GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 14-10-2017, 19:48   #51
#LittleMissBliss
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1697
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
Rep Puanı: 20282
Rep Derecesi: CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Aga seyahatte 2 gün ilgilenemedim 2 maçı da vermişiz.
imza

rpg:

alexa ''the goddest'' bliss
''five feet of fury''
''wicked witch of the GTW''

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...

ask.fm
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-10-2017, 20:20   #52
...
NothingMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 35
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 3910
Rep Derecesi: NothingMan Şirketin Yüzü oldun!NothingMan Şirketin Yüzü oldun!NothingMan Şirketin Yüzü oldun!NothingMan Şirketin Yüzü oldun!NothingMan Şirketin Yüzü oldun!NothingMan Şirketin Yüzü oldun!NothingMan Şirketin Yüzü oldun!NothingMan Şirketin Yüzü oldun!NothingMan Şirketin Yüzü oldun!NothingMan Şirketin Yüzü oldun!NothingMan Şirketin Yüzü oldun!

3 maçta 11 gol yedikten sonra ben;

imza

NothingMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-10-2017, 21:25   #53
17/07/2011
Best World - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 432
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 1019
Rep Derecesi: Best World Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Best World Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Best World Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Best World Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Best World Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Best World Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Best World Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Best World Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Freiburg'a karşı farklı diziliş deneyince kaybettik, eski diziliş devam, kupa maçları lig hedefi 15. olan biri için çok önemli ki onun için yarın ki kupa maçında sağlam durup tur atlama peşindeyiz.
imza

chicago made.
Best World isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2017, 18:32   #54
...
NothingMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 35
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 3910
Rep Derecesi: NothingMan Şirketin Yüzü oldun!NothingMan Şirketin Yüzü oldun!NothingMan Şirketin Yüzü oldun!NothingMan Şirketin Yüzü oldun!NothingMan Şirketin Yüzü oldun!NothingMan Şirketin Yüzü oldun!NothingMan Şirketin Yüzü oldun!NothingMan Şirketin Yüzü oldun!NothingMan Şirketin Yüzü oldun!NothingMan Şirketin Yüzü oldun!NothingMan Şirketin Yüzü oldun!

Hele şükür ilk galibiyetimizi aldık.
imza

NothingMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2017, 18:57   #55
scarface seviyorum seni
KevinOwensKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 51
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1059
Rep Derecesi: KevinOwensKO Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!KevinOwensKO Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!KevinOwensKO Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!KevinOwensKO Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!KevinOwensKO Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!KevinOwensKO Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!KevinOwensKO Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!KevinOwensKO Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Yav yetkili kim bilmiyorum ama benim hesaba giremiyorum eğer atabilirse hesabımı yeni bir hesapla gelebilirim.
imza

KevinOwensKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2017, 19:00   #56
3< Chosen Bros
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1978
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 38096
Rep Derecesi: DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Alıntı KevinOwensKO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yav yetkili kim bilmiyorum ama benim hesaba giremiyorum eğer atabilirse hesabımı yeni bir hesapla gelebilirim.
Muhtemelen yarın akşamdan itibaren ligden çıkarabiliyorum. Çıkardığımda haber veririm yarın yeni hesabınla başvurursun.
imza

Bu zat-ı muhteremin can-ı gönülden desteklediği iki güreşçi var, buyurun göz atalım: Dalton Castle, Matt Riddle.

RPG Kariyerim
Bully Ray ile:
1 kez Golden Globe Title
1 kez GTW Hardcore Title
1 kez DOR GM'liği

Konnan ile:
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri

Matt Riddle ile:
Royal Rumble 2017 Kazananı
Bound For Glory 2017 Tag Team Turnuvası Kazananı (w/ Daniel Bryan)
GTW Tag Team Title (1 kez w/Daniel Bryan)
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil