GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-11-2017, 23:21   #31
Kayıtlı Kullanıcı
KevinOwensGuy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 20
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 283
Rep Derecesi: KevinOwensGuy NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.KevinOwensGuy NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.KevinOwensGuy NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

Mahal kaybetti ama bana bu noktadan sonra jobber olarak takılmaz gibi geliyor. Sonuçta bir çok iyi güreşçiyi. Yendi bu noktadan sonra jobber olarak devam etmesi saçma olur.
imza
KevinOwensGuy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2017, 00:45   #32
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 4971
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
Rep Puanı: 44272
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Jinder'ın reigni bitti oh be derken Hindistan turu aklıma gelince ben.
imza

INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE

Ben ben değilim, sendeki ben olmasa

GLORIOUS and now... VICTORIOUS!

and now... INDUCTEE...

RPG: "The Glorious" Bobby Roode
Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2017, 20:36   #33
Kayıtlı Kullanıcı
Cyber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 11
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
Rep Puanı: 1293
Rep Derecesi: Cyber Ana kadroya çağırıldın.Cyber Ana kadroya çağırıldın.Cyber Ana kadroya çağırıldın.Cyber Ana kadroya çağırıldın.Cyber Ana kadroya çağırıldın.Cyber Ana kadroya çağırıldın.Cyber Ana kadroya çağırıldın.Cyber Ana kadroya çağırıldın.Cyber Ana kadroya çağırıldın.

Adam 2. kez alacak herhalde. Bu kadar erken kaybetmesi hayra alamet değil.
imza
“So clever, so dapper, ya betta' believe this dice is loaded. Hi-de-ho!”

-King Dice-
Cyber isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2017, 20:39   #34
Lord of Dance
Beauty in Motion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 165
Favori Güreşçisi: Fandango
Rep Puanı: 2421
Rep Derecesi: Beauty in Motion IC kemerini kazandın.Beauty in Motion IC kemerini kazandın.Beauty in Motion IC kemerini kazandın.Beauty in Motion IC kemerini kazandın.Beauty in Motion IC kemerini kazandın.Beauty in Motion IC kemerini kazandın.Beauty in Motion IC kemerini kazandın.Beauty in Motion IC kemerini kazandın.Beauty in Motion IC kemerini kazandın.Beauty in Motion IC kemerini kazandın.Beauty in Motion IC kemerini kazandın.

Mahal'ın kaybetmesine sevindim ancak bende SD Live izleme hevesi falan kalmadı artık. AJ'in düzgün bir reign yapacağına inanırsam tekrar izleyebilirim.
imza

SUN GOES DOWN

Beauty in Motion isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2017, 01:28   #35
AWESOME
Orton Strike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 347
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1736
Rep Derecesi: Orton Strike IC kemerini kazandın.Orton Strike IC kemerini kazandın.Orton Strike IC kemerini kazandın.Orton Strike IC kemerini kazandın.Orton Strike IC kemerini kazandın.Orton Strike IC kemerini kazandın.Orton Strike IC kemerini kazandın.Orton Strike IC kemerini kazandın.Orton Strike IC kemerini kazandın.Orton Strike IC kemerini kazandın.Orton Strike IC kemerini kazandın.

Bu müjdeli ve muazzam haberi dün öğrenmek şahsımı derinden yaraladı. Canlı izleyip o zevki tatmak isterdim, herkes bu rezaleti bitirdiği için AJ'e teşekkür etmeli. Sonunda tekrardan SD izleyebileceğiz, şükürler olsun.
imza
Orton Strike isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil