GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 19-06-2017, 16:15   #61
Ashamed
Fafala45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 58
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 706
Rep Derecesi: Fafala45 İleride bir ME ile feuda gireceksin.Fafala45 İleride bir ME ile feuda gireceksin.Fafala45 İleride bir ME ile feuda gireceksin.Fafala45 İleride bir ME ile feuda gireceksin.Fafala45 İleride bir ME ile feuda gireceksin.Fafala45 İleride bir ME ile feuda gireceksin.Fafala45 İleride bir ME ile feuda gireceksin.

WWE izlenmez ya bunu çıkardım...
imza

"Stay Strong Clem"

Xbox Live:Hazardyx3

ASK.FM HESABIM KAPATILMIŞTIR ATATÜRK'E HAKARET EDEN VE SAÇMA SAPAN BABANIZ BİLMEMNE TARZINDA AÇIKLAMALAR YAPAN ASK.FM HESABI BENİM DEĞİLDİR.

@Hagii3223 hesabı benim degildir.Ask.fm hesabım kalıcı olarak kapatılmıştır.
Fafala45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 17:45   #62
Kayıtlı Kullanıcı
Archfiend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 0
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 22
Rep Derecesi: Archfiend Çalışmamaya devam ettiği sürece ME olmayı beklememelisin.

Bir şovda hiç mi istediğim sonuç çıkmaz bu nasıl bir şovdur böyle? Nerede kazmalar varsa onlar kazandı, hak eden emektarlar ezildi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu Titty Master tarafından (19-06-2017 Saat 21:08 ) değiştirilmiştir.
Archfiend isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 18:22   #63
Overkill
Swanton Bomb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 481
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 615
Rep Derecesi: Swanton Bomb Galiba Vince seni beğendi.Swanton Bomb Galiba Vince seni beğendi.Swanton Bomb Galiba Vince seni beğendi.Swanton Bomb Galiba Vince seni beğendi.Swanton Bomb Galiba Vince seni beğendi.Swanton Bomb Galiba Vince seni beğendi.

Çok müthiş, cidden dört dörtlük bir maçtı. Nakamura zaten sonlarda gelerek efsane bir atmosfer yarattı ortaya. Maçı Zayn veya Dolph'un kazanmasını çok isterdim ama malafes ki istediğim sonuç olmadı. Maçın sonucundan da açıkçası ne menunum, ne de değilim, Corbin'in kazanması fena olmadı açıkçası. Kısa sürede Cash-in yapacağını düşünüyorum.
imza

Devils do not come from hell beneath us, they come from the sky

İncelemelerim;
Swanton Bomb isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 21:04   #64
AWESOME
Orton Strike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 344
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1166
Rep Derecesi: Orton Strike Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Orton Strike Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Orton Strike Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Orton Strike Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Orton Strike Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Orton Strike Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Orton Strike Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Orton Strike Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Orton Strike Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Zaten Zayn ve Corbin'den birinin alacağı bekleniyordu kısacası süpriz olmadı. Tercihi doğru buluyorum ama millet genelde bu tip maçlarda favori gösterilenin kazanmasını sevmediği için hayal kırıklığına uğranılmasını da normal karşılıyorum. WWE'nin son zamanlarda verdiği nadir doğru kararlardan biri.
imza
Orton Strike isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2017, 22:03   #65
Straight Edger
RollinsY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 8
Favori Güreşçisi: Brian Pillman
Rep Puanı: 264
Rep Derecesi: RollinsY2J İlk feudunda başarılı bir grafik çiziyor.RollinsY2J İlk feudunda başarılı bir grafik çiziyor.RollinsY2J İlk feudunda başarılı bir grafik çiziyor.

Bu kadar uzun süren maçlarda artık klasikleşmiş hale gelen ilk birkaç dakika sıkıcılığı bu maçta da hakimdi, yavaş tempoda başladı. 5 kişi olmasına rağmen maçta hareketleri çok yavaş izledik. Fakat Sami Zayn ve Ziggler maçın ilk 10 dakikası geride kaldıktan sonra gerçekten iyi hareketlenme getirdiler, ve çok iyi enstantaneler izledik. Nakamura'nın dönüşü ve ardından geçen birkaç dakikalık dominasyon da harikaydı. Ama son 3-4 dakika sıkıldım maçtan, sonundan bağımsız söylüyorum bunu. Nakamura-Styles face off'u epikti, kabul ediyorum. Fakat 2-3 dakika sonrası aksiyonları (merdiven üzerindeki) çok aşikar kıldı Corbin'in geleceğini. Orada bir düşüş yaşadım, Corbin gelip MITB'yi 2 saatte çıkarınca da damağımda kötü bir tat bırakmış oldu maç. Yer yer çok iyi olan, ama A+ kalite olmayan bir maçtı. 4-4.25 verilebilir (4.5 verenler olacaktı, eleştirmem çok çünkü birkaç spot gerçekten çok iyiydi). Corbin nasıl reaksiyon alacak çantayla, göreceğiz.
imza

THE LOOSE CANNON
RollinsY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil