GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 14-08-2017, 10:09   #31
#İsyanımızınAdıWWF
FinalCountdown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 140
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 1540
Rep Derecesi: FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Tecrübesizim kusura bakmayın, bu yarışmalara nereden katılıyoruz acaba? Yaptığımız fotoğrafı nereye atacağız yani?
imza
THE END OF YES ERA.

Whatcha gonna do when Hulkamania runs wild on you, brother?

Here for Hulk Hogan - the biggest star in the history of sports entertainment, and one of greatest pop culture icons of all-time.

30 years later, and still the man - BROTHER!
FinalCountdown isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2017, 10:33   #32
Kayıtlı Kullanıcı
Big Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 20
Favori Güreşçisi: Big Show
Rep Puanı: 71
Rep Derecesi: Big Mysterio Çalışmamaya devam ettiği sürece ME olmayı beklememelisin.

Alıntı FinalCountdown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tecrübesizim kusura bakmayın, bu yarışmalara nereden katılıyoruz acaba? Yaptığımız fotoğrafı nereye atacağız yani?
Bunlar için ayrı konu açılacak diye biliyorum. Açılacak konunun altına atıyorsun.
imza
https://i.hizliresim.com/bG72aV.jpg
Big Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2017, 20:09   #33
AMBROLLİNS GİRL.
Ambrollins2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 15
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 184
Rep Derecesi: Ambrollins2 Sana Smackdown'da bir maç ayarlayabiliriz.Ambrollins2 Sana Smackdown'da bir maç ayarlayabiliriz.

Feud İncelemesi Yarışması için seçeceğimiz feudları biryere belirtmemize gerek var mı ?
imza
AMBROLLİNS İS REAL.

THE LUNATİC FRİNGE & THE ARCHİTECT
Ambrollins2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2017, 20:19   #34
tranquilo
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2483
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 27534
Rep Derecesi: Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Alıntı Ambrollins2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Feud İncelemesi Yarışması için seçeceğimiz feudları biryere belirtmemize gerek var mı ?
İnceleme departmanı bunun için konuyu açacaktır.
imza

Bueños noches, Ryogokuuu! Burada olan ve dünyadaki herkes, G1 ve Puroresu'yu geçen yıldan daha çok beğendiniz mi? Kazanan Los Ingobernables de Japon'dan Naito. Bana en büyük yeri veren sizlere teşekkür etmek istiyorum. Gracias, amigos. G1'ı dört yıl önce bir kez kazandım, ama o zamanda, kendimi kurdum, ne hissettiğimi gerçekten söyleyemedim. Ama ben şimdi, istediğimi güvenle söyleyebilirim. New Japan'in ana oyuncusuyum! Son olarak, bağırabildiğiniz kadar güçlü bağırın;

EVIL, BUSHI, SANADA, Hiromu y Naito. Nosotros LOS! INGOBERNAAAABLEEEEES DE JA-PON!

Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2017, 20:20   #35
tranquilo
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2483
Rep Puanı: 27534
Rep Derecesi: Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Alıntı FinalCountdown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
http://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=199046
imza

Bueños noches, Ryogokuuu! Burada olan ve dünyadaki herkes, G1 ve Puroresu'yu geçen yıldan daha çok beğendiniz mi? Kazanan Los Ingobernables de Japon'dan Naito. Bana en büyük yeri veren sizlere teşekkür etmek istiyorum. Gracias, amigos. G1'ı dört yıl önce bir kez kazandım, ama o zamanda, kendimi kurdum, ne hissettiğimi gerçekten söyleyemedim. Ama ben şimdi, istediğimi güvenle söyleyebilirim. New Japan'in ana oyuncusuyum! Son olarak, bağırabildiğiniz kadar güçlü bağırın;

EVIL, BUSHI, SANADA, Hiromu y Naito. Nosotros LOS! INGOBERNAAAABLEEEEES DE JA-PON!

Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2017, 14:56   #36
#İsyanımızınAdıWWF
FinalCountdown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 140
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 1540
Rep Derecesi: FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!FinalCountdown Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Alıntı Big Mysterio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bunlar için ayrı konu açılacak diye biliyorum. Açılacak konunun altına atıyorsun.
Teşekkürler sağ olun.

Poster yarışmasına katılıyorum.
imza
THE END OF YES ERA.

Whatcha gonna do when Hulkamania runs wild on you, brother?

Here for Hulk Hogan - the biggest star in the history of sports entertainment, and one of greatest pop culture icons of all-time.

30 years later, and still the man - BROTHER!
FinalCountdown isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2017, 23:59   #37
Ticking Time Bomb
OneWingedAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: OneWingedAngel Çalışmamaya devam ettiği sürece ME olmayı beklememelisin.

Bilgi yarışmasında 2,3,4,5'e Rep ödülü veriliyor mu ?
imza
OneWingedAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil