GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 14-11-2017, 20:00   #1
There is always a plan B
Best Punk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 173
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 2167
Rep Derecesi: Best Punk IC kemerini kazandın.Best Punk IC kemerini kazandın.Best Punk IC kemerini kazandın.Best Punk IC kemerini kazandın.Best Punk IC kemerini kazandın.Best Punk IC kemerini kazandın.Best Punk IC kemerini kazandın.Best Punk IC kemerini kazandın.Best Punk IC kemerini kazandın.Best Punk IC kemerini kazandın.Best Punk IC kemerini kazandın.
Standart RPG: One True Champ !

VOICES!!! Randy Orton kararlı bir şekilde ringe girip taunt atıyor ve destek alıyor. Bir süre arenayı süzdükten sonra konuşmaya başlıyor...

Randy Orton: Tables... Ladders... and Chairs... Biletimi almış gibi duruyorum öyle değil mi ? Herkes TLC'deki maçları merak ediyordu. Çünkü her sene GTW'de TLC şovunda bir masalar, bir merdivenler, bir sandalyeler, b,r de bu üçünün olduğu inanılmaz tehlikeli bir maçta bulunuyordu. Ben GTW karıyerimde bir TLC şovunda bulundum. TLC 2015'in main event karşılaşmasında bir TLC maçında World Heavyweight Championship maçında Austin Aries'i yenmiştim. Evet bir ''Paul Heyman Effect'' etkili olmuş olabilir ancakçok iyi bir maç çıkartmıştım. Şimdi 2017'deyiz ve işler değişmişe benziyor... Artık World Heavyweight Championship ünvanını koruyan değil, meydan okuyan adamım. Artık 1 değil 2 düşmanım var. Ve artık saltanatını yürüten bir hükümdar değil, altın peşinden koşan bir avcıyım! Roman Reigns TLC yolunda AJ Styles'ın icabına fena baktı. Kabul etmeliyim ki onu şirketten postalaması sağlam bir hamleydi. Artık sportmen bir rakibim yok ve iki vahşi hayvanın ortasında kaldım. Ama benim işim bu değil mi; Ayakta kalmak! Bu sene de TLC'de bütün meteryalleri havada uçurmak için geliyorum. Roman Reigns bir kaç spear ustalığı sağladığı için kendini imparator olarak görebilir ancak o değil! O ünvanın tek ve gerçek sahibi Randy Orton'dur. World Heavyweight Championship; Westeros ise AJ Styles; Robert Baretheon, Roman Reigns; Stannis Baratheon, Kevin Owens ise Renly Baretheon'dur... Ben mi ? Ben ise Targeryan'ım... Şu an ünvana sahip olmayabilirim ancak o ünvanı anlamlandıran, yücelten ve bugün kü değerine getiren o ünvana en çok yakışan adam benim! Ve benim olanı almak için 25 Kasım'da Los Angeelas, California'da olacağım. Owens gibi bir kemer sapığının merdivene çıkıp o çengelden ünvanı almak için her şeyi yapacağından eminim, Kendini dünyanın tepesinde gören köpekcik Reigns de ünvanını korumak için her şeyini ortaya koyacaktır. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar yetmeyecek çünkü artık dönüşümün ardında alacağım ilk zafer için hazırım. Yepyeni bir hükümdarlık, yeni bir rekor! Sandalye ile Owens'a atacağım onlarca darbe, Reigns'i yapıştıracağım masalar ve beni zafere götürecek merdivenler için için hazırım. AJ Styles'ı postalaman önemli deil, Ben bu kadar kolay olmayacağım. Kevin Owens da beni şirketten yollamaya çalıştı. Ama belimi bükemedi. Her ikiniz için de söylüyorum çocuklar. En çok benim için endişelenin. En çok benim için hazırlanın. Çünkü bu sefer gafil avlanmak için değil yırtıcı bir şekilde avlamak için geleceğim. Tekrar şirketin yüzü olmak için...
imza

FIGHT
OWENS
FIGHT

RPG:

RPG Karakteri
Randy Orton
Theme
Voices
Finisher
RKO
Punt Kick
Başarılar
Intercontinental Championship (1)
Olympic Championship (1)
Longest World Heavywight Championship Reigns of the History ! (169 days)
OMG Moment of the Year 2015
Superstar of the Year 2015
Best Punk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil