GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 17-11-2017, 22:59   #51
shiniest
MG42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1135
Favori Güreşçisi: Luke Harper
Rep Puanı: 8913
Rep Derecesi: MG42 Royal Rumble maçını kazandın.MG42 Royal Rumble maçını kazandın.MG42 Royal Rumble maçını kazandın.MG42 Royal Rumble maçını kazandın.MG42 Royal Rumble maçını kazandın.MG42 Royal Rumble maçını kazandın.MG42 Royal Rumble maçını kazandın.MG42 Royal Rumble maçını kazandın.MG42 Royal Rumble maçını kazandın.MG42 Royal Rumble maçını kazandın.MG42 Royal Rumble maçını kazandın.
Standart Ep. #23

Fear

Çekmeceleri açtı. İçinde bir çift deri eldiveni vardı. Ellerine geçirdi. O sırada açık olan pencereden esen rüzgar komidinin üstündeki birtakım eşyaları devirmişti. Hayır, titremedi. Hareket dahi etmedi. Ama içinde devrilen duygularının tarifinin imkanı yoktu.

"Sıradan bir şeyi saklamanın ne kadar zor olduğunu bilir misiniz? Bir eşya, bir bilgi ya da bir his. Sanki o yokmuş gibi davranmak, bilmemezlikten gelmek. Bazen de sanki öyle hissetmiyormuş gibi karşındakine hissettirmek. Bunun daha da zor yanı ne biliyor musunuz, eğer siz önemli biriyseniz ki bu önemlilik karşınızdakiler için büyük bir amaç taşıyorsa, bu onlara bir güven aşılıyorsa yapabileceklerinizin listesi tükenmek üzeredir. Belki bir ağabeysinizdir. Ailenizdeki en büyük insan sizseniz yaşadığınız veya hissettiğiniz şeyi küçük kardeşlerinize hissetirmemek. Ya da bir tarikat düşünün. Bir akım. Bir hareket. O felsefenin, o düşünce geleneğinin başındaki adam olduğunuzu. Ve bunu yaymak için doğduğunuz andan beri çalıştığınızı ve kanatlarınızın altındaki insanların sizin izinden daima gittiklerini. Eğer bunların hiçbiri yetmiyorsa bu bütün karakter çizimlerimi bir araya getirin ve bunu tek bir insanda toplayın.

Evet. Ben bir sır saklıyorum. Ya da saklıyordum. Çünkü onlar aptal değilse bu sırrımı çoktan öğrenmişlerdir. Ölü Adam ile kilisede karşılaştığımdan beri benliğime bir şey oldu. Ruhuma, düşünceme, ismime... Basit bir leke sandım. Hemen geçebilecek türden. Fakat bu tedavisi henüz olmayan bir hastalığın ilk belirtilerinden başka bir şey değildi. Ve şimdi, şu anda bu hastalık ileri evresinde. İçimi tüketiyor. Ben ise bunun hakkında bir şey yapamıyorum. Korkuyorum ama bu sadece tek kelimeye sıkıştırılacak kadar basit bir olay değil. Bu sanki hata. Bir üretim hatası gibi olmaması gereken bir şey. Bu Tanrı'nın kendisinden üstün bir varlık ile karşılaşmış olması kadar beter bir hâl. Ben... korkunun içinde büyüyen, onu yaratan ben kendi kardeşlerimin önünde yarattığım şey karşısında kaçacak delik arıyorum. Zararın ne olduğunu biliyorum ama onu engelleyemiyorum. Engelleyemiyorum... ben..."

Yere attı kendini. Öylesine tavana baktı. Işığa baktı.

"Bütün bozulmuşluklara, bütün hastalıklara bir ışık olacağımızı söyledik. Ölü Adam'a ışıkta yürümesini söyledik. Ama biz sonumuzu göremeden ışık içinde yanıp gideceğiz. Eğer bu ışığın yanacağını biliyorlarsa beden onu takip etmek istesinler ki? Neden ona yardım etmek istesinler? Benden neden icraat beklesinler ki ben kendimden bir şey beklemezken? Belki de... belki de o ışığın yanmasının ve müridlerine zarar vermeden yok olup gitmesinin vakti gelmiştir. Işık, bizleri doğru yola sürüklemeli. Yolun sonunda bir şeyin çıkmayacağını bilip de orayı aydınlatmak ve bunu yaparken de bu davaya baş koymuş adamları buna sürüklemek beni doğru bir ışık yapmaz. Bu bir ışık değil. Bu bir aldatıcı karartma. Sanki ışığı açıp tekrar kapayan bir irade. Doğru ışık yeri geldiğinde yanındakilere de doğru yolu göstermeli, bu kendi takip ettiği yol olmasa bile. Ya da..."

Dışarı çıktı. Kapı eşiğinde duran baltayı gördü.

"Ya da belki de o ışığın yanması yerine o ışığı takip edenlerin ömürlerine son vermek gerekir. Arkanda biri olmazsa, korkunun da bir önemi yoktur."

Yürümeye başlamıştı. Birkaç dakika sonra o da mezar başında kardeşleriyle karşılaşacaktı.
imza

~ imagination is the highest kite one can fly ~

"Kadehinde zehir olsa
Ben içerim bana getir
Dudakların mühür olsa
Ben açarım bana getir"

"I'm a DIO-Maniac!"

RPG: (Former)"Mobius" Sting
1 Time GTW Champion(50 Days)
Not Murderer of Angela
Current Status: Flied with Kite to See the Dance of Sun and Rain Together
MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-11-2017, 23:08   #52
shiniest

Rep Derecesi: MG42 Royal Rumble maçını kazandın.MG42 Royal Rumble maçını kazandın.MG42 Royal Rumble maçını kazandın.MG42 Royal Rumble maçını kazandın.MG42 Royal Rumble maçını kazandın.MG42 Royal Rumble maçını kazandın.MG42 Royal Rumble maçını kazandın.MG42 Royal Rumble maçını kazandın.MG42 Royal Rumble maçını kazandın.MG42 Royal Rumble maçını kazandın.MG42 Royal Rumble maçını kazandın.
Standart Ep. #24

Come Up

Oradaydılar. Üçü de. Ormanın üç yönünden gelip birbirlerine bakıyorlardı. Başlarına ne geleceğini bilmeden bekliyorlardı öylesine. Hava soğuktu. Doğdukları andan itibaren birbirlerine sıcacık kenetlenen bu üç kardeşin şimdiki durumlarına ayak uyduruyordu hava. Bu üç adam sanki yan yana yaşamış ve bu güne kadar biraraya gelmemiş de daha yeni burada taşınmışlardı. Birkaç dakika geçmişti. Luke, diğer ikisine baktı. Sonra hâla bir hareket olmadığını görünce yanındaki ağaca yaslandı. Bu durum Bray'in hoşuna gitmedi.

"İçinde olduğumuz durum karşısında bu kadar rahat olmamalısın kardeşim."

"Durum mu? Ne durumundan bahsediyorsun? Bu soruya dahi bir cevabın yok. Bildiğin şeyin ne olduğunu sorsam buna da bir cevabın yok. Bildiğin tek şey beni suçlamak. Kardeşini suçlamak."

Bu cevap karşısında Bray'in yüz ifadesi iyice değişti. Erick bunu fark etti. İlk defa maskesini korkmadan çıkardı.

"Artık bırakın. Şu an gelme nedenimizin bu olmadığını gayet iyi biliyorsunuz. Bize, ailemize bir tehdit var. Ne olduğunu üçümüz de bilmiyoruz. Ve bunun ne olduğunu bulmamız iktiza eder. Şimdi."

Tekrar bir sessizlik oldu. Ta ki gök gürültüsü kulaklarında yankılanana dek. Luke, Erick'e baktı.

"Neden böyle sanıyorsun Erick? Neden bizden, benden bir şey saklıyorsun? Bu gözlerim hakkında bir korkun varsa benim yanıma neden gelmiyorsun? Bütün sorunlarımızı çözeceğimize dair yemin etmiştik Erick. Birlikte çözeceğimize."

"Bu anlık bir şey değildi kardeşim. Seninle kol kola geçirdiğim her dakikadan beri süregelen bir gerçeğe dö-"

"Yani... yani bana hiç güvenmedin? Ailemize hiç güvenmedin. Demek ki aile bizi bir araya hiç getirmemiş."

"Kardeşi-"

"SAKIN BANA KARDEŞİM DEME!"

"KESİN!"

Yağmur damlaları şimdi bu üç yabancı adamın üzerine düşüyordu.

"Abigail'in mezarı başında olduğunuzu unutmayın. Onun mirasına terbiyesizlik ediyorsunuz. Eğer bir sorun varsa çözülmesi gereken bu işi böyle yapmamalısınız, yapmamalıyız. Yoksa sıradan insanlardan ne farkımız kalır? Luke, Erick. Biz her an için yaşadık. Mutluluk için de, acı için de. Her şeyde, her alana, her düşünceye karşı yaşamayı öğrendik. Bu sıradan bir faili meçhul olay, geçmişte yaşadıklarımız karşısında hiçbir şey. Ne olursa olsun bunu da aşacağız."

Ormanın diğer yanından, arda kalan o diğer yönünden bir adam yaklaştı. Boyutları devasaydı. Yavaş yavaş yürüyen bu adamı ailenin hepsi şaşkınlıkla izledi. Yüzünü kaldırdı ve üçünün de gözlerinin derinliklerine hiç beklenmedik ifadeyi saldı. Ailenin gördüğü bu yüz, yıkımın yüzüydü. Ve artık fail, meçhul değildi.

devam edecek...
imza

"Kadehinde zehir olsa
Ben içerim bana getir
Dudakların mühür olsa
Ben açarım bana getir"

"I'm a DIO-Maniac!"

Not Murderer of Angela
MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2017, 22:27   #53
shiniest

Standart Ep. #25

Murderer of Mother

Herkes ona bakıyordu. Büyük adama. Gözlerindeki vahşetin içine bakıyorlardı. Aile, biraraya gelmişti.

"Şu hâlinize bir bakın. Sizi birbirinize düşürmek o kadar kolay ki. Daha kendi içindeki sorunları düzeltemeyen adamlar dünyayı ele geçirecek. Bu saçmalıktan başka bir şey değil. Aksini düşünüyorsanız itiraf edin. Nasıldı o söz? Aile bizi biraraya getirir ve aile bizi parçalara ayırır. Ailenin içindeki hırstır sizi parçalayan. Ailenin içindeki kuşku. Şüphe. Ve bu sefer intikam, ailenizi yıkan şey olacak. Annemin intikamı! Abigail'in intikamı!"

Aralarından yavaşça geçti. Abigail'in mezarı başına çöktü.

"Anne... geldim. Buradayım. Bu sefer doğru olanı yapmaya geldim anne. İstediğini. Ruhunun dinmesi için istediğini yapmaya geldim. Bana verdiğin isimle seni öbür dünyaya gönderenlerin canlarını okumaya geldim. Sen rahat uyu diye elimi kana bulamaya geldim!"

Başını çevirip sırayla Bray, Luke ve Erick'e baktı. Ortalarına geldi.

"Sizi bu kadar savunmasız yapan ne biliyor musunuz? Sizleri bu kadar kolay alt etmenin yolu ne? Kendi dezavantajınızı düşmanlarınıza sunmanız. Her defasında o mottonuzu tekrarlamanız. Üç adam. Üç yabancı adam dünyayı ele geçirebilir lâkin üç adam... birbirine kan bağıyla bağlı üç adam eninde sonunda parçalara ayrılır. Ve bugün burada sizi parçalara ayıracak olan benim! Çünkü Abigail'in gerçek katilleri sizlersiniz!"

Son cümle, sadece orada bulunanları değil bütün her şeyin dikkatini çekmişti. O kadar ki yağmur bile yeryüzünü temizlemeye ara verip az sonra ortaya çıkacak pislikleri seyre dalmıştı.

"Annem sizi daha kundaktayken almıştı. Sizi hiçbir zaman benim yanımdan ayırmadı. Sizleri benden daha çok sevdi, gerçek oğlundan. Bildiği her şeyi size öğretti. Dünyada bir melek neye benzer, onu gösterdi sizlere. Ama sizler, o meleği öldürdünüz. Cennetin güzelliklerini hak etmediniz."

"B-bi saniye Braun. Bu dediklerin doğru değil. Bize her şeyi söyle ama Abigail'in katili olduğumuz... bu doğru değil."

"Hayatını doğrulara göre yaşamış biri mi söylüyor bunu? Dördümüz arasındaki en yalancı kişi sensin Bray. Neden kardeşlerine anlatmıyorsun? Kane'in yanına gittiğinde çoktan işinin bittiğini neden onlara anlatmıyorsun Bray? Yanında bulduğun kâğıdı neden anlatmıyorsun? Kilisede Ölü Adam ile karşılaştığında ailenin, seni parçalara ayıracak sözünü onlara neden anlatmıyorsun? NEDEN ANLATMIYORSUN SÖYLE???"

Bray kilitlenmişti. Vücudunu hareket dahi ettiremiyordu. Braun tekrar mezar başına geçti. Annesinin adına bakıyordu.

"Söyle onlara Bray. Abigail'in katili olduğunu söy-"

Abigail'in mezarı başına yıkıldı. Mezar taşını kucaklıyor gibiydi. Sırtına yediği balta, onu annesinin yanına yollamıştı.

devam edecek...
imza

"Kadehinde zehir olsa
Ben içerim bana getir
Dudakların mühür olsa
Ben açarım bana getir"

"I'm a DIO-Maniac!"

Not Murderer of Angela