GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-08-2017, 21:10   #1
Mr. Thuganomics
NGUCena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 65
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 1563
Rep Derecesi: NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NGUCena Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!
Standart Seth Rollins & Dean Ambrose vs The Miz & Miztourage | Feud İncelemesi

Hazırlayan: NGUCena

Not: Bu Feud’u önce ki incelemem olan Seth Rollins vs Finn Balor incelemesine nazaran daha esprili bir dille anlatmaya çalıştım. Umarım beğenerek okursunuz. Yorumlarınıza göre John Cena vs Baron Corbin Feud’unu da yapabilirsem bu tarz bir dille anlatmak istiyorum.

-Seth Rollins & Dean Ambrose vs The Miz & Miztourage

-Feud Öncesi

Seth Rollins: Great Balls Of Fire’da Bray Wyatt’a Eye Poke ile kaybetti.
Dean Ambrose: Ambrose hali hazırda Miz ile Intercontinental Championship için Feud içindeydi ve Great Balls Of Fire’dan yenik ayrıldı.
The Miz: Intercontinental Champion olarak Dean Ambrose’u mağlup etti.

-Feud Başlangıcı ve Gelişimi

10 Temmuz 2017 tarihinde ki RAW Şovu’ndayız. The Miz ve Maryse, yine Miz TV’yi sunuyorlar. Yanlarında tabii ki de Miztourage’de var. Bu hafta ki Miz TV’nin amacı Mizzies ödüllerini vermekti. Miz ödülleri verirken bir yandan Ambrose’a, bir yandan da Rollins’e sallıyordu. Ama bir anda ‘’Retaliation’’ duyuluyor! Dean Ambrose ringe gelir gelmez Miz’e saldırıyor. Fakat yalnız değil! Rollins’de geliyor ve Ambrose’a yardıma gidiyor. Ortalığı bir güzel temizledikten sonra insanların aklına (Ben hariç ) ‘’Shield birleşecek mi? ‘’ soruları gelmeye başladı. Ardından bu gecenin Main Event’inin Great Balls Of Fire’ın rövanşı niteliğinde olaraktan Seth Rollins vs Bray Wyatt olacağını öğreniyoruz.

Miz TV’nin Forum Konusu: http://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=193162
Segment’in Türkçe Çevirisi:

Ve arka alandayız. Rollins’i görüyoruz. Ambrose yanına geliyor ve sen ne ayaksın birader havalarına giriyor. Rollins’de benim hakkımda ileri geri atıp tutmasına izin veremezdim diyor. Ambrose ise sana güvenmiyorum, bize ihanet ettin. Benim işime karışma, Shield’in birleşmesini istiyorsan bu olmayacak diyor ve oradan uzaklaşıyor. Rollins ise çaresiz bir şekilde bakmakla yetiniyor.

Arka Alan Segment’inin Forum Konusu: http://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=193163
Segment’in Türkçe Çevirisi:

Artık Main Event Zamanı! Seth maçın sonlarında yediği headbutt darbesi ile fena bir şekilde sarsılıyor ve ardından yediği Sister Abigail ile maçı kaybediyor. Ama seyircilerin arasından Miz ve haramileri geliyor ve Rollins’in etrafını sarıyorlar. Ardından Rollins, Bo Dallas’a geçiriyor ama sayıca fazla olan Miz ve haramileri kontrolü ele alıyor. Bu sefer de Ambrose, Rollins’e yardıma geliyor. Hem de eli boş gelmiyor Ambrose, Chair ile geliyor. Ambrose Chair ile ortalığı temizlerken Rollins ise yattığı yerden olanları izlemekle yetiniyor ve böylelikle şovun sonuna geliyoruz.

Main Event’in Forum Konusu: http://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=193169

17 Temmuz tarihinde gerçekleşen Monday Night RAW’dayız şimdi de. Açılışı Dean Ambrose yapıyor ve elinde de bir Chair var. Ambrose bir kavga aradığını söylüyor. Fakat… Onu bölen birisi var! O isim eski kardeşi Seth Rollins’den başkası değil. Rollins, ‘’ Niye tek başına altından kalkamayacağın bir kavgaya giriyorsun? Benim işime karışma dedin ama görünüşe göre sende benimkine karışıyorsun. Sakin ol, birde daha iyi bir plana ihtiyacın var. ‘’ diyor. Ambrose ise plan deyince Rollins’in Architect lakabıyla dalga geçiyor. Rollins’de bir sorusu olduğunu söylüyor. Miz ile dövüşürsem ki dövüşeceğim. ‘’ KARDEŞİM ‘’ yanımda mısın, yoksa karşımda mı diyor Rollins. Ambrose’da kardeşim sözüne vurgu yapıyor ve ne dedin sen diyor. Ambrose konuşmaya devam ettikçe anlıyoruz ki hala içinde Seth Rollins’in ihaneti kalmış. Rollins’de daha fazla dayanmıyor ve ‘’ Bunların hepsi 3 yıl önceydi ve özür diliyorum! ‘’ diyor. (Rollins ne yapıyorsun kardeşim sen delirtecek misin bizi? Bizim bildiğimiz Rollins kaçar, en yakın teması Led Ekran’dan olur. Seni tanıyamıyoruz.) Ambrose bu duruma sevinmişe benziyor, dilini çıkartarak gülüyor. Rollins bu sırada tekrardan özür diliyor. (Kanser sebebi oldun iyice Rollins.) Rollins ben bunları unuttum mu da sen hala böyle konuşuyorsun havalarına giriyor. Ardından Hell In A Cell’de ki harika maçlarına ve Money In The Bank 2016’da ki Cash-In yiyişinden bahsediyor. Ama ben bunları atlattım, peki ya sen ne yapacaksın diyor. Ambrose ise hala dalga geçiyor. Oynayan bir dudak görüyorum ama hiçbir şey duymuyorum diyor. Rollins’de madem güvenmiyorsun, yaptıklarım konuşsun diyor ve Ambrose’un elinde ki Chair’i gösteriyor ve Ambrose’un önüne geçerek kollarını açıyor. Ardından yap diyor. (Sorun Rollins’de değil, Segment kanser sebebi.) Ambrose bekliyor. Rollins hala üsteliyor, iyi gelecekse yap diyor. Karşılığını alana kadar vur hesabını getiriyor şimdi de. Ambrose ise gülüyor ve ringin dışına atıyor Chair’i. Bakışıyorlar ve Ambrose, Rollins’e bir şeyler diyor. Sonrasında AWESOME! Miz ve haramileri Stage’de görünüyor ve Miz konuşmaya başlıyor. Miz ikiliyle dalga geçiyor ve zaman kaybı diyor. (Yürü be Miz! Arkandayız.) Ambrose’u kaç kez yendiğini anlatarak övünüyor kısaca. Ardından Miz’in haramileri ringin etrafında dolanıyorlar ve ringin altından Chair alıyorlar. Sandalyelerinde yardımıyla Ambrose – Rollins ikilisini bir güzel dağıtıyorlar. ‘’ Roman ‘’ Chantleri oldukça net bir şekilde duyuluyor maalesef. Seyirciyi bile o duruma soktular. Miz son olarak Chair’i, Rollins’in kafasının vuracağı şekilde ayarlıyor ve Skull Crushing Finale’yi yolluyor. Good Bye Rollins. Böylelikle açılış Segment’imiz de son buluyor.

Arka alandayız. Rollins vs Ambrose dayağın etkisinden tam kurtulamamış. Ambrose senden yardım istemedim diyor, Rollins’de zaten yardım için orda değildim, benim de Miz ile sorunlarım var diyor. Ambrose senin gibi Chair’in arkasına saklanan birisi yerine 3’e 1 savaşmayı tercih ederim diyerek dalgasını geçiyor yine. Rollins’de kendi görüşlerini söyleyerek savunmaya geçiyor. Ambrose bana ne yapacağımı söyleme havasında bu sefer de. Rollins yine kendini savunacaktı ki vazgeçiyor. Gösterip de vermemek gibi bir şey oldu bu. Tam gidiyordu ki Kurt baba çıktı karşılarına. Size söyleyeceklerim var diyor ve Rollins’i bir yere göndermiyor. Haftaya siz ikinize karşı Miztourage’den 2 kişi diyor. Ambrose 2 mi? Ne ikisi la gönder 3’ünü birden baba diyor. Rollins’de destek çıkıyor. Angle’da 3’e 2 handikap maç, oldu mu o zaman diyor. İkili onaylıyor, Kurt Angle’da onaylıyor ve böylelikle haftaya, 24 Temmuz 2017 tarihli şova Seth Rollins & Dean Ambrose vs Miz & Miz Tourage maçı duyuruluyor ve bizim için şov böylelikle bitiyor.

Açılışın Türkçe Çevirisi:
Açılışın Forum Konusu: http://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=194345
Arka Alan Segment’inin Çevirisi:
Arka Alan Segment’inin Forum Konusu: http://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=194359

İşte o gün geldi çattı. Artık 24 Temmuz 2017 tarihli Monday Night RAW Şovu’ndayız. Maçtan önce arka alanda Ambrose’u görüyoruz. Ardından Rollins geliyor ve Ambrose ne istediğini soruyor ona. 3 yıl aradan sonra ilk kez takım olacaklarını hatırlatıyor ve maçı heyecanla beklediğini söylüyor Rollins. Ardından Ambrose’a da fikrini soruyor fakat bir cevap alamıyor. Rollins’de buraya gelme amacının bu olmadığını söylüyor ve mimarlığını konuşturarak Miz ve haramileri geçen hafta bizi bir güzel benzetti, sağlam bir plana ihtiyacımız var diyor. Ambrose planların ilgimi çekmiyor diyerek kestirip atıyor ve bu gece de ringe çıkıp bildiği tek şeyi yapacağını söylüyor. Rollins, neymiş o bildiğin? Boyundan büyük konuşup Miz’den yine dayak yemek mi diyerek çıkışıyor Ambrose’a. Ambrose hala umursamaz tavırlar sergiliyor. Rollins ise b*ktan bir plana benziyor diyor. Sadece Miz ile karşılaşmayacağız, yanında 2 tane de Jobber var diyor. Önlem almamız gereken 3 kişi var diyor. Ambrose, sen 3 kişiye karşı, bense 4 kişiye karşı önlem almalıyım diyor ve Rollins’i ağır yerden vuruyor adeta. Ardından oradan ayrılıyor ve Rollins ise arkasından çaresizce bakarken kameralar kapanıyor.

Artık Main Event zamanı! Maçın sonunda Rollins ve Ambrose’un güzel iş birliğiyle Ambrose tuşu buluyor ve maçı kazanıyorlar. Bana kalırsa gecenin en güzel maçını izledik. Maçın ardından Ambrose istemese de Rollins’e sarılıyor ve çekiliyor. Bunu birkaç kez daha yapıyor. Ardından biraz daha gövde gösterisi yapıyor ve Rollins sadece bakınmakla yetiniyor. Rollins yumruğunu uzatıyor. Ambrose ise bakıyor ama aldırış etmeden ringden ayrılıyor. Böylelikle RAW son buluyor. Aynı şekilde Feud’da son buluyor.

Arka Alan Segment’inin Çevirisi:
Maçın Forum Konusu: http://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=195671

-Feud Sonrası

Dean Ambrose ve Seth Rollins ikilisi bir şekilde kendilerini Tag Team Şampiyonlarıyla çekişme içinde buluyorlar. Maç duyurulmadı fakat SummerSlam’de Tag Team Kemerleri için maça çıkacakları belli.

The Miz ve Haramileri ise 31 Temmuz 2017 tarihli RAW Şovu’nda Kurt Angle’ın gayrimeşru çocuğu Jason Jordon’ı konuk etti ve Miz TV’yi yine dayak yiyerek kapattı. Bu maçta henüz duyurulmadı ama SummerSlam’de Jason Jordan ile Intercontinental Title’ın ortada olduğu bir maça çıkacakları kesin. Çünkü artık yeni bir Feud için WWE’nin zamanı yok.

-Feud Hakkında Düşüncelerim

Kısa ve öz bir Feud izledik. Ben Feud’a başlarken Rollins, Ambrose ve Miz arasında SummerSlam’de Intercontinental Title için bir maç izleyeceğimizi sanıyordum ama yanıldım, Feud başlıkta ki gibi adeta başlamadan bitti ve isimler farklı rotalar çiziyorlar kendilerine.
imza

Forum Başarılarım

1 Kez Onur Kürsüsü (Temmuz)

#BITW
#BestInTheWorld
#CMPunk: “Pekâlâ şimdi sizlere hayatla ilgili bildiğiniz bir şey söyleyeceğim. Yaşadığımız süre boyunca, ya daha büyük işler yapmaya çalışırız ya da bunları başaramayıp eve döner dururuz. İşte hayat böyle bir şey. Sadece bir takım zorluklar almak istiyordum. ve bu yüzden buraya geldim. Buraya tırmanmak işkence gibi oldu ve bu akşam zafer elde edemedim ancak yenildiğim için bu bu işten pes edeceğim anlamına gelmiyor, yenildiğim için bu UFC'yi bırakıp başka bir yere gideceğim anlamına gelmiyor, yenildiğim için bu duracağım, antrenmanları bırakacağım anlamına da gelmiyor. Ayrıca buradan beni destekleyen herkese teşekkür etmek istiyorum, bundan oldukça müteşekkirim. Açıkçası Mickey'de çok iyi bir dövüşçüymüş. Bu akşam kaybettim, ancak geri döneceğim, ister inanın ister inanmayın. Pes etmek yok. Bu eşimle evlendiğim günden sonra ki en iyi gecem ve yaşadığım en eğlenceli şeydi. Yenildikten sonra eleştirmenler çoğalacak, bana şüpheli gözüyle bakanlar olacak bunu biliyorum ancak dinleyin hayat düştükten sonra pes etmemektir, kalkmasını bilerek geri mücadele etmektir. Kaç kez nakavt olarak yıkıldığınızın bir önemi yok, önemli olan kalkmasını bilmek ve geri mücadele etmektir... Bu yüzden herhangi bir çocuk eğer bir ebeveyn veya antrenör veya öğretmen veya başka birileri tarafından yetiştiriliyorsa yapması gereken onların yüzlerini kara çıkarmamak ve sözümona size karşı gösterdikleri push olayı için elinizden geleni yapmaktır. Sizi destekleyen birileri yoksa, hiçbir şey yapamayıp, hiçbir şey söyleyemiyorsanız ya da sizin hakkınızda bir şeyler söylemiyorlarsa bile, s..tir edin onları ve kendinize inanmayı bırakmayın. Bu hayatımın en iyi anlarından birisiydi, teşekkürler Cleveland!”

İncelemelerim, Yazılarım Vs.

Owner Of Dave Meltzer's Guys

İsterseniz Sorabilirsiniz
NGUCena isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 21:13   #2
AMBROLLİNS GİRL.
Ambrollins2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 19
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 360
Rep Derecesi: Ambrollins2 Çalışmaya devam ederse Mid-Card seviyesine gelecektir.Ambrollins2 Çalışmaya devam ederse Mid-Card seviyesine gelecektir.Ambrollins2 Çalışmaya devam ederse Mid-Card seviyesine gelecektir.Ambrollins2 Çalışmaya devam ederse Mid-Card seviyesine gelecektir.

Ellerine sağlık. Güzel gözüküyor. Her anını ezbere bildiğim ve en sevdiğim Feudlardan birisi. Şimdi okuyorum. Teşekkür ederim.
imza
AMBROLLİNS İS REAL.

THE LUNATİC FRİNGE & THE ARCHİTECT

Ambrollins2 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 22:02   #3
RKO Outta Nowhere
Salih37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 57
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 2926
Rep Derecesi: Salih37 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Salih37 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Salih37 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Salih37 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Salih37 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Salih37 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Salih37 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Salih37 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Salih37 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Salih37 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Salih37 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Hocam elinize saglik güzel bir inceleme olmus.
imza

İncelemelerim:

Salih37 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 22:06   #4
Fastest Man Alive
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 150
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 2278
Rep Derecesi: Darklord1905 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Darklord1905 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Darklord1905 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Darklord1905 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Darklord1905 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Darklord1905 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Darklord1905 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Darklord1905 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Darklord1905 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Darklord1905 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Darklord1905 Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Emeğine sağlık, nasıl başladı nasıl bitti değişik bir feuddu.
imza

Learn from the mistakes. Earn the day.
-John Cena

Owner Of Dave Meltzer's Guys

Alıntı Darklord1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eğer Cena Summerslam'de maç kazanırsa bu sene avatar 5 gün Alexa Bliss.
Darklord1905 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 23:34   #5
Beast Incarnate
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 9
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 289
Rep Derecesi: MertLesnar İlk feudunda başarılı bir grafik çiziyor.MertLesnar İlk feudunda başarılı bir grafik çiziyor.MertLesnar İlk feudunda başarılı bir grafik çiziyor.

Eline sağlık. Sıkılmadan okudum.
imza

Reigning, defending, undisputed Universal Champion Brock Lesnar!

MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 23:59   #6
#WTR
The Unpredictable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 196
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 2968
Rep Derecesi: The Unpredictable Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Unpredictable Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Unpredictable Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Unpredictable Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Unpredictable Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Unpredictable Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Unpredictable Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Unpredictable Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Unpredictable Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Unpredictable Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Unpredictable Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Güzel bir yazı düzeninden oluşan, detaylardan kaçınılmayan bir yazı olmuş. Eline sağlık, +rep.
imza

"The Brothers" ARE BACK!

The Unpredictable isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 00:01   #7
#PushJeffHardy
MoonWalkerMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 104
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 1150
Rep Derecesi: MoonWalkerMan Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!MoonWalkerMan Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!MoonWalkerMan Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!MoonWalkerMan Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!MoonWalkerMan Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!MoonWalkerMan Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!MoonWalkerMan Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!MoonWalkerMan Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!MoonWalkerMan Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Emeğine sağlık, uzun bir feud bekledim ama çabucak biten bir feuddu.
imza
b
10.10.10 Forever

Bigger
Faster
Stronger
AK-47

#PinkiesUp
MoonWalkerMan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil