GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-08-2017, 14:56   #1
When All is Darkest
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1656
Favori Güreşçisi: Chris Hero
Rep Puanı: 21787
Rep Derecesi: Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Headlock Master Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!
Standart Tarihte Bugün: Brooke Adams vs. Madison Rayne

imza

''You wouldn't steal a handbag. You wouldn't steal a car. You wouldn't steal a baby. You wouldn't shoot a policeman. And then steal his helmet. You wouldn't go to the toilet in his helmet. And then send it to the policeman's grieving widow. And then steal it again! Downloading films is stealing. If you do it, you will face the consequences.''
https://youtu.be/qPEeaxI0OPU

Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 15:17   #2
MEKAN SAHİBİ REIGNS
Dark Knight The 3rd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 17
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 4443
Rep Derecesi: Dark Knight The 3rd Şirketin Yüzü oldun!Dark Knight The 3rd Şirketin Yüzü oldun!Dark Knight The 3rd Şirketin Yüzü oldun!Dark Knight The 3rd Şirketin Yüzü oldun!Dark Knight The 3rd Şirketin Yüzü oldun!Dark Knight The 3rd Şirketin Yüzü oldun!Dark Knight The 3rd Şirketin Yüzü oldun!Dark Knight The 3rd Şirketin Yüzü oldun!Dark Knight The 3rd Şirketin Yüzü oldun!Dark Knight The 3rd Şirketin Yüzü oldun!Dark Knight The 3rd Şirketin Yüzü oldun!

İkisi de çok yetenekli kadın güreşçiler şovlarda yine görmek isterim.
imza

"Buraya barış içinde geldim ama şimdi savaşa hazırım. Ne cüretle Johnny, ne cüretle bu adamın işi mahvettiğini söylersin? Bu adama bunu söylüyorsan bana da aynısını söylemişsin demektir ve ben hiçbir şeyi batırmadığıma eminim. Bu adam tek başına dünya şampiyonu oldu, ben de tek başıma dünya şampiyonu oldum. Kim batırmış bir bakalım... 203. cadde, Stanford, Connecticut, kuzeyde, King of Kings. İşte işi batıran o. Hayır hayır anlıyorum, onların iyi birer askeri olmak istiyorsunuz ancak iyi askerlere naparlar bilirsiniz, kurşunları karşılasınlar diye en ön cepheye koyarlar.

Bunu bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsunuz değil mi? Herkesin sevdiği bir şov istiyorsunuz? "Oo bizde büyük maçlar, güzel karakterler, büyük hikayeler var. NXT, NXT oleey!" Bir yıldız nasıl doğar biliyor musun? Hayatta kalarak. Oyun parkurlarındayken, kafanıza yapışkanlar düşerken, el arabası yarıştırırken mi hayatta kalacaktım? Sağlam hareketlerinizin hiçbirini yapamadığınız 6 dakikalık tv maçlarında mı?* Ve telafi puanlarıyla mı? İşte biz buradayız, bağımsızlıkla elde edilmiş başarının gerçek hikayesi olarak. Bağımsızlık düzene bağlı olarak olmaz, bağımsızlık buna karşı durarak başarı elde etmekle olur. Botların güzelmiş Gulak, bu elimdeki ne biliyor musun? Bu bir mikrofon, bunu kullanarak ilgi çekersin, bunu kullanarak insanların kıçlarıyla doldurursun o sandalyeleri. Takla atmakla veya karmaşık sonlarla değil. Bu yanımdaki adam "seçilmiş"se bunun bir sebebi var.

Eğer bir saniyeliğine mütevazi olmam gerekirse, en kötü şekilde mahvedilmek için en iyi şekilde takdir edildim. Birazcık hızlı geçireceğim bunu. Ben Hall of Famerlar, dünya şampiyonları tarafından takdir edildim ama mahvedilme kısmına gelecek olursak aklıma her bir boku bildiğini zanneden obez bir sosyopattan başkası gelmiyor. Hey Bill, görünüşe göre ben kazandım!

Sözüm bitmedi, bizler bağımsızlığın son kalesi olarak buradayız. Bizler futbolda başarısız olup buraya gelmedik, bizler model değiliz, sadece spor salonunda vücut geliştirip gelmedik ve bizler birinin evladı olduğumuz için de buralarda değiliz. Biz bu işi seven, bu iş için yaşayan adamlarız. Bu şey bizim için bir oyun değil, bizim lanet hayatlarımız!"

- Ethan Carter III. 5.7.16

Dark Knight The 3rd isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 15:18   #3
end of everything
The Awesome Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 239
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 5501
Rep Derecesi: The Awesome Killer Şirketin Yüzü oldun!The Awesome Killer Şirketin Yüzü oldun!The Awesome Killer Şirketin Yüzü oldun!The Awesome Killer Şirketin Yüzü oldun!The Awesome Killer Şirketin Yüzü oldun!The Awesome Killer Şirketin Yüzü oldun!The Awesome Killer Şirketin Yüzü oldun!The Awesome Killer Şirketin Yüzü oldun!The Awesome Killer Şirketin Yüzü oldun!The Awesome Killer Şirketin Yüzü oldun!The Awesome Killer Şirketin Yüzü oldun!

Madison Rayne'i, Ryan Madison diye okudum Allah affetsin.
imza

quote the raven; nevermore

The Awesome Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 15:45   #4
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3116
Favori Güreşçisi: EC3
Rep Puanı: 43903
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Sinister Scotsman Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Brooke değil de Madison'ı güreşirken görmeyi özlediğimi fark ettim ya.
imza

the grandest champion // 1.7.15 - 5.1.16 - 3.8.17

--

rpg: muhammad hassan (w/ khosrow daivari)

former united states champion.
former world heavyweight champion.
current reigning and defending gift of the gods champion.
gtw '16 slammy award winner - trashtalker of the year.
gtw '16 slammy award winner - breakout star of the year.

The Sinister Scotsman isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil