GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-08-2017, 22:41   #101
The New Face of Fear
WestGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 127
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 4657
Rep Derecesi: WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!

Alıntı Mike Mizanin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2. sezon 4. bölümdeyim ben de şimdiden Steve'in boşluğunu hissetmeye başladım. İlk 3 sezon demişin de şimdi bile öyle bağlanamadım ben, diğer sezonlar nası olacak tahmin edemiyorum.
Ha rahat ol daha o zaman çok güzel bölümler izleyeceksin o kadar söyleyeyim fazlası spoiler . Pür dikkat izle bölümleri bence çünkü sonra çok arıyorsun

Bu arada o sezonda seni yoldan çıkaracak manyak seksi bir kadın gelecek haberin ola. Dikkatini dizide tut yine de ben tutamadım çünkü pişmanım.
imza

RPG: 'The American Nightmare' Cody Rhodes

Konu WestGTR tarafından (12-08-2017 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir.
WestGTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 22:43   #102
The Vigilante
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 302
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 5618
Rep Derecesi: Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!

Alıntı WestGTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ha rahat ol daha o zaman çok güzel bölümler izleyeceksin o kadar söyleyeyim fazlası spoiler . Pür dikkat izle bölümleri bence çünkü sonra çok arıyorsun

Bu arada o sezonda seni yoldan çıkaracak manyak seksi bir kadın gelecek haberin ola. Dikkatini dizide tut yine de ben tutamadım çünkü pişmanım.
İyi bakalım, umarım bırakacak noktaya gelmem.
imza

RPG: Jack Swagger

1 Time GTW Championship
1 Time GTW Intercontinental Heavyweight Championship
2 Time GTW United States Championship
1 Time GTW Tag Team Championship
1 Time DoR Television Championship
12th Triple Crown Champion
2nd Grand Slam Champion

Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 22:45   #103
The New Face of Fear
WestGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 127
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 4657
Rep Derecesi: WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!WestGTR Şirketin Yüzü oldun!

Alıntı Mike Mizanin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İyi bakalım, umarım bırakacak noktaya gelmem.
Dediğim gibi 4.sezonun başına kadar zevke gelerek izleyeceksin. 4.sezon tam işkence sabret 5.sezonda Carl diziyi toparlıyor yine.
imza

RPG: 'The American Nightmare' Cody Rhodes
WestGTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2017, 00:59   #104
The Vigilante
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 302
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 5618
Rep Derecesi: Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!Mike Mizanin Şirketin Yüzü oldun!

Diziyi izlerken kafama sürekli bir şey takılıyor, bu Ethel karakteri ABD'de veya yurtdışında neden tepki görmüyor? Hristiyanlıktan bir insanı bu kadar soğutabilirler. Ya da gerçekten dinleri böyle mi bilemiyorum ama benim canımı çok sıktı davranışları, düşünceleri falan.
imza

RPG: Jack Swagger

1 Time GTW Championship
1 Time GTW Intercontinental Heavyweight Championship
2 Time GTW United States Championship
1 Time GTW Tag Team Championship
1 Time DoR Television Championship
12th Triple Crown Champion
2nd Grand Slam Champion

Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2017, 01:11   #105
The Peak of Technique
Minor Threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 102
Favori Güreşçisi: Jinder Mahal
Rep Puanı: 10849
Rep Derecesi: Minor Threat Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Minor Threat Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Minor Threat Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Minor Threat Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Minor Threat Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Minor Threat Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Minor Threat Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Minor Threat Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Minor Threat Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Minor Threat Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Minor Threat Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

6.sezonun ortasında sıkılıp bıraktığım dizi.
imza

Swiss Superman!

"Straight edge means I'm drug free, alcohol free, and better than you." -CM Punk

RPG

RPG Karakteri
Rusev
Theme Song
Roar of The Lion
Finisher
The Accolade
Super Kick
Lakap
The Russian Tank
Başarılar
DoR Television Championship (99 Days/Longest Reign)
Eski Nick: TheBestAndTheBeard
Minor Threat isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil