GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-10-2017, 15:14   #11
$uρlεχ cι†ψ
BeastGuy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 124
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 1220
Rep Derecesi: BeastGuy Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!BeastGuy Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!BeastGuy Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!BeastGuy Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!BeastGuy Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!BeastGuy Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!BeastGuy Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!BeastGuy Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!BeastGuy Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Adamın karısını geldi dudaktan öptüyor adam alkışlıyor. Cena'nın acilen bu olaya el atması lazım.
imza
BeastGuy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 15:25   #12
Banned
Remember The Time - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 26
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Puanı: 1239
Rep Derecesi: Remember The Time Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Remember The Time Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Remember The Time Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Remember The Time Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Remember The Time Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Remember The Time Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Remember The Time Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Remember The Time Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Remember The Time Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Yılın kravatlık ödülü, "JOHN CENA'YA GİDİYOR SAYIN SEYİRCİLER!"

Konu Kaldwin tarafından (12-10-2017 Saat 15:39 ) değiştirilmiştir.
Remember The Time isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 16:21   #13
BelieveThatShield
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1216
Favori Güreşçisi: Kazuchika Okada
Rep Puanı: 25588
Rep Derecesi: Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

John Cena sanki sadece Nikki Bella ilişki yaşıyor, geçelim arkadaşlar bu konuları.

Samba performanslarına bayıldım. Diğerleri de çok çok iyi.
imza

Bu sabah yalnız uyandım
Sensiz olmaz, sensiz olmaz
Tanıdık kokular yok
Sensiz olmaz
Kahvaltım anlamsızdı
İlk sigaram bile tatsızdı
Sensiz olmaz
Anlaşılan alışmışım
Bir verdiysem iki almışım
Sensiz olmaz
Aşk bir dengesizlik işi
Dengeye dönüşen bir sevgi
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Yalnızlık zor, sokaklar çıkmaz

Hep tekdüze, herşey dümdüz
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Biraz telaşlı, huzursuz
Sensiz olmaz

Gece gelmiş, yatağım boş
Sen uzaktasın, ben uzanmış
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Zaman gecmez, sabah gelmez
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Ve sigara, iki metre öteye fırlatılır...
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2017, 16:26   #14
RKO Outta Nowhere
Viper Strike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 56
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 4525
Rep Derecesi: Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!

3. olan en iyisi.
imza

Viper Strike isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil