GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 17-10-2017, 18:25   #41
That's Gotta Be KANE!
LegenDWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 14
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 2149
Rep Derecesi: LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

ME'de en az 5 tane masanın kırılması lazım. 5'ten aşağı olursa komedi olur.
imza

''Hayatta en hakiki mürşit, bilimdir.''

''Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse, bilimi seçin.''

''Bilim ve fen nerede ise oradan alacağız ve ulusun her bireyinin kafasına koyacağız.''

''Öğretmenler! Yeni nesli, cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcileri, sizler yetiştireceksiniz. Ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır. Eserin kıymeti, sizin maharetiniz ve fedakârlığınız derecesiyle orantılı bulunacaktır. Cumhuriyet; fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli koruyucular ister! Yeni nesli, bu özellik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir… Sizin başarınız, Cumhuriyetin başarısı olacaktır.''

''Milli Eğitim programımızın, Milli Eğitim siyasetimizin temel taşı, cahilliğin yok edilmesidir. Cahillik yok edilmedikçe, yerimizdeyiz…''

''Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.''

''Eğer Cumhurbaşkanı olmasam, Eğitim Bakanlığı’nı almak isterdim.''
LegenDWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-10-2017, 18:28   #42
h1dden-pr0cess
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 699
Rep Puanı: 28932
Rep Derecesi: Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Money Makerz Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

https://i.hizliresim.com/5GYP0z.jpg

Fena kadroya bak.
imza

•

Olan olmuş zaten..

Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-10-2017, 18:31   #43
There is always a plan B
Best Punk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 169
Rep Puanı: 2167
Rep Derecesi: Best Punk Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Best Punk Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Best Punk Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Best Punk Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Best Punk Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Best Punk Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Best Punk Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Best Punk Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Best Punk Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Best Punk Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Best Punk Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

İnsan bi Tables Match, Ladder Match, Chairs Match yapar ya.
imza

FIGHT
OWENS
FIGHT

RPG:

RPG Karakteri
Randy Orton
Theme
Voices
Finisher
RKO
Punt Kick
Başarılar
Intercontinental Championship (1)
Olympic Championship (1)
Longest World Heavywight Championship Reigns of the History ! (169 days)
OMG Moment of the Year 2015
Superstar of the Year 2015
Best Punk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-10-2017, 18:46   #44
AJ Styles Be Kardeşim
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 359
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 5662
Rep Derecesi: The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!The Rising Generation Şirketin Yüzü oldun!

Koca şovda tek adam akıllı maç TLC maçı, şovdan önceki dönem tamamen bunu hype'lamak için geçti. Şov da tamamen bunun heyecanı ile geçecek gibi görünüyor. Tek maça bağlı olan, çok sınırlı bir şov izleyeceğimizi düşünüyorum.
imza
They're Back!

Eski Nick: sunover
The Rising Generation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-10-2017, 19:28   #45
O - M - E - G - A
The Aerialist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 387
Favori Güreşçisi: Kenny Omega
Rep Puanı: 4140
Rep Derecesi: The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!The Aerialist Şirketin Yüzü oldun!

Her şey TLC maçında diyorsunuz da bu sefer Sister Abigail sahnede. Açıkçası ben onun için de heyecanlandım biraz.
imza

ask.fm
RPG: "The Rainmaker" Kazuchika Okada

#FENER4GLORY
The Aerialist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 00:11   #46
Kayıtlı Kullanıcı
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 58
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 426
Rep Derecesi: Birazvodka Çalışmaya devam ederse Mid-Card seviyesine gelecektir.Birazvodka Çalışmaya devam ederse Mid-Card seviyesine gelecektir.Birazvodka Çalışmaya devam ederse Mid-Card seviyesine gelecektir.Birazvodka Çalışmaya devam ederse Mid-Card seviyesine gelecektir.Birazvodka Çalışmaya devam ederse Mid-Card seviyesine gelecektir.

ME'ye laf yok. Mükemmel kadro, mükemmel potansiyel. Kan çıkar. Raw Womens Championship sonucu belli olan bir maç. Asuka'nın maçı daha heyecan verici kesinlikle. Cruiserweight ne olacak merak ediyorum. Ring içi olarak beklentim az. Kalisto yapar, yaparsa. Demon vs. Sister Abigail'i çok merak ediyorum. Özellikle Sister Abigail'i ben daha önce hiç görmedim. Bu gimmick'le maç yaptı mı yapmadı mı, bilmiyorum. Enteresan bir maç olacak. CW takım maçı zaten doldurmalık maç. Son zamanlardaki PPV'lerden daha yüksek bir beklentim var. No Mercy vasattı. TLC kesinlikle geçmeli, zaten maç kart başlı başına geçiyor.
imza
http://guresturkiye.org/forum/signaturepics/sigpic1593_2.gif

Eski RPG Karakterleri:
Rey Mysterio, John Cena
Başarılar:
1 Kere 21 günlük GTW Şampiyonluğu (John Cena ile)

RPG Karakteri:
Kofi Kingston
Başarılar:
-
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 00:14   #47
Phenomenal One
LoneWolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 54
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 5143
Rep Derecesi: LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!LoneWolf Şirketin Yüzü oldun!

Maç kartı tam bir mide bulandırıcı ana maç dışında insanlara hiç birşey sunmuyorlar sonra şovlara ilgi yok diyorlar tabi olmaz şu maç kartına bak 3 tane kadınlar 2 tane CW maçı var şaka gibi.
imza

Kariyer İncelemelerim

WWE

Diğer Federasyonlar

LoneWolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 00:18   #48
Some Call Me "fetiborn41"
Critorâx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 336
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 8966
Rep Derecesi: Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!

3 segment CW'dan? Aman tanrım..
imza

'Anneleri hep kadınlardan seçiyorlar ne ilginç.. Size annemi hiç anlatmadım mesela. Pek konuşmazdı, ama saçları ıhlamur kokardı. Pek kitap okumazdı, ama harika çamaşır asardı. Annem gidince kalbime iyi bakamadım erken kurudu albayım. Kalbimde bir sızı, bilincimde bir çatlak, zihnimde bir uyuşma.. Aşık olduğum ilk kadın coğrafya öğretmenim. Karadeniz'de dağlar denize paralel uzanıyor ama biz onunla yan yana uzanamıyoruz. Televizyon hâlâ tek kanal. Soğuk savaş, nükleer tehditler, insanlar ölüyor. İnsanlar ölüyor, ben büyüyorum. Büyüdükçe kafam da büyüyor, ellerim büyüyor. Büyüdükçe hayallerim küçülüyor. Görüyorum, insanlık kan kaybediyor. Ben insanlığa kan vermek istiyorum, kan gruplarımız uyumsuz çıkıyor. Yıkılıyorum.. Her şey siliniyor, her şey. Tam bitti diyorum, ufuktan Ayşegül doğuyor. Ayşegül.. Dünyanın en güzel şiiri. Saçları, burnu, gözleri hepsi tam kafiye..
Keşke az sonra ölmeyecek olsaydım ya. Gerçi içten içe hayatım boyunca ben hep ölmeyi istedim. Bazen durur düşünür, yaşıyor olmanın ne kadar saçma olduğunu fark ederdim. Size olmuyor mu ya, yaşamak ağır gelmiyor mu? Hayat böyle sırtınıza bir kambur gibi binmiyor mu? Bana oluyor. Düşün ki 6 milyar insan var dünyada, peki bana ne gerek var? Gerek yok. Bana gerek yok. Tamam o zaman, tamam. Bırakın beni öleyim. Nasıl olsa unutuluruz be.. Ne mühendisler, ne doktorlar unutulmuş. Bir Ayşegül üzülür, bir de Sinan ama o da ertesi gün unutur. Çocuk ne de olsa.. Ayşegül ağlar. Çok ağlar. Sonra daha çok ağlar. Ama sonra unutur. Hepimiz unutulmak için yaratılmadık mı? Siz.. siz yine de beni hemen unutmayın be. Arada bir resmime falan bakın, söylediğim havalı sözleri bir kenara not edin. Ben unutulacak adam mıyım be. Son sözü ne oldu diye sorarlarsa, şu şiiri okuyun;

Ölüyorum tanrım..
Bu da oldu işte

Her ölüm erken ölümdür..
Biliyorum tanrım

Ama ayrıca aldığın şu hayat..
Fena değildir

Üstü kalsın..
Poyraz Karayel, 62. Bölüm.

Eski Nick: fetiborn41
RPG: Brock Lesnar
Member of Frank Gallagher's Guys
Critorâx isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 00:19   #49
#LittleMissBliss
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1697
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
Rep Puanı: 20282
Rep Derecesi: CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Ne kadar garip bir maç kart. Belki biraz ring içi ve gelişecek olaylar açısından 2 kemer maçı ilgi çekiyor ama onun dışında kart çöp oğlu çöp. Zaten ME maçının kaderinin Shield’ın hayatının dayağını yedikten sonra 5 adamı birden yenmek olduğunu sağır sultan biliyor artık.

Böyle vasatlık görmedim.
imza

rpg:

alexa ''the goddest'' bliss
''five feet of fury''
''wicked witch of the GTW''

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...

ask.fm
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Bugün, 00:22   #50
Luslec
Solitary OutLaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 193
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 2238
Rep Derecesi: Solitary OutLaw Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Solitary OutLaw Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Solitary OutLaw Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Solitary OutLaw Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Solitary OutLaw Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Solitary OutLaw Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Solitary OutLaw Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Solitary OutLaw Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Solitary OutLaw Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Solitary OutLaw Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!Solitary OutLaw Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Main Event'ı çok iyi, hep dediğim gibi amaç Shield'ı pohpohlayalımın dışına çıkarsa mükemmel maç olur. Tersi olursa büyük bir hater kazanabilirler.
Solitary OutLaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil