GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-08-2017, 01:24   #1
The Apex Of Agility
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 822
Favori Güreşçisi: Kazuchika Okada
Rep Puanı: 18014
Rep Derecesi: Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!
Standart WWE: Monday Night RAW - 5 Haziran 2017 | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: Bella's Legacy & Addney.

Şov: Monday Night RAW.
Bölüm: 1254.
Tarih: 5 Haziran 2017.

Wyatt geliyor ringe, kendisi açıyor şovu.

Bray Wyatt: Dün gece, sonun başlangıcıydı. Canavarı öldürmek için ve sizleri bu lanetten kurtarmak için bir şansım vardı, bunun yerine benim silahımla bana saldırdılar, benden uzaklaştırdılar, beni kalbimden vurdular, ama hala buradayım ve hala hayattayım, hala her zaman olduğum gibi tanrıdan bir parçayım. Bu yüzden bu akşam buradayım, kim suçluysa yargılamak için, Finn Balor, Samoa Joe, Seth Rollins suçlu ve son olarak Roman Reigns...Roman Reigns suçlu. Her birini teker teker cezalandıracağıma yemin ettim, bu gece ve burada Roman Reigns ile başlıyor. Oydu..

ROMAN EMPIRE! Roman Reigns maçı için geliyor.

Bray Wyatt: Tam vaktinde.

Roman Reigns mikrofonu alıyor Wyatt'dan.

Roman Reigns: Bunu duyuyor musun? Bu adam olmamın sebebi, benim mekanımda ileri geri konuşursan ne olur biliyor musun? Bu.

Ardından Reigns sert bir yumruk atıyor ve Bray Wyatt dışarı çıkıyor. Bray ringe geri giriyor ve maç başlıyor.

Roman Reigns vs. Bray Wyatt

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Wyatt hemen rakibine doğru koşuyor ama Roman eğiliyor, Wyatt rakibini sister abigail pozisyonuna alıyor ama Reigns iplere gönderip back elbow yapıyor. Bir yumruk ile dışarı uçuruyor. Reklamlar. Dönüşte iki isimde yerde. Wyatt doğruluyor. Rakibine yumruklar vuruyor, tuş denemesi başarısız. Chinlock bağlıyor rakibine, Roman doğrulup yumruk vuruyor ama Wyatt yumruğu gömüp iplerden sekiyor, Roman kaldırmak istese de Wyatt izin vermiyor ve DDT. Tuş denemesi başarısız. Wyatt chinlock'a devam ediyor yerde, Roman doğrulup yumruk vuruyor rakibine, köşede koşuyor ama wyatt bir tekme vurup köşeye çıkıyor, Roman bir tekme vurduktan sonra kaldırıyor ve Samoan Drop. Tuş denemesi başarılı değil. Roman üst üste clothesline'lar vuruyor, iplere göndermek istiyor ama çevirip Wyatt gönderiyor ve dönüşte Roman'dan jumping clothesline. Köşedeki rakibine koşuyor ama Wyatt bir tekme vurup ring posta fırlatıyor, Reigns dışarıda. Wyatt dışarıdaki rakibine doğru yöneliyor ve running senton! Reklamlar. Dönüşte Wyatt chinlock bağlamış rakibine, bırakıp yumruklar vuruyor ve iplere gönderiyor ama Roman dönmüyor, bir yumruk vuruyor, ardından dışarı gönderiyor rakibini. Hakem sayıyor, Wyatt giriyor ringe. Roman yumruk ve tekmeler vuruyor, ardından clothesline. Köşede clothesline'lar vuruyor rakibine, ardından iplerden sekiyor ama Wyatt'dan bir tekme, Roman iplerden sekiyor ve Big Boot! Tuş denemesi başarısız yine. Roman köşeye geçip superman punch tauntu atıyor ama Wyatt taunt ile karşılık veriyor, Roman koşuyor rakibine ama Wyatt'dan uranage slam! Tuş denemesi başarılı değil. Wyatt köşeye geçip taunt atıyor, köşedeki rakibine koşuyor ve Body Avalanche! Köşeye çıkarıp yumruk vuruyor, kendisi de çıkıyor ve yumruklar vuruyor, Roman headbuttlar ile karşılık veriyor, yere inip kaldırıyor rakibini ve Powerbomb! Tuş denemesi başarılı değil. Roman köşeye geçip superman punch tauntu atıyor, koşuyor ama Wyatt çekiliyor, derken Roman'dan superman punch! Tuş denemesi başarılı değil! Roman köşeye geçip spear tauntu atıyor, koşuyor rakibine ama Wyatt dışarı kaçıyor. Roman çıkıyor dışarıya ve drive by! Rakibine doğru yöneliyor ama Wyatt'dan çok sert bir clothesline! İkili yerde. Hakem sayınca ikisi de giriyor ringe. Wyatt birden sister abigail pozisyonuna alıyor ama Roman roll-up'a çekiyor, başarısız. Roman bir superman punch vuruyor, iplerden sekiyor ve Spear! Tuş denemesi başarılı.

Kazanan: Roman Reigns.

Reigns kazanıyor, etrafına bakıyor. PPV maçı gibiydi vallahi, çok beğendim.

Arka alanda Enzo ile Big Cass röportaj veriyorlar. Charly Enzo'ya bir çok kez saldırıldığını söylüyor ve bu akşamki maçı ile ilgili düşüncelerini soruyor. Enzo ona saldıranın ya da saldıranların kim olduğunu bilmediğini söylüyor ve bulduğunda ise fena benzeteceği diyor. Kimse bundan mutlu değil diyor. Eğer insanları mutlu etmek istiyorsan dondurma satmalıyız diyor. Ardından Big Cass konuşmaya başlıyor. Big Cass Enzo'nun Charly'i beğendiğini söylüyor ardından o da saldıranların kim olduğunu bilmediğini söylüyor ve dışarıda saldıranın benim olduğumu düşünen insanlar var diyor ardından sözlerine Enzo'nun onun küçük erkek kardeşi olduğunu kimsenin ona bunları yapmasına izin vermeyeceğini söylüyor. Bir daha olursa Enzo'nun arkasını kollayacağını söylüyor ve ikili oradan ayrılıyor.

Bu sefer arka alanda Kurt Angle'a bakarken yanına Alexa Bliss geliyor. Kurt sana nasıl yardımcı olabilirim diyince Alexa'da bir tebrik beklediğini söylüyor, ardından Kurt senden yardım istemek için değil sana yardım etmek için buradayım diyor. Dün gece Bayley'nin benim kemerimi alamayacağını kanıtladım ve Bayley ile işim bitti önümüze bakalım diyor Alexa. Bu gece sadece kemer korumasını değil bütün hayatını kutlayacağını söylüyor ve segmentin adının da "This Is My Life" olacağını söylüyor ama Kurt korkunç bir fikir diyerek cevap veriyor ardından Alexa'nın geçen hafta yaptığı "This Is Your Life" segmenti için RAW tarihinin en kötü segmenti olduğunu söylüyor. Ardından Kurt ona Nia Jax'e bir kemer fırsatı sözü verdiğini söylüyor ve onun yerinde bu sözü onun tutacağını söylüyor ve ikili arasında bir RAW Women's Championship maçı ayarlıyor.

Ambrose'un aksiyonda bulunacağını görüyoruz.

Ringin ortasında elinde gitarı ile Elias Samson'ı görüyoruz.

Elias Samson: Kim Elias ile birlikte yürümek ister? Bugün yolun kenarında yapraklarını döken bir ağaç gördüm ve bu bana bu şarkıyı yazmam için ilham verdi. Lütfen bitirene kadar alkışlamayın.

Şarkı söylemeye başlıyor. Şarkı devam ederken Dean Ambrose'un müziği duyuluyor.

Dean Ambrose: Bir saniye bekle sadece bir şey söyleyeceğim..

Ambrose bir anda Elias'a yumruklar atmaya başlıyor, ardından ringin dışına atıyor ve orada da domine ediyor. Bariyerlere falan çarptırıyor, Elias'ı dışarıda bırakıyor ve ringe giriyor Ambrose.

Dean Ambrose: Her neyse, sadece bir şey yüzünden buradayım, sadece bir şey, Miz'i ve Kıtalararası kemeri için rövanşımı hemen şimdi istiyorum.

Miz yanında Maryse ile titantronda gözüküyor.

The Miz: Hey, hey Dean yukarı bak, merhaba. Kafan karışmış olmalı, muhtemelen davetli olmadığın için, bu gece rövanş falan olmayacak bunun yerine Miz'in kick-off kutlaması var.

Maryse: *Fransızca.* Hoşçakal.

Dean titantrona bakarken Elias arkasından saldırıyor ona. Ardından Swinging Neckbreaker vuruyor Samson ve oradan ayrılıyor.

Dean arka alanda yürürken Kurt Angle ile karşılaşıyor ve ona Miz'in soyunma odasının yerini soruyor ve Angle'da ona derin bir nefes alması gerektiğini söylüyor ardından ise Kıtalararası kemeri için rövanşını bu gece alamayacaksın diyor. Bu gece Maryse Miz için bir kutlama hazırladı diyor. Ona sakin olmasını söylüyor. Ambrose'da Miz'in soyunma odasını bulup orada rahatlayabileceğini söylüyor ancak Kurt ondan binayı terk etmesini istiyor.

#1 Contender Samoa Joe geliyor. Extreme Rules'da yaşananları izliyoruz.

Samoa Joe: Bunu basitleştireceğim, karşınızda duran adam Brock Lesnar'dan korkmuyor ama bunu itiraf etmekten nefret ediyorum ancak ondan korkacak kadar acizim ama Brock Lesnar'ı kıskanmaktan çok ama çok uzağım. Görüyorsunuz, Brock Lesnar'ın sahip olduğu her şeyi istiyorum ve bunları ondan almak istiyorum. Onun buraya gelmediği yaldızlı zamanları istiyorum, istediği gibi buraya gelip insanları yenebilir ve ondan sonra da ayrılabilir, Brock Lesnar'ın, onun emriyle diğer adamlara aşıladığı korku yeteneğini istiyorum. Biliyor musun, Paul Heyman'ı ve onu benim avukatım olarak istiyorum. Benim kontratlarımda anlaşmasını istiyorum ve benim işlerimi ayarlamasını istiyorum ama daha önemlisi, dünyadaki her şeyden daha önemlisi Brock Lesnar'ın Evrensel kemerini istiyorum. Great Balls Of Fire'da bu ringde Brock Lesnar'ı ezeceğim ve onun Evrensel kemerini alacağım.

Paul Heyman'ın sesi duyuluyor.

Paul Heyman: Baylar ve bayanlar, benim adım Paul Heyman ve ben hüküm süren, savunan, tartışmasız Evrensel Şampiyonu Brock Lesnar'ın avukatıyım. Böldüysem özür dilerim bayım, işte o burada, Evrensel kemeri için 1. aday, saygılarımla, haklı olarak, adam, yıkıcı, belalı, 5'li kemeri kazanmak için maçta diğer 4 adayı yiyen kişi, işte o adam, geçtiği yerde enkaz bırakan, bir numaralı aday, baylar ve bayanlar Samoa Joe. Ben sadece avukatım, girebilir miyim? Senin Brock Lesnar'dan korkmadığını anladım. Yüze yüz, adama adam, Brock Lesnar'da senden korkmuyor. Beni hakkında rahatsız eden şey, Brock Lesnar'ın senden korkmamasını seviyorsun, aradığın şeyin bu olduğunu düşünüyorum, yaşamın için endişeleniyorum. Müvekkilimin rakiplerine baktım ve ilgilendim, endişelendiğim her zaman, Brock Lesnar bunu istemedi. The Rock, John Cena, The Undertaker, Goldberg, efsane olmaları, güçlü veya zor olmaları sorun değil, onları Brock Lesnar ile ringe koyduğunda...Brock Lesnar benim bütün ilgilerimi dindirdi, iki hafta önce buraya geldim ve "Brock Lesnar vs. Finn Balor görmek istiyorum." dedim, çünkü benim için en iyi senaryo buydu, anlatılacak harika bir hikaye, agresif, asla öl deme bir meydan okuyucu, "Canavar" Brock Lesnar'a karşı. Kaya gibi bir hikaye, bu gişe demek, bu lisanslı para yazıcısı demek, ama sen Samoa Joe, sen olabilecek en kötü senaryosun çünkü umurumda değilsin, çünkü Brock Lesnar için bu kavgayı ayırmak istiyorum, pollitik olarak yanlış gitmek istiyorsun, bunu gerektiği için söylemiyorum ama sen Brock Lesnar ile savaşmak istiyorsun ve Brock Lesnar bile sana karşı olan ilgimi bastırabiliyorsa ve bilmiyorum gerçekten sana karşı. Brock Lesnar kemerini sana karşı korusa bile geldiği gibi gitmediği sürece ringden çıkmaz, Brock Lesnar senin tarafından alınsa bile onun bir parçasını kendine alabileceksin, beni avukatın olarak istesen bile Brock Lesnar senin Great Balls of Fire'da ki en kötü senaryon olacak. Samoa Joe, Brock Lesnar'ı mı istiyorsun? Brock Lesnar'ı aldın.

İkili el sıkşıyor ve Paul Heyman ayrılırken Samoa Joe onu durduruyor. İkisi de mikrofonlarını atıyorlar. Samoa, Heyman'ı köşeye götürüyor. Samoa, Paul Heyman'ı tehdit ediyor ardından Coquina Clutch! Hakemler gelinceye kadar Paul Heyman bayılıyor ardından Samoa Joe onu bırakıyor. Samoa Joe gitmeden önce mikrofonu alıyor.

Samoa Joe: Bende öyle yaptım!

Hakemler Heyman ile ilgilenirken segment bitiyor.

Arka alanda Samoa Joe'nun yanına Kurt Angle geliyor. Kurt Angle problemin ne senin? diyor Joe'ya, Joe'da Brock Lesnar ile yoluma taş koyan herkese aynısını yapacağım, cevaplaman gereken soru şu yoluma taş mı koyuyorsun? diyor Angle'a, ardından Seth Rollins'in cılız, kanser sesi duyuluyor ve Joe'ya o yapmıyor ama ben yapıyorum diyor, Seth ona kariyerini bitirmeye çalıştığını söylüyor ve arkasından Finn Balor'u yenerek contender olduğu için tebrik ediyor ama ben Finn Balor değilim diyor, Seth ortaya bir maç fikri atıyor Kurt'ta bunu resmileştiriyor ve ilerleyen saatlerde Samoa Joe vs. Seth Rollins izleyeceğiz.

Cesaro & Sheamus vs. Heath Slater & Rhyno

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Slater ile Sheamus maça başlayacak iken Cesaro birden rakibinin konsantrasyonunu bozup dışarı çıkıyor. Sheamus yumruk vurup Slater'ı ring posta fırlatıyor. Ardından clothesline vuruyor. Tuş başarısız. Sheamus chinlock bağlıyor rakibine, Slater yumruklar vurup iplerden sekiyor ama Sheamus'dan back elbow. Cesaro tag alıp köşeye çıkıyor ve yumruk vuruyor. Tuş başarısız. Cesaro chinlock bağlıyor rakibine, Sltaer kurtuluyor ondan, Cesaro'yu dışarı atıyor, Sheamus'a bir spin kick! Rhyno tag alacak iken Cesaro ayağından tutup aprona vuruyor. Rhyno dışarıda üstünlüğü alsa da ringde Sheamus, Slater'a brogue kick vurup tuşa gidiyor ve maçı takımına kazandırıyor.

Kazananlar: Cesaro & Sheamus.

Hakem hemen kemerlerini veriyor Sheamus ve Cesaro'ya. Mikrofon alıyor Sheamus.

Sheamus: İşte zeki takım nasıl kazanır görün, bu yüzden dün gece Extreme Rules'da Hardy Boyz'u yendik, kim Hardy Boyz'un dönesinden mutlu ha? Sen mutlu musun?

Cesaro: Sheamus ben Hardyz'in dönmesinden mutlu olmayan 2 adam biliyorum, Matt ve Jeff, The Hardy Boyzzzz.

Sheamus: Şimdi Hardy Boyz, evlerinde oturup yaralarını yalıyorlardır, Jeff düşen dişini yapıştırıyordur ve rövanş hayali kuruyorlardır.

Cesaro: Hardy Boyz, Extreme Rules'da seçtikleri maçın onlar için avantaj olacağını düşündü ama olmadı, bu yüzden yeni 2 kere RAW Takım Şampiyonlarınıza bakıyorsunuz.

Sheamus&Cesaro: Çıtayı biz belirlemeyiz, çıta biziz.

İkili kemerlerini kaldırıp şov yapıyorlar.

Arka alanda TJP'yi yürürken görüyoruz ve Neville ile karşılaşıyor, Neville'i dün geceki zaferi için tebrik ediyor ama kendi anlaşması hakkında konuşmak istediğini söylüyor, hak ettiğim kemer fırsatını almak istiyorum diyor. Neville'den gelen cevap ise sabır oluyor. TJP'de zaten çok sabrettiğini söylüyor, Neville onun Mustafa Ali'yi yenerse Kurt Angle ile konuşacağını söylüyor ve TJP de kafa sallayarak oradan ayrılıyor.

Mustafa Ali vs. TJP

Zil çalıyor ve maç başlıyor. TJP köşeye götürüp multiple shoulder block'lar vuruyor, tekme yumruk girişiyor iyice. Diğer köşeye gönderip koşuyor ama Mustafa çekiliyor, ardından köşeye doğru yöneliyor ve crossbody ile atlıyor rakibine. Tuş başarısız. Yerde rakibini yakalıyor ama TJP iplere gönderiyor, Mustafa üstünlüğü sürdürse de TJP saçından tutup yere vuruyor. Aprondan atomico senton yapıyor. Tuş başarısız. Snapmare'a alıyor rakibini ve ayağını üstüne bastırıp taunt atıyor. Chinlock bağlıyor ardından da, Ali doğrulup yumruklar vuruyor ama TJP saçından tutup kaldırıyor, Ali bir dirsek vuruyor, şimdi Ali köşeye doğru yöneliyor ve Tornado DDT! Köşeye çıkıyor ve Invorted 450 Splash yapmak istiyor ama TJP bir tekme vuruyor, kaldırıyor ve Detonation Kick. Tuş ve başarılı.

Kazanan: TJP.

TJP kazanıp taunt atıyor. Bu sırada pyrolar patlıyor ve Neville geliyor.

Neville: TJP, kemer fırsatın için Kurt Angle ile konuştum ve ben Cruiserweight'lerin Kralıyım, mucize değilim, korkarım TJP, bir kaç kötü haberim var.

TJP: İkimiz Kurt Angle ile konuşmaya gidiyoruz, hadi, ikimiz.

TJP arkasını dönüp yürümeye başlıyor ama Neville arkadan saldırıyor! Kafasını yere çarptırıyor TJP'nin ve istediğini 205 Live'da alabileceğini söylüyor.

Arka alanda Dana, Mickie ve Sasha üçlüsünü dedikodu yaparken görüyoruz. Yanlarına RAW Women's Champion Alexa Bliss geliyor. Sasha, Alexa'ya şekil şukul yapıp saçını savurarak oradan ayrılıyor, arkasından Mickie ve Dana'da gidecekken Alexa onları durduruyor, Alexa onlara Nia'nın yollarını kesip kemer fırsatı almasının adaletsiz olduğunu söylüyor bir nevi onları gaza getirmeye çalışıyor, Alexa Nia Jax problemimiz var diye ikiliyi örgütlemeye çalışıyor ancal Dana ve Mickie sadece Alexa'nın böyle bir problemi olduğunu söylüyor ardından Mickie onu ringin dışında izleyeceklerini söyleyip oradan ayrılıyorlar.

Kalisto vs. Titus O'Neil

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Titus rakibini yakalayıp köşeye vuruyor. Kaldırıp body slam yapıyor. Crews ile konuşurken Kalisto birden salida del sol yapıyor. Tuş denemesinden Titus henüz birde kalkıyor. Bir big boot vuruyor rakibine. Titus kaldırıyor ayağa ve köşeye gönderiyor, Kalisto bir tekme vurup köşeden atlıyor ama Titus havada yakalıyor, bu esnada Kalisto yere düşüyor, Titus roll-up'a çekiyor ama başarısız, hemen Kalisto çekiyor ve başarılı.

Kazanan: Kalisto.

Crews ringe girip Titus'a hareketler yapıyor. Kalisto girişte kutluyor galibiyetini.

Arka alanda Miz ve Maryse yürürken yerde yatan birini görüyorlar ardından onun Big Cass olduğunu öğreniyoruz ve hakemler yardım ediyor ona. Enzo kimin yaptığını sorsa da Cass hiç bir şey görmediğini söylüyor. Reklamlara gidip geliyoruz ve hakemler Big Cass'i kaldırmaya çalışıyor. Enzo maçları olduğunu söylese de hakemler ona yeni bir partner bulması gerektiğini söylüyor ve Cass'i doktorun yanına götürüyorlar.

Maryse'i görüyoruz ringi hazırlamış süslemiş ve elinde mikrofon var.

Maryse: *Konuşmasına Fransızca başlıyor.* WWE tarihinin en büyük kutlamasına hoş geldiniz. Bu gece seksi, güzel ve muhteşem kocam için kutlama yapacağız. Baylar ve bayanlar, yeni Kıtalararası Şampiyonunuzu buraya çağırmama yardım edin, The Miz!

AWESOME! Miz geliyor.

The Miz: *You deserve it! chantleri için.* Bunu her yeni kemer kazanan WWE süperstarına yapmıyorsanız benim için çok şey anlam ifade ediyor demek ama haklısınız, bu kemeri hak eden tek WWE süperstarı benim. Bu akşam Miz'in Kıtalararası Şampiyonluk turunun geri dönüşünü başlatıyoruz. Dün gece Extreme Rules'da bir epik yolculuk birikimi vardı, ahlaksız ve değersiz Dean Ambrose'a sürgün edildiğimde başladı, benim devam eden kaderim, Kıtalararası Şampiyonluğum zafere ve doruğa kadar devam edecek. Baylar ve bayanlar, kadehinizi eğer bu arenadaysanız, kağıt bardağınızı kaldırmanızı istiyorum. Kendim için kadeh kaldırmak istiyorum. Belki de dünya benim Kıtalararası Şampiyonu olmadığım zamanı bilmeyecek, ve karıma, kendini aştın. Balonlar, şampanya, dans eden ayı? Bebeğim, benimle dalga mı geçiyorsun? Geri dönüş turu maskotu, şimdiden görebiliyorum, #MizBear. Sen bir dahisin.

Maryse: Bebeğim, her şeyi beğenmene sevindim ama ayı olayını anlamadım.

The Miz: Ne diyorsun?

Maryse: Asıl sen ne diyorsun?

The Miz: Ayıyı anlamadım.

Maryse: Ayıyı anlamadım.

The Miz: Ne demek ayıyı anlamadın?

Maryse: Ayıyı anlamadım.

Miz bir anda ayıya saldırıyor ve ardından ayıya Skull Crushin Finale vuruyor daha sonra mikrofonu alıyor.

The Miz: Baylar ve bayanlar, eski Kıtalararası Şampiyonunuz Dean Ambrose'u tanıtmaktan onur duyarım.

The Miz ayının maskesini çıkarıyor ama Dean Ambrose değil.

The Miz: Çocuk, Kıtalararası Şampiyonu Miz beni dövdü dersin. Buradan çık.

Ayıyı ringden aşağı atıyor.

The Miz: Kutlama devam ediyor.

O sırada bir görevli kocaman bir hediye paketi getiriyor.

The Miz: Baylar ve bayanlar, kocaman bir hediyemiz var. Baya uzun bir hediye ve içeriden bir şeyler duyuyorum. İçinde herhangi bir şey olabilir ya da herhangi birisi.

O sırada Miz sandalye alıyor eline. Ardından kutuya Allah Allah diyerek girişiyor, o sırada Maryse onu durdurmaya çalışıyor ama Miz kutuyu ve içindekini haşat ediyor. Miz kutuyu açıyor ve içinden bir saat çıkıyor.

Maryse: Büyükbabamın saatiydi, zamansız tıpki senin gibi. Her şeyi berbat ettin.

Maryse sinirli bir şekilde oradan ayrılıyor.

The Miz: Bebeği, bebeğim, nereye gidiyorsun, her şeyi düzeltebilirim. *Fransızca.* Seni seviyorum, seni seviyorum. Ambrose, bunun için seni suçluyorum, neredesin? Kendini göster, seyircilerin arasında mısın? Kemer için bir fırsat mı istiyorsun? Miz için bir fırsat? İşte sen böyle bir insansın, Miz'den korku..

Arkasındaki kameraman bir anda üzerindekileri çıkarıyor ve Ambrose! Miz kaçması gerekirken Ambrose'un üzerine koşuyor ve Ambrose'dan Dirty Deeds!

Dean Ambrose şampanyayı alıyor ve içerek oradan uzaklaşıyor.

Luke Gallows & Karl Anderson vs. Enzo Amore & Big Show

Gallows ve Enzo başlıyor maça. Gallows bir big boot vuruyor. Köşeye çekip Anderson'a tag veriyor. Anderson köşede aparkatlar vuruyor, tekme için hareketleniyor ama Enzo çekiliyor ve Big Show tag alıyor. Clothesline'lar vurup köşeye gönderiyor Anderson'ı, Gallows'a da birkaç tane geçirip köşeye gönderiyor, koşuyor ve corner back elbow. İplerden sekiyor ve Anderson'a shoulder block. Boğazından yakalıyor ve chokeslam! Enzo tag alıyor. Köşeye çıkıyor ve Big Show kaldırıyor, crossbody ile fırlatıyor Anderson'a. Tuş başarılı.

Kazananlar: Enzo Amore & Big Show.

İkili galibiyetini kutluyor. Geçiyoruz.

Arka alanda Big Show ile Enzo galibiyetlerini kutlarken Big Cass geliyor ve Enzo'nun partnere ihtiyacı olduğu zaman geldin falan diyerek imalarda bulunuyor. Big Show'da öyle bir şey olmadığını söylüyor. Enzo bu galibiyeti kutlamaları gerektiğini söylüyor ardından Cass ile Enzo oradan ayrılıyor ve Big Show'da arkalarından bakıyor.

Alexa Bliss maçından önce röportaj veriyor. Alexa'ya Extreme Rules'dan sonraki gecesini nasıl geçirdiği ve Bayley'le işini bitirmesinden sonra Nia Jax'e kemer fırsatı verilmesini pişmanlık olarak mı değerlendirdiği soruluyor. Alexa ise pişman olduğu tek şeyin böyle kıskanç ve onursuz kadınların arasında düşmesi olduğunu söylüyor. WWE'nin Tanrıçası olduğunu söylüyor ve oradan uzaklaşıyor.

RAW Women's Title Match
Alexa Bliss (c) vs. Nia Jax

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Alexa rakibine hareketler yapıyor, ardından iplere sığınıyor. Girişten ringe doğru Dana Brooke ve Mickie James ilerliyor. Ringde Alexa devam ediyor hareketlere, iplere gidecek iken bir tokat vuruyor, Nia köpürüp yakalıyor ve diğer köşeye fırlatıyor. Bir kez daha. Köşedeki rakibine koşuyor ve body avalanche. Yine koşuyor ama Alexa çekilip üstüne atlıyor, Nia kurtuluyor. Bir elbow drop, bir kez daha. Bir de koşarak darbe vuruyor rakibine Nia. Alexa dışarıda. Hakem sayıyor. Alexa dışarıda Mickie ve Brooke'a denk geliyor. Onlara saldırıyor, karşılıklı darbeler. Zil çalıyor.

DQ ile Kazanan: Nia Jax.
Halen RAW Women's Champion: Alexa Bliss.

Mickie ve Brooke saldırıyor Alexa'ya ama Nia temizliyor orayı. Ringe sokuyor Bliss'i, kendisi de girecek iken Bliss bir running dropkick vuruyor. Ardından girişe doğru kaçıyor. Ringde Nia, Mickie ve Brooke'u paramparça ediyor. Mickie'ye body avalanche, Brooke'a da samoan drop hediye ediyor. Gidiyor oradan.

Arka alanda Paul Heyman'ı görüyoruz, yanında görevli var. Ardından Heyman'ın telefonu çalıyor ve arayan Brock Lesnar. İkili bir süre konuşuyorlar, Paul Heyman Brock'a Samoa Joe'yu biraz korkutmanın vakti geldi diyor ve Canavarı salmanın vakti geldi diyerek Lesnar'ı haftaya RAW'a çağırıyor.

Sırada main event maçımız! İlk olarak Samoa Joe, ardından da Seth Rollins geliyor ringe. Geçiyoruz maça.

Samoa Joe vs. Seth Rollins

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Joe hemen punchlar vuruyor, köşede diz darbeleri ve headbutt'lar, diğer köşede devam ediyor buna. Seth üstüne çıkıp yumruklamaya başlıyor birden, Joe kurtulup diz darbesi vuuryor, kaldırıyor ama Seth'den hurricanrana. Kaldırıp choplar vuruyor, Joe headbutt ile gömüyor yere. Kaldırıp dışarı gönderiyor. Seth hemen geri girip yumruk ve forearmlar vuruyor, iplerden sekiyor ama Joe'dan back elbow. Kaldırıyor rakibini ve iplere göndermek istiyor ama Seth çevirip dışarı gönderiyor. Seth iplerden sekiyor ama Joe apronda bir tekme vuruyor. Kaldırıp bariyerlere fırlatıyor. Tekme vuruyor orada. Kaldırıp ringe sokuyor. Kendisi de giriyor ve kaldırıp punch'lar vuruyor, diz darbesinin ardından choplar vuruyor, Seth chop ve forearm vurup bir facebuster yapıyor, köşedeki rakibine koşuyor ama Joe aprona gönderiyor, Seth yumruk vurup iplerden sekerken Joe iplere doğru hamle yapıyor, Seth yerde. Köşeye geçiyor. Joe koşuyor ve corner back elbow, ardından corner enzuigiri. Reklamlar. Dönüşte Seth yerde, Joe ayakta. Joe rakibine yumruk vuruyor yine, köşede forearmlar, açılıp koşuyor ama Seth'den bir tekme, köşeye çıkıyor ama Joe ayaklarından tutup yere doğru fırlatıyor. Tuş denemesi başarılı değil. Joe yerde rakibinin çenesiyle uğraşıyor, Seth doğrulup yumruklar vuruyor, iplere göndermek istiyor ama Joe bir wristlock yaptıktan sonra ınverted atomic drop yapıyor, iplerden sekiyor ve big boot. Ardından running senton. Tuş denemesi başarılı değil. Joe yerde rakibinin kolunu geriyor, Seth doğrulup yumruklar vuruyor, bir back kick vuruyor, iplerden sekiyor ama Joe'dan powerslam! Tuş denemesi başarısız. Joe köşede choplar vuruyor rakibine, ringe çekip ayağını yakalıyor ama Seth'den forearmlar, ardından enzuigiri! Joe dışarıda. Seth iplerden sekiyor ve suicide dive! Ringe sokuyor Joe'yu. Kendisi de giriyor ve iplerden sekiyor, sling blade! Joe yine dışarıda. Seth iplerden sekiyor ve suicide dive! Ringe sokuyor rakibini. Bir tekme vuruyor ve blockbuster! Joe dışarıda. Seth iplerden sekiyor ve suicide dive! Kaldırıp ringe sokuyor. Aprona geçip iplerden sekiyor ve diving clothesline. Tuş denemesi başarısız. Seth rakibini çevirecek iken Joe dirsek vuruyor, bir reversaller daha, Seth kaldırıyor ve Falcon Arrow! Tuş denemesi başarısız. Seth rakibine vuracak iken Joe kaldırıyor, Seth roll-up'a çekiyor ama başarısız. Seth bir tekme vuruyor suratına, köşeye çıkıyor ama DERP! Kimse yok ışıklar açıldığında. Joe hemen arkadan yakalayıp coquina clutch bağlıyor Seth'e. Yere alıyor. Hakem zili çaldırıyor.

Kazanan: Samoa Joe.

Joe kazanıyor, sonlara göre güzel hareketlendi maç. Hoştu yani. Joe rakibine bakıyor sinirle, ardından Lesnar'ın gelecek hafta return yapacağını öğreniyoruz. Şov burada bitiyor.
Addney isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 01:27   #2
The Cleaner
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 256
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 9364
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!

Kralı Roman'a joblattıkları lanet bir şovdu işte. Ama şovu inceleyen ekip siz olunca yumuşuyorum haliyle. Elinize sağlık beyler. Bu arada Taylan'ın nickini DarkOrange ile belirtmeni rica ediyorum artık.

E: Bir de bu şov doğum günümdeydi...
imza

Forum Başarılarım

4 Kez Onur Kürsüsü (Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz 2017)
2 Kez Haftanın Parlayanı (16 Nisan 2017 & 13 Ağustos 2017)

İncelemelerim & Yazılarım

RPG: Luke Harper
Eski RPG: "The Modern Day of Maharaja" Jinder Mahal

Konu Windham Lawrence Rotunda tarafından (13-08-2017 Saat 01:28 ) değiştirilmiştir.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 01:50   #3
YEAH ! YEAH !! YEAH !!!
Oxfeeld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 25
Favori Güreşçisi: Luke Harper
Rep Puanı: 134
Rep Derecesi: Oxfeeld Sana Smackdown'da bir maç ayarlayabiliriz.Oxfeeld Sana Smackdown'da bir maç ayarlayabiliriz.

Elinize sağlık çok güzel olmuş
imza
PUSH ALACAĞI YOK AMA İNSAN BEKLİYOR İŞTE...

Konu Oxfeeld tarafından (13-08-2017 Saat 01:51 ) değiştirilmiştir.
Oxfeeld isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 01:55   #4
The Cleaner
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 256
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 9364
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!

Alıntı Oxfeeld Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Elinize sağlık çok güzel olmuş
Aga bana neden rep attın ya ben incelemedim şovu. Sağ olasın yine de.
imza

Forum Başarılarım

4 Kez Onur Kürsüsü (Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz 2017)
2 Kez Haftanın Parlayanı (16 Nisan 2017 & 13 Ağustos 2017)

İncelemelerim & Yazılarım

RPG: Luke Harper
Eski RPG: "The Modern Day of Maharaja" Jinder Mahal
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 01:56   #5
double trouble
Bella's Legacy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 159
Favori Güreşçisi: Nikki Bella
Rep Puanı: 8387
Rep Derecesi: Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!

Ellerimize sağlık. Çok eğlenceli ve hareketli bir şovdu.
imza

KEMERİ BANA VER!!!

"aj, i just want you take a look, a what a real divas champion looks like, you will always be that pathetic, manipulating little girl from new jersey. -nikki bella"

"i don't play little girl games, if i have a problem with you, if i don't like you, if i wanna talk crap about you, it's gonne be to your face like a real woman." -aj lee

“Do you wanna know what I see when I look in that ring? Honestly? A bunch of cheap, interchangeable, expendable, usuless women. I didn't get here because I was cute, or because I came from a famous wrestling family, or because I sucked up to the right people. I got here because I am good. I earned this Championship and no matter how many red carpets you guys wanna walk in your four thousand dollars ridicolous heels, you will never be able to lace up my Chuck Taylors. You're all worthless excuses for women and you will never be able to touch me. And that is reality..” -AJ Lee

Alıntı Bad Influence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
SEKS BİLE BU MAÇ KADAR ZEVKLİ OLAMAZ!

#FENER4GLORY
#THISISPROGRESS
Bella's Legacy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 01:57   #6
YEAH ! YEAH !! YEAH !!!
Oxfeeld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 25
Favori Güreşçisi: Luke Harper
Rep Puanı: 134
Rep Derecesi: Oxfeeld Sana Smackdown'da bir maç ayarlayabiliriz.Oxfeeld Sana Smackdown'da bir maç ayarlayabiliriz.

Bu aralar herkese atıyorum öylesine
imza
PUSH ALACAĞI YOK AMA İNSAN BEKLİYOR İŞTE...

Oxfeeld isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil