GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 19-09-2015, 21:41   #1
vampyre of time and memory
Gentleman Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1109
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 6112
Rep Derecesi: Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!
Standart New Japan Pro Wrestling Genel Tartışma Konusu

Biz de eksik kalmayalım bari. Diğer konular kadar aktif olmayabilir ama az çok tartışırız bir şeyler.
imza

''ladies and gentlemen,
from boston, massachusetts,
we are the morphine at your service...

Gentleman Villain & collarbone

ask.fm
Gentleman Villain isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-09-2015, 21:41   #2
TRANQUILO
dirtydeeds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1002
Favori Güreşçisi: Marty Scurll
Rep Puanı: 9141
Rep Derecesi: dirtydeeds Şirketin Yüzü oldun!dirtydeeds Şirketin Yüzü oldun!dirtydeeds Şirketin Yüzü oldun!dirtydeeds Şirketin Yüzü oldun!dirtydeeds Şirketin Yüzü oldun!dirtydeeds Şirketin Yüzü oldun!dirtydeeds Şirketin Yüzü oldun!dirtydeeds Şirketin Yüzü oldun!dirtydeeds Şirketin Yüzü oldun!dirtydeeds Şirketin Yüzü oldun!dirtydeeds Şirketin Yüzü oldun!

Ne olacak bu Kota Ibushi'nin hali? Bari NEVER Openweight'i alsın ya.
imza

Lacey, you lay next to me and you said the words "i love you" I felt nothing and I realized, love doesn't save, NOTHING SAVES!

best woman wrestler in the world.

rpg: marty scurll
the villain
dirtydeeds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-09-2015, 21:42   #3
Mr.Lucha Underground
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 551
Favori Güreşçisi: Mil Muertes
Rep Puanı: 4235
Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro Şirketin Yüzü oldun!Mr.Antonio Cesaro Şirketin Yüzü oldun!Mr.Antonio Cesaro Şirketin Yüzü oldun!Mr.Antonio Cesaro Şirketin Yüzü oldun!Mr.Antonio Cesaro Şirketin Yüzü oldun!Mr.Antonio Cesaro Şirketin Yüzü oldun!Mr.Antonio Cesaro Şirketin Yüzü oldun!Mr.Antonio Cesaro Şirketin Yüzü oldun!Mr.Antonio Cesaro Şirketin Yüzü oldun!Mr.Antonio Cesaro Şirketin Yüzü oldun!Mr.Antonio Cesaro Şirketin Yüzü oldun!

Keşke sende kopyala yapıştır yapsaydın. Şovu normal izleyebileceğim bir link yok mu bollyrulez, watchwrestling gibi yerlerde. Arada Maria giflerini görüyorum merak ediyorum Bennett'ın ne yaptığını.
imza

RPG

Samuel Shaw
Leader of the New Generation (Slammy Awards 2014)
1 time GTW Tag Team Champion (w/ Bray Wyatt)
1 time World Heavyweight Champion
3 time Hardcore Champion
Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-09-2015, 21:43   #4
#KocaelisporYaşasın
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1788
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 26386
Rep Derecesi: Super Disaster Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Super Disaster Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Super Disaster Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Super Disaster Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Super Disaster Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Super Disaster Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Super Disaster Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Super Disaster Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Super Disaster Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Super Disaster Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Super Disaster Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Günümüz profesyonel güreşinin en overrated yeri...ROH & NJPW şovları sayesinde bunu anlamış oldum.
imza

EN BÜYÜK!

Bu FOX TV Neferinin Anıları Yeşerdi

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği

Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-09-2015, 22:17   #5
vampyre of time and memory
Gentleman Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1109
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 6112
Rep Derecesi: Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!Gentleman Villain Şirketin Yüzü oldun!

Alıntı Mr.Antonio Cesaro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Keşke sende kopyala yapıştır yapsaydın. Şovu normal izleyebileceğim bir link yok mu bollyrulez, watchwrestling gibi yerlerde. Arada Maria giflerini görüyorum merak ediyorum Bennett'ın ne yaptığını.
Yine en iyisi XWT valla. Onun dışında Dailymotion kanalları var, onlar da pek erken yüklemiyor gerçi.
imza

''ladies and gentlemen,
from boston, massachusetts,
we are the morphine at your service...

Gentleman Villain & collarbone

ask.fm
Gentleman Villain isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-09-2015, 22:23   #6
Wolf of HOF
The Lone Wolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 833
Favori Güreşçisi: Davey Richards
Rep Puanı: 6932
Rep Derecesi: The Lone Wolf Şirketin Yüzü oldun!The Lone Wolf Şirketin Yüzü oldun!The Lone Wolf Şirketin Yüzü oldun!The Lone Wolf Şirketin Yüzü oldun!The Lone Wolf Şirketin Yüzü oldun!The Lone Wolf Şirketin Yüzü oldun!The Lone Wolf Şirketin Yüzü oldun!The Lone Wolf Şirketin Yüzü oldun!The Lone Wolf Şirketin Yüzü oldun!The Lone Wolf Şirketin Yüzü oldun!The Lone Wolf Şirketin Yüzü oldun!

Wrestle Kingdom'ı izledikten sonra bir daha dönüp bakma gereği duymadım. Meltzer'in 5 yıldız verdiği maçı sıkılarak izledim.
imza

The Lone Wolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-09-2015, 01:27   #7
#LittleMissBliss
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1652
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
Rep Puanı: 15400
Rep Derecesi: CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Alıntı Super Disaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günümüz profesyonel güreşinin en overrated yeri...ROH & NJPW şovları sayesinde bunu anlamış oldum.
Bunu yazmaya girmiştim, beni zahmetten kurtardın canım.

Cidden çok overrated buluyorum, özellikle yabancı PW aleminde. İçindeki maçlar, güreşçiler kalitelidir ona lafım yok, ama cidden yapılan yorumları görünce kusasım geliyor.
imza

CM Jericho & Styles Clash

tanrıça...

ask.fm
CM Jericho isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-09-2015, 09:21   #8
Kayıtsız Üye
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 441
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 2078
Rep Derecesi: The Moneymaker Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Moneymaker Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Moneymaker Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Moneymaker Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Moneymaker Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Moneymaker Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Moneymaker Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Moneymaker Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Moneymaker Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Moneymaker Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!The Moneymaker Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Şurayı takip edeceğim de şov düzenini anlayamadım bir türlü. Birisi anlatabilir mi? Şovlar hangi düzene göre yapılıyor?
imza

The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-09-2015, 09:29   #9
tranquilo
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2483
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 27534
Rep Derecesi: Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Aga adam konuyu açtığına pişman oldu. Her neyse ben de NJPW sevmem atmosferi falan sıkıcı geliyor ama bazı maçları gerçekten güzel buluyorum. Suzuki vs AJ maçı buna bir örnek.
imza

Bueños noches, Ryogokuuu! Burada olan ve dünyadaki herkes, G1 ve Puroresu'yu geçen yıldan daha çok beğendiniz mi? Kazanan Los Ingobernables de Japon'dan Naito. Bana en büyük yeri veren sizlere teşekkür etmek istiyorum. Gracias, amigos. G1'ı dört yıl önce bir kez kazandım, ama o zamanda, kendimi kurdum, ne hissettiğimi gerçekten söyleyemedim. Ama ben şimdi, istediğimi güvenle söyleyebilirim. New Japan'in ana oyuncusuyum! Son olarak, bağırabildiğiniz kadar güçlü bağırın;

EVIL, BUSHI, SANADA, Hiromu y Naito. Nosotros LOS! INGOBERNAAAABLEEEEES DE JA-PON!

Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-09-2015, 09:35   #10
KASACAĞINIZ POSTU SEVEYİM
Red Phoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 491
Favori Güreşçisi: Christopher Daniels
Rep Puanı: 2558
Rep Derecesi: Red Phoenix Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Red Phoenix Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Red Phoenix Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Red Phoenix Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Red Phoenix Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Red Phoenix Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Red Phoenix Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Red Phoenix Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Red Phoenix Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Red Phoenix Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Red Phoenix Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Benim beğendiğim bir şirket NJPW ama eski NoAH'ın seyir zevki daha yüksek bence.Şovların çok uzun olması biraz uzak tutuyor, saatleri dolayısıyla canlı izleme şansımın yüksek olması büyük avantaj.
imza
Eski Nick :
Straight Edge Soldier

Red Phoenix isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil