GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-11-2017, 21:36   #1
Gentleman Villain
The Villain Boss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1863
Favori Güreşçisi: Minoru Suzuki
Rep Puanı: 17774
Rep Derecesi: The Villain Boss Şirketin yüzü artık sensin.The Villain Boss Şirketin yüzü artık sensin.The Villain Boss Şirketin yüzü artık sensin.The Villain Boss Şirketin yüzü artık sensin.The Villain Boss Şirketin yüzü artık sensin.The Villain Boss Şirketin yüzü artık sensin.The Villain Boss Şirketin yüzü artık sensin.The Villain Boss Şirketin yüzü artık sensin.The Villain Boss Şirketin yüzü artık sensin.The Villain Boss Şirketin yüzü artık sensin.The Villain Boss Şirketin yüzü artık sensin.
Standart WK İçin Koltukların Büyük Bölümü Tükendi

Wrestle Kingdom için yerde olan tüm koltuklar neredeyse tükenmiş. Bu normalden daha erken olmuş. Şirket tarihinin en iyi Wrestle Kingdom'u geliyor.
imza

~ i have to be a lonely warrior • tonight ~

Yanlarına başka bir güreşçinin gelmeyeceği ve değişmeyecek favori güreşçilerim: Minoru Suzuki, Io Shirai & Stan Hansen.
The Villain Boss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-11-2017, 21:42   #2
BelieveThatShield
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1341
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Puanı: 28850
Rep Derecesi: Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Arenanın 30-35 bin civarında bir kapasitesinin olduğunu okumuştum ama bunun gerçek olduğu kesin değil. Sold out yazsın bakalım yakın zamanda, bekliyoruz.
imza

Windham Lawrence Rotunda & Addney

Bu sabah yalnız uyandım
Sensiz olmaz, sensiz olmaz
Tanıdık kokular yok
Sensiz olmaz
Kahvaltım anlamsızdı
İlk sigaram bile tatsızdı
Sensiz olmaz
Anlaşılan alışmışım
Bir verdiysem iki almışım
Sensiz olmaz
Aşk bir dengesizlik işi
Dengeye dönüşen bir sevgi
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Yalnızlık zor, sokaklar çıkmaz

Hep tekdüze, herşey dümdüz
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Biraz telaşlı, huzursuz
Sensiz olmaz

Gece gelmiş, yatağım boş
Sen uzaktasın, ben uzanmış
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Zaman gecmez, sabah gelmez
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Ve sigara, iki metre öteye fırlatılır...
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-11-2017, 21:50   #3
AJ Styles Be Kardeşim
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 467
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 6981
Rep Derecesi: The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.The Rising Generation Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı Addney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arenanın 30-35 bin civarında bir kapasitesinin olduğunu okumuştum ama bunun gerçek olduğu kesin değil. Sold out yazsın bakalım yakın zamanda, bekliyoruz.
Tokyo Dome beyzbol maçlarında 46 bin kişiye ev sahipliği yaparken diğer etkinliklerde 42 bin ile 55 bin arasında seyirciye ev sahipliği yapabilecek düzeyde. Tabii ki giriş kısmıyla beraber satışa çıkan bilet sayısı ne olur onu bilemeyeceğimden izleyici sayısını kestirememekteyim.
imza
They're Back!

Bu Çağrı Anthem'e:

Sorularınızı ya da görüşlerinizi özel mesaj ya da Skype'taki hkmtzybk hesabıma ulaşarak iletebilirsiniz.

#hürriyetveitilaf
Eski Nick: sunover
The Rising Generation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2017, 01:43   #4
Addney
BelieveThatShield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 21
Favori Güreşçisi: Hiroshi Tanahashi
Rep Puanı: 3254
Rep Derecesi: BelieveThatShield IC kemerini kazandın.BelieveThatShield IC kemerini kazandın.BelieveThatShield IC kemerini kazandın.BelieveThatShield IC kemerini kazandın.BelieveThatShield IC kemerini kazandın.BelieveThatShield IC kemerini kazandın.BelieveThatShield IC kemerini kazandın.BelieveThatShield IC kemerini kazandın.BelieveThatShield IC kemerini kazandın.BelieveThatShield IC kemerini kazandın.BelieveThatShield IC kemerini kazandın.

WK 12 için içimde bir güpte kaldı ya, ben çoğu maçı farklı hayal etmiştim. Bir türlü istediklerimi duyamayınca kıvama gelemedim halâ. Sold out yazısını göreceğimize yüzde yüz eminim.
imza

AFFET BENİ AKŞAMÜSTÜ

Konu BelieveThatShield tarafından (14-11-2017 Saat 01:44 ) değiştirilmiştir.
BelieveThatShield isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2017, 20:05   #5
Hasan Mutlu
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 11
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 347
Rep Derecesi: Pipebomb434 NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Pipebomb434 NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Pipebomb434 NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Pipebomb434 NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

60binlik Tokyo Dome şovu istiyoruz..
imza
Ey kör! bu yer, bu gök, bu yıldızlar, boştur boş!
Bırak onu bunu da gönlünü hoş tut hoş!
Şu durmadan kurulup dağılan evrende
Bir nefestir alacağın, o da boştur boş!
Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil