The Time Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Remember The Time Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Remember The Time Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Remember The Time Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Remember The Time Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Remember The Time Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Alıntı Critorâx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sunu şuraya bırakıyor ve bu adamın ciddiye alınmayacak bir otorite olduğunu savunuyorum, bu konuya giren herkese de bunu tavsiye ederim.
Konuyu kökten halleti.
Remember The Time isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 17:52   #4
Phenomenal
Stylin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 294
Favori Güreşçisi: Mark Andrews
Rep Puanı: 4427
Rep Derecesi: Stylin Şirketin Yüzü oldun!Stylin Şirketin Yüzü oldun!Stylin Şirketin Yüzü oldun!Stylin Şirketin Yüzü oldun!Stylin Şirketin Yüzü oldun!Stylin Şirketin Yüzü oldun!Stylin Şirketin Yüzü oldun!Stylin Şirketin Yüzü oldun!Stylin Şirketin Yüzü oldun!Stylin Şirketin Yüzü oldun!Stylin Şirketin Yüzü oldun!

Alıntı Critorâx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Konuyu kilitleseydin.
imza

Stylin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil