GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-10-2017, 16:26   #1
BelieveThatShield
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1216
Favori Güreşçisi: Kazuchika Okada
Rep Puanı: 25588
Rep Derecesi: Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!
Standart Power Struggle'a Banner Tasarımı

imza

Bu sabah yalnız uyandım
Sensiz olmaz, sensiz olmaz
Tanıdık kokular yok
Sensiz olmaz
Kahvaltım anlamsızdı
İlk sigaram bile tatsızdı
Sensiz olmaz
Anlaşılan alışmışım
Bir verdiysem iki almışım
Sensiz olmaz
Aşk bir dengesizlik işi
Dengeye dönüşen bir sevgi
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Yalnızlık zor, sokaklar çıkmaz

Hep tekdüze, herşey dümdüz
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Biraz telaşlı, huzursuz
Sensiz olmaz

Gece gelmiş, yatağım boş
Sen uzaktasın, ben uzanmış
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Zaman gecmez, sabah gelmez
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Ve sigara, iki metre öteye fırlatılır...
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 16:30   #2
3< Chosen Bros
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1978
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 38096
Rep Derecesi: DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Oha herkes var Togi Makabe yok!
imza

Bu zat-ı muhteremin can-ı gönülden desteklediği iki güreşçi var, buyurun göz atalım: Dalton Castle, Matt Riddle.

RPG Kariyerim
Bully Ray ile:
1 kez Golden Globe Title
1 kez GTW Hardcore Title
1 kez DOR GM'liği

Konnan ile:
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri

Matt Riddle ile:
Royal Rumble 2017 Kazananı
Bound For Glory 2017 Tag Team Turnuvası Kazananı (w/ Daniel Bryan)
GTW Tag Team Title (1 kez w/Daniel Bryan)
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 16:47   #3
the evil has landed
Gentleman Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1369
Favori Güreşçisi: Shinsuke Nakamura
Rep Puanı: 9298
Rep Derecesi: Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!

Hala gözüm Nakamura'yı arıyor şunlarda ya.
imza

kevin owens has been a lot of things to me over the years. he's been my best friend,
he's been my bitter rival, he's been everything in between. but the one thing he's always been and will always be is MY BROTHER.

don't leave me drowning in your sunday rain
it's right down the drain i go
Gentleman Villain isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 19:15   #4
Addney
BelieveThatShield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 18
Favori Güreşçisi: Hiroshi Tanahashi
Rep Puanı: 2048
Rep Derecesi: BelieveThatShield Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!BelieveThatShield Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!BelieveThatShield Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!BelieveThatShield Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!BelieveThatShield Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!BelieveThatShield Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!BelieveThatShield Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!BelieveThatShield Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!BelieveThatShield Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!BelieveThatShield Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!BelieveThatShield Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Şu kaliteye bak aslanlarım benim.
imza

"Ve in yekadullezîne keferû leyuzlikûneke biebsarihim lemmâ semiu'z-zikre ve yekulûne innehu le mecnûnun ve ma huve illâ zikrun lil âlemîn."
"Allâh'ım, bunu mübârek eyle. Ona zarar dokunmasına izin verme."

BelieveThatShield isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 19:28   #5
h1dden-pr0cess
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 699
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 28932
Rep Derecesi: Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Umarım bu derece kötü bir poster fan çalışması felandır. Yoksa ne bileyim enteresan..
imza

•

Olan olmuş zaten..

Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil