GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-08-2017, 22:03   #1
3< Chosen Bros
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1978
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 38096
Rep Derecesi: DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!DoctorMK Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!
Standart Scarlett Bordeaux Kaldırıyor

imza

Bu zat-ı muhteremin can-ı gönülden desteklediği iki güreşçi var, buyurun göz atalım: Dalton Castle, Matt Riddle.

RPG Kariyerim
Bully Ray ile:
1 kez Golden Globe Title
1 kez GTW Hardcore Title
1 kez DOR GM'liği

Konnan ile:
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri

Matt Riddle ile:
Royal Rumble 2017 Kazananı
Bound For Glory 2017 Tag Team Turnuvası Kazananı (w/ Daniel Bryan)
GTW Tag Team Title (1 kez w/Daniel Bryan)
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 22:07   #2
Manners Maketh Man
Matt Sydal Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 772
Favori Güreşçisi: Jack Gallagher
Rep Puanı: 26093
Rep Derecesi: Matt Sydal Guy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Matt Sydal Guy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Matt Sydal Guy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Matt Sydal Guy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Matt Sydal Guy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Matt Sydal Guy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Matt Sydal Guy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Matt Sydal Guy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Matt Sydal Guy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Matt Sydal Guy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Matt Sydal Guy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

#ThankYouSquat.
imza

26.06.16 Haftanın Parlayan Üyesi (This one is for you Emma!)
.

RPG:

Matt Sydal Guy & The Bulldogy

Matt Sydal Guy isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 22:09   #3
#ForeverTheRevival
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 246
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 10351
Rep Derecesi: The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Lone Man Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Güzel kaldırıyor.
imza

Yasımız Var! (93. Gün)

Owner of Dave Meltzer's Guys
Tag Team Wrestling
Forever The Revival - Top Guys
Member of Frank Gallagher's Guys

RPG
Karakter
Austin Aries
Theme Song
Ambition and Vision
Finisher
Brainbuster - 450 Splash - Last Chancery
Lakabı
Greatest Man That Ever Lived
Başarılar
1 time DoR International Openweight Champion ( current )

İncelemeler - Forum Başarıları

The Lone Man isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 22:27   #4
That's Gotta Be KANE!
LegenDWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 14
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 2086
Rep Derecesi: LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!LegenDWyatt Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Ben de kaldırırım.
imza

''Hayatta en hakiki mürşit, bilimdir.''

''Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse, bilimi seçin.''

''Bilim ve fen nerede ise oradan alacağız ve ulusun her bireyinin kafasına koyacağız.''

''Öğretmenler! Yeni nesli, cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcileri, sizler yetiştireceksiniz. Ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır. Eserin kıymeti, sizin maharetiniz ve fedakârlığınız derecesiyle orantılı bulunacaktır. Cumhuriyet; fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli koruyucular ister! Yeni nesli, bu özellik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir… Sizin başarınız, Cumhuriyetin başarısı olacaktır.''

''Milli Eğitim programımızın, Milli Eğitim siyasetimizin temel taşı, cahilliğin yok edilmesidir. Cahillik yok edilmedikçe, yerimizdeyiz…''

''Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.''

''Eğer Cumhurbaşkanı olmasam, Eğitim Bakanlığı’nı almak isterdim.''
LegenDWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 22:43   #5
king.
Eta Carinae - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 204
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 5801
Rep Derecesi: Eta Carinae Şirketin Yüzü oldun!Eta Carinae Şirketin Yüzü oldun!Eta Carinae Şirketin Yüzü oldun!Eta Carinae Şirketin Yüzü oldun!Eta Carinae Şirketin Yüzü oldun!Eta Carinae Şirketin Yüzü oldun!Eta Carinae Şirketin Yüzü oldun!Eta Carinae Şirketin Yüzü oldun!Eta Carinae Şirketin Yüzü oldun!Eta Carinae Şirketin Yüzü oldun!Eta Carinae Şirketin Yüzü oldun!

Helal olsun valla kim bilir kaç kilo kaldırdı.
imza

oswald

ask.fm
twitter
Eta Carinae isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 22:45   #6
Unsettling Differences
Freakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 61
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 4175
Rep Derecesi: Freakin Şirketin Yüzü oldun!Freakin Şirketin Yüzü oldun!Freakin Şirketin Yüzü oldun!Freakin Şirketin Yüzü oldun!Freakin Şirketin Yüzü oldun!Freakin Şirketin Yüzü oldun!Freakin Şirketin Yüzü oldun!Freakin Şirketin Yüzü oldun!Freakin Şirketin Yüzü oldun!Freakin Şirketin Yüzü oldun!Freakin Şirketin Yüzü oldun!

Hemde şaha.
imza
Sana iltimas bitmez bende
Freakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2017, 23:08   #7
ludovico
Believe Dean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 351
Favori Güreşçisi: Angelico
Rep Puanı: 5161
Rep Derecesi: Believe Dean Şirketin Yüzü oldun!Believe Dean Şirketin Yüzü oldun!Believe Dean Şirketin Yüzü oldun!Believe Dean Şirketin Yüzü oldun!Believe Dean Şirketin Yüzü oldun!Believe Dean Şirketin Yüzü oldun!Believe Dean Şirketin Yüzü oldun!Believe Dean Şirketin Yüzü oldun!Believe Dean Şirketin Yüzü oldun!Believe Dean Şirketin Yüzü oldun!Believe Dean Şirketin Yüzü oldun!

Alıntı Eta Carinae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Helal olsun valla kim bilir kaç kilo kaldırdı.
Boruyu da dahil edersek yaklaşık 50 kilo vardır bence. 49'u yanlardakilerdendir.
imza
“Dostlarım! Burada dostlar arasındayım. Buranın kralıyım. Sorarım sizlere: kim, bir ülkeyi bu kadar ucuza ele geçirmiştir? Ben, kraliçeye rüşvet vererek, kerhanistanı ele geçirmiş bulunuyorum. Fakat şurasını da belirtmek isterim ki, bu zafer kolay olmamıştır. Bütün hükümet darbelerinde olduğu gibi, gecenin geç ve tenha bir saatini seçtim. Muhafızlara içki dağıttım. Kızların bacaklarını okşadım. Kalanları da müzikle uyuttum. Şimdi artık planımı tatbik mevkiine koyabilirim. Dostlarım! Bu münasebetle, aramızda bulunmayan ve hatırası benim için kutsal olan birinin adına konuşmak istiyorum. Herkes ayağa kalksın. Aramızda bulunması bizlere şeref verecek olan dostum, ülkemizin gerçek sahibidir. Bu dünyaya ikinci gelişinde, beyaz bir ata binmiş olarak aramızda görünecektir. İlk gençliğinde, bu sokaklarda çok dolaşmış, bazen bir türlü içeri giremeyerek dönüp gitmiştir. Bazen de, bu ve bunun gibi salonlarda saatlerce oturarak, onu anlayacak duygulu bir kalbi boş yere beklemiştir. İkinci gelişinde, bu sokak zafer taklarıyla donatılacaktır. Bütün kapılar defne dallarıyla süslenecektir. O gün resmî tatil olacak ve kızlar müşteri kabul etmeyerek, ellerinde bayraklar, pencerelerde, yarı bellerine kadar sarkmış, bekleyeceklerdir. Polisler, en iyi üniformalarını giyerek asayişi temin edeceklerdir. Çünkü, o kadar kalabalık olacak, o kadar kalabalık olacaktır ki üç gün öncesinden ayırtmaya kalksanız bile hiç yer bulunamayacaktır. Yalnız, karaborsacılara müsamaha edilmeyecektir. Çünkü o, öyle isterdi. Sokak bir gün önceden süpürtülecek; çöpçüler de onu, ellerinde süpürge sopaları, hazırol vaziyetinde bekleyeceklerdir. Safter bile o gün için, terliklerini çıkararak ayakkabılarını giyecektir. Bütün müşteriler de, kapıların dışında, bayramlıklarını giymiş olarak elele tutuşacaklardır. Kurtuluş bayramının kerhane bölümü. Bütün bayram törenlerinde olduğu gibi, onun da gelişi biraz gecikecektir. Sokakta sabırsızlık son haddine varacaktır. Polisler, halkı zaptetmekte güçlük çekeceklerdir. Herkes, onu ilk gören olmak hırsıyla, sokağın girişine yığılacaktır. Fakat o gelecektir. Birinci gelişinde ona kötü muamele yapanlar utanacaklardır. O, üstünde şimdiye kadar görülmemiş bir üniformayla beyaz atına biraz çarpık olarak binmiş bir vaziyette sokağın başında görünecektir. İşte o zaman kıyamet kopacaktır. Büyük kıyamet! Yalnız, bizden şu haraç isteyenler var ya, onları sokmamalı bence o gün. Herkesin bir işi var, onlarsa hazır yiyici. Hakkın var, ben de isimlerini ağzıma almadım zaten. Geliyor! O geliyor, duymadınız mı? Sesleri, gürültüyü işitmediniz mi? Tozu dumana katmış geliyor. Uyuyor musunuz? Dışarıda kıyamet kopuyor. İkinci gelişini size haber vereceğimi söylememiş miydim? Ayrıca, artık ülkesinin sınırları içinde kumar oynanmasını istemiyor. Hiçbir şeyin talihe bırakılmasına razı değil artık. Kaderin ağlarını parçalamaya geldi. Kendisi, çatışmaya katiyen taraftar değildir. Bizler gibi intikamcı da değildir. İkinci gelişinin sebebi, ilk gelişinin öcünü almak değildir. Fakat istese de istemese de, önünde ona yol açmak için giden atlılar, kötüleri cezalandıracaklardır. Fakat ben, kuvvetli kollarımla bu atlıları durduracağım. Onun yeryüzündeki kılıcı benim. Benden başka kimse, onun adına hareket edemez. Atların önüne kendimi atarak onları durduracağım. Onu gülünç duruma sokanları rezil edeceğim. Ona vuranları parçalayacağım. ‘İntikam Kılıcı’nda baş rolü oynayacağım. Onu tanıyanları, onu ezenleri, hor görenleri, yakınlık göstererek eziyet edenleri, saklandıkları deliklerden bir bir çıkararak kahredeceğim. Evleri, meyhaneleri, parkları, kerhaneleri, sokakları, müzeleri, arabaları altüst ederek onları teşhir edeceğim. Bazılarının açıkça üstüne gideceğim, bazılarına kurnazca yaklaşacağım: tabiatın bana verdiği bütün ustalıkları, bütün marifetleri, bütün maddi ve manevi kuvvetleri seferber edeceğim. Bu uğurda bütün nimetleri terkederek gerekirse… Ben bunlarla uğraşırken, beyaz atlı prensiniz size rahatlık dağıtacak. Hani sinemalarda, reklam filmlerinde, kendi kendine pişen yemekler, ipe dizilen çamaşırlar, banka kasalarından kalkıp cebinize giren paralar var ya, onun gibi olacak işte. İnsanlar gibi eşya da halden anlayacak: insana karşı kör ve anlamsız direnmeden vazgeçecek. Çok sıkılırsan, oturup masanla bir çift laf edebileceksin..
Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil