GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 14-11-2017, 21:45   #41
honor
C.Cage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 936
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 4459
Rep Derecesi: C.Cage IC kemerini kazandın.C.Cage IC kemerini kazandın.C.Cage IC kemerini kazandın.C.Cage IC kemerini kazandın.C.Cage IC kemerini kazandın.C.Cage IC kemerini kazandın.C.Cage IC kemerini kazandın.C.Cage IC kemerini kazandın.C.Cage IC kemerini kazandın.C.Cage IC kemerini kazandın.C.Cage IC kemerini kazandın.

RAW erkekler kadrosu fişek gibi oldu. Smackdown'un çok şansı yok gibi.
imza
C.Cage isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 15-11-2017, 08:11   #42
Cero Miedo
LegenDWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 15
Favori Güreşçisi: Boogeyman
Rep Puanı: 2414
Rep Derecesi: LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.

Kane, Owens, Zayn maça kesin karışacaklar. Bir ihtimal Rusev, Aiden English, Dolph Ziggler karışabilir. RAW da sona kalan kişi Joe; SD da ise Roode sürprizi bekliyorum.
imza

''Hayatta en hakiki mürşit, bilimdir.''

''Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse, bilimi seçin.''

''Bilim ve fen nerede ise oradan alacağız ve ulusun her bireyinin kafasına koyacağız.''

''Öğretmenler! Yeni nesli, cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcileri, sizler yetiştireceksiniz. Ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır. Eserin kıymeti, sizin maharetiniz ve fedakârlığınız derecesiyle orantılı bulunacaktır. Cumhuriyet; fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli koruyucular ister! Yeni nesli, bu özellik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir… Sizin başarınız, Cumhuriyetin başarısı olacaktır.''

''Milli Eğitim programımızın, Milli Eğitim siyasetimizin temel taşı, cahilliğin yok edilmesidir. Cahillik yok edilmedikçe, yerimizdeyiz…''

''Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.''

''Eğer Cumhurbaşkanı olmasam, Eğitim Bakanlığı’nı almak isterdim.''
LegenDWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 15-11-2017, 23:46   #43
Phenomenal
Stylin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 293
Favori Güreşçisi: Mark Andrews
Rep Puanı: 4526
Rep Derecesi: Stylin IC kemerini kazandın.Stylin IC kemerini kazandın.Stylin IC kemerini kazandın.Stylin IC kemerini kazandın.Stylin IC kemerini kazandın.Stylin IC kemerini kazandın.Stylin IC kemerini kazandın.Stylin IC kemerini kazandın.Stylin IC kemerini kazandın.Stylin IC kemerini kazandın.Stylin IC kemerini kazandın.

Geçen yıl Universal kemerinin sahibi Owens ve İC için maça çıkan Sami Zayn şovda yok gibi gözüküyor.
imza

Stylin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-11-2017, 20:37   #44
shattered dreams
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 5058
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 9383
Rep Derecesi: The Bulldogy Royal Rumble maçını kazandın.The Bulldogy Royal Rumble maçını kazandın.The Bulldogy Royal Rumble maçını kazandın.The Bulldogy Royal Rumble maçını kazandın.The Bulldogy Royal Rumble maçını kazandın.The Bulldogy Royal Rumble maçını kazandın.The Bulldogy Royal Rumble maçını kazandın.The Bulldogy Royal Rumble maçını kazandın.The Bulldogy Royal Rumble maçını kazandın.The Bulldogy Royal Rumble maçını kazandın.The Bulldogy Royal Rumble maçını kazandın.

Nedense bolca sürprize gebe bir şov olacakmış gibi geliyor.
imza

maharaja will rise again

like a gunshot by any name is still a sound
though it rattles when it tears love to the ground
can you hear it?
saying i'm fatally yours
Matt Sydal Guy & The Bulldogy

The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-11-2017, 20:43   #45
Kayıtlı Kullanıcı
The Main Event - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 0
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 158
Rep Derecesi: The Main Event NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.The Main Event NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

Uzun zaman bakmadım maç kart süper izlenir bu şov.
imza
The Main Event isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 17-11-2017, 20:23   #46
Cero Miedo
LegenDWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 15
Favori Güreşçisi: Boogeyman
Rep Puanı: 2414
Rep Derecesi: LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.LegenDWyatt IC kemerini kazandın.

5e 5 erkekler maçı çok entrikalı geçecek. O maçta bir de return olursa...
imza

''Hayatta en hakiki mürşit, bilimdir.''

''Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse, bilimi seçin.''

''Bilim ve fen nerede ise oradan alacağız ve ulusun her bireyinin kafasına koyacağız.''

''Öğretmenler! Yeni nesli, cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcileri, sizler yetiştireceksiniz. Ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır. Eserin kıymeti, sizin maharetiniz ve fedakârlığınız derecesiyle orantılı bulunacaktır. Cumhuriyet; fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli koruyucular ister! Yeni nesli, bu özellik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir… Sizin başarınız, Cumhuriyetin başarısı olacaktır.''

''Milli Eğitim programımızın, Milli Eğitim siyasetimizin temel taşı, cahilliğin yok edilmesidir. Cahillik yok edilmedikçe, yerimizdeyiz…''

''Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.''

''Eğer Cumhurbaşkanı olmasam, Eğitim Bakanlığı’nı almak isterdim.''
LegenDWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 17-11-2017, 21:54   #47
Banned
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1329
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Puanı: 28772
Rep Derecesi: Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı LegenDWyatt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
5e 5 erkekler maçı çok entrikalı geçecek. O maçta bir de return olursa...
Zaten o maçta sonucu kenardan etkileyecek bir şey olmazsa maç bitmez gibi duruyor ya. Güreşçiler çok denk birbirlerine, harika bir mücadele olacak.
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-11-2017, 14:22   #48
#WTR
The Unpredictable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 235
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 4840
Rep Derecesi: The Unpredictable IC kemerini kazandın.The Unpredictable IC kemerini kazandın.The Unpredictable IC kemerini kazandın.The Unpredictable IC kemerini kazandın.The Unpredictable IC kemerini kazandın.The Unpredictable IC kemerini kazandın.The Unpredictable IC kemerini kazandın.The Unpredictable IC kemerini kazandın.The Unpredictable IC kemerini kazandın.The Unpredictable IC kemerini kazandın.The Unpredictable IC kemerini kazandın.

Arkadaşlar ana şov 4'te başlamıyor mu ya?
imza

Three workhorses that run the business! Gentleman, #ReleaseTheHounds

The Unpredictable isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-11-2017, 14:47   #49
Kayıtlı Kullanıcı
kenan0990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 12
Rep Derecesi: kenan0990 NXT'de jobbersın.

Alıntı The Unpredictable Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar ana şov 4'te başlamıyor mu ya?
Hayır 3'te çünkü büyük şovlar 1 saat erken başlıyor.
kenan0990 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 19-11-2017, 23:24   #50
Kayıtlı Kullanıcı
wolverinnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 0
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: wolverinnnn NXT'de jobbersın.

SelamünAleyküm Beyler Şov Saat Kacta Başlıyor Bilen Varmı
wolverinnnn isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil