GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 10-06-2017, 20:09   #1
Banned
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 162
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 8894
Rep Derecesi: Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!
Standart Sasha Banks vs. Nia Jax | Feud İncelemesi

Feud: Sasha Banks vs. Nia Jax
Şirket: WWE
Tarih: Aralık 2016 - Nisan 2017
Kazanan: Nia Jax

''19 Aralık 2016 tarihli Monday Night RAW şovundayız. Dün gece kemerini Charlotte Flair'e kaybeden Sasha Banks koltuk değneği ile ringe geliyor. Konuşmasına başlıyor ve dün gece elinden geleni yaptığını söylüyor. İki kez pes etmesinin bacağından çok kalbini kırdığını söylüyor. Roadblock: End of the Line'dan Women's Kemerim olmadan ayrıldım... Bu canımı yakıyor ve şunu söylemek beni gerçekten de öldürüyor; daha iyi olan kadın kazandı diyor. Kendisini artık patron gibi hissetmediğini söylüyor ve ardından tebrik etmek için Charlotte Flair'i çağırıyor. Sasha Banks Charlotte Flair'i beklerken Nia Jax geliyor ve elinde bir mikrofon var. Charlotte'un nerede olduğunu bilmediğini ifade ediyor ve bu pekte onun umurunda değilmiş. Buradaki insanlar sana istediğini kadar patron desin fakat en zayıfsın, yaralısın. Ve hepsinden de öte, ufak bir kızsın diyor. Daha sonra koltuk değneklerine bir tekme atıyor. Ardından Sasha Banks'e saldırmaya başlıyor. Sasha ayağına iplere çarpıyor ve acı içinde kıvranıyor. Nia Jax birden koltuk değneği eline alıyor ve Sasha Banks'e bakıyor. Bir süre sonra koltuk değneklerini fırlatıyor ve ringden ayrılıyor. 26 Aralık 2016 tarihli şovda Nia Jax Scarlett Bordeaux ile karşılaşıyor. Nia Jax bu maçı rahatlıkla kazanmayı başarıyor. 2 Ocak 2017 tarihli Monday Night RAW şovundayız. Gecenin ilerleyen saatlerinde Nia Jax vs. Bayley maçı gerçekleşiyor. Nia Jax'in üstün olduğu ve kontrolü elinden bırakmadığı bir maç oluyor. Nia Jax top Rope'a çıkıyor fakat birinin müziği duyuluyor. Bu isim Sasha Banks! Sasha Banks Nia Jax'in dikkatini dağıtıyor. Bu sırada Bayley geliyor ve Bayley to Belly over the Top Rope yaparak maçı kazanıyor. 9 Ocak 2017 tarihli şovdayız. Stephanie McMahon ofisinde görüntüleniyor bu sırada Sasha Banks ve Bayley ikilisi geliyorlar. Stephanie Mcmahon onlara nasıl yardımcı olabilirim diye soruyor. Sasha Banks ise gelecek hafta Charlotte ve Nia'yı istiyoruz yanıtını veriyor. Stephanie Mcmahon, ses tonunu ayarlamalısın. T-shirtünde Legit Boss yazabilir ancak buradaki tek patron benim! diyor. Sasha sinirleniyor fakat Bayley onu sakinleştiriyor. Stephanie Mcmahon daha sonra bu maçı çok istiyorsanız gerçekleşecek diyor ve bu maçı bu haftaki şova duyuruyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde Charlotte & Nia Jax vs Bayley & Sasha Banks maçı gerçekleşiyor. Bu maçı Charlotte ve Nia Jax ikilisi rahatlıkla kazanmayı başarıyor. ''

''16 Ocak 2017 tarihli şovdayız. Şovun öncesinde Sasha Banks'e Nia Jax'ın saldırısına uğruyor. Nia Jax ilerleyen saatlerde röportajında Sasha Banks'in sözde patron olduğunu fakat insanların gerçeği gördüğünü söylüyor. Patron'u yok ettim. Ve şimdi insanlar doğru kadın için heyecanlılar diyor. 23 Ocak 2017 tarihli şovdayız. Nia Jax'in karşısında yerel bir güreşçi var ve maçı zorlanmadan kazanıyor. Maçtan sonra Carly'den mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor. Galibiyetimi, Sasha Banks'in yakın zamanda vefat eden kariyerine adamak istiyorum. Bir ay önce Sasha, sizlerin Raw Women's Şampiyonuydu. Şimdi ise unutulmuş durumda diyor. Daha sonra Sasha Banks geliyor. Koltuk değneği ile ringe geliyor. Nia Jax ona bakıyor fakat Sasha Banks değnek ile Nia'nın bacağına vuruyor ve şimdi ringe giriyor. Ringe girer girmez tekrar tekrar vurmaya başlıyor. Nia Jax hala ayakta duruyor. Sasha değneği atıyor. Nia koşuyor ama Sasha çekilince dışarıya düşüyor Nia. Diving Double Knee Senton! Nia yerde. Sasha bakıp sırıtarak arka alana gidiyor. Nia da ona bakıyor öfkeyle. 29 ocak tarihli Royal Rumble şovunda Kick Off'da Nia Jax vs. Sasha Banks maçı gerçekleşiyor ve Nia Jax bu maçı kazanmayı başarıyor. 30 ocak 2017 tarihli Monday Night RAW şovundayız. Nia Jax vs Sasha Banks maçı gerçekleşiyor. Nia Jax bu maçıda kazanmayı başarıyor. 6 şubat 2017 tarihinte Nia Jax vs. Bayley maçı gerçekleşiyor. Nia Jax bu maçıda kazanmayı başarıyor. 20 şubat 2017 tarihinde ise Nia Jax başka bir jobber tokatlıyor. 27 Şubat 2017 tarihli Monday Night RAW şovundayız. Sasha Banks & Bayley vs Charlotte & Nia Jax maçı gerçekleşiyor. Charlotte & Nia Jax bu maçı kazanmayı başarıyor. Nia Jax resmen haftalardır yargı dağıtıyor. Bu maçıda resmen tek başına kazanmayı başardı. ''

Fastlane
Alıntı NeslihanEul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nia Jax vs Sasha Banks

NeslihanEul nickli üyeden alınmıştır.

İkili maça başlıyor.Sasha'dan dirsek darbeleri geliyor ardından ard arda yumruklar geliyor , Nia da headbutt ile karşılık veriyor.Tekrar yumruklaşıyorlar,Sasha'dan dropkick geliyor,Nia Sasha'yı köşeye yolluyor ardından Clothisline yapıyor.Nia'dan şimdi de Backbreaker geliyor,Sasha tekmeler atarak kurtuluyor.Nia'dan tekrar Clothisline geliyor,tuş deniyor ama Sasha kurtuluyor.Nia'dan tekme geliyor ardından arm lock bağlıyor.Sasha tekme atarak kurtuluyor,Nia Sasha'yı kaldırıp yere fırlatıyor, tuş deniyor Sasha kurtuluyor.Nia tekrar arm lock bağlıyor, ardından Suplex yapıyor.Nia Sasha'yı omuzlarına alıyor ve şınav çekiyor ardından tam fırlatacakken Sasha Head lock bağlıyor.Sasha şimdi de Sleeper Hold bağlıyor.Nia kurtuluyor,Sasha 'dan Faceburst DDT geliyor ardından Bank Statement bağlıyor.Nia kurtuluyor,Sasha iplere gidiyor dönüşte de Nia'dan Splash geliyor.Nia Sasha'yı tekrar omuzluyor ama Sasha kurtuluyor ve Roll-up pinfall deniyor ve maçı kazanıyor..

''6 Mart 2017 tarihli şovdayız. "WWE Raw Women's Champion" Bayley vs Sasha Banks maçı gerçekleşiyor. Eğer bu maçı Sasha Banks kazanırsa Wrestlemania'da gerçekleşecek olan şampiyonluk maçının üçlü maç olacağı açıklanıyor. Sasha Banks bu maçı Bank Statement bağlayarak kazanmayı başarıyor. Maçın sonunda Sasha Banks Wrestlemania logosunu gösteriyor ve sevinç gösterileri yapıyor. 13 Mart 2017 tarihli Monday Night RAW şovundayız. Mick Foley ve Stephanie Mcmahon ofiste konuşurken Nia Jax geliyor. Sasha Banks'i bir haftalığına sakatladığını, Fastlane'de omzumu 3 saniye boyunca zar zor yerde tuttu ve bir şekilde Sasha, Wrestlemania'daki Raw Women's Title maçına dahil olduğunu söylüyor. Daha sonrada adalet istediğini söylüyor. Stephanie Mcmahon, Kesinlikle Women's Title potasında olmalısın diyor ve Raw Women's Şampiyonu Bayley ile karşılaşacaksın diyor. Nia Jax teşekkür ediyor ve oradan gidiyor. İlerleyen saatlerde Bayley vs Nia Jax Non Title Match gerçekleşiyor. Nia Jax maçta çok sert güreşiyor. Headbutt ve Corner Shoulder Thrust'lar vuruyor. Jax stomp'lamaya devam ediyor, hakem ise itirazlarını dinlemediği için maçı bitiriyor. Nia Jax hala Bayley'i tokatlamaya devam ediyor. Ringin dışına çıkıp Bayley'i çekiyor ve bariyerlere çarptırıyor. Nia Jax adeta Bayley'i pişman ediyor ve daha sonra arka alanın yolunu tutuyor. Wrestlemania öncesi Monday Night Raw şovundayız. Tarihlerden 27 Mart 2017 ve şovu açan isim Bayley oluyor. Bu sene evde arkadaşlarımla beraber değilim. Seyircilerin arasında değilim. Wrestlemania'dayım diyor. Daha sonra Charlotte Flair onu bölüyor. Gerçekten de Wrestlemania'ya sahte şampiyon olarak gitme hayalin mi vardı diyor. 6 gün içerisinde Wrestlemania'dan 5. kez Dünya Şampiyonu olmuş şekilde ayrılacağım! Sen ise hiçbir şey olmadan ayrılacaksın! Dost yok, kemer yok ve gelecek de yok diyor. Bayley ile Charlotte tartışmaya devam ediyorlar. Ekrana Sasha Banks'in bir tweeti geliyor. Daha sonra Sasha Banks onları bölüyor. Sasha Banks ve Charlotte Flair ikilisi tartışırken Nia Jax ringe geliyor. Raw Women's Kemeri'ni aranızda paylaşamamalarının çok sevimli olduğunu söylüyor ve bu pazar Wrestlemania'da herbirinizi eledikten sonra o kemerin kalıcı bir evi olacak diyor. Ringdeki isimler birbirlerine saldırmaya başlıyorlar. Reklamlara gidiyoruz. Döndüğümüzde ise Bayley & Sasha Banks vs Charlotte & Nia Jax maçı gerçekleşiyor. Maçı Belly to Bayley yaparak Charlotte Flair tuş eden Bayley ve Sasha Banks kazanıyor. Daha sonra arkadan Nia Jax saldırıyor ve Double Reverse Body Avalanche yapıyor. İplerden gerilip Sasha'ya Running Leg Drop yapıyor. Bayley kalkınca da Samoan Drop! Charlotte köşede ayaklanmaya çalışırken ona bakıyor, ona da bir Body Avalanche! Yerdeki kemeri alıp WM logosuna bakıyor.''

Wrestlemania 33
Alıntı Super Disaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tolga "Super Disaster" Özatıcı'dan alınmıştır.
Fatal 4 Way Elimination Match
Bayley (c) vs Charlotte Flair vs Nia Jax vs Sasha Banks

"Charlotte Nia'ya saldıracakken Nia köşeye alıp üç isme de saldırıyor. Charlotte'u Body Slam ile yere alıyor. Üç isim gelirken Nia üçünü de yere indiriyor. Ohhhh! Sasha'yı kaldırıp Bayley'nin üstüne yolluyor ve Body Avalanche ile atlıyor! Sasha'yı dışarı alıp köşeye çıkıyor, Bayley'nin üstüne Bonzai Drop! Ortaya taşıyacakken Charlotte arkasından saldırıp Chopluyor. Köşeye atacakken Nia atıyor ama Charlotte aprona geçip yumruğu indiriyor. Nia hiçbir şey olmamış gibi Charlotte'u dışarıdaki ikiliye fırlatıyor! Üç isim toparlanıp aynı anda Nia'ya saldırıyorlar. Sasha ayağını tutarken Bayley Knee Strike vuruyor. Sasha ile beraber kucaklıyorlar, Charlotte da hazır, BACK BODY DROP & BIG BOOT COMBINATION! Çok sağlamdı! Charlotte tuş deniyor ama başarısız. Nia Bayley'i dışarı alıp Charlotte'u Headbutt ile köşeye yolluyor. Corner Clothesline geçirip köşeye çıkıyor ama üç isim de bir anda onu Powerbomb'a tutuyorlar, TRIPLE POWERBOMB! Üç isim de üstüne yatıp tuşa gidiyor, 1..2..3!

Nia Jax Elendi

Charlotte ringden inip hadi siz kavga edin diyor. İkili Lock-Up bağlarken Charlotte Bayley'i dışarı alıp yumrukluyor. Sasha ikiliye Somersault Plancha ile atlıyor ama Charlotte kaçıyor! Köşeye çıkıp ikilinin kalkması ile Corkscrew Moonsault ile atlıyor! İŞTE BU YÜZDEN KRALİÇE! Sasha'yı ringe sokarken Sasha, Bank Statement bağlamak istiyor ama Charlotte kurtulup Figure 4 peşinde koşuyor. Sasha itip üstüne geliyor ama Charlotte Backbreaker vurup yere alıyor. Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Köşedeki minderi sökerken Sasha tuşa çekiyor ama başarısız. Yumruklayıp Chop'u geçirdikten sonra iplere atmak istiyor ama Charlotte atıyor, Sasha'dan Headscissors Takedown! Üstüne Running Knee ile atlayıp yeniden gelirken Charlotte aprona alıyor. Sasha kafasını çarptırıp köşeden Miniora Knee ile atlıyor! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı. Hemen Bank Statement'a alıyor! Charlotte toparlanıp omuzlayacakken Sasha arkasına geçip tuşa çekiyor, 1..2 ama Charlotte köşedeki açık yere itiyor! Hemen tuşa yakalıyor, 1..2..3!

Sasha Banks Elendi

Bayley ringe girip yumruklarken Charlotte'tan dizine tekmeler geliyor. Ardından minderi indirdiği köşeye dizini çarptırıyor! Köşeye çıkıp Moonsault ile üstüne atlıyor ama Bayley kaçtı! Tuşa gidiyor, 1..2 olmadı! Köşeye çıkıp üstüne atlarken Charlotte bir anda yere alıyor, Figure 4! Ama Bayley Figure 8'e izin vermiyor! Charlotte rakibini köşeye asıp dizine Stompları indiriyor. Köşeye çıkıp dizine tekmeleri ard arda patlatıyor. Bayley toparlanırken Charlotte Forearm'ları geçiriyor. Bu sırada Bayley'den AValanche Back Body Drop! Köşede toparlanıyor, Macho Man Elbow! Tuşa gidiyor, 1..2..3!"

Charlotte Flair Elendi

Kazanan: "Still RAW Women's Champion" Bayley | ***1/2

''İlerleyen zamanlarda Nia Jax ve Sasha Banks ikilisi sıklıkla takım maçlarında karşı karşıya geliyorlar.Wrestlemania'dan sonraki şovda Charlotte & Emma & Nia Jax vs Bayley & Dana Brooke & Sasha Banks maçı gerçekleşiyor ve bu maçı Bayley & Dana Brooke & Sasha Banks kazanıyor. 10 Nisan 2017 tarihinde Nia Jax Charlotte Flair'i mağlup etmeyi başarıyor. 17 Nisanda ise Alexa Bliss vs Nia Jax vs Sasha Banks vs Mickie James | #1 Contender Match for Raw Women's Title maçı gerçekleşiyor ve Alexa Bliss bu maçı kazanıyor. 1 Mayıs 2017 tarihinde Alicia Fox & Alexa Bliss & Emma & Nia Jax vs Bayley & Dana Brooke & Mickie James & Sasha Banks maçı gerçekleşiyor ve Alicia Fox & Alexa Bliss & Emma & Nia Jax bu maçı kazanmayı başarıyorlar.''

Okuyan ve yorum yapan herkese teşekkürler.
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2017, 20:11   #2
Genetically Superior
OzanDun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 8
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 161
Rep Derecesi: OzanDun Sana Smackdown'da bir maç ayarlayabiliriz.OzanDun Sana Smackdown'da bir maç ayarlayabiliriz.

Yine çok güzel eline sağlık.
imza
OzanDun isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2017, 20:18   #3
Banned
Alpercanbaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 297
Favori Güreşçisi: Candice LeRae
Rep Puanı: 3804
Rep Derecesi: Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!

Hocam Royal Rumble'daki maçı unutmuşsunuz.
Alpercanbaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2017, 20:20   #4
Welcome Home
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1022
Favori Güreşçisi: Kazuchika Okada
Rep Puanı: 22045
Rep Derecesi: Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Rezil bir feuddu, Sasha'nın en kötü feudu. Eline sağlık, güzel bir inceleme.
imza

Bu sabah yalnız uyandım
Sensiz olmaz, sensiz olmaz
Tanıdık kokular yok
Sensiz olmaz
Kahvaltım anlamsızdı
İlk sigaram bile tatsızdı
Sensiz olmaz
Anlaşılan alışmışım
Bir verdiysem iki almışım
Sensiz olmaz
Aşk bir dengesizlik işi
Dengeye dönüşen bir sevgi
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Yalnızlık zor, sokaklar çıkmaz

Hep tekdüze, herşey dümdüz
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Biraz telaşlı, huzursuz
Sensiz olmaz

Gece gelmiş, yatağım boş
Sen uzaktasın, ben uzanmış
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Zaman gecmez, sabah gelmez
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Ve sigara, iki metre öteye fırlatılır...
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2017, 20:21   #5
Banned

Rep Derecesi: Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!

Alıntı Alpercanbaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hocam Royal Rumble'daki maçı unutmuşsunuz.
Royal Rumble şovu forumda incelenirken bu maç Kick Off'da olduğu için pas geçirmiş sanırım o maç yoktu. O yüzden Royal Rumble'da kimin galip geldiğini yazarak geçtim. Kendim yazabilirdim fakat BaB'da falan maç yazıyorum derken birde incelemede maç yazmakla uğraşmak istemedim ya.
Alt 10-06-2017, 20:29   #6
Formalite...
NothingMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 24
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 3277
Rep Derecesi: NothingMan Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NothingMan Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NothingMan Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NothingMan Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NothingMan Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NothingMan Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NothingMan Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NothingMan Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NothingMan Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NothingMan Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!NothingMan Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

Feud çok kötüydü. Sasha Banks'in karakterinin içine edildiği feudlardan biriydi bence.
Güzel bir inceleme olmuş, eline sağlık.
imza

NothingMan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2017, 23:20   #7
HALF PERSON
The Goddest Bliss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 625
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 8246
Rep Derecesi: The Goddest Bliss Şirketin Yüzü oldun!The Goddest Bliss Şirketin Yüzü oldun!The Goddest Bliss Şirketin Yüzü oldun!The Goddest Bliss Şirketin Yüzü oldun!The Goddest Bliss Şirketin Yüzü oldun!The Goddest Bliss Şirketin Yüzü oldun!The Goddest Bliss Şirketin Yüzü oldun!The Goddest Bliss Şirketin Yüzü oldun!The Goddest Bliss Şirketin Yüzü oldun!The Goddest Bliss Şirketin Yüzü oldun!The Goddest Bliss Şirketin Yüzü oldun!

Ellerine sağlık dostum, Sasha vs Nia, Rumble ve Fastlane'de ki maçlarının iyi olmadığını söyleyebilirim. WM'da ki 4'lü maçta istenileni veremedi maalesef, güzel bir inceleme olmuş ellerine sağlık.
imza

Haykırsam, duyup gelsen uzaklardan.
Dokunsam bir, son bir kez sana dokunsam.
Sarılsam, hayallerime sarılsam.
Uzansam bir, yanı başına uzansam.
Bildiğin gibi değil hiç, çok ağladım, ne çok ağladım..
Silinmiyor hatıralar, anladım.
Bıraktığın gibi değilim hiç, çok ağladım, ne çok ağladım..
Unutulmuyor yaşananlar, anladım.

Durdursam, zamanı geriye alsam.
Buluşsak biz, kollarımdan ayrılmasan.
Kavuşsak, rüyalarına çağırsan.
Uyansam bir, yanı başında uyansam.
''Keşkelerim olmasaydı özler miydim bu kadar seni, hiçbir zaman affetmedim kendimi, nereye gitsem yanımda götürdüm hasretini, eski ben değilim inan, sadece bir yarım insan.''

Şeytani yetisini kaybetmiş eski RPG karakteri:
Baron Corbin
Başarılar: 1 Time DoR Tag Team Champion (With Karl Anderson) (70 Days)
1 Time DoR Hardcore Champion (42 Days)
1 Time DoR International Openweight Champion (former)

Soru alabileceğim platform:
https://ask.fm/Tylerbbb
The Goddest Bliss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2017, 23:23   #8
Hana Kimura's Husband
The Villain Boss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1644
Favori Güreşçisi: Minoru Suzuki
Rep Puanı: 13854
Rep Derecesi: The Villain Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Villain Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Villain Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Villain Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Villain Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Villain Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Villain Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Villain Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Villain Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Villain Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!The Villain Boss Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Alıntı Aschentef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Royal Rumble şovu forumda incelenirken bu maç Kick Off'da olduğu için pas geçirmiş sanırım o maç yoktu. O yüzden Royal Rumble'da kimin galip geldiğini yazarak geçtim. Kendim yazabilirdim fakat BaB'da falan maç yazıyorum derken birde incelemede maç yazmakla uğraşmak istemedim ya.
Maçı yazılı olarak ekleme mecburiyetin yok. İstersen Youtube'dan özetini eklersin.
imza

~ i have to be a lonely warrior • tonight ~

It's not about wrestle to entertain.
It's about fight, war and dominance.
The Villain Boss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2017, 23:24   #9
Banned

Pekala.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alt 10-06-2017, 23:24   #10
#ForeverTheRevival
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 190
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 8334
Rep Derecesi: The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!

Reis eline sağlık yine güzel incelemişsin. Feud tabi ki kötüydü. Nia Jax, Sasha'yı emekli etmediği için şanslıyız.
imza

Yasımız Var! (71. Gün)

Owner of Dave Meltzer's Guys
Tag Team Wrestling
Forever The Revival - Top Guys

RPG
Karakter
Austin Aries
Theme Song
Ambition and Vision
Finisher
Brainbuster - 450 Splash - Last Chancery
Lakabı
Greatest Man That Ever Lived
Başarılar
1 time DoR International Openweight Champion ( current )

İncelemeler - Forum Başarıları

The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil