GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-08-2017, 03:09   #1
#ForeverTheRevival
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 128
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 4656
Rep Derecesi: The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!
Standart 4 Temmuz 2016 Monday Night Raw | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar:The Lone Man & Aschentef & Windham Lawrence Rotunda

Şirket: WWE
Şov: Monday Night Raw #1206
Tarih: 4 Temmuz 2016

Then… Now… Forever…

Şovdan önce arka alanda jobber ağırlıklı kesimin bulunduğu bir parti var. R-Truth ile Goldust canlı müzik dinletisi sunarlarken Vaudevillains ekibi geliyor oraya. Goldust ile Truth'u yolluyorlar.

R-Truth: Onlara sandalye verin.

Vaudevillains geliyor sahneye.

Simon Gotch: Amerika'nın 240. doğum gününü bu şekilde kutlayamazsınız. (Oradan gelen bir ses "50'lere dönün!" diyor. lol) Arkadaşım Aiden English'e uygun bir şekilde bağımsız beyanının yorumu yapması için müsaade edeceğim.

Aiden English: (Şarkı söylüyor) Bu gerçekleri açıkça görüyoruz. Bütün erkekler bunun üzerine eşit yaratılıyor...

Aiden'ın suratına pasta fırlatıyor Bubba Ray! Aiden tam gider yapacakken The Miz ile Maryse geliyorlar!

The Miz: Kesin, kesin, kesin şunu!

Bubba Ray: Şaka mı yapıyorsunuz?

Maryse: Buraya kulak verin! (Ses kesiliyor) Kocam, Kıtalarası Şampiyon The Miz'in söyleyeceği bazı şeyler var.

The Miz: Bu... Bu... (Gürültü kopuyor) Hey! Bu olamaz. WWE'nin bir tatil partisinin yemek kavgasıyla harap olmasına müsaade edemem! Bunun tek sebebi, şükran gününü Smackdown'da kutlayamamamız değil. Peki, yemek kavgası ve gerçek şu ki, Smackdown Live salı günü, 19 Temmuz'da başlayacak. Ama bu konumuzla alakalı değil. Bu... Bu konumuzun dışında. Asıl konumuz, bugün yemek kavgası için değil. Bugün...

Tyler Breeze, The Miz'in üstüne çikolata sosu fışkırtıyor!

Maryse: Dalga mı geçiyorsun! Bu onun...

Maryse'e de pasta fırlatıyorlar! Herkes birbirine yemekler fırlatıyor. Yemek kavgası! Allah'ım bu nasıl segment... Detaylıca anlatacak bir şey bulamıyorum herkes birbirine bir şeyler fırlatıyor işte. Cesaro ile Crews bilek güreşi yapıyor. Sami Zayn yemeğini alıp aradan çıkmak istiyor ama haddini bilmez Ziggler ona Superkick çakıyor. Kalisto, Big Show’a pastayı fırlatıyor ve Big Show sinirlenip Kalisto'ya fırlatmak istiyor ama Kane'e denk geliyor! Show özür diliyor ama Kane onu boğazlıyor. Show’da onu boğazlıyor! Slater ikisine de yemek fırlatıyor! Canına susamış olmalı... Kane ile Show, Slater'ı boğazlayıp Chokeslam ile masaya atıyor! Herkes onun üstüne bir şeyler döküyor. Bu segmentteki herkes çarpılacak...(Sami Zayn hariç) Herkes gidiyor, Slater yerde. Ama masanın altından birisi çıkıyor. Kevin Owens! Tertemiz o, hiçbir yemek döküntüsü yok.

Kevin Owens: Özür dilerim Heath. Kanada günü asla böyle olmazdı.

Ağzına bir yemek alıyor, ne olduğunu saptayamadım. Ama bu sırada Owens'ın suratına pastayı yapıştırıyor birisi! Owens sinirden tüm masaları dağıtıp bağırıyor.

Ardından RAW introsunu izliyoruz. Pyrolar patlıyor ve RAW şovu başlıyor! Bu gece Columbus, Ohio'dayız! Amerika'nın bağımsızlığının 240. yılı için Lilian Garcia ABD'nin milli marşını okuyor. Titantronda tarihi yerler, heykeller falan görütüleniyor. Marş bittikten sonra seyirciler USA! USA! USA! chantleri atarken Birleşik Devletler Şampiyonu Rusev geliyor. Ardından Titus O'Neil geliyor. Amerikan bayrağı konseptli bir attire'ı var. Reklamlara gidiyoruz.

Titus O’Neil vs Rusev – United States Championship Match

Maç başlıyor. İkili lock up ile başlıyorlar fakat Rusev ani bir diz darbesi vuruyor. Ardından ise ringin köşesinde seri tekmeler ve yumruk darbeleri vuruyor. Hakem uyarınca rakibini diğer köşeye fırlatıyor ve üzerine koşuyor fakat Titus köşeden destek alarak sıyrılıyor ve ardından Rusev ona döndüğü esnada Bodyslam yapıyor. Şimdi Rusev'i kaldırıyor ve bir uppercut darbesi vurarak ringin köşesine getiriyor. Sert chop darbeleri vuruyor. Şimdi Rusev'i diğer köşeye fırlatıyor ve chop darbeleri vuruyor. Tekrar Rusev'in üzerine gideceği sırada Rusev onu german suplex şeklinde kaldırıp ringin dışına atıyor. Lana ise ringin dışında Rusev'i alkışlıyor. Bir süre sonra Rusev ringin dışına çıkıyor ve Titus'u kaldırıp çelik merdivenlere doğru fırlatıyor. Hakem saymaya başlıyor ve Rusev ringe giriyor. Titus ise bir süre sonra kalkıp kendini ringe atıyor. Rusev şimdi onun kafasından tutuyor fakat Titus seri yumruk darbeleri vuruyor Rusev'in karnına. Ardından iplerden sekiyor fakat dönüşünde Rusev sert bir dropkick geçiriyor. Tuşa gidiyor: 1...Kick Out! Rusev hemen bir headlock bağlıyor. Titus kurtulmaya çalışıyor fakat Rusev daha fazla sıkmaya başlıyor. Titus bir süre sonra ayağa kalkarak kurtuluyor ve seri diz darbeleri yapıştırıyor. Ardından Rusev'i yumrukluyor fakat Rusev adeta etkilenmiyor. Rusev onu yumruklamaya başlıyor fakat Titus shoulder block darbeleri yapıştırıyor ardından ise Big Boot! Şimdi tauntunu yapıyor ve ringin köşesindeki Rusev'in üzerine koşuyor. Corner Splash! Ardından Rusev'i Canadian Backbreaker için kaldırıyor fakat Rusev onun arkasından inip iplerden sekiyor. Dönüşünde ise Titus powerslam yapıyor. Ardından ise Clash of the Titus! Hemen tuşa gidiyor: 1...2.. KİCK OUT! Rusev şimdi kalkıyor Titus üzerine gidiyor fakat Rusev Roundhouse Kick yapıştırıyor. Ardından ise diz üstü düşmüş olan Titus'a sert bir tekme geçiriyor. Rusev şimdi acolade bağlıyor ve rakibini pes ettirmeye çalışıyor. Titus dayanmaya çalışıyor fakat bir süre sonra pes ediyor.

Kazanan ve hala United States Champion: Rusev

Rusev adeta Eyy, Amerika sen kimsin ya diyor ve bir kez daha Accolade bağlıyor. Ardından Rusev mikrofonu alıp nefes nefese konuşmaya başlıyor.

Rusev: USA! USA! USA! Devam edin. Hamburgerlerinizle ve ufak sosislerinizle bunu kutlayın. Rusev için kutlayın! Mutlu yıllar Amerika!

Rusev mikrofonu atıp kemerini kaldırıyor ve Lana ile terk ediyorlar orayı. Ardından Champion vs Champion maçı olacağı duyuruluyor. (WWEC Dean Ambrose vs IC The Miz) Bu gece olacak olayların tanıtımları ekrana geliyor ve reklamlar….

Döndüğümüzde Bella Twins’in bir dergiye kapak olduğunu görüyoruz. Ardından Social Outcast, bandoları ile girişini gerçekleştiriyor. Bo Dallas, George Washington gibi giyinmiş. Ringe giriyorlar ve Bo Dallas konuşmaya başlıyor.

Bo Dallas: Biz, devrimci savaşındaki gönüllü askerler gibi giyindik çünkü...

SAWFT Is a Sin! Enzo ile Cass girişte.

Enzo Amore: Benim adım Enzo Amore, Ben G Sertifikalı, hakiki azgın bir erkeğim ve buna dokunamazsın. Ve işte burada, bu Big Cass. O 7 feet uzunluğunda ve ona da dokunamazsınız. Bada-boom, odadaki en gerçekçi çocuklar, n'aber? Bugün Temmuz'un 4'ü demek? Bu yüzden, ben ve Big Cass'in size yıldızlarla süslü ufak bir şaka yapacağımız doğru. Sonuç olarak, biz yıldızız, meteor yağmuru yağdırırız. "How you doin" Ve dedi ki, geçit töreninde yağmur yağdı ahbap. Bu bir münakaşa değil, -. Washington.

Big Cass: Nasıl gidiyor?

Enzo Amore: Adams.

Enzo Amore: Jefferson.

Enzo Amore: Madison, Monroe.

Enzo Amore: (Tüm ABD cumhurbaşkanlarını sayıyor) Eğer şu an ringde baktığım şeyi arıyorlarsa, hepsi hakarete uğrayacaklar.

Big Cass: Bu cidden etkileyiciydi.

Enzo Amore: How you doin?

Big Cass: Ben Paul Revere'ün "İngilizler geliyor" planının bir parçasıydım fakat üste çıkmayı denemedim bile. Onun yerine bunu yapacağım. Social Outcasts, bunu açıklamak için sadece bir kelime var ve sizin için bunu yüksek sesle heceleyeceğim. S-A-W-F-T... SAAAWFT!

Bo Dallas & Curtis Axel (w/ Heath Slater) vs Enzo & Big Cass

Maça Enzo ile Bo Dallas başlıyor. Dallas hemen Enzo’nun karnına sarılıyor. Kendi köşelerine çekiyor ve yumrukluyor sonra da Axel’a tag veriyor Axel’da ard arda tekmeler atıyor. Bir süre Enzo’yu köşede tokatlıyorlar. Axel köşeye çıkıyor ve Enzo’nun üstüne atlıyor ama Enzo çekiliyor, Axel yere çakılıyor. Enzo, Cass’e tag veriyor. Axel’da Dallash’a veriyor. Cass, Dallas’a clothesline yapıyor. Sonra köşedeki Axel’a da Stinger Splash. Bo Dallas’ı kaldırıyor ve Body Slam yapıyor. İplere doğru koşuyor ve Empire Elbow! How you doin diye haykırdıktan sonra üstüne doğru gelen Axel’ı ringin dışına postalıyor. Cass, Axel’a bakarken Dallas roll-up yapmayı deniyor ama Cass yerinden kıpırdamıyor. Arkasını dönüyor ve Dallas’a Big Boot!!! Sonra Enzo’ya tag veriyor Enzo köşeye çıkıyor ve Bada Boom Shaka-Laka! 1…2…3! Enzo ve Cass maçı kazanıyor.

Kazanan: Enzo&Cass

Enzo ve Cass galibiyetlerini kutluyorlar. Ardından ekrana Ziggler ile Rollins’in bugün maça çıkacağı geliyor. Arka alanda ise Charlotte ile Dana Brooke’u görüyoruz, elemanlara çatıyorlar. Reklamlar….

Reklamlardan döndüğümüzde ise ekrana 2 hafta önceki Raw şovunda olanlar geliyor. Döndüğümüzde WWE Womens Champion Charlotte, Dana Brooke ile ringde. Charlotte konuşmaya başlıyor.

Charlotte Flair: Woooo! Kıskançlık, insanın en güçlü duygusudur. Hayatım boyunca etrafımdaki her bir insan kıskanç oldu, neden biliyor musunuz? Çünkü en iyi halimle yaptığım her şeyde en iyisiyim, belimdeki şey de bunu kanıtlar nitelikte. Beni, Sasha Banks kadar kıskanan kimse yok. Evet, görün, kıskanç. Bu divizyonu yöneten olarak, onu canlı yemelisin. Ve sarılmak için can atan, hayal dünyasında yaşayanlar oturdukları yerden "Sasha'yı istiyoruz!" diye tezahürat yapmak istiyorlar. Bu kıskança fakat son dakika haberi, tezahüratlar fatura ödemez. Benim bu yıl yaptıklarımın fazlasını, hiçbir kadın yapamaz. Şu an hepiniz bir yüceliğe bakıyorsunuz ve bunun farkında mısınız? Sasha ise sadece şişirilen, sade ve basit birisi. Oh, beni yuhalayacak mısınız?

Sky's The Limit! Sasha mikrofon ile rampada yürüyerek konuşmaya başlıyor.

Sasha Banks: Kıskanç ha? Charlotte, belki şampiyon olabilirsin fakat bilmelisin ki tatlım, asla bir ben olamayacaksın.

Charlotte Flair: Öncelikle, senin gibi olmak istemiyorum tatlım. Bütün bu insanları aptal yerine koyuyor olabilirsin. Ancak gerçekler acıtır Sasha.

Sasha Banks: (Ringe giriyor) Peki, bazı gerçekleri açığa çıkarmama izin ver Charlotte. Hemen hemen her şeyi bu yıl başardın. Beni yenmek dışında! Seni yenmeden önce küçük babanı geri götür. Charlotte, eğer WrestleMania'da küçük baban olmasaydı, o belindeki benim olacaktı. Doğrular sende göze batıyor. Ne zaman bu ringe birebir şekilde adım atarsak, o zaman sana hükmedeceğim.

Charlotte Flair: Hükmetmek mi? Bu kadın halüsinasyon mu görüyor? Konuşmada bile değilsin.

Sasha Banks: Hayır tatlım, konuşmadayım!

Charlotte Flair: Oh, nasıl unutabilirim? Nasıl unutabilirim? Yani, sen patronsun. Ah aptal kafam. Bu demek oluyor ki, haftaya biz buraya ilk kez geleli bir sene olacak ve ben şampiyon olacağımdan oldukça emindim. Ve bil bakalım, bunlar beni yasal patron yapar! Evet, gerçekler acıtır millet, üzgünüm. Bunu beğenmedin mi?

Sasha Banks: Bunun kolay olduğunu zannediyorsun, değil. Patron, patron, patron inandığı şeyler için dövüşür ve onu (kemer) sana bırakmayacak! Patron ilgi odağıdır çünkü onun tarzı gerçekçi ve bazılarını babasının 80'lerdeki oyunlarıyla soymaz. Patron zili çaldığında, kitlesi onun arkasından gelir. Bu, onun kendini temsil etme yöntemi. Patron seni her yerde ve yer zaman altına alacak. Ve patron şu an burada senin şampiyonluk saltanatının sona erdiğini söylüyor!

Dana saldırıyor bir anda Sasha'ya ama eğiliyor ve Dana'yı forearm ile indiriyor Sasha! Charlotte'a da forearm! Charlotte sersemliyor ve Sasha, Dana'yı ayaklarıyla ittirip ring dışı ediyor. Sasha döndüğünde Charlotte'tan Big Boot! Charlotte kemerini kaldırıyor.

Charlotte Flair: Saltanatım daha yeni başladı.

Charlotte kemeri bırakıyor ve Sasha'yı kaldırıp kucaklıyor ama Sasha çevirdi ve Backstabber! Ardından Bank Statement bağlıyor! Dana, Charlotte'ı ayağından çekip ringin dışına alıyor. Dana ringden kemeri de kurtarıyor. Sky's The Limit duyuluyor. Sasha ringin dışındaki Charlotte'a kızgın bir şekilde bakarken arka alandayız. Gönüllerin fedaisi ve WWE Şampiyonu Dean Ambrose! Arka alanda ve The Miz ile maçı için ringe gelecek. Reklamlar...

Döndüğümüzde I Came To Play! The Miz ile Maryse ringe geliyor. Ringe girer girmez mikrofonu alıyor.

The Miz: Elim yukarı çıktığında, çeneniz kapansın. Yemek kavgasından sonra, hiç havamda değlim. Bu tasarımcı, herhangi birinizin bir yılda kazandığından çok daha fazlasını kazanıyor. Ama ben bu maçı güzel, seksi Fransız-Kanadalı eşim Maryse'e adamak istiyorum. Bana bir öpücük ver.

Maryse ile Miz öpüşürken Retaliation! Alfaların alfası Dean Ambrose geliyor. Ambrose gelirken de Battleground’daki Shield War’ın tanıtımı yapılıyor. Hakem tüm hazırlıkları yaptıktan sonra ise maç başlıyor.

Dean Ambrose vs The Miz (w/Maryse)

Miz, Ambrose’u lock’a alıyor ama Ambrose onu iplere yolluyor ama Miz ona bir shoulder block geçiriyor. Miz ardından iplere gidiyor ama Ambrose ona ilk önce Hip Toss arkasından da Body Slam yapıyor. Miz’i kaldırıyor ve choplar vuruyor sonra da iplere yolluyor ama Miz ona tekme atıyor. Sonra Ambrose’un üzerine gitmek istiyor ama Ambrose ona clothesline geçirerek ringin dışına fırlatıyor. Ambrose’da iplereden sekerek ona crossbody yapıyor. Ardından bariyerlere yolluyor. O sırada seyirciler “Let’s Go Ambrose” chantleri atıyor. Maryse geliyor ve Ambrose’a bir şeyler diyor Miz’de bu değerlendirerek Ambrose’a bariyerlere doğru back suplex yapıyor. Reklamlar…

Döndüğümüzde Miz’in Ambrose’a headlock yaptığını görüyoruz ama Ambrose kısa sürede kurtuluyor ve Miz’e chop, punch, chop, puch vuruyor ve köşeye fırlatıyor ama Miz dönüp ve Ambrose’u fırlatıyor. Miz, Ambrose’un üzerine doğru geliyor ama Ambrose ayağını uzatıyor Miz, Ambrose’un ayağını tutuyor ve iplere koyuyor ardından da ayağına tekme atıyor ardından da bir dropkick. Seyirciler booluyor. Miz bir süre Ambrose’un ayağı ile uğraşıyor sonunda da Figure 4 Leglock yapıyor. Ambrose uzun süre direniyor ve elini iplere koyup kurtuluyor. Ambrose yavaş yavaş ayağa kalkıyor Miz’de hemen Ambrose’un üstüne gitmek istiyor ama Ambrose çekiliyor, Miz ise ringin dışına düşüyor ama hemen ringe giriyor. Ambrose’a backbreaker yapıyor bir de neckbreaker yapmak istiyor ama Ambrose onu iplere itiyor ve forearm bir kere daha forearm vuruyor daha sonra iplere doğru koşup Miz’e clothesline yapıyor. Miz köşeye çekiliyor. Ambrose koşarak Miz’e forearm yapıyor ardından da Miz’i köşeye çıkartıyor. Superplex yapmak istiyor ama Miz ona headbutt yapıyor, Ambrose düşüyor. Miz Double axe handle yapmak istiyor ama Ambrose ona Dirty Deeds deniyor. Miz kurtuluyor ve Figure 4 yapmaya çalışıyor ama bu kez de Ambrose roll-up yapıyor, 1…2…2,27 Miz kurtuluyor. Miz, Ambrose’a bir yumruk çakıyor Ambrose’da iplere gidip Lunatic Lariat yapıyor. Miz ise kendini ringin dışına bırakıyor. Reisimiz de çıldırıyor ve Miz’e Suicide Dive yapıyor. Miz’i ringe sokuyor, kendisi de köşeye çıkıyor ve Miz’e Elbow drop yapmak istiyor ama Miz tekme geçiriyor ve SKull Crushing Finale deniyor ama Ambrose hareketi roll-up’a çeviriyor ama Miz hemen kurtuluyor ve Ambrose’a Big Boot çakıyor. Miz, ardından bir kere daha vurmak istiyor ama Ambrose aradan sıyrılıyor ve ayağa kalkıyor ve Miz’in karnına tekme ardından Dirty Deeds!!! 1…2…3!!! Ambrose maçı kazanıyor. Seyirciler Ambrose’a büyük destek veriyor.

Kazanan: Dean Ambrose

Ambrose maç sonrası galibiyetini kutluyor ama Rollins’in müziği duyuluyor. Rollins girişte beliriyor. Ambrose ile bakışıyorlar. Ambrose, Rollins’in kıçına vuruyor, Rollins’de ringe doğru gidiyor. Ama Ambrose girişte duruyor ve arka alana gitmiyor. Sinirli bir surat ifadesi ile ringe doğru koşuyor. Herkes Rollins’e dalacak sanarken kendisi spiker masasına gidiyor ve oturuyor. Sıradaki maçımız Ziggler vs Rollins. Reklamlar….

Döndüğümüzde Ambrose İspanyol spikerler ile konuşuyor. Kendisi burada çok kültürlü olduğunu rahatça belli ediyor. İspanyolca konuşuyor. Rollins ise hakeme bu adamın burada ne işi var, arka alana gitsin filan diyor. Ardından Ziggler’ın müziği duyuluyor ve ringe doğru geliyor. Ambrose ise spiker masasında maçı yorumlayacak. Hakem ikiliyi kontrol ediyor ve maç başlıyor.

Seth Rollins vs Dolph Ziggler

Ziggler maç başlar başlamaz direk Rollins’in ayağına yapışıyor ama Rollins ona dirseğiyle vuruyor. Maç içinde sürekli Ambrose’a takılıyor. Ziggler, Rollins’e tüm kilit denemelerini yapıyor sonrasında da Rollins o hareketlerden kurtulup kendini ringin dışına atıyor. Maç bir süre Ziggler’ın tuş denemeleri ve lock’ları ile geçiyor. Bir süre sonra Rollins üstünlüğü sağlıyor ve Ziggler’a ard arda tekmeler atıyor. Ardından bir body slam. Sonra iplere doğru gidiyor Ziggler’da iplere gidiyor, Ziggler dropkick geçiriyor. Sonrasında Superkick deniyor ama Rollins kendini ringin dışına atıyor. Ziggler onu ringe sokuyor ve köşeye çıkıyor ama Rollins ona enzuigiri yapıyor. Ziggler ringin dışına düşüyor.

-Reklamlar-

Döndüğümüzde Ziggler, Rollins’i köşeye yolluyor ama Rollins ona köşede Reverse STO yapıyor ve köşeye çıkıyor ama Ziggler bir anda diriliyor ve Rollins’e köşede facebuster yapıyor, elini Rollins’in üzerine koyuyor 1…2…2,13 Rollins kurtuluyor. İkisi de aynı anda ayağa kalkıyor ve sırt sırta çarpışıyorlar. Rollins hemen Buckle Bomb yapma çabası içine giriyor ama Ziggler ona yumruklar atıp kurtuluyor. Rollins’e ard arda clothesline’lar geçiriyor. Rollins kendini köşeye bırakıyor Ziggler’dan Stinger Splash ardından neckbreaker! Ziggler ayağa kalkar kalkmaz haykırıyor sonra da yerdeki Rollins’e elbow drop yapıyor. Rollins ayağa kalkıyor ve superkick yapmak istiyor ama Rollins onun karnına doğru superkick’i geçiriyor Ziggler dizlerinin üzerine düşüyor. Rollins bir kere daha Superkick yapmak istiyor ama Ziggler ona roll-up yapıyor. Rollins 2’de atıyor ve kalkar kalkmaz Ziggler’a Superkick’i geçiriyor ve tuşa gidiyor 1…2…2,56 Ziggler kurtuluyor. Rollins apron’a doğru gidiyor ve Ziggler kalkınca Springboard Knee vurmak istiyor ama Ziggler çekiliyor ve Rollins’e DDT yapmak istiyor ama Rollins onu fırlatıyor ve Pedigree yapmak istiyor ama bu kez de Ziggler kurtuluyor ve tuş deniyor 1…2…2,12 Rollins kurtuluyor ve ayağa kalkıyor ama kalkar kalkmaz Ziggler’dan Superkick yiyor. Ziggler hemen tuşa gidiyor ama Rollins son saniyede kurtuluyor. Ziggler, Rollins’i ayağa kaldırıyor, Rollins Roundhouse Kick yapmayı deniyor ama Ziggler eğiliyor ve Flying DDT yapıyor. Hemen arkasından da Zig Zag yapmak istiyor ama Rollins iplere tutunduğu için yapamıyor. Ziggler yere yapışıyor. Rollins’de hemen fırsattan yararlanarak Pedigree yapıp tuşa gidiyor ve maçı kazanıyor.

Kazanan: Seth Rollins

Rollins daha galibiyetini kutlamadan spiker masasının üzerine çıkıyor ve konuşmaya başlıyor.

Seth Rollins: İşler burada böyle yürüyor bebeğim. Bu herifin (Dean) aksine, "The Man" kuşkusuz, tartışmasız en iyisi. Her gün, hayal edemeyeceğin kadar çok çalışıyor ve Roman Reigns'in benim mirasımı kirletmesine izin vermeyeceğim. Bunu anladınız mı? Roman Reigns, senin kariyerin bir şaka. Battleground'da üçlü tehdit maçına çıkmaya ihtiyacı var. Bu sebeple, hakkım olan birebir WWE Şampiyonluk maçını alacağım! Roman, yaklaşmakta olan WWE draftlarında bile olmamalı. Bu konu hakkındaki en kötü şey ise, o hepinizin sözde rol modeli. O buradaki herkesin sözde rol modeli. Fakat tahmin edin bakalım? Siz de onun gibisiniz. Daima kestirmeden gidiyorsunuz, vaadedilmiş topraklarda hile yapıyorsunuz ve yalan söylüyorsunuz. Hiçbiriniz, tıpkı Roman Reigns gibi kokuşmuş hayatınızın bir gününde dahi çalışmadınız.

Dean de spiker masasının tepesine çıkıyor!

Seth Rollins: Ne istiyorsun ha? Kafanı sallama. Delirmişim gibi davranma. Buradaki tek deli sensin, bunu anlıyor musun? Benim unvanımı çaldın, o benim hayatım. Sen benden hayatımı çaldın ve seni geçen hafta bu ringin ortasından dışarı attım. Çünkü bunu yapabilirim, çünkü ben iyiyim ve tahmin et bakalım. Battleground'da aynı şeyi yapacağım, o zamanı bekliyorum, seni yeneceğim, Roman Reigns'i yeneceğim ve unvanımı geri alacağım. Anladın mı?

Dean Ambrose: Şunu demek istiyorum ki, hayır. Bunu şimdi alabilirsin.

Ambrose kemeri Seth'e fırlatıyor ve ardından üstüne çullanıyor! Spiker masasının üstünde kavga başladı! Aşağı atıyor ve Double Axe Handle! Spiker masasına çarptırıyor. Yine masaya çıkıyorlar ve Dirty Deeds! Seth çakılıyor masaya! Masa kırılmasa da Seth hareketsiz yatıyor. Ambrose kendine ait olan kemerini alıp kaldırıyor. Ardından kemeri beline atıyor. Az önce olanları tekrar izliyoruz. Dean rampada, Seth ise kendine gelmeye çalışıyor.

Bir çiftliği gösteriyor kameralar. Sallanan bir sandalye var ve Wyatt o sandalyeyi tutuyor. Yanında Rowan ile Harper’da var.

Bray Wyatt: New Day, gerçekte var olmayan bir dünyadan geliyor. Fakat biz, acının ve gerçekliğin sabit olduğu bir dünyadan geliyoruz.

Erick Rowan: Burası kaybolan ruhların bulunduğu mekan.

Braun Strowman: Bu barınak lanetliler için.

Bray Wyatt: Burası geldiğimiz yer, New Day. Ve bize katılmanız için size resmen davet gönderdik. Bu bir davetiye! Bu bir davetiye. Bu yüzden gelin, neşenizi getirin. Kahkahalarınızı getirin, yalancılığınızı getirin! Size doğruları teslim edeceğiz çünkü pozitifliğin gücü aptallara ve çocukların inandığı peri masalından, şakadan, masaldan farksız. Korku... Korku aşırı gerçek. Gelin New Day. Buraya gelin. Su güzel. Bize katılın. Bize katılın. (Kollarını iki yana açıyor) Bize katılın.

DERP!

Kısa bir Baron Corbin promosunun ardından spikerlerdeyiz. Spikerler konuşurken kulakları tırmalayan bir ses meydana geliyor. "EXCUSE ME!" Evet o, Vickie Guerrero!

Vickie Guerrero: EXCUSE ME! (Girişteki SmackDown kürsüsüne geçiyor) Size "EXCUSE ME" dedim! WWE Evreni, bu gece buradayım çünkü ben eski RAW ve Smackdown genel müdürüyüm. Ve... EXCUSE ME! Ve 19 Temmuzdan salı günleri yayınlanacak Smackdown Live, deneyimli bir COO'ya ihtiyaç duyuyor. Shane ile Stephanie McMahon RAW'daki görevlerini yerine getirirlerken Smackdown Live istikrarsız ucubeden ibaret Kane, insanları memnun etme sendromu olan Teddy Long ya da şirket yalakası John Laurinaitis ile yönetilemez. Smackdown Live'ın benim gibi bağımsız, güçlü, tecrübe sahibi bir kadına ihtiyacı var. Bu sebeple, bu gece şahsımı Smackdown Live'ın yeni COO'su olarak arz ediyorum. Bu yüzden WWE Evreni, sesinizi duyurun, gücün sizi duymasına izin verin, dünyanın bunu bilmesine izin verin. Sen, sen ve sen Vickie Guerrero'nun Smackdown Live'ı yöneteceğine inanın! (Kahkaha atıyor) Hadi bu gece #VickieRunsSmackdownLive hashtagi ile tweetlere başlayın. Hadi WWE Evreni, bunu yapabiliriz. Yeni bir başlangıca imza atabiliriz.

Güvenlik görevlileri geliyor!

Vickie Guerrero: EXCUSE ME! Daha burada işim bitmedi. Burada işim bitmedi. Dediğim gibi.

Güvenlik görevlileri götürmeye çalışıyor ama Vickie birine tokadı çakıyor! Ama ikisi birden kollarından Vickie Guerrero'yu çekip uzaklaştırıyorlar.

Kameralarımız arka alanda Big Show'u görüntülüyor.

Big Show: Biz arkadaş değiliz. (Zoom düşüyor ve bu gecenin ana maçında bulunacak Team USA kafilesi var.) Asıl sorun bu değil. Başkaları kimlerle geçinemedi biliyor musunuz? Kurucu atalarımız. Washington, Jefferson, Adams, Hamilton. Onlar daima geçinememişler. Sık sık çarpışmışlar, dövüşmüşler. Ama en önemlisi, Birleşik Devletler'in ortak düşmanlarına karşı farklılıklarını bir kenara koyarlarmış. Çünkü Amerikalılar böyle yapar ve birleşiriz. (Bubba ve D-Von'a) Dudley kabilesinin kardeşleri olsanız da (Kane'e) veya cehennemin derinliklerindeki bir iblis (Ryder'a) veya Long Island'da bir hayali olan çocuksanız da bu önemli değil. Harekete geçme zamanı geldiğinde, birlikte duracağız! Bana inan beyler, yeni düşmanlarımız Birleşik Devletlerden önce ayaklanıyor, dünyanın her yerinden 8 insan. Size yalan söylemeyeceğim, bu kolay olmayacak. Bazılarınız, bazılarınız maç boyu bunu yapamayacaksınız. 16 adamlı elemeli maç, çocuk oyuncağı değil ama biz korkmuyoruz değil mi?

7 İsim Birden: Hayır!

Big Show: Duyamadım?

7 İsim: Hayır!!

Big Show: Hayır, biz korkmuyoruz. Ve asla pes etmeyeceğiz. Ve asla yolumuzdan dönmeyeceğiz. Çünkü bugün 4 Temmuz ve biz Amerika'lıyız! Ve biz Amerikalıların en iyi yaptığı şeyi yapacağız, buradan çıkacağız ve çarpışacağız!

7 İsim: Çarpışacağız!

Big Show: Kazanacağız!

7 İsim: Evet!

Big Show: Ve 240 yıllık mirasımızı koruyup sadece üç harfle özetleyeceğiz, U-S-A! Şimdi benimle söyleyin.

7 İsim: U-S-A! U-S-A!...

8 isim de orayı terk ediyor.

Arka alandayız. Vickie arka alanda yaka paça götürülüyor. Dolph geliyor oraya.

Dolph Ziggler: Beyler, beyler, beyler! Seni sonra ararım. (Telefonu kapatıyor)

Vickie Guerrero: Oh, Dolph. Aman Tanrım. Seni gördüğüme fazlasıyla memnun. Lütfen şu adamlara beni Shane ile Steph'in davet ettiğini söyle.

Dolph Ziggler: Beyler, beyler, beyler... Bu bayanı hayatım boyunca hiç görmedim.

Lol! Eski manitayı görmezden geldi Dolph. Görevliler bunun üzerine Vickie'yi götürüyor. Vickie çınlatıyor kulakları. Dolph ise telefon ile konuşmayı sürdürüyor. Ringdeyiz….

R-Truth ve Goldust kendi şarkılarını söyleyerek ringe geliyorlar. Vaudevillains ise ringde onları hazır bekliyor, ringin dışında ise Breezango var. Golden Truth girişini yaparken ekrana şovun başında gerçekleşen “Food Fight” geliyor. Ardından maç başlıyor.

The Vaudevillains vs. Golden Truth

R-Truth ve Simon Gotch ikilisi maça lock up yaparak başlıyorlar. Simon Gotch bir diz darbesi vuruyor ve bir uppercut yapıştırıyor. Ardından ise chop darbeleri ve bir back kick yapıştırıp iplerden sekiyor. Fakat dönüşünde R-Truth Jumping Corkscrew Kick geçiriyor. Simon hemen Aiden English'e tag veriyor. R-Truth ise Goldust'a tag veriyor. Goldust ringe girer girmez seri clothesline darbeleri yapıştırıyor. Ama Aiden Anglish onu iplere yolluyor ve eğiliyor. Goldust duruyor ve dizlerinin üzerine çöküp counter uppercut geçiriyor. Şimdi Simon Gotch köşeye çıkıp Goldust'ın üzerine atlıyor fakat Goldust bir diz darbesi yapıştırıyor. Ardından ise ringin köşesindeki Aiden English'e chop darbeleri vurup diğer köşeye fırlatıyor ve Aiden köşeden sekip üzerine geldiğinde powerslam yapıyor. Tuşa gidiyor: 1... Simon geliyor ve tuşu bozuyor. R-Truth geliyor fakat Simon onu ringin dışına atıyor. Şimdide Goldust gelip Simon'ı ringin dışına atıyor. Ringde ise Goldust Aiden'ı iplere gönderip eğiliyor fakat Aiden bir tekme geçiriyor ardından Goldust geri geri gidiyor ve R-Truth tag alıyor. Şimdi ikili aynı anda ringdeler ve takım finisherlarını uygulayıp tuşa gidiyorlar: 1...2...3 Golden Truth kazanıyor!

Kazanan: Golden Truth

Golden Truth galibiyetini kutluyor ve reklamlar….

Ekrana Darren Young ile Bob Backlund geliyor. Klasik promolarını kesiyorlar. Ardından John Cena girişini gerçekleştiriyor ve ringe giriyor.

John Cena: Bahsettiğim şey bu, adamım. Buraya geldim, beni biraz hayal kırıklığına uğrattığınızı düşünüyorum. Çünkü normalde olduğu kadar coşkulu değilsiniz. Hepiniz bazı şeyler hakkında hayal kırıklığına uğradıysanız, bu gece biraz eğlenmeye hazırsınız demektir. Yani WWE Evreni bu mudur? Bu gece vahşi ve çılgın olacak! Bu gece biraz heyecan yaratmaya ne dersiniz? Bilmiyorum. Sesiniz millet, beni hala biraz hayal kırıklığına uğratıyor. (Bir süre tezahüratları dinliyor) İşte tam olarak bundan bahsediyorum, heyecan, enerji ve aynı enerjiyi AJ Styles ile bu ringde ilk kez yüz yüze geldiğimde hissettim. Bütün WWE Evreni AJ Styles ile benim aramdaki kavgada bir taraf seçmek için bağlanmış. Çünkü benimle savaşa gidenler, AJ Styles gibi bir rakipleri olduğunun bilincelerdi. O elimden gelenin en iyisini yapardı ve AJ Styles'ı destekleyenleri bilirdi. Atışını yapması için onu 50 yıl beklediniz ve WWE'ye damgasını vuracağını hepiniz biliyordunuz. Ama bu oldu. Hepimiz hayal kırıklığına uğradık. Kime kök söktürdüğün sorun değil çünkü kritik andayız. AJ Styles kendi başına ayakları üzerinde durma konusunda sınıfta kaldı. Onun yerine omzunu The Club'a yasladı. Ve kalbimin derinliklerinde, ben olmasam bile en iyi adamın asıl kim olduğunu öğrenmek istedim. Ama aklımın bir köşesinde, daima bildiğim bir şey var. The Club'ın herhangi bir üyesiyle kavga edeceksin, bütün Club ile kavga edeceksin. Fakat onlar bundan vazgeçmediler. Geçen hafta, plan değişikliğine gittiler. Bu ringe adımımı attığımda her daim, her maçta Club hakkında endişelenmeliyim. Kim olduğu önemli değil. Seth Rollins ile maç yaptım, Club sadece bu maçta görünmedi. Bunu yaptılar. (Geçen pazartesi olanları izliyoruz.) Bugün tüm Amerikalıların sabırsızlıkla beklediği gün. Fakat bunun yerine kendimi omuzlarımı gözden geçirirken buluyorum. Evet, mahvoldum, helak oldum ama hala ayaktayım. Ve omuzlarımı gözden geçirmekten bezdim. Bu yüzden The Club'a bir mesaj göndereceğim. "You want some, come get some!”

Cena mikrofonu atıyor. Phenomenal! The Club girişte. AJ'in elinde mikrofonu var.

AJ Styles: Hadi John, hadi adamım. Senin bugün dürüstçe milliyetçilik yapmanı umuyordum. Demek istediğim. Bugün 4 Temmuz fakat senin yaptığın içler acısı. Burada kişisel yenilgilerinden dolayı mızmızlanıp ağlıyor musun? Gerçekten mi John? Bir şeyler yolunda gitmiyor, yani bu adil değil, öyle değil mi John? Hadi bunun hakkında konuşalım. Adaletsizlik hakkıdna konuşalım. Tokyo, Japonya. Geçmiş haftalarda bu The Club için eve dönüş anlamına geliyor. Ama The Club Japonya'ya ulaşırsa, ne görürüz? John Cena'nın yüzü bütün posterlerde olur. Ama John, Tokyo'yu işletmek için The Club'a göre oldukça hızlı olmalısın. Pek yakında John, biz WWE'ye hükmedeceğiz. Ama senden kurtulana kadar bu olamayacak. WWE'deki gücün oldukça hızlı olduğunu öğrendim, bilirsiniz millet. Yıllar önce beni istemediler, fakat şimdi asla yapamayacağım bir şeyi Money In The Bank'te yaptım, seni yendim. Ve bittiğini sanmıyorum, John. Bu yüzden bu adamlar burada. Çünkü her zaman küreği çıkartıp beni gömebileceğinin farkındayım. Ama söylediğim gibi onlar benim sigorta poliçem ve hiçbir yere gitmiyorlar. Doğruyu söylemek gerekirse John, onlar seni dövmekten benim kadar zevk alıyorlar. İşte harika olan bu, John. Geçen hafta hiçbir WWE Superstarının sana yardım etmek için gelmeyeceğini keşfettik. Hiçbiri... Kimsesizsin. Nedenini bilmek ister misin? Nedenini bilmek ister misin John! Sebebi sensin! Bu yüzden gelmiyorlar! Çünkü kendini kimsenin seninle ilgilenmeyeceği bir adaya yerleştirdin. Seninle en çok ilişki kurmak isteyen WWE Superstarını bilmek ister misin? The Club! Birçok WWE Superstarı'nın şu an senin konumunda olmak istediğini ve seni yenmek istediğini tahmin edebiliyorum. Durum şu ki The Club, aslında bunu yapabilmek için yeterince bütük t**ağa sahip. Bu yüzden John, her hafta buraya geliyorsun biz de seni dövüyoruz. Hadi ama. John Cena'yı dövmekten daha eğlenceli ne var ki? Her hafta, her hafta, her hafta! Aman Tanrım her hafta ve er ya da geç, bugün işçi günü. İşçi günü için ne yapacaksın Karl?

Karl Anderson: Oh, Aman Tanrım! AJ, sorun için teşekkürler. John Cena'yı döveceğim.

AJ Styles: Bu müthiş bir fikir! Sıradaki ne? Sıradaki cadılar bayramı. Cadılar bayramı için neler yapacaksın? (Gallows'a soruyor)

Luke Gallows: Bir gerilla gibi giyinip yüzünü yalayacağım ve John Cena'yı döveceğim.

AJ Styles: Oh, adamım, hey! Bir dakika bekle. Ben Brutus "The Barber" Beefcake gibi giyinirdim ve John Cena'yı döverdim. Yılbaşı, yılbaşı. Bu olacak, haftalar sonra yılbaşı. (Karl'a uzatıyor mikrofonu)

Karl Anderson: Çocuklarım için ateşli Asyalı eşim ile hediyeler paketleyeceğim.

AJ Styles: O ateşli.

Karl Anderson: Ve John Cena'yı döveceğim!

AJ Styles: Whoa, whoa, whoa, beyler. Bugün muazzam bir bayram. Bugün 4 Temmuz. Amerika'nın doğum günü. Bu yılın en iyi bayramını kutluyoruz, yanlış mıyım?

Üçü birlikte "John Cena'yı döveceğiz!" diyor ve ceketlerini çıkarıp ilerlemeye başlıyorlar. Cena da çıkartıyor tişörtünü. Ringin etrafını sarıyor The Club. Cena, Anderson'a dalsa da AJ ile Gallows geliyor ve Cena tek başına karşı koyamıyor. Üçü birden yerdeki Cena'yı sırayla yumrukluyorlar. Ardından stomp darbeleri vuruyorlar. Tam kaldıracaklarken SAWFT Is A Sin! Cass&Enzo geliyorlar! Cena da kalktı. Enzo, Anderson'ı, Cena, Styles'ı, Big Cass de Gallows'u ring dışı ediyor! Cena ikisinin de ellerini tutup kaldırıyor yukarı. Taraflar laf dalaşındayken gecenin ana maçı Team USA vs Team Alliance maçı hatırlatılıyor. Sıradaki maç ise Becky Lynch vs Summer Rae imiş. Reklamlar…..

Summer Rae ringde duruyor Becky ise dumanaltı girişini yapıyor. Ekrana Money in the Bank’ta olanlar geliyor. Sonrasında da ekrana Battleground’daki maçın tanıtımı geliyor. Ardından da maç başlıyor.

Summer Rae vs. Becky Lynch

Becky bir tekme geçiriyor ve Summer ringin köşesine kadar gidiyor. Şimdi üzerine koşuyor fakat Summer birden çekiliyor ve Becky kafasını ringin köşesine çarpıyor. Ardından rakibini yerde tekmelemeye başlıyor ve kafasını iplere bastırıyor. Hakem ayırıyor bir süre sonra. Şimdi iplere gönderiyor ve Spinning Heel Kick! Tuşa gidiyor: 1...2 Kick Out! Summer Rae şimdi headlock bağlıyor. Summer Rae şimdi bir suplex yapmaya çalışıyor fakat kaldıramıyor Becky'i ve botch yapıyor. Az kalsın Becky'nin boynu kıralacaktı. Şimdi tuşa gidiyor: 1...2 Kick Out. Şimdi Summer Rae rakibini kaldırıp tekrar suplex yapmak istiyor fakat Becky Roll Up yapıyor: 1...2 Kick Out! Summer Rae kalkıyor fakat Becky seri clothesline darbeleri yapıştırıyor. Şimdi ise ringin köşesindeki Summer Rae'nin üzerine koşarak flying firearm! Şimdi ise kavrıyor ve Exploder Suplex! Tuşa gidiyor: 1...2..Kick Out! Summer Rae aprona kadar gidiyor. Şimdi kalkıyor ve bir Spinning Heel Kick deniyor fakat Becky onun kolundan yakalayıp Dis Arm Her bağlıyor ve rakibini pes ettiriyor.

Kazanan: Becky Lynch

Arka alandayız. Team Multinational Alliance var. Cesaro her zamanki gibi karizmatik!

Chris Jericho: Hey, hey, hey dinleyin. Bütün insanlar bugünkü bağımsızlık gününü konuşuyorlar. Bağımsızlık gününden usandım. Size söylemem gereken bazı önemli şeyler var. Ben hepimizin geçmiş Kanada gününü kutlamasını arzuluyorum. Üstelik, biz çok uluslu bir ittifakız. Buraya geldiğimde bazı şeyler oluyor. Yapmamız gereken tek şey, hizada kalacağız ve bu geceki maçı kazanacağız.

Alberto Del Rio: Bravo, bravo, bravo. Ama seni kim bu takımın kaptanı yaptı? (Lucha Dragons ile kendi dillerinde bir şeyler konuşuyorlar.)

Chris Jericho: Hey hey hey! (Meksika diliyle[Adını unuttum.] konuşuyor.)

Büyük bir kargaşa oluşuyor odada. En sonunda Owens bağırıyor ve susmasını sağlıyor kalabalığın.

Kevin Owens: Bakın ne diyeceğim, hangi dilge konuştuğunuzla, nereli olduğunuzla veya kimin kimi beğendiyle ilgilenmiyorum. Çünkü bugünkü yemek kavgasında olanlardan sonra Amerikalı aptal gerizekalıların kıçını tekmelemeye hazırım. (Jericho konuşmaya yelteniyor) İlgilenmiyorum! Bir noktada buluşun!

Owens gidiyor oradan.

Sheamus: Kendimi zaptedeceğim. (gidiyor)

Alberto da bir şeyler diyip gidiyor. Jericho, Luchalar, Zayn ve Cesaro kalıyor orada.

Chris Jericho: Owens'ın da dediği gibi, tek bir noktada buluşalım ve daha iyisi kimmiş gösterelim.

Sami Zayn: Neyi göstereceğiz?

Chris Jericho: Bunu.(IT!)

Chris Jericho gidiyor.

Kalisto: Bu ne ki?

Sami Zayn: Bilmiyorum, bilmiyorum ama söylemeliyim, dinleyin. Bu adamlar gerçekten yabancılığa kötü bir imaj katıyorlar.

Sin Cara: Doğru.

Sami Zayn: Bence bizim aynı noktada buluşmamız ve bu maçı kazanmamız lazım. Hadi onlara Amerika'nın her yerinde farklılığı gösterelim.

Ellerini birleştiriyorlar. 1-2-3... Amigo! Diyorlar. Cesaro karizmasını koruyor ve oradan ayrılıyorlar.

Kameralar başka tarafa çevriliyor. Cass locker room'da oturuyor ve hamburger yiyor. Enzo geliyor yanına. Elinde "How You Doin" yazan bir kutu var.

Big Cass: Dostum ne yapıyorsun?

Enzo Amore: Ne yaptığımla ilgili ne demek istiyorsun? Bu geleneksel bir iş. Bu G'ler için bir beslenme çantası.

Big Cass: Annen senin öyle yemeğin için folyoya sarılmış sandviç ile ekmek kabuğu yemeni ister miydi?

Enzo Amore: Hadi ama adamım. Bu fıstık ezmeli ve reçelli sandviç.

Big Cass: Görebiliyorum.

Enzo Amore: Bu klasik, ikisinden de biraz ye.

Big Cass: Acı peynirli tavşan, how you doin?

Enzo Amore: Bazı G sertifikalılar, tavşan yer.

Big Cass: Güzel kafiye adamım.

Enzo Amore: Burada ne bulduk? Bir çift patates. Bu badaboom kutusu.

Big Cass: Bunların hepsi sadece 5 dolar.

Enzo Amore: 5 dolar mı? Bu iyi bir anlaşma.

Big Cass: Ve bunu sadece bir kelimeyle açıklayabilirsin.

Enzo Amore: Senin için bunu heceleyeceğim. Bu Lez-zet-li!

Big Cass: Evet, evet lezzetli.

Kameralar ringde. New Day ringe doğru seke seke geliyor.

Kofi Kingston: Bütün insanlar Wyatt Ailesi'nin bir stile sahip olmadığını, tımarsız olduğunu, büyük buruşmuş kıçlara sahip olduğunu düşünüyor. "Siz, bayım. Süslü bir ağıza sahipsiniz." Şu kırolara bir bakın.

Big E: Uh-huh, uh-huh. Rivayete göre, Wyattlar, soy ağacından sapmışlar. Archie Bunker'ı saklıyorlar.

Kofi Kingston: O da ne?

Big E: Ailedeki herkes. Ve kız kardeşleri, beyefendilerini takdir ediyor. Ama gördüğünüz gibi biz New Day olarak asla rivayetleri yaymak istemeyiz. Oh hayır hayır hayır. Çünkü biz Wyattları seviyoruz. İster inanın ister inanmayın, Wyattlar da bizi seviyor. Yani, neden bizi neden kendi birleşimlerine almak istesinler ki? Onları bir sonraki ziyaretimizde, bir takım hediyeler götüreceğimizden şüpheniz olmasın. Ve bu hediye koca eski bir kıç!

Kofi Kingston: Booty-O's, (Birlikte) onların kıç olmadığına emin olun!

DERP! New Day'in konuşması bölünüyor. Wyattlar çiftlikteler yine.

Erick Rowan: Cehalet mutluluktur. Ve kahkahaların sesi hayattaki en değerli şeydir.

Braun Strowman: Ama çığlıklar, kulağımdaki müziktir.

Bray Wyatt: Her zaman büyük bir odaklanma davranışıydı. İyi kötüye karşı. Karanlık, ışığa karşı. Pozitiflik, korkuya karşı. Hepiniz kendi kendinize şakalar yapıp bando çalabilirsiniz. Veya benim dünyama gelip doğruları arayabilirsiniz beyler. Benim davetime gülüyorsunuz fakat bu bir meydan okuma. Ne dersiniz New Day? Adam mısınız yoksa birer korkak mı? İnandıklarınız için savaşmaya ne kadar hazırsınız? Zamanın başlangıcından beri süregelen bu savaşa hazır mısınız? Çünkü, belki unutmuşsunuzdur. Bunu siz başlattınız New Day. Ve şimdi, buna bir son vermek zorundayım. Sizin için bekliyor olacağız. Beni bulun.

Wyatt kollarını açıyor. DERP! Woods'da biraz tuhaflık hakim. Kofi konuşmaya devam ediyor.

Kofi Kingston: Wyattlar gerçekten bizim onların bileşiklerine katılmamızı istiyorlar, ha? Peki, Tarzan Wyatt, taklitçi arkadaşlarına hazır olmasını söylesin çünkü kabul ediyoruz! Sadece oraya gitmeyeceğiz, her yere pozitifliği aşılayacağız!

Big E: Pozitifliği her yere aşılayacağız, pencerelerden duvarlara!

Xavier Woods: Dinleyin! Bakın, ben ikinizi de ailem gibi seviyorum fakat anlamakta güçlük çektiğim şey, tüm bu olanları nasıl görmüyorsunuz? Wyatt Ailesi tehlikeli. Bray Wyatt tehlikeli. Onun ne bildiğini bilmiyoruz ama o biliyor. Onlar bizi kendi bileşiklerine davet ediyorlar, siz ise hiç düşünmeden kabul mü ediyorsunuz? Gitmeliyiz ve onlarla, avantaj sahibi oldukları yerde dövüşmeliyiz. Beyler, şimdiye kadar her şey oyundan ve eğlenceden ibaretti. Ama eğer neler olduğunu görmezseniz, önümüzdeki tehlikeyi fark etmezseniz, eğer Wyatt'ın bizi tehdit ettiğini görmezseniz ne olur? Bu durumda, New Day'in hayatta kalacağını düşünmüyorum.

Woods mikrofonu atıyor ve asık bir surat ifadesiyle ringi terk ediyor. Big E ile Kofi de şaşkın ve bir şeyler konuşuyorlar. Woods arka alana dönüyor. Ardından sıradaki maçın tanıtımı ekrana geliyor ve reklamlar….

Döndüğümüzde Battleground’daki maçların tanıtımı ekrana geliyor. Ringdeyiz ve ilk önce Cesaro geliyor. Multinational Alliance takımındakiler de sıra sıra geliyor. Ardından Team USA geliyor. Takımlar kendi köşelerine geçiyorlar ve zil çalıyor, maç başlıyor.

16 Man Tag Team Elimination Match
Team USA (Apollo Crews, Bubba Ray Dudley, D-Von Dudley, Jack Swagger, Kane, Mark Henry, The Big Show & Zack Ryder) vs Team Multinational Alliance (Alberto Del Rio, Cesaro, Chris Jericho, Kalisto, Kevin Owens, Sami Zayn, Sheamus & Sin Cara)

Maça Owens ve Ryder başlıyor. Owens direk Ryder’a girişiyor. Köşede onu yumrukluyor, koşuyor ve clothesline geçiriyor Ryder yere düşüyor, Owens geriliyor ve ona Cannonball yapıyor. Sonra da “USA! USA!” tezarühatları yapıyor. Seyirci onu boo’luyor. Owens, Ryder’ı kaldırıyor ve iplere yolluyor ama Ryder iplere tutunuyor Owens onun üstüne gitmek istiyor ama Ryder ona tekmeyi geçiriyor ve Devon’a tag veriyor. O sırada da Owens, Sin Cara’ya tag veriyor. Sin Cara girer girmez Devon’a Springboard Crossbody yapıyor ardından Hangspring Back Elbow yapıyor. Sonra da Springboard Moonsault yapıyor. Anladık Highflyer’sın! Devon’u iplere doğru yolluyor ama Bubba Ray Dudley tag alıyor Devon ise Sin Cara’yı iplere yolluyor ve 3D!!! Bubba Ray ruşa gidiyor ve Sin Cara’yı eliyor.

Elenen: Sin Cara

Bubba Ray ağaya kalkıyor ama kalkar kalkmaz Sheamus’dan Brogue Kick yiyor. Ardından Kalisto’da iplerden sekerek Frog Splash yapıp tuşa gidiyor 1…2…3! Bubba Ray’i eliyor.

Elenen: Bubba Ray Dudley

Kalisto alayınız gelin diyor ama Devon ringe giriyor ve ona Clothesline geçiriyor. Reklamlar….

Döndüğümüzde ringde Cesaro ve Devon var. Devon, Cesaro’yu iplere yollamak istiyor ama Cesaro duruyor ve Devon’a vurmak istiyor ama Devon eğilip ona tokatı basıyor ve Body Slam deniyor ama Cesaro ona uppercut çakıyor sonrasında da Swing! 10 tur attırıyor ve Sharpshooter bağlıyor Devon hemen pes ediyor ve eleniyor.

Elenen: Devon Dudley

Swagger ringe giriyor. Cesaro ile karşılıklı olarak “We The People” diyorlar. Sonrasında ise birbirlerini bir süre kaldırıp fırlatıyorlar. Swagger, Ankle Lock yapıyor ama Cesaro kurtuluyor ve ona Shapshooter deniyor ama bu kez de Swagger kurtuluyor. Cesaro köşeye uçuyor o sırada da Jericho reis tag alıyor. Ringe girer girmez Swagger’dan çok sert bi Clothesline yiyor. Swagger onu iplere yolluyor ama Jericho hemen Swagger’ın ayağına yapışıp Walls of Jericho deniyor ama Swagger onu itiyor. Jericho, Swagger’ın üstüne gitmek istiyor ama Swagger çekiliyor Jericho hemen köşeye çıkıyor ve Swagger’ın üstüne atlıyor ama Swagger onu tutup Belly-to-Belly yapıyor ve tuşa gidiyor 1…2! Jericho kalkıyor. Swagger onu köşeye yolluyor ve Splash yapıyor. Jericho yere düşüyor. Swagger, “We The People” dedikten sonra köşeye doğru koşuyor ve Slingshot Splash yapmak istiyor ama Jericho tekme atarak hareketi yapmasına engel oluyor. Swagger kafasını tutuyor, Jericho’da fırsat bu fırsat diyerek Codebreaker yapıyor ve tuşa gidiyor 1…2…3! Swagger’ı eliyor.

Elenen: Jack Swagger

Jericho hakeme elimi kaldır diyor ama hakem elini kaldırmıyor, o da kendi kendine kaldırıyor. O sırada ringe Kane girmiş Chokeslam yapmak için bekliyor. Jericho arkasını döner dönmez boğazına yapışıyor. Daha sonra iplerden Kalisto sekiyor Kane onun da boğazına yapışıyor. Kane ikisini tutarken ringe Sheamus giriyor ve Kane’e saldırıyor arkasından da bütün güreşçiler ringe giriyor ve ringe ana baba günü oluyor. Reklamlar…….

Döndüğümüzde ringde ADR ve Crews’u görüyoruz. Del Rio, Crews’a Back Stabber yapıyor ve tuşa gidiyor ama Crews 2’de atıyor. Crews kendini köşeye bırakıyor Del Rio’da ona Enzuigiri vurmak için koşuyor ama Crews onu aprona atıyor. Alberto’da onun kafasından tutuyor ve iplere çarptırıyor. Ringin dışında tauntunu yaptıktan sonra köşeye çıkıyor ve Crews’un üstüne doğru uçuyor ama Crews ona dropkick’i geçiriyor. Crews sürüne sürüne Henry’e tag veriyor. Henry girer girmez ADR’ye clothesline’lar geçiriyor ve tauntunu yapıyor. Taunt yaparken Del Rio ona Superkick geçiriyor ve Kalisto’ya tag veriyor. Kalisto iplerden sekerek crossbody yapmak istiyor ama Henry onu yakalıyor ve WSS yapıp tuşa gidiyor 1…2…3! Kalisto’yu eliyor.

Elenen: Kalisto

Henry bir şeyler gevelerken ringe Owens giriyor. Henry, Owens’a clothesline yapmak istiyor ama Owens eğiliyor Henry iplere gidiyor. Owens! Pop-Up Powerbomb! Mark Henry’i eliyor.

Elenen: Mark Henry

Owens kollarını açmış sevinirken Ryder geliyor, ona ard arda dirsek darbeleri vuruyor ve iplere gidiyor ama Owens ona shoulder block yapıyor, Ryder yere düşüyor. Owens onu kaldırıyor ve Body Slam yapıyor, iplere gidiyor ve Senton Bomb! Owens, Sami Zayn’e çatıyor ondan tag almasını istiyor. Zayn tagı almayınca Owens, Ryder’ı Zayn’in üstüne atıyor. Zayn yere düşüyor. Owens ise Ryder’a Superkick çakıyor ve tuşa gidiyor 1…2! Ryder kalkıyor. Owens, Ryder’ı kaldırıyor ama o sırada ringe Sami Zayn giriyor ve Owens’a dalmaya başlıyor. Karşılıklı yumruklaşıyorlar. Zayn, Owens’ı ringin dışına atıyor ve Tope Con Hilo için iplere doğru koşuyor ama bir anda Kane, Zayn’e Clothesline geçiriyor. Kane, Chokeslam için Zayn’ın boğazını sıkıyor ama Owens ringe giriyor ve Zayn’e sandalye ile vuruyor. Owens eleniyor.

Elenen(DQ): Kevin Owens

Kane bu kez de Owens’a Chokeslam yapmak istiyor ama Owens, Kane’e de sandalyeyi geçiriyor. Owens zaten elendim Zayn’i biraz daha tokatlayayım diye sandalyeyi alıp Zayn’e vurmak istiyor ama tam vuracakken Kane o sandalyeyi tutuyor ve Owens’a geçiriyor. Kane’de eleniyor.

Elenen(DQ): Kane

Kane sinirleniyor ve Zayn’e Chokeslam yapıp ringden ayrılıyor. Crews ringe giriyor ve yerdeki Zayn’e Standing Moonsault yapıp tuşa gidiyor 1…2…3! Zayn eleniyor.

Elenen: Sami Zayn

Crews tuşu yapıp ayağa kalkıyor ama kalkar kalkmaz Sheamus’dan Brogue Kick yiyor. Sheamus’da tuşa gidiyor 1…2…3! Crews’da eleniyor.

Elenen: Apollo Crews

Sheamus, Crews’u eledikten sonra direk Big Show’a dalıyor ve onu ringden aşağı atıyor ardından da Ryder’a girişiyor ve ona Snap Suplex yapıyor direk tuşa gidiyor ama Ryder hemen kurtuluyor. Sheamus, Ryder’ın ayağından tutuğu yerde Jericho’ya tag veriyor. Jericho’da Ryder’ın ayağına tekme sallıyor. Ryder’ı yerde yumrukluyor ardından da Kanada Marşını söylüyor. Sonra Sheamus’a tag veriyor Ryder’a vurduktan sonra Alberto’ya tag veriyor. Alberto, Ryder’ı köşeye yolluyor ve clothesline’ı geçiriyor sonrasında da DDT yapıyor. Cesaro tag istiyor ama Jericho’ya tag veriyor. Jericho, Ryder’ı yumrukladıktan sonra köşede tauntunu yapıyor o sırada da Cesaro tag alıyor. Sheamus, Alberto ve Jericho, Cesaro’ya atar yapıyor. Jericho, Cesaro’yu itiyor. Cesaro bana dokunma diyor ama Jericho yine de itiyor. Cesaro’da dayanamayıp Jericho’ya Uppercut vuruyor. Sonra Alberto’ya vuruyor. Sheamus’a da vuruyor. Sheamus, Alberto ve Jericho farklı köşelere yığılıyorlar. Cesaro hepsine teker teker uppercut vuruyor. 3 tur git-gel git-gel uppercut vurduktan sonra, Jericho’ya bir kez daha vuruyor ardından da Ryder’a da vuruyor. Ryder’a Neutralizer yapmak istiyor ama Ryder bir anda roll-up yapıyor 1…2…3! Cesaro eleniyor!

Elenen: Cesaro

Seyirciler çok şaşırıyor. Jericho ringe girip Ryder’ı kendi köşelerine çekiyor. Köşede Ryder’ın içinden geçiyorlar. Sheamus, Ryder’a Snap Suplex yapmak istiyor ama Ryder kurtulup ona Neckbreaker yapıyor. Ardından Ryder, Big Show’a tag veriyor, Sheamus’da Jericho’ya tag veriyor. Big Show girer girmez Jericho’ya clothesline geçiriyor, o sırada ringe Del Rio’da giriyor ona da Clothesline geçiriyor. Alberto ve Jericho’yu aynı köşeye yolluyor, ikisi üst üste geliyor. Big Show ikisine birden Big Splash yapıyor. Sonrasında Big Show, Jericho’ya KO Punch geçiriyor ve tuşa gidiyor 1…2…3! Jericho eleniyor.

Elenen: Chris Jericho

Big Show hemen Alberto’yu da elemek için Chokeslam yapmayı deniyor ama Alberto kurtuluyor ve Big Show’un ayağına vuruyor. Big Show dizlerinin üstüne düşüyor, Alberto Superkick yapıyor ama Big Show onun ayağını tutuyor ve boğazına yapışıyor. Ve Chokeslam! 1…2…3!!! Alberto’da eleniyor.

Elenen: Alberto Del Rio

Sheamus, Big Show’a bakıyor sonra da etrafına bakıyor ve kimseyi göremiyor sadece kendinin kaldığını görünce kendini ringin dışına atıyor. Big Show onu saçından tutup ringe sokuyor. Köşede ona ard arda choplar vuruyor. Sonra Chokeslam deniyor ama Sheamus kurtulup onun ayağına dropkick’i vuruyor. Big Show, Ryder’a tag veriyor. Ryder girer girmez Sheamus’a yumruklarını sallıyor. Ryder bir kere daha Sheamus’un üzerine gitmek istiyor ama Sheamus ona Front Powerslam yapıyor. Sonra Big Show’un üzerine doğru gidiyor, Big Show onun boğazını sıkıyor ve ringe doğru itiyor bir anda Ryder, Sheamus’a Rough Ryder yapıyor! Tuşa gidiyor 1…2…3!!! Sheamus eleniyor ve maçı Team USA kazanıyor.

Elenen: Sheamus

Kazanan: Team USA (Apollo Crews, Bubba Ray Dudley, D-Von Dudley, Jack Swagger, Kane, Mark Henry, The Big Show & Zack Ryder)

Ryder ve Show galibiyetlerini kutlarken ABD bayrakları açılıyor, ABD Marşı çalıyor ve pyrolar patlıyor. Şov burada sona eriyor….
imza

Yasımız Var! (40. Gün)

Owner of Dave Meltzer's Guys
Tag Team Wrestling
Forever The Revival - Top Guys

RPG

Karakter : Austin Aries
Theme Song : Ambition and Vision
Finisher : Brainbuster ve 450 Splash
Lakabı: Greatest Man That Ever Lived
Başarılar : -

İncelemeler/Forum Başarıları
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 03:11   #2
The Cleaner
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 243
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 9292
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!

Oh oh beklenen şov geldi sonunda. Diğer ekip arkadaşlarımın ellerine sağlık diyorum.
imza

"Where I come from, everything burns. And at WrestleMania you gonna burn too, Deadman!" (March 2, 2015)

Forum Başarılarım

4 Kez Onur Kürsüsü (Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz 2017)
2 Kez Haftanın Parlayanı (16 Nisan 2017 & 13 Ağustos 2017)

İncelemelerim & Makalelerim

RPG: Luke Harper
Eski RPG: "The Modern Day of Maharaja" Jinder Mahal
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 03:12   #3
the villain
Bella's Legacy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 156
Favori Güreşçisi: Nikki Bella
Rep Puanı: 8383
Rep Derecesi: Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!Bella's Legacy Şirketin Yüzü oldun!

Tam Emre öldü galiba demiştim ki buradasın, ellerinize sağlık biraderlerim.
imza

Queens don't need to kings.

"aj, i just want you take a look, a what a real divas champion looks like, you will always be that pathetic, manipulating little girl from new jersey. -nikki bella"

"i don't play little girl games, if i have a problem with you, if i don't like you, if i wanna talk crap about you, it's gonne be to your face like a real woman." -aj lee

“Do you wanna know what I see when I look in that ring? Honestly? A bunch of cheap, interchangeable, expendable, usuless women. I didn't get here because I was cute, or because I came from a famous wrestling family, or because I sucked up to the right people. I got here because I am good. I earned this Championship and no matter how many red carpets you guys wanna walk in your four thousand dollars ridicolous heels, you will never be able to lace up my Chuck Taylors. You're all worthless excuses for women and you will never be able to touch me. And that is reality..” -AJ Lee

Alıntı Bad Influence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
SEKS BİLE BU MAÇ KADAR ZEVKLİ OLAMAZ!

#FENER4GLORY
#THISISPROGRESS
Bella's Legacy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2017, 15:58   #4
The Cleaner
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 243
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 9292
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!Windham Lawrence Rotunda Şirketin Yüzü oldun!

Yukarı çekelim, gece atınca görülmedi sanırım.
imza

"Where I come from, everything burns. And at WrestleMania you gonna burn too, Deadman!" (March 2, 2015)

Forum Başarılarım

4 Kez Onur Kürsüsü (Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz 2017)
2 Kez Haftanın Parlayanı (16 Nisan 2017 & 13 Ağustos 2017)

İncelemelerim & Makalelerim

RPG: Luke Harper
Eski RPG: "The Modern Day of Maharaja" Jinder Mahal
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil