GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 14-05-2017, 19:16   #1
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 8.112
Konular: 292
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 18527
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Şirketin yüzü artık sensin.Windham Lawrence Rotunda Şirketin yüzü artık sensin.Windham Lawrence Rotunda Şirketin yüzü artık sensin.Windham Lawrence Rotunda Şirketin yüzü artık sensin.Windham Lawrence Rotunda Şirketin yüzü artık sensin.Windham Lawrence Rotunda Şirketin yüzü artık sensin.Windham Lawrence Rotunda Şirketin yüzü artık sensin.Windham Lawrence Rotunda Şirketin yüzü artık sensin.Windham Lawrence Rotunda Şirketin yüzü artık sensin.Windham Lawrence Rotunda Şirketin yüzü artık sensin.Windham Lawrence Rotunda Şirketin yüzü artık sensin.
Standart Feud İncelemesi | Jinder Mahal vs Randy OrtonŞirket : WWE
Feudun Başladığı-Bittiği Şov : April 18, 2017 Episode of Smackdown Live - Battleground 2017
Feudda Ortada Olan Kemer : WWE Championship
Feudun Galibi : Jinder Mahal

Randy Orton, Bray Wyatt ile uzun denebilecek feud serüveni sırasında WrestleMania 33'te WWE Şampiyonu olan Randy Orton bir yandan da Bray Wyatt ile feudunu sürdürüyordu. Wyatt RAW'a draft olduğu için ikili arasındaki son maç Payback'te yapılacaktı. 11 Nisan 2017 tarihli Smackdown Live şovunda Randy Orton vs Erick Rowan maçı oldu ve bu maçı DQ ile kazansa da Wyatt'ın da yardımıyla Rowan, Randy'i stairsla dövüyor ve finisherını uyguluyor.

Jinder Mahal, Yaz aylarında draftlar sonrası RAW'da geri dönüş yapan Mahal, RAW'da süper jobber konumundaydı. Bir ara Rusev ile birlikte takıldılar fakat Rusev onu da harcadı ve yanından kovdu. WrestleMania 33'teki Andre The Giant Battle Royal maçında Mojo Rawley ile sürpriz bir şekilde son ikiye kaldı ama Rob Gronkowski yüzünden elendi ve kaybetti. Shake-up'ta da Smackdown Live'a geldi ve Mojo Rawley ile maça çıktı ancak bu maçtan yine Rob Gronkowski yüzünden yenilgiyle ayrıldı. 18 Nisan 2017 tarihli Smackdown Live şovunda olacak WWE Championship #1 contender Six Pack Challenge maçına duyuruldu.


18 Nisan 2017 tarihli Smackdown Live şovuna duyurulan WWE Şampiyonluk aday maçını belki de kazanma ihtimali gözümüzde 0'a yakın olan birisi kazandı. O Jinder Mahal'in ta kendisiydi. Maç sonrası Orton geldi ve küçümseyici bir şekilde tebrik etti fakat onu umursamıyordu bile, çünkü Payback'teki maçına odaklıydı. Sonra titantronda Wyatt göründü ve kısa bir segment yapıldı. Mahal ve Orton arasında bir aksiyon olmasa bile feudun başlangıcını sağlayan olay Jinder Mahal'in WWE Şampiyonluğu için #1 contender olmasıydı.

25 Nisan 2017 tarihli Smackdown Live şovunda Randy Orton ile Erick Rowan, diskalifiyenin olmadığı bir maçta karşı karşıya geliyorlar. Maçı Randy Orton kazanıyor ve maç sonrası Bray Wyatt hakkında konuşuyor. Jinder Mahal umurunda bile değil derken Jinder Mahal ringe geliyor. Randy ona saygısızlık yapmış, onu küçük görüyormuş ama o buradaki herkesten daha yetenekli ve kültürlüymuş. Backlash'te hem WWE Kemerini hem de saygınlığını geri kazanacakmış. Sonrasında Hintçe bir şeyler söylüyor ve saldırıyor ama Orton onun yumruğunu yakalayıp karşı saldırıya geçiyor! Elevated DDT pozisyonuna alıyor ama Singh Brothers! Saldırıyor Orton'a! Mahal de gelip tekmeliyor Orton'ı. Ardından kaldırıp Cobra Clutch Slam vuruyor ve kemeri alıp kaçıyor! Ringin dışında kemeri kaldırıyor. (Ç)aldı gitti kemeri.

30 Nisan 2017 tarihli Payback şovunda Bray Wyatt ile Randy Orton karşılaşması gerçekleşti. Orton maçı üstün götürüyor. Hatta RKO için rakibini bekliyor ama Singh Brothers! Ringe geliyorlar! Saldırıyorlar Orton'a. Orton bir ara onları savuşturuyor ve Wyattonu Sister Abigail'a alıyor ama Orton reverseliyor ve RKO! Tam tuşa gidecekken Mahal kemerle Orton'a vuruyor! Orton'ın kalkmasını bekliyor. Orton kalkıyor ve Mahal arkadan ona kemerle bir daha vuruyor! Mahal oradan ayrılıyor, Wyatt çok geçmeden kalkıyor ve Sister Abigail! Tuşa gidip kazanıyor maçı Wyatt.

2 Mayıs 2016 tarihli Smackdown Live şovunda Randy Orton bulunmuyor ve Jinder Mahal şovun başında önceden çaldığı kemer ile kameralara poz verirken Shane McMahon oraya geliyor ve kemeri Mahal'den alıyor. Sami Zayn ile maç ayarlıyor. Bu maçı kazanmayı başarıyor Jinder Mahal.

9 Mayıs 2016 tarihli Smackdown Live şovunu WWE Şampiyonu Randy Orton açıyor. Payback'te Wyatt yüzünden kaybetmemiş. Koca burnunu her şeye sokan Mahal yüzünden kaybetmiş derken Mahal onun sözünü bölüyor. Hint vatandaşına saygısızlık yapamazsın falan diyor. Sonra segmenta Owens, AJ, Zayn, Corbin gibi isimler de dahil oluyor ve segment face tarafın üstünlüğüyle bitiyor. Ama şovun ana maçına ayarlanan maç için aynı şey söylenemez. Maçın sonlarında Randy, Owens'a RKO bulsa da ringde bulunan Mahal kendine geliyor ve Cobra Clutch Slam yapıp Randy'i tuşluyor ve takımına maçı kazandırıyor. Jinder Mahal feuddaki dominantlığını sürdürüyor böylece.

16 Mayıs 2016 tarihli Backlash öncesi Smackdown Live şovunu Kevin Owens's Highlight Reel ile açıyoruz. Owens promo keserken onu AJ Styles bölüyor. Bu pazarki maçlarından bahsediyor derken Jinder Mahal geliyor. Maharaja'nın yerinde ne arıyorsun falan diyor. Bu şovun asıl konuğu oymuş. Owens da bunu doğruluyor. Mahal yeniden alıyor sözü, geçen hafta yaptıklarından bahsediyor, ardından bunlar görüntüye geliyor. Pazar günü bu kemeri alacağım gibisinden şeyler derken Styles giriyor araya gel de contenderlar arası bir maç yapalım diyerek meydan okuyor Mahal'e. Mahal de kabul ediyor. Şovu bu maçla açıyoruz. Maçın sonlarında Styles, Phenomenal Forearm için apronda beklerken Singh Brothers ringe girmek istiyorlar ve hakem onlarla ilgilenirken maçı spiker masasından takip eden Owens ayaklanıp kemeriyle Styles'ın ayaklarına vuruyor. Styles bileğini tutarak kıvranıyor ve Mahal de kendine gelip ona Cobra Clutch Slam vuruyor ardından tuşa gidip galip geliyor. Aynı gecenin ana maçında da Randy Orton, Baron Corbin ile karşı karşıya geliyor. Zevkli geçen maçı RKO ile alıyor Orton. Kutlamasını yapıyor derken Mahal girişte görünüyor. Kemerine veda etmeliymiş Orton, çünkü pazar günü hem kemerini hem geleceğini elinden alacakmış. Bir şeyler daha söylerken arkadan Singh Brothers geliyor ve saldırıyorlar Orton'a! Orton onları bir ara pataklıyor ve ikisini de Rope Hung DDT'ye alıyor ama ardından Mahal ringe girip dalıyor Orton'a. Üçlü Orton'ı yine bir güzel haşlıyor. Mahal Cobra Clutch Slam'i koyuyor ve yerden kemeri alıp kaldırıyor. Bütün şovlarda olduğu gibi Backlash öncesi son şovda da ayakta kalan isim oluyor Jinder Mahal.

Backlash 2017
WWE Championship Singles Match
Randy Orton (c) vs Jinder Mahal


Önce Mahal sonra şampiyon Randy geliyor. Anonsör Jinder Mahal ve Randy Orton'ı anons ediyor. Mahal anons ediliyor. Orton da ediliyor, o esnada Mahal kenardaki Singh Brothers'a bir şeyler söylüyor derken Orrton arkadan saldırıyor ona! Arka arkaya yumruklar ve köşeye atıyor! Birkaç kez aparkat vuruyor ve Mahal'ı tutup köşeye atıyor. Ringden çıkıp seyircileri ateşliyor. Singh Brothers da Randy'e saldırmak yerine geri geri kaçıyorlar. Orton, Mahal'ı tutup spiker masasının arkasına fırlatıyor. Ardından Masaya yatırıp yumrukluyor mahal'ı . Kaldırıp tekme atyıro ve ringe sokuyor onu. Kendi de ringe giriyor.

Mahal bir süre caz yapıyor ve en sonunda kalkıyor. Mahal kalkınca hakem zili çaldırıyor ve zil çaldığı gibi ikili birbirlerine giriyorlar! Randy arka arkaya yumrukları patlatıp köşeye atıyor Mahal'ı. Ardından kolundan tutup çaprazdaki köşeye atmak istiyor ama Mahal bunu tersine çeviriyor ve arkasından bir de Lariat ama Orton eğiliyor ve RKO? Hayır Mahal onu itiyor ve ringin dışına kaçıyor. Randy de çıkıyor ve Mahal'a Lariat'ı geçiriyor! Ringe sokuyor ama Mahal bir daha kaçıyor ringden. Randy de çıkıyor ve Mahal'a yöneliyor ama Mahal onu Reverse STO ile aprona geçiriyor! Bir de karnına Stomp! Kaldırıyor ve yumruğu geçirip ringe sokuyor, kendisi de girip armlock bağlıyor Orton'a. 10-15 saniye sonra Randy ayaklanıyor ve kilidi bozmasa çalışıyor ama Mahal, Orton'ın kolunu çekip düşürüyor onu. İplerden sekiyor ve Dropkick yapıyor. Tuş deniyor ardından 1--- atıyor Randy. Mahal bir daha armlock'a alıyor Randy'i. Bu sırada "Let's go Jinder. Jinder Sucks!" chantleri yükseliyor arenadan. Randy yine kilidi bozmasa yelteniyor ama Mahal diziyle Randy'nin karnına geçiriyor. Bir diz darbesi daha vurup iplere yolluyor ama Randy iplerden sekip Mahal'ın kafasını tutarak yere çakıyor. Bir süre dinlendikten sonra Randy Orton Stomp darbeleri vuruyor Mahal'a. Kaldırıp aparkat vuruyor birkaç kez. Backslide roll-up yapmaya çalışıyorlar birbirlerine ama başarılı olamıyorlar. En sonunda Mahal sıyrılıp Armbreaker yapıyor rakibine. İplerden sekiyor ve bir de Knee Brop! Tuşa gidiyor 1---2'de atıyor Randy. Bir daha armlock bağlıyor. Allah'ım ne sıkıcı maç... Orton yine bozmaya çalışıp 2 yumruk vuruyor ama Mahal yine Randy'nin karnına diziyle vurup onu iplere yollamak istiyor ama bunu Randy yapıyor. Mahal iplerden gelmeyerek Randy'e fake veriyor ama sonrasında koştuğunda Randy onu ringin dışına postalıyor ve kendisi de ringden çıkıp Mahal'i kaldırıyor ve spiker masasının üzerine Spin-Out Powerbomb ile atıyor! Mahal masaya çarpıp sandalyelerin olduğu yere yuvarlanıyor! Mahal etrafındaki sandalyeleri itip kendine gelmeye çalışırken hareketin tekrarını izliyoruz. Hakem bu sırada 6'ya kadar sayıyor. Randy çok geçmeden Mahal'ı ringe sokuyor ve kendi de dönüyor. Ama döner dönmez Jinder onu tekmeleyip birkaç kez peş peşe Knee Drop yapıyor iplerden destek alarak ve birkaç saniye boyunca diziyle Orton'ın kafasını sıkıştırıyor ve bir daha armlock bağlıyor. Randy iplere ulaşmak istiyor ama Mahal dirseğiyle Orton'ın kafasına patlatıyor ve bir daha alıyor armlock'a. İplerin gerisine çekiyor gittikçe. Randy ayaklanmaya çalışsa da Mahal zorluyor onu. Hakeme sormasını söylüyor Randy'e. Randy ısrarla pes etmiyor ve en sonunda ayaklandırıyor kendini. Ama Mahal inatla bırakmıyor ve güçsüz düşürüyor Randy'i. Randy yine ayaklanmayı başarıyor, hala kilit halindeler. Randy, Mahal'ı ittirip köşeye sıkıştırıyor en sonunda. Bir de headbutt patlatıyor ve çapraz köşeye yollamak istiyor ama Mahal bunu tersine çevirip hemen Randy'e Corner Spear yapıyor ama Randy çekiliyor ve Mahal ring post'a çarpıyor! Apronda kalıyor Mahal ama acı içerisinde kolunu tutuyor. Randy de hala kilidin etkisinde olsa gerek o da kolunu tutarak kıvranıyor. Randy çok geçmeden kalkıyor ve Mahal'ı apronda kaldırıp kafasını köşeye vuruyor. Ardından köşeye çıkıyor. Mahal de çıkıyor ve Randy'nin karnına birkaç yumruk patlatıp onu köşeden indiriyor. Ardından bir basamak daha çıkıyor köşeye ama Randy son bir güçle ipleri sallayarak Mahal'ın hayalarını köşeye çarptırıyor. Mahal acı içinde kıvranıyor. Randy yeniden köşeye çıkıyor ve Superplex! Randy de Mahal de acı içinde kıvranıyorlar. Randy en sonunda sürünerek ulaşıyor Mahal'a ve tuşa gidiyor 1---2'de atıyor Mahal. Bu esnada Superplex bir daha görüntüye geliyor. Randy de Mahal de kalkıyor ve birbirlerine birer yumruk patlatıyorlar. Randy bir yumruk daha vuruyor, Mahal ardından karnına tekmeyle karşılık veriyor. Randy de onun karnına yumrukla karşılık veriyor. Mahal de Randy'nin koluna çalışıyor yine. Randy hemen arkasından bir Lariat ile karşılık veriyor! İkincisini de vuruyor! Mahal kalkıp yumruk vurmayı deniyor ama Randy çekilip Powerslam vuruyor Mahal'a! Mahal kendini köşeye atıyor. Randy ona doğru koşuyor ama Mahal'dan tekme! Bir tekme daha deniyor ama Randy onun ayağını yakalayıp indiriyor. Kucaklıyor ve Fallaway Slam! Tuşa gidiyor 1---2'de atıyor Mahal. Randy kalkıyor ve Mahal'ı da kaldırıyor ama Mahal onu ittiriyor ve arkasından Neckbreaker tarzı bir hareket yapıyor ama yine aynı koluna çalışarak yapıyor bunu. Hemen tuşa gidiyor 1---2'de atıyor Randy. Mahal isyanlarda, ama çok geçmeden kalkıyor ve Randy'i kaldırıp iplere yollamak istiyor fakat Orton, Mahal'ın kolunu yakalıyor ve Backbreaker! Randy bir türlü kendine gelemiyor sakat kolundan dolayı. Yine de hemen ayaklanıyor. Bu sırada Mahal aprona kadar gidiyor. Randy ona Rope Hung DDT'yi geçiriyor! RKO tauntunu yapıyor ama Mahal sürünüp ringden atıyor kendini. Singh Brothers da yanlarında. Randy bu sırada ringden çıkıyor ve Singh Brothers, Randy'e yöneliyor. İsyan ediyorlar Randy'e. Randy en sonunda çıldırıyor ve birine tokadı koyuyor, diğerine tekmeyi koyup bariyerlere geçiriyor. Tokat vurduğunu da ring post'a çarptırıyor! Bu sırada Mahal kalkıyor ve Randy'i arka arkaya ring post'a geçiriyor ve ringe sokuyor ardından derken Randy'den RKO! Randy tuş için sürünürken Singh Brothers, Mahal'ı çekip alıyorlar ringin dışına. Durumuna bakıyorlar Mahal'ın. Randy yeniden ringden çıkıyor ve yine haşlıyor ikiliyi bir güzel. Spiker masalarına geçiriyor ikisini de. Birini alıp ringe sokuyor. Diğeri de geliyor ve ona da tekme! Double Rope Hung DDT! Bu sırada Mahal arkadan ringe giriyor ve Randy'i yakalayıp Cobra Clutch Slam'i geçiriyor! Mahal tuşa gidiyor! 1---2---3! Bitiyor! Mahal kazanıyor! Kral alıyor kemeri! Seyircilerin kimisi neler oluyor bakışları atıyor kimisi de cheerlar atıyor. Maharaja is new WWE Champion! Şov Mahal'ın gövde gösterileri eşliğinde sona eriyor.

Kazanan ve Yeni WWE Şampiyonu : Jinder Mahal


18 Haziran 2017 tarihli Smackdown Live brandine ait Money In The Bank şovuna da yine Jinder Mahal ile Randy Orton arasında WWE Şampiyonluk maçı duyuruldu. 23 Mayıstaki SD Live şovunda Randy Orton bulunmuyor. Jinder Mahal'ın şampiyonluk kutlaması oluyor. 30 Mayıstaki SD Live şovunda Randy Orton gelip promo kesiyor. Ardından titantronda Jinder Mahal ve Singh Biraderler beliriyor. Kısa bir segmentin ardından titantron kapanıyor ve Randy köşede tauntunu yapıyor. 6 Hazirandaki şovda, Jinder Mahal kemerin ortada olmadığı bir maçta Mojo Rawley'i yeniyor. Aynı şovda Randy arka alanda kısa bir röportaj veriyor. Şovun memleketinde olacağından ve Jinder'ı yeneceğini falan söylüyor.

Money In The Bank'ten önceki son SD Live şovunda Jinder Mahal promo kesiyor. Orton'ın korkak olduğunu kanıtlayacakmış. Babası Bob Orton'dan falan bahsediyor ve buna rağmen Randy hala yüzleşmeye gelmemiş çünkü Jinder Mahal'dan korkuyormuş. Engereğin çağını bitirip Maharaja çağını başlatacakmış. Bu sırada Voices duyuluyor! Ama gelen giden yok. Singh Kardeşler girişe kadar iniyorlar ve Mahal yalnız. İşte tam bu anda Randy arkadan geliyor ve RKO'yu patlatıyor! Ardından ringden çıkıyor ve seyircilerin olduğu yerde tauntunu yaparken segment noktalanıyor.

Money In The Bank 2017
Alıntı Addney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
WWE Championship
Jinder Mahal (c) vs. Randy Orton
''Zil çalıyor ve maç başlıyor. Ringde turluyorlar bir süre. Ardından lock-up'a girişiyorlar ve Randy aniden saldırıya geçiyor. Birkaç yumruk ve aparkatla köşeye kadar götürüyor ve köşede saldırılarını sürdürünce hakem uyarıyor Randy'i. Randy bırakıyor ve Mahal ilerleyince onu bir daha aynı köşeye itiyor. Kolundan çekip çaprazdaki köşeye atmak istiyor ama Mahal bunu tersine çeviriyor. Arkasından bir de Clothesline deniyor ama Randy eğiliyor ve RKO? Hayır, Mahal onu itiyor ve ringin dışına atıyor kendini. Bariyerlere yaslanıyor ve turluyor bir süre. Singh Brothers geliyor sonra yanına. Biraz gazlayıp ringe sokuyorlar ama Mahal ringe girdiği gibi Randy onun üzerine Lou Thesz Press ile atlayıp yumrukluyor! Bırakıyor ve Mahal da kalkıyor, Randy onun karnına tekmeyi koyuyor ve Suplex tarzı bir hareketle iplere bırakıyor Mahal'ı. Mahal iplerde asılı kaldıktan sonra hemen düşüyor. Randy ona Garwin Stomp darbeleri uyguluyor. Bir yandan da seyircileri kesiyor. Ardından Mahal'ı kaldırıyor ama Mahal onun karnına tekme vurup iplerden sekiyor. Randy onu Elbow Strike ile karşılıyor! İplerden sekiyor ve Clothesline! Mahal ringden düşüyor. Randy de çıkıyor ve ayaklanan Mahal'a bir Clothesline daha! Singh Biraderler oraya gelince Randy üzerlerine yürüyor ve kaçıyor ikili. Randy rakibinin yanına dönüyor ve onu saçından tutup kaldırıyor. Ardından kafasını spiker masasına geçiriyor ve ringe sokuyor Mahal'ı. Kendisi de giriyor. Mahal bu sırada ringden kaçmayı deniyor karşı ipten ama Randy onu apronda yakalıyor ve kafasına tekmeyi oturtup Rope Hung DDT'ye alıyor. Ama Mahal aniden ringe giriyor ve Randy'i üzerinden Back Body Drop ile atıyor! Randy ringin dışına düşüyor ve oradaki bariyerlere yaslanıyor. Mahal da çıkıyor ve Randy'nin üzerine yürüyor ama hakem araya giriyor. Mahal hakemle kısa bir tartışma yaşıyor, Randy kalkınca Mahal bu tartışmayı sonlandırıp suratına yumruğu geçiriyor Randy'nin. Randy sersemliyor ve Mahal bu kez de onun sağ bileğine yumruk vurup düşürüyor. Arkasından sırtına vuruyor. Randy oradaki bariyerlere kadar ilerliyor ve Mahal onu tekmelemeyi sürdürüyor. Hakem de bu esnada sayıyor ve 10'a yaklaşınca Mahal gir-çık yapıyor. Çıktığında Randy onun bacağına tekmeyi koyuyor ve hemen arkasından çelik merdivenlere çarptırmak istiyor ama Mahal bunu tersine çeviriyor ve Randy merdivenlere çakılıyor! Singh Biraderler alkışlıyor Mahal'ı. Mahal bariyerlere yaslanıp kendine geldikten sonra Randy'nin bacağına bir tekme daha atıp onu ringe sokuyor.

Ardından Randy'nin aynı bacağını yakalayıp aprona vurduruyor! Randy bacağını tuta tuta kendini köşeye bırakıyor ve Mahal ringe girip onun ayağını ipe sıkıştırıyor. Randy vurarak kurtulmaya çalışsa da Mahal ayağına iyice bastırıp bırakıyor sonrasında. Bir daha sıkıştırıyor. Randy önlemeye çalışınca Mahal onun suratına yumruğu vuruyor. Randy köşeye yaslanmış bir şekilde oturmuş vaziyette. Mahal diziyle Randy'nin suratına baskı uyguluyor birkaç saniye. Hakem sayıyor ve bir süre sonra bırakıyor Mahal. Ardından Randy'e iplerden de destek alıp art arda Knee Drop'lar vuruyor sonuncuda diziyle suratını sıkıştırıyor. Birkaç saniye sonra bırakıyor ve Randy ringin dışına bırakıyor kendini. Jinder da çıkıp ona doğru yöneliyor ama Randy onun karnına tekmeyi vuruyor. Ardından bir de Headbutt. Kaldırıyor ve bariyerlerin üzerine Back Suplex! Mahal bariyerlere çarpıp bizim 70'lik efsanelerin ayağının dibine düşüyor. Randy, Mahal'ı alıp masaya kadar götürüyor. Tam kafasını geçirecekken Mahal, Randy'nin karnına dirseğiyle vurup kurtuluyor ve Randy'nin kafasını geçiriyor masaya! Ardından kaldırıyor ve bacağını da tutup Back Suplex tarzında bir hareketle gömüyor masaya. Ardından yatırıyor ve o bacağını masaya geçiriyor. Sonra ringe sokuyor. Kendi de girip o bacağa çalışmayı sürdürüyor yine. Kilide aldı şimdi o bacağı. Randy acı içinde iplere ulaşmaya çalışıyor. Ulaşamıyor ama birkaç dirsek ile kurtuluyor. İkisi de kalkıyorlar. Mahal'dan yumruk denemesi ama Randy bu yumruğu yakalıyor ve boştaki eliyle geçiriyor bir tane! Mahal bir daha yumruk deniyor ama Randy yine yakalıyor ve bir yumruk daha! İki yumruk daha vurup Mahal'ı iplere atıyor ama Mahal bunu terse çeviriyor ve eğiliyor. Randy iplerden sekip ona tekmeyi koyuyor! Mahal sersemliğini üzerinden attıktan sonra Randy'e doğru koşuyor ve Randy onu kucaklıyor. Arkasından Fallaway Slam'i gömüyor! Mahal yuvarlana yuvarlana ringden düşüyor. Randy de çıkıyor ama Mahal onun bacağına tekmeyi geçiriyor. Ardından az önce masada yaptığı hareketi şimdi bariyerlerin üzerine yapıyor ve ringe sokuyor Randy'i. Kendi de giriyor ve Randy'nin tauntunu yapıyor. Randy bu sırada ayaklanıyor ve Mahal döner dönmez RKO! Ama Mahal onu ittiriyor ve Yakuza Kick! Randy yere çakılıyor ve Mahal tuş deniyor 1...2... Randy atıyor! Mahal kalkıyor ve Randy'nin bacağını kaldırıp yere çarpıyor. Arkasından bir de Stomp vuruyor ve o bacağına kilit bağlıyor. Randy kalkmak için çabalıyor. Mahal onu bırakıyor ve kalkıp Knee Drop yapıyor! Ardından Figure Four Leglock bağlıyor! Randy zor durumda.

O da Mahal'ın bir bacağını alıyor kilide! İplere ulaşmaya çalışıyor. Mahal da Randy de inatla sıkıyor. Mahal iyice zorlanıyor ama iplere ulaşıyor! Randy onu bırakıp bacağını tutuyor ve alttaki ipe uzatıyor. Ardından Randy'nin suratına dirseğiyle vuruyor ve o bacağına çalışıyor yine. Ardından Elbow Drop vuruyor. Randy'nin bacağını kaldırıp vuruyor yine. Ardından kilide alıyor. Randy acıyla kıvranıyor. Mahal evire çevire kilidi düzeltmeye çalışırken Randy onu roll-up'a alıyor 1...2... Mahal atıyor. İkisi de kalkıyor ve Jinder onu bir Clothesline'ı gömüyor! Bir süre ringde dolanıp Randy'ı kaldırıyor ve top rope'a oturtuyor. Kendi de çıkıyor ve Superplex'a alıyor ama Randy ondan yumruk ve Headbutt'lar ile kurtuluyor ve Mahal düşüyor. Randy de inip köşeye yaslanıyor. Mahal ona doğru koşuyor ama Randy çekiliyor ve Mahal köşeye çarpıyor. Randy onu köşeye oturtuyor ve kendi de çıkıp Mahal'ın sırtına birkaç kez vurduktan sonra Superplex'i geçiriyor! Tuş denemesi 1...2! Mahal atıyor. Randy kalkıyor. Mahal da kalkıyor ve Randy ona yumruğu vuruyor. Mahal da karşılığını veriyor. Randy köşeye geçiyor. Mahal ona doğru gelince Randy tekmeyi vuruyor Mahal'a. Randy ona doğru gidiyor ama Mahal da tekme atıyor, Randy hiç durmadan Headbutt patlatıyor. Mahal'dan da Headbutt! Randy sendeliyor, Mahal ona doğru gelince aparkat vuruyor. Mahal da vuruyor hemen! Karşılıklı aparkatların sonunda Mahal bir tekme atıyor Randy'e. Randy yerde. Mahal iplerden sekiyor ama Randy ona Clothesline vuruyor! Bir tane daha! Mahal iplerden sekiyor ve Powerslam! Aprona kadar gidiyor ve Randy ona Rope Hung DDT vuruyor! Yavaş yavaş kalkıyor ve seyircileri ateşleyip RKO tauntunu yapıyor. Mahal kalkıyor ve RKO!! Randy tuşa gidiyor 1...2... JINDER AYAĞINI İPLERE ATIYOR SON ANDA! SINGH BİRADERLER AYAĞINI ÇEKİYOR JINDER'IN İPLERE! Randy itiraz ediyor. Kaos oluşuyor orada. Hakem Singh Biraderleri şutluyor oradan. Singh Kardeşler tribündeki efsanelere içerliyor biraz. Efsanelerle laf dalaşına giriyorlar ve Bob Orton'ı yakasından tutup çekiyorlar! Randy hemen intikal ediyor oraya. İkisini birden haşlıyor. Bariyerden bariyere atıyor ikisini de. Birisine Back Suplex vuruyor. Yine aynı elemanı kaldırıp bu kez de masaya Back Suplex çekiyor. Ötekini arka taraftan alıp getiriyor ve spiker masasını dağıtıp oraya yaslayarak birkaç yumruk atıyor. Ardından diğerine RKO'yu vuruyor! Hemen yandaki masaya çıkıyor, ikinci kardeş diğer masada yatıyor. O kalkınca ona da RKO! Masa iptal! Randy de birkaç saniye sonra ringe giriyor. Mahal'ı kaldırıyor ama Mahal bir anda onun bacağına tekmeyi vuruyor ve Cobra Clutch Slam! Tuşa gidiyor 1...2...3!''

Kazanan ve hala WWE Şampiyonu: Jinder MahalKral koruyor kemerini! Köşede kaldırıyor. Maçtan tekrarlar seyrediyoruz. Tekrarlardan sonra Mahal ringden ayrılmış durumda ve girişte kutlamasını sürdürüyor.


MITB sonrası ilk SD şovunda Randy Orton arka alanda röportaj veriyor. Jinder Mahal ise ana maçta Luke Harper'ı yeniyor. Baron Corbin cash-in için gelse de yapmadan geri dönüyor.

4 Temmuz tarihli Smackdown Live şovunda Randy Orton, Aiden English ile maça çıkıyor. Randy maç esnasında Aiden'a merdivenle vurduğu için DQ ile kaybediyor. Bir de üstüne RKO çakıyor Aiden'a. Bu sırada Jinder Mahal girişte görünüyor. WWE Şampiyonuna saygısızlık yapıyorsunuz falan diyor her zamanki gibi. Orton'ın mirasını alacakmış. Orton'ın ise Battleground'dan sonra Mahal'ın kıçını alıp Hindistan'a gideceğini söylüyor. İkili arasında bu şovda aksiyon olmuyor.

Battleground PPV şovunda Jinder Mahal vs Randy Orton, Punjabi Prison maçı duyuruluyor. 11 Temmuz tarihli Smackdown Live şovunda Randy Orton bulunmuyor. Jinder Mahal ise Tye Dillinger'ı kemerin ortada olmadığı bir maçta mağlup etmeyi başarıyor. Klasik promosunu kesiyor maçtan sonra. Randy'e Amerikanlara falan kayıyor işte. Oradaki seyircileri saygısızlıkla suçluyor. En sonda da Randy'i Punjabi Prison'a kilitleyeceğini söyleyip mikrofonu atıyor.

18 Temmuz tarihli Smackdown Live şovunu Punjabi Prison kafesinin içinde WWE Şampiyonu Jinder Mahal açıyor. Yine klasik promosunu keserken onu Randy Orton bölüyor. Girişte yürüye yürüye konuşuyor, konuşurken kafesin tepesine kadar çıkıyor. Jinder biraz ürküyor. Randy en sonda "Battleground'da WWE Şampiyonu olacağım" diyerek segmente noktayı koyuyor.


Battleground 2017
Bu maç Addney, StephenTrueway ve Windham Lawrence Rotunda nickli üyeden alıntıdır.

WWE Championship
Jinder Mahal © vs Randy Orton


Orton Mahal'i köşeye götürüp yumrukluyor, bir de headbutt vuruyor. Mahal Orton'u iplere yolluyor ama dönüşünde Orton'dan bir tekme, bu sefer kendisi koşuyor fakat Mahal back elbow vuruyor. Mahal kapılardan birisini açtırıyor, süre başlıyor. 60... 59... Fakat Orton birden Mahal'ı tutuyor. Köşede yumrukladıktan sonra kendisi de girmek istiyor. 46... 45... Bu sefer de Mahal engelliyor. Birkaç yumruk salladıktan sonra kapıya doğru yöneliyor. 33... 32... Orton geliyor ve onu ringin ortasına götürüyor. Karşı kenardaki bambulara çarptırıp kapya yöneliyor. 24... 23... 22... Mahal son anda Orton'un ayağından tutuyor. Şimdi iki taraf da birbirini engelleme eğiliminde. 3... 2... 1... 0!

Kapı kapanıyor ve kilitleniyor. Ama hala diğer 3 kapıdan çıkış yapabilirler. İkisi de ayağa kalkıyor, sırayla birbirlerini yumrukluyorlar. Orton'dan bir tekme, short-arm denemesi ama Mahal sıyrılıyor ve Armbreaker. Biraz koluna çalışıyor, sonrasında Orton iplerin oraya gidince de Slingshot Knee Drop'lar vurmaya başlıyor, en son diziyle Orton'un yüzüne bastırıyor. Kaldırıyor, Orton'un çalıştığı kolu bambuya doluyor ve biraz tutuyor. İplerden içeriye girdikten sonra kolunu sert biçimde çekiyor, Orton'u da içeriye sokup bir tur kol esnetmesi yapıyor. Bu şekilde biraz daha devam ettikten sonra ikinci kapı için işareti veriyor. 60... 59... Orton son saniyede Mahal'ın kafasından tutuyor. İçeriye sokuyor fakat Mahal'den bir yumruk. Ama birden Orton kucaklıyor ve Falllaway Slam. İki taraf da acı içindeyken Orton dışarıya çıkmaya çalışıyor. 33... 32... 31... 30...Orton iplere ulaştığında ise Mahal ayaklarından tutuyor ve yere düşürüyor. 7... 6... Orton Mahal'in çıkmasına engel oluyor. 3... 2... 1... 0!

İkinci kapı da kapanıp kilitlenirken Orton Mahal'ı altına almış, yumrukluyor. Daha sonra belirli yerlere stomplar vurduktan sonra kaldırıyor ve bambulara vuruyor. Kaldırıp bir kez daha atıyor ama Mahal bambulara tutunmayı başarıyor. Orton da onun arkasından çıkıyor, ikisi arasında bir süre yumruklaşmalar var. Mahal Orton'u düşürse de Orton Mahal'ın bacaklarından tutup yere düşürüyor, Mahal tam da iplere oturdu. Mahal iplerin arkasına geçerken Orton da onu bambulara vuruyor. Daha sonrasında Elevated DDT için tutuyor ama Mahal kurtuluyor ve onu bambulara atıyor. İkisi de ayağa kalkıyor, Orton iplerle bambuların arasında. Mahal'den bir forearm, bir tane daha, üçüncüsünü Orton engelliyor. Mahal'ı tutuyor ve bambulara suplexliyor. İkinciyi de yapıyor, sonrasında kafasından tutup iplere vurduruyor. Orton işareti veriyor ve üçüncü kapı açılıyor. 60... 59... 58... Orton çıkacakken Mahal onu tutuyor ve ona engel oluyor. Yumruk atıp headbutt vuruyor ama Orton birkaç forearm geçiriyor. Mahal ise onu kolunu çekip acı veriyor. 30... 29... 28... 27... Mahal çıkmak isterken Orton ona engel oluyor. Chinlock benzeri bir şey yapıp uppercut ile yıkıyor. O girmek isterken Orton'un kolunu çekiyor Mahal. Orton yere düşüyor. 3... 2... 1... 0!

Bir kapı daha kapandı, geriye sadece bir kapı kaldı. İki isim de dizlerinin üstünde ayaklanırken hem Mahal'e hem de Orton'a tezahüratlar var. Jinder high knee için koşuyor ama Orton sıyrıldı ve Scoop Powerslam. Mahal iplerin oradayken Orton da koşup tutuyor ve Elevated DDT. Seyircileri gaza getirirken hakeme de son kapıyı açma talimatını veriyor. 60... 59... 58... Orton RKO tauntunu atıyor. Deniyor ama Mahal engelledi, Orton dönerken de bir high knee. Şimdi Cobra Clutch'a alıp kaldırıyor ve Khal--- RKO! Khallas'ı RKO'ya çevirmeyi başardı, bunu kaç aydır bekliyorduk. İki isim de yerde, 20... 19... 18... 17... Fakat dışarıda bir hareketlilik var. Singh Brothers ringin altından çıkıyor ve Mahal'ı dışarıya çekmeyi başarıyorlar. Orton da çıkmak istiyor. 3... 2... 1... 0!

Orton dışarıya çıkamadan süre doluyor ve son kapı da kilitleniyor. Mahal ilk aşamayı geçerken Orton içerde kalmak zorunda kalıyor. Singh Brothers Mahal'ı kaldırıyor ve Mahal çıkmaya başlıyor, Orton ise mecburen ilk duvarı tırmanıyor. Oranın en üstüne çıktığında dış duvara ayağını koyuyor, biraz sendelese de tutunmayı başarıyor. İki taraf da birbirlerine doğru geliyor ve yumruklamaya başlıyorlar. Orton daha üstün çıksa da ikisi de aşağıya iniyorlar, en sonunda Orton bir headbutt ile yere düşürüyor. Bu arada Singh Brothers gelip Orton'u yere düşürüyorlar, biraz da stompluyorlar. Daha sonra Orton'u kaldırıyorlar, Mahal'den side kick. Mahal tırmanmaya başlarken Orton da Singh Brothers'a karşı atağa geçiyor. Samir'i tutup suplex yaptıktan sonra Mahal'ın ayağından tutup onu yere indiriyor. Mahal'ı bambulara fırlattıktan sonra Sunil'e de bir suplex yapıyor. Samir onla uğraşıyor ama engel olamıyor. Orton yavaş yavaş ilerlese de bir şey ona vuruyor. Mahal kendo stick ile saldırıyor. Birisini kırdıktan sonra ikincisini de onun üstünde kırıyor. Şimdi Khallas için tutuyor ama Orton onu bambulara çarptırıyor. Mahal bırakmayınca birkaç kez daha deniyor, Mahal en sonunda bırakıyor. Bu sefer ringin altından bir kendo stick çıkarıyor. Mahal'a yer misin yemez misin diyor ve vurmaya başlıyor. Bir ara Sunil de geliyor ama o da sopadan nasibini alıyor. Şimdi Orton tırmanmaya başlıyor fakat diğer taraftan Samir Singh duvarın arkasına geçiyor ve Orton'un bulunduğu yere doğru tırmanmaya başlıyor. Orton'u biraz tutsa da yumruklarına hedef oluyor. En son orton bir yumruk atıyor ve Samir spiker masasının üstüne düşüyor, muhteşem. Mahal de yetişiyor ve Orton'un ayağından tutuyor. Mahal de Orton'un mesafesine ulaşıyor, ikisi birbirlerini yumrukluyorlar ama Mahal Orton'u indiriyor ve bir yumruk atıyor. Orton'un kafasını koyup koşuyor ama bacağı oraya sıkıştı. Orton aniden tutuyor ve Elevated DDT. Orton ayaklanırken kolundaki kanamayı görüyoruz. Şimdi ringin altına bakıyor ve bir sandalye çıkarıyor. Bir kez Sunil'e vurduktan sonra etkisiz hale gelesiye kadar Mahal'e vuruyor sandalyeyle. Yavaş yavaş tırmanmaya başlıyor fakat Sunil Singh yetişip bacağından tutuyor Orton'un. Orton birkaç tekme ile onu da etkisiz hale getirip yere düşürüyor, şampiyonluk için tırmanıyor ama o sırada Sher Wells Fargo Center'da yankılanıyor. Randy Orton şaşkınlıkla bakınırken...

The Great Khali! Jinder Mahal'ın idolü, 2007 yılındaki Punjabi Prison maçının katılımcısı The Great Khali Jinder Mahal'ın müziğiyle geri dönüşünü gerçekleştiriyor. Orton acele çıkmaya çalışırken Khali yapıyı sallıyor ve Orton'u duvarın içinde tutuyor. Khali de biraz çıktıktan sonra Orton'un boğazından tutuyor. Orton ne kadar uğraşsa da kurtulamıyor. Bu sırada Mahal da Orton'un yanından tırmanmaya başlıyor, onu engelleyebilecek hiçbir şey yok. Duvarın diğer tarafına geçiyor, yavaş yavaş iniyor ve maç bitiyor.

Kazanan ve hala WWE Champion: Jinder Mahal (27:40)

Khali sonunda Orton'u bırakıyor. Sonrasında ise kemeri alıp Mahal'e teslim ediyor. İki isim de girişte gövde gösterisini yaparken şovun sonuna geliyoruz.


Battleground sonrası şovda Randy bulunmuyor. Mahal da Cena'ya meydan okuyor. Cena geliyor, kısa bir segment döndürüyorlar. Shane gelip gelecek haftaki SD için Nakamura vs Cena ayarlıyor. Kazanan Summerslam'de Mahal'ın karşısına çıkma hakkı kazanacakmış. O şov geliyor ve Nakamura, Cena'yı yenip WWE Şampiyonluğu için Mahal ile yüzleşme hakkı kazanıyor. Randy Orton ise aynı şovda Rusev ile çekişmeye giriyor ve ona RKO vuruyor. Summerslam'de maça çıkacağı duyuruluyor. Böylece 2 haftada bitecek dediğimiz feud, neredeyse 3 ay sonra sona erdi.
imza


Windham Lawrence Rotunda & Addney
Forum Başarılarım

5 Kez Onur Kürsüsü (Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül 2017)
2 Kez Haftanın Parlayanı (16 Nisan 2017 & 13 Ağustos 2017)
26. Etkinlik Haftası Makale & Kompozisyon Yarışması 1.si
Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si (Ağustos 2017)


İncelemelerim & YazılarımFeudlar

Bray Wyatt vs Chris Jericho
Undertaker vs Muhammad Hassan
Braun Strowman vs Sami Zayn (w/ Salih37)
Dean Ambrose vs Baron Corbin
Bray Wyatt vs Randy Orton
Jinder Mahal vs Randy Orton
AJ Styles vs Kevin Owens
Braun Strowman vs Roman Reigns
AJ Styles vs John Cena

Şovlar

WWE: TLC 2010 (w/ Addney, StephenTrueway)
WWE: Hell In A Cell 2015 (w/ Addney, StephenTrueway)
WWE: Payback 2017 (w/ Addney, The Aerialist, StephenTrueway)
WWE: Backlash 2017 (w/ Addney)
WWE: Money In The Bank 2017 (w/ Addney, StephenTrueway, Quiet Riot)
WWE: Great Balls of Fire 2017 (w/ Addney, Stephen Trueway)
WWE: Battleground 2017 (w/ Addney, StephenTrueway)
WWE: Summerslam 2017 (w/ Addney, StephenTrueway)

NJPW: Dominion 6.19 In Osaka Jo-Hall (w/ Addney, Headlock Master)
NJPW: Dominion 7.5 In Osaka-Jo Hall (w/ The Lone Man, Addney)

WWE: 10 Mart 2008 RAW (w/ fetiborn41)
WWE: 17 Mart 2008 RAW (w/ fetiborn41)
WWE: 21 Nisan 2008 RAW / King of the Ring 2008(w/ fetiborn41)
WWE: 29 Haziran 2015 RAW (w/ Bella's Legacy)
WWE: 16 Temmuz 2015 Smackdown (w/ The Lone Man, Aschentef)
WWE: 20 Ağustos 2015 SmackDown (w/ World Class Maniac, Bella's Legacy)
WWE: 3 Eylül 2015 SmackDown (w/ Bella's Legacy)

Makaleler/Köşe Yazıları

Son 8 Summerslam'e Damgasını Vuran Olaylar
Summerslam 2017'ye Bakış
Summerslam 2017 Sonrası
WWE'nin Kırmızı Güneşi: Universal Championship

Member of Frank Gallagher's Guys

Konu Windham Lawrence Rotunda tarafından (02-08-2017 Saat 13:18 ) değiştirilmiştir.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2017, 19:20   #2
Never Give Up
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Nerden: Suplex City
Mesajlar: 4.990
Konular: 202
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 5014
Rep Derecesi: Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.Darklord1905 Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Emeğine sağlık kanka. Orton' un kemeri koruması dileğiyle.
imza

John Cena - Randy Orton - Roman Reigns - Neville - Johnny Gargano - Drew Mcintyre


Forum Başarılarım

1X Onur Kürsüsü (Ağustos 2017)

Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.
Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2017, 19:20   #3
just ruin!
Bella's Legacy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nerden: İzmir
Mesajlar: 7.847
Konular: 324
Favori Güreşçisi: Paige
Rep Puanı: 19406
Rep Derecesi: Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.Bella's Legacy Şirketin yüzü artık sensin.
Standart

Eline sağlık.
imzaTHE QUEEN FINALLY ARRIVED!#stayfearless
Bella's Legacy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2017, 19:22   #4
BiGünHerkesAsenşınlıOlcak
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 5.484
Konular: 135
Favori Güreşçisi: Mark Andrews
Rep Puanı: 1982
Rep Derecesi: AJKOY2J IC kemerini kazandın.AJKOY2J IC kemerini kazandın.AJKOY2J IC kemerini kazandın.AJKOY2J IC kemerini kazandın.AJKOY2J IC kemerini kazandın.AJKOY2J IC kemerini kazandın.AJKOY2J IC kemerini kazandın.AJKOY2J IC kemerini kazandın.AJKOY2J IC kemerini kazandın.AJKOY2J IC kemerini kazandın.AJKOY2J IC kemerini kazandın.
Standart

İki takım da Randy'nin kum torbaları.
imza"CRISIS"
"UNCONSCIOUS"
"REPRESENTATIVE"
SUPERSTITION
"EMPIRE"


C.U.R.S.E.


RPG: Rick Viktor aka. VIKTOR BABAAA


BaB'ıma bakarsanız sevinirim
Be a Booker: Superkick Wrestling
AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2017, 19:23   #5
#ForeverTheRevival
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nerden: Gaziantep
Mesajlar: 7.210
Konular: 305
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 12915
Rep Derecesi: The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart

Doğan bey eline sağlık.
Orton'un kemeri koruması ve Mahal'ın pushunun düşmesi dileğiyle.
imza

Yasımız Var! (110. Gün)


#TeamAA

Owner of Dave Meltzer's Guys
Tag Team Wrestling
Forever The Revival - Top Guys
Owner of Frank Gallagher's Guys
#FGG

"Every man with two hands has a fighting chance!"

RPG
Karakter
Austin Aries
Theme Song
Ambition and Vision
Finisher
Brainbuster - 450 Splash - Last Chancery
Lakabı
Greatest Man That Ever Lived
Debut
Başarılar
1 time DoR International Openweight Champion ( current )

İncelemeler - Forum Başarıları

The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2017, 19:24   #6
re zero
Coup de Grâce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2015
Nerden: Kocaeli
Mesajlar: 10.788
Konular: 222
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 6844
Rep Derecesi: Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.Coup de Grâce Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Başbuğumuz Jinder Mahal'ın kemeri alması ile son bulacak inşallah bu feud. Eline sağlık.
imza
Coup de Grâce isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2017, 19:35   #7
...
NothingMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Nerden: İzmir
Mesajlar: 4.661
Konular: 22
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 3974
Rep Derecesi: NothingMan IC kemerini kazandın.NothingMan IC kemerini kazandın.NothingMan IC kemerini kazandın.NothingMan IC kemerini kazandın.NothingMan IC kemerini kazandın.NothingMan IC kemerini kazandın.NothingMan IC kemerini kazandın.NothingMan IC kemerini kazandın.NothingMan IC kemerini kazandın.NothingMan IC kemerini kazandın.NothingMan IC kemerini kazandın.
Standart

Eline sağlık. Orton kemeri kaybederse, depresyona girebilirim.
imza


NothingMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2017, 19:50   #8
Kayıtlı Kullanıcı
SpentaMainyu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2017
Mesajlar: 16
Konular: 1
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: SpentaMainyu16 NXT'de jobbersın.
Standart

Eline sağlık faydalı bir yazı.

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
SpentaMainyu16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2017, 19:54   #9
Lord of Dance
Beauty in Motion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2015
Nerden: Amsterdam, Hollanda.
Mesajlar: 4.122
Konular: 165
Favori Güreşçisi: Fandango
Rep Puanı: 2421
Rep Derecesi: Beauty in Motion IC kemerini kazandın.Beauty in Motion IC kemerini kazandın.Beauty in Motion IC kemerini kazandın.Beauty in Motion IC kemerini kazandın.Beauty in Motion IC kemerini kazandın.Beauty in Motion IC kemerini kazandın.Beauty in Motion IC kemerini kazandın.Beauty in Motion IC kemerini kazandın.Beauty in Motion IC kemerini kazandın.Beauty in Motion IC kemerini kazandın.Beauty in Motion IC kemerini kazandın.
Standart

Feudun sonu henüz gelmedi ama neler olacağı çok belli. Orton rahat rahat koruyacaktır.
imza

SUN GOES DOWN
Beauty in Motion isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-2017, 19:55   #10
BelieveThatShield
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Nerden: Kahramanmaraş
Mesajlar: 11.109
Konular: 1341
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Puanı: 28850
Rep Derecesi: Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Addney WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Yav birçok kişide olduğu gibi ben de Mahal'ın contender olmasına ön yargı ile yaklaştım ama bence feudda çok iyi işler çıkarıyor, mikrofonu aktif bir şekilde kullanmaya başladı ve bu çok güzel bir özellik. (Contender olduğunda kestiği promo neydi be öyle) Ring içini de geliştirecektir diye düşünüyorum, bu feudda beklemediğim bir şekilde beğendim Mahal'ı ama tabii ki kemeri kazanmasını istemiyorum, büyük ihtimalle de kazanamayacak zaten, SummerSlam'de Randy Orton vs. AJ Styles | WWE Championship maçının yapılacağı konuşuluyordu birçok haberde, bunun gerçekleşme ihtimalini çok yüksek buluyorum ben de, hem zaten böylelikle Styles'ın da 2. harika reigni başlayacaktır. Mahal zaten Backlash'e kadar bir geçiş feudu oldu ana kemer için, tabii Zayn ile denenseydi bu geçiş daha faydalı olabilirdi bence WWE açısından. Eline sağlık, kaliteni konuşturmuşsun yine incelemede. Bu arada Backlash'de ki maçı kendin yaz bence, foruma incelemenin atılmasını bekleme, zaten bir RKO ile bitecek maç.
imza


Windham Lawrence Rotunda & AddneyBu sabah yalnız uyandım
Sensiz olmaz, sensiz olmaz
Tanıdık kokular yok
Sensiz olmaz
Kahvaltım anlamsızdı
Sensiz olmaz, sensiz olmaz
İlk sigaram bile tatsızdı
Sensiz olmaz
Anlaşılan alışmışım
Sensiz olmaz, sensiz olmaz
Bir verdiysem iki almışım
Sensiz olmaz
Aşk bir dengesizlik işi
Sensiz olmaz, sensiz olmaz
Dengeye dönüşen bir sevgi
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Yalnızlık zor, sokaklar çıkmaz

Sensiz olmaz, sensiz olmaz
Hep tekdüze, herşey dümdüz
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Sensiz olmaz, sensiz olmaz
Biraz telaşlı, huzursuz
Sensiz olmaz

Gece gelmiş, yatağım boş
Sensiz olmaz, sensiz olmaz
Sen uzaktasın, ben uzanmış
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Sensiz olmaz, sensiz olmaz
Zaman gecmez, sabah gelmez
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Ve sigara, iki metre öteye fırlatılır...
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

Sitedeki içerik, site sahibinin izni olmadan veya kaynak link gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz. Herkesin üye olup, özgürce mesaj yazabildiği sitemizde, 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlar ve konulardan kendileri sorumludur. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.