GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt Dün, 18:54   #201
General.
PowerSlamX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 50
Favori Güreşçisi: Sting
Rep Puanı: 1393
Rep Derecesi: PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Birazdan SummerSlam'i başlatıyorum.
imza

7.Yıl Şenlikleri; El Yazısı Yarışması İkincisi

RPG: Jeff Hardy

Be A Booker | RDW

SENİ ARTIK SEVMİYORUM TUSU !
PowerSlamX isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 19:15   #202
GTRU TAG TEAM CHAMPION
kerem190744 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 483
Rep Derecesi: kerem190744 Güzel bir C.Title kemeri sahibisin.kerem190744 Güzel bir C.Title kemeri sahibisin.kerem190744 Güzel bir C.Title kemeri sahibisin.kerem190744 Güzel bir C.Title kemeri sahibisin.kerem190744 Güzel bir C.Title kemeri sahibisin.

Alıntı PowerSlamX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Birazdan SummerSlam'i başlatıyorum.
Gönder gelsin.
imza
GTR UNDERGROUND TAG TEAM CHAMPİONSHİP WİTH BECKYFAN (56 DAYS) CURRENT

EXTREME ERA RAW TAG TEAM CHAMPİONSHİP WİTH NOTHİNG MAN(28 DAYS)

RDW WORLD HEAYWEİGHT CHAMPİONSHİP (13 DAYS)
kerem190744 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 19:46   #203
General.

Rep Derecesi: PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!PowerSlamX Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

20 AĞUSTOS 2017, SUMMERSLAM. RDWrestling.

Yazın En Büyük Şovuna Hoşgeldiniz..

Kick-Off Sonuçları:

Charlotte Def. Lana, Charlotte kemerine geri kavuştu.
Dudleyz Def. Edge & Christian, Dudleyz kemerlerini korumayı başarıyor.

Seth Rollins (c) Vs. Chris Jericho For The USC
...
Rollins ve Jericho, ikisi de yavaş yavaş ayaklanıyor. Seth Rollins Enzuigiri için havalandı fakat Jericho yakaladı, Walls Of Jericho. Rollins uzunca bir uğraşın sonunda iplere vardı, Jericho'nun kemere kavuşması an meselesiydi. Jericho hakeme isyan ediyor, ona Rollins'in taplediğini görmediğini söylemeye çalışırken Rollins fırsatdan istivade ederek Enzuigiri bu sefer başarıyla uyguluyor. 2! Jericho hemen dikildi ve aksiyon devam ediyor.
...
Seth Rollins Phoneix Splash için köşede, havalanıyor.. Yere kapaklanıyor, Jericho iplere gitti Lionsault! Jericho CodeBreaker'a hazır. O da ne ? Bu Shield müziği! Ambrose ve Reigns sahnede gözüküyorlar, Jericho şaşkınlıkla onlara bakıyor. İkilinin ringe terşiv etmeyeceğini anladığında işini halletmek üzere Rollins'e dönüyor. Pedigree! 3! Dean Ambrose ve Roman Reigns Rollins'in yanına geliyorlar ve ona sarıldılar. Shield yeniden bir arada, Seth kemerini eski kankalarının da yardımıyla korumayı başardı.

Dolph Ziggler Vs. The Miz.

Ziggler ringe gelirken gözlerinden öfke saçtığını görebiliyoruz, The Miz ise bu sefer arenada yalnız, anlaşılan Maryse hamileliğini dinlenerek geçirecek.
...
Miz Dolph'un kafasını spiker masasına çarptırmaya devam ediyor. Ziggler yerde baygın, The Miz bir sonraki hamlesi için düşünmekte. Masanın üstünü boşaltıyor, Ziggleri pek de iyi şeyler beklemiyor gibi. Şimdi ikiside masanın üzerinde Miz Skull Crushing için Ziggleri tuttu... ZigZag. Masa dağıldı, Dolph son anda kendine geldi ve beklenmedik bir refleks ile reverseledi. Arena ayaklanmış durumda.
...

The Miz Running Clothesline, Ziggler sıyrıldı. Roll-Up! 2! Miz doğruldu, Ziggler SuperKick'i yanağına kondurdu. 3! Ziggler maçı kazanıp Maryse için pes etmeyeceğini gösteriyor. Ziggler'in ringi terk etmek gibi bir niyeti yok gibi, mikrafon istiyor. Yerde yatan Miz'e doğru konuşmasına başlıyor.

Dolph Ziggler: Maryse hiçbir zaman seni sevmedi. O seni hep kandırdı, sana gülümsemeleri hep yalandı, verdiği öpücükler yapmacıktı. O hep benim olsu, her zaman benim oldu, her GECE benim oldu. O çocuk.. o çocuk bir Mizanin değil! O çocuk bir Ziggler! Maryse benden hamile senden değil psikopat herif.

Miz olduğu yerde yavaştan kendine gelmişti, Ziggler konuştuklarını şaşkınlıkla dinliyordu.

Dolph Ziggler: Birazcık cesaretim varsa babalık testi yaptırırsın.

The Miz: Yalan! Yalan söylüyorsun, pis yalancı!

Ziggler mikrafonu bırakıp oradan ayrılıyor.

Kevin Owens (c) Vs. Jeff Anderson For The IC, No DQ

Anderson Drop Kick ve Running Bulldog. Owens kendini dışarı atarak kurtulmak istiyor, Jeff Anderson da peşinden takip ediyor. Anderson arkası dönük Owens'ın ne yaptığının farkında değil, Kevin spiker masasındaki monitör'ü Anderson'un kafasına yapıştırıyor. Jeff kendinde değil Owens onu ringe sokuyor, pin denemesi. Pin'i bozuluyor, Kevin Owens'a saldıran biri var. Eric Bischoff! Owens'a saldırıyor, boğuşma ringin köşesine kadar sürüyor. En sonunda Owens kendine gelip Bischoff'u ringin dışına fırlatıyor. İşini bitirmek üzere Anderson'a döndüğünde Jeff'den taş gibi Super Kick! 3! Anderson kemerini geri kazanıyor, Bischoff Anderson'un elini kaldırıp tarafını belli ediyor.

imza

Be A Booker | RDW

Konu PowerSlamX tarafından (Bugün Saat 12:14 ) değiştirilmiştir.
Alt Bugün, 13:41   #204
General.

ÖNEMLİ DUYURU:

Kurban Bayramı'nın Sonuna Kadar Be A Booker'a Ara Verme Kararı Aldım, Şovlar Yapılmayacak Gelecek PPV'lerin Tarihleri Boşa Çıkarılacak Belki O Zamana Kadar Hepsini Yazar Toptan Yayınlarım. Bunun En Büyük Sebebi RDW'e Olan İlgisizlik Ve Üzerimdeki Yorgunluk. RDW Her Zaman Devam Edecek Ama Bu Şekilde Yapamam. Yorumlarını Esirgemeyen Üç Dört Takipçime Teşekkür Ederim, Tekrardan Buluşmak Üzere. SummerSlam'i Yavaş Yavaş Bitiriyorum.

imza

Be A Booker | RDW

Konu PowerSlamX tarafından (Bugün Saat 13:46 ) değiştirilmiştir.

Seçenekler Arama
Stil