GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 17-06-2017, 00:07   #1
Banned
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 162
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 8894
Rep Derecesi: Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!Aschentef Şirketin Yüzü oldun!
Standart Nikki Bella vs. Natalya - Feud İncelemesi

Feud: Nikki Bella vs. Natalya
Şirket: WWE
Tarih: 2016-2017. (Aralık, Şubat.)
Kazanan: Natalya

''6 Aralık 2016 tarihli şovda Natalya vs. Carmella maçı gerçekleşeceği sırada Carmella geldikten sonra bir mikrofon alıyor ve konuşmasına başlıyor. Natalya ringe gelmeden önce diyeceği bir şey varmış. Nikki daima SS'te ona saldıranın ben olduğumu düşündü ama pazar günü ona gerçeği söyledim. Natalya, Nikki'ye bir numara çektiği hakkında böbürlenip duruyordu. Bunun nedeni de basit, Nikki, Natalya'nın yerini çalıyor ve Total Bellas'tan beri böyle. Natalya, Nikki Bella kadar çekici olmayı istiyor. Natalya, Nikki Bella gibi kıvrımlı olmak istiyor. Natalya benim kadar güzel olmak istiyor ya da Nikki Bella kadar. Düşünüyorum da Nikki... Çenenizi kapatın ben konuşuyorum! Natalya hep ikinci! Güzellik yarışması ikincisi gibi diyebilirsiniz. Sonunda gerçek Natalya ortaya çıktı! Kıskanç! Nikki Bella'ya arkadan saldırdığını reddetmesi de onun üçkağıtçılığını gösteriyor diyor. Tam bu sırada Natalya birden koşuyor ve saldırmaya başlıyor. Carmella karşılık vermeye çalışıyor ve bir tokat atıyor. Carmella daha sonra kaçıyor ve Natalya'da peşinden gidiyor. Natalya arka alanda ilerlerken Nikki Bella ile karşılaşıyor. Carmella'nın yalancı olduğunu ve ona inanmaması gerektiğini söylüyor. Nikki Bella oradan ayrılıyor. 13 Aralık Smackdown Live şovunda Carmella vs. Natalya karşılaşması gerçekleşiyor. Nikki Bella ise spiker masasında Natalya mikrofon alıyor ve Nikki Bella'ya saldıran kişinin kendisi olmadığı söylüyor. Carmella small package yaparak maçı kazanmayı başarıyor. Natalya ve Nikki de bakışıyor. ''

''20 Aralık 2016 tarihli Smackdown Live şovundayız. Natalya ringe geliyor ve söylentilerden bıktığını söylüyor. Ringe Nikki Bella'yı çağırıyor. Nikki Bella ringe geliyor onlar tam konuşacakken Carmella ringe geliyor. Carmella ben yokmuşum gibi konuşun diyor. Natalya'nın bundan nasıl kurtulacağını izlemeye geldiğini söylüyor. Nikki Bella Carmella'ya bana saldıranın sen olmadığını nereden bileceğim diye soruyor. Bunu defalarca söylediğini artık parti modundan çıkıp Nattie'nin yalancı olduğunu fark etme zamanı diyor. Natalya arkadaşı Nikki ile daha düzgün konuşmasını söylüyor. Carmella Natalya'ya hatırla, Nikki geri geldiğinden beri tüm dikkati üzerine çekiyor diye benim omzunda ağlıyordun. Ayrıca Bella Twins'in WWE'de olmasının tek sebebinin tek başlarınayken kimsenin onları önemsemediğini söylemiştin. Hatırladın mı diyor. Natalya bu sana özel olarak dediğim bir şeydi. Sen pis bir Staten Island gammazcısısın diyor. Nikki Bella bana saldıran sen miydin diyor.Natalya saldırıyor Carmella'ya! Carmella kaçıyor ama Natalya tutup noel ağacına atıyor. Yumruklar atıyor. Nikki olanları izliyor. Mikrofon alıyor Natalya. Bunu yapan bendim seni kevaşe diyor. Dergi kapaklarına çıktınız! Kırmızı halılarda yürüdünüz. Total Divas spin-off'unda yer aldınız. Oralarda ben olmalıydım! Ve bunları harika bir kişiliğin olduğu için almadın. Hiç karizman yok. Kedim senden daha karizmatik seni kaltak! Dışarıdan ve içeriden güzel olabilirsin Nikki ama bir hiçsin! İşte bu yüzden John seninle asla evlenmeyecek diyor. Natalya ringin dışında pis pis bakıyor.''

''3 Ocak 2017 tarihli Smackdown Live şovundayız. Nikki ringde. Natalya da ringde. İkili arasında bir segment gerçekleşiyor ve birbirlerine sallıyorlar. Natalya tam konuşmasını bitireceği esnada Nikki Bella bir forearm smash yapıştırıyor ve ringden ayrılıyor. 10 Ocak 2017 tarihli Smackdown Live şovundayız. Nikki arka alanda ilerliyor ancak Natalya arkadan saldırıyor! Nikki yerde. Natalya kaldırıp oradaki kepenge atıyor. Nikki yerde bacağını tutuyor. Reklamların ardından ringdeyiz. Natalya geliyor ardından Nikki Bella geliyor fakat hemen ringe girip bir Spear yerleştiriyor. Natalya kaçıyor. İkili yumruklaşmaya devam ediyorlar şimdi Natalya Nikki'nin sırtını bariyerlere vuruyor. Yumruklar atıyor ve hakem onları ayırmaya çalışıyor. Üç hakem daha geliyor ve ayırmayı deniyor. Let Them Fight sesleri var. Hakemler ayırıyor ama Nikki kurtuluyor ve forearm ile yere seriyor. Tekrar ayırıyorlar. Ancak Natalya'dan sakat bacağa aniden chop block. Natalya tutup dışarıya atıyor. Nikki yerdeyken bir yumruk atıyor sırta ardıdnan Sharpshooter! Hakemler ayırıyor. Nikki dizini tutuyor. 17 Ocak 2017 tarihli Smackdown Live şovundayız. Nikki Bella ringe geliyor ve geçen hafta yaşananları hatırlıyoruz. Geçen hafta yeni başlamıştık bu hafta ise bitireceğiz. Bu yüzden derhal buraya gel diyerek Natalya'yı ringe çağırıyor. Natalya seyircilerin arasında görünüyor. Şimdi arka alana gidiyor. Ürün standının orada Cena ürünlerini indiriyor. Herkesin tişörtünün olduğunu fakat kendisinin olmadığını söylüyor. Üzdün be Natalya... Daha sonra Nikki tünelden çıkıp atlıyor. Masa kırılıyor. Nikki yumruklar atıyor. Bulduklarını da Natalya'ya atıyor. Güvenlik gelip ayırıyor ama Nikki yine saldırıyor. Tekrar ayırıyorlar ama bu sefer Natalya kurtulup saldırıyor. En sonunda ayırıyorlar. 24 Ocak tarihinde Nikki Bella arenaya gelirken röportaj veriyor. Muhabir ona John Cena ile olan ilişkisinin arkadaştan biraz daha öte oluduğunu Natalya'nın bunu bir çok kez dile getirdiğini ve ona göre büyük bir yıldız olmasının sebebi bu olduğunu söylüyor fakat daha sonra Natalya geliyor ve Nikki Bella'nın kafasını kamyona çarpıyor.''

Royal Rumble

''31 Ocak tarihli Smackdown Live şovundayız. Daniel Bryan telefonla konuşurken görüntüleniyor. Natalya ise güvenlik ile onun yanına geliyor. Can güvenliği olmadığı için güvenlik tutmuş Natalya hanım. Daha sonra Nikki Bella geliyor ve ikili yine tartışıyorlar. Daha sonra Daniel Bryan ikisini susturuyor ve Nikki Bella ve Natalya arasında EC'de bir maç olacak diyor. Natalya oradan ayrılırken Nikki Bella ise sırıtmaya başlıyor. 7 Şubat tarihli Smackdown Live şovunda Nikki Bella ile Natalya arasında bomboş bir segment gerçekleşiyor. Natalya EC'de seni yendikten sonra hamile kız kardeşinle oturup etrafı temizleyeceksin falan diyor. Nikki Bella ise birkaç haftadır tek yaptığın belden aşağıya vurmak. Gerçeği istiyor musun? Söyleyeyim. İyi olduğun tek şey güreşmekti Nattie. Seni yendikten sonra ne olacak? Ailenin itibarını mahvetmeye devam mı edeceksin? Gerçek hoşuna gitti mi? diyor. Natalya ise John Cena'dan bahsediyor. Ne Cenaymış be arkadaşım Carmella'sından Nikki'sine ondan Natalya'sına herkesin düşüncesi John Cena. Daha sonra Nikki benim bunun gerçekten saçma olduğunu söylüyor ve benim işim bitti diyip susuyor. Natalya ise işte tipik Nikki Bella diyor.''

Elimination Chamber
Alıntı Captain of Peepulation Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Natalya vs Nikki Bella
Bu maç Captain of Peepulation nickli üyeden alınmıştır.

Maç başlıyor. Taunt yapıyor Natalya. Bir tokat! Ardından side headlock takedown. Headscissors geliyor Nikki'den ama kalkıyor Natalya ve yine side headlock takedown. Headscissors yeniden. Kip up Natalya'dan. Eğiliyor Natalya arkadan tutuyor ve kafasının arkasından itiyor. Koldan yakalıyor. Natalya bağırıyor. Bir tekme dize ve Natalya yerde. Bir cross armbreaker geliyor ama Natalya kilidi engellemeyi deniyor. Kurtuluyor Natalya. Birbirlerine bakıyorlar. Bir tokat geliyor aniden! Yumruklar atıyor Natalya. Saçından tutup kaldırıyor ve belly to back takedown. Bir tekme atıyor. Arkadan tutuyor ve belly to back takedown. Natalya, You Can't See Me yapıyor. Bir tokat atıyor kafaya. Arkadan tutuyor ama Nikki engelliyor, yere alıyor ve kneebar! Acı içinde Natalya. Natalya sürünüp iplere tutunuyor. Dışarıya çıkıyor ama Nikki'den sırtına bir tekme. Aprona geçiyor ve flying clothesline! Kaldırıp ringe atıyor Nikki. Natalya dışarıya çıkıyor hemen. Nikki de çıkıyor. Mola istiyor Natalya. Aniden itiyor ve Nikki ring direğine çarpıyor. Yine You Can't See Me yapıyor. Cidden kusturacak bu maç beni. Ringe atıp seyircilere bağırıyor.

Nikki bacağını tutarken kaldırıyor ve snap suplex ardından sırtına bir tekme. Nikki acı içinde köşeye sürünüyor. Natalya yine taunt yapıyor. Hakem durumunu soruyor Nikki'ye. Bir tekme Natalya'dan ve tekmeler atmaya devam ediyor. Nikki yerde. Hakem ayırıyor. Nikki ile dalga geçiyor Natalya. Bir snapmare ve low dropkick. Chinlock geliyor. Nikki yavaştan kalkıyor. Dirsekler vuruyor Nikki bir arm drag. Clothesline geliyor. Yine aynı tauntu yetiyor tamam anladık Cena. Üstünden geçiyor Natalya. Taunt yaparken roll up! 1 2 olmadı. Bir tekme Natalya'dan. Natalya bağırıyor. Yüzüstü yere atıyor. Bacağı tutuyor ve leg breaker. Nikki Sucks diye bağırıyor Natalya. Bir leg lock geliyor. Adı çıkaramadım bu saatte. Yumruklar atıyor Nikki aniden ve STF! Ama iplere tutunuyor Natalya. Ne iğrenç maç bu? Natalya itiyor, Nikki sıyrılıyor ve shoulder tackle ardından dropkick. Bir facebuster on knee. 1 2 olmadı.

Nikki bekliyor ama Natalya tekme atıyor. Michinoku Driver! 1 2 olmadı. Bacaklardan tutup çekiyor, Sharpshooter deniyor ama Nikki itiyor. Bir forearm smash. Natalya yerde. 1 2 olmadı. Nikki kaldırıyor şimdi. Sırtlıyor ama dirsekler vuruyor Natalya. Saçına yapışıyor şimdi, iplere atacakken Nikki atıyor ve spinebuster! 1 2 olmadı. Nikki köşede. Natalya gelince springboard knee! 1 2 olmadı. Yalnız Natalya'nın göz göre göre oraya gitmesi? Rezalet. Nikki aprona geçiyor. Shoulder block apronda ardından bir tekme kafasına. Nikki köşeye çıkıyor ama Natalya yumruk atıyor. Köşeye çıkıyor ama yumruklar atıyor Nikki. Ama Natalya tutuyor ve superplex!

İkisi de yerde. Hakem sayıyor. Bitirin şu maçı. Yavaştan kalkıyor Natalya. Sharpshooter yapıyor. Nikki acı içinde. Nikki sürünüyor. Natalya tekrar çekiyor. Nikki kurtulmayı deniyor Çeviriyor ve STF. Natalya acı içinde. Pes edecek mi? Natalya boğulacak Nasıl bir STF bu? Pes et de bitsin. Ciddi ciddi iplere tutundu. Bitmeyen maç. Nikki tutuyor ama Natalya dışarıya alıyor. Yerde yumruklar atıp sırtını bariyerlere vuruyor. Tekmeler atıyor Natalya ama karşılık veriyor Nikki. Bariyerlere atıyor. Hakem sayıyor. Nikki yumruklar atıyor. Zil çalıyor. Count Out geldi.

Kazanan: - (Count Out)

''14 Şubat tarihli Smackdown Live şovundayız. EC'de gerçekleşen Nikki Bella vs. Natalya maçından görüntüler ekrana geliyor. Daniel Bryan'ın ofisindeyiz. Nikki Bella ve Natalya ikilisi klasik olarak yine tartışıyorlar. Natalya Nikki Bella'yı Daniel Bryan'ın baldızı olduğu için istediğini elde edebilecek olmak ile suçluyor. Nikki Bella ise Survivor Series'te kaybetme nedenlerinin Natalya olmasından bahsediyor. İkili yine birbirlerine girmeye başlıyorlar. Daniel Bryan artık bunu kesmelerini söylüyor ve gelecek haftaya Gelecek hafta ikili arasında bir Falls Count Anywhere match ayarlıyor. 21 Şubat 2017 tarihli Smackdown Live şovundayız. Nikki Bella vs. Natalya maçı gerçekleşiyor. Maçın sonlarına doğru . İkili ringin dışındalar. Nikki Bella Natalya'yı yavaş yavaş ringe getiriyor ama Natalya rampanın başındaki sert demirlerde yumruk atıyor ve Bella'a orada STO.Natalya Sharphooter yapacakken Bella Fearless Lock yapıyor onu ve Natalya pes etme noktasına geldiğinde Maryse. Bella'a demir bir çubuk ile vuruyor. O çubuk ile birkaç kez daha vuruyor ve Bella düşüyor. Miz geliyor ve eşini engelliyor ve onu zar zor da olsa oradan götürüyor. Natalya tuşa gidiyor. 1,2,3.Natalya maçı kazanıyor. Bu maçın ardından gelecek haftalarda Nikki Bella John Cena ile beraber Maryse ve The Miz ikilisi ile feuda giriyor. Natalya'da Alexa Bliss ile sürtüşmeye başlıyor.''
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2017, 00:10   #2
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 297
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 16239
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Windham Lawrence Rotunda Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Kardeşim bu ne hızdır kurbanın olayım? Birini okumadan diğerini atıyorsun. Rep atma hakkımı sanırım bu feudda kullanacağım daha güzel bir feuddu beğenmiştim genel anlamda arka alan brawlları vs. Eline sağlık tekrardan.
imza

Forum Başarılarım

4 Kez Onur Kürsüsü (Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos 2017)
2 Kez Haftanın Parlayanı (16 Nisan 2017 & 13 Ağustos 2017)
26. Etkinlik Haftası Makale & Kompozisyon Yarışması 1.si
Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si (Ağustos 2017)

İncelemelerim & Yazılarım

Feudlar

Bray Wyatt vs Chris Jericho
Undertaker vs Muhammad Hassan
Braun Strowman vs Sami Zayn (w/ Salih37)
Dean Ambrose vs Baron Corbin
Bray Wyatt vs Randy Orton
Jinder Mahal vs Randy Orton
AJ Styles vs Kevin Owens
Braun Strowman vs Roman Reigns
Shinsuke Nakamura vs Baron Corbin
AJ Styles vs John Cena

Şovlar

WWE: TLC 2010 (w/ Addney, StephenTrueway)
WWE: Hell In A Cell 2015 (w/ Addney, StephenTrueway)
WWE: Payback 2017 (w/ Addney, The Aerialist, StephenTrueway)
WWE: Backlash 2017 (w/ Addney)
WWE: Money In The Bank 2017 (w/ Addney, StephenTrueway, Quiet Riot)
WWE: Great Balls of Fire 2017 (w/ Addney, Stephen Trueway)
WWE: Battleground 2017 (w/ Addney, StephenTrueway)
WWE: Summerslam 2017 (w/ Addney, StephenTrueway)

NJPW: Dominion 6.19 In Osaka Jo-Hall (w/ Addney, Headlock Master)
NJPW: Dominion 7.5 In Osaka-Jo Hall (w/ The Lone Man, Addney)

WWE: 10 Mart 2008 RAW (w/ fetiborn41)
WWE: 17 Mart 2008 RAW (w/ fetiborn41)
WWE: 21 Nisan 2008 RAW / King of the Ring 2008(w/ fetiborn41)
WWE: 29 Haziran 2015 RAW (w/ Bella's Legacy)
WWE: 16 Temmuz 2015 Smackdown (w/ The Lone Man, Aschentef)
WWE: 20 Ağustos 2015 SmackDown (w/ World Class Maniac, Bella's Legacy)
WWE: 3 Eylül 2015 SmackDown (w/ Bella's Legacy)

Makaleler/Köşe Yazıları

Son 8 Summerslam'e Damgasını Vuran Olaylar
Summerslam 2017'ye Bakış
Summerslam 2017 Sonrası
WWE'nin Kırmızı Güneşi: Universal Championship

rpg:luke harper

Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2017, 00:12   #3
Prestigious One
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2537
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 32226
Rep Derecesi: Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Styles Clash Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Kardeşim maşallah ortada Nikki feudu bırakmadın valla.
imza

Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2017, 00:12   #4
Banned
Freakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 60
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 3909
Rep Derecesi: Freakin Şirketin Yüzü oldun!Freakin Şirketin Yüzü oldun!Freakin Şirketin Yüzü oldun!Freakin Şirketin Yüzü oldun!Freakin Şirketin Yüzü oldun!Freakin Şirketin Yüzü oldun!Freakin Şirketin Yüzü oldun!Freakin Şirketin Yüzü oldun!Freakin Şirketin Yüzü oldun!Freakin Şirketin Yüzü oldun!Freakin Şirketin Yüzü oldun!

Emeğine sağlık atayım repini.
Freakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2017, 00:15   #5
Welcome Home
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1022
Favori Güreşçisi: Kazuchika Okada
Rep Puanı: 22045
Rep Derecesi: Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Addney Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Rezil bir feuddu, ancak son maçları çok güzeldi. Bu arada şu detayı ekleyebilirdin, o en son SmackDown Live şovunda yaptıkları maçta Nikki ile Natalya'nın kavgası arka alana kaymış ve orada Maryse'e bir hamle yapılmıştı, onun intikamı olarak Maryse maçı Nikki'nin kaybetmesini sağlamıştı, böyle sanki hiçbir şey yokken olmuş gibi görünüyor. Onu düzeltebilirsin.
imza

Bu sabah yalnız uyandım
Sensiz olmaz, sensiz olmaz
Tanıdık kokular yok
Sensiz olmaz
Kahvaltım anlamsızdı
İlk sigaram bile tatsızdı
Sensiz olmaz
Anlaşılan alışmışım
Bir verdiysem iki almışım
Sensiz olmaz
Aşk bir dengesizlik işi
Dengeye dönüşen bir sevgi
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Yalnızlık zor, sokaklar çıkmaz

Hep tekdüze, herşey dümdüz
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Biraz telaşlı, huzursuz
Sensiz olmaz

Gece gelmiş, yatağım boş
Sen uzaktasın, ben uzanmış
Sensiz olmaz
Anlamak çözmeye yetmez
Zaman gecmez, sabah gelmez
Sensiz olmaz

Yine kendi kendime sormadan duramadım
Niye seni böyle istiyorum diye bulamadım

Ve sigara, iki metre öteye fırlatılır...
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2017, 00:16   #6
#ForeverTheRevival
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 190
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 8334
Rep Derecesi: The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!The Lone Man Şirketin Yüzü oldun!

Yeter ya bize inceleme bırakmayacaksın bu gidişle. Diğer feuda rep attığım için buna rep atamıyorum malesef. Eline sağlık kral.
imza

Yasımız Var! (71. Gün)

Owner of Dave Meltzer's Guys
Tag Team Wrestling
Forever The Revival - Top Guys

RPG
Karakter
Austin Aries
Theme Song
Ambition and Vision
Finisher
Brainbuster - 450 Splash - Last Chancery
Lakabı
Greatest Man That Ever Lived
Başarılar
1 time DoR International Openweight Champion ( current )

İncelemeler - Forum Başarıları

The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2017, 00:16   #7
black and blue
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 175
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 3643
Rep Derecesi: Darklord1905 Şirketin Yüzü oldun!Darklord1905 Şirketin Yüzü oldun!Darklord1905 Şirketin Yüzü oldun!Darklord1905 Şirketin Yüzü oldun!Darklord1905 Şirketin Yüzü oldun!Darklord1905 Şirketin Yüzü oldun!Darklord1905 Şirketin Yüzü oldun!Darklord1905 Şirketin Yüzü oldun!Darklord1905 Şirketin Yüzü oldun!Darklord1905 Şirketin Yüzü oldun!Darklord1905 Şirketin Yüzü oldun!

Emeğine sağlık, beklenileni veremeyen bir feuddu.
imza

Forum Başarılarım

1X Onur Kürsüsü (Ağustos 2017)

RPG: ''The Leader Of Sanity'' Eric Young

Alıntı Phenom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne mi yapar? Wrestlemania'da gelip Reings'ten UC'yi alır. 17'yi yapıştırır. Rekoru kırar. Cena olm bu. Ne zaman bir yenilginin altında kaldı?
Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2017, 00:58   #8
#ThankYouBryan
YESMovement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2050
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 15672
Rep Derecesi: YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!YESMovement Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Cıvık Nikki Bella karakterinin pek hoşlanmadığım ama mecburen izlediğim feudlarını incelemişsin, o yüzden ayrı bir tebrik ediyorum. Başlangıçları ve nedenleri güzel ama işlenişi biraz yetersiz kalan mücadelelerdi. Önce Carmella başladı sonra Natayla.. Yok efendim sen Bryan'ın baldızısın yok efendim sen Cena'nın sevgilisisin. Her hafta aynı şey. Biraz daha üzerinde durulsa ya da farklılık yapılsa çok daha güzel bir şekilde hafızamıza kazırdı bu iki feud. İnceleme güzel olmuş bu arada, eline sağlık.
imza

6 Nisan, 2014

"THE IMPOSSIBLE DREAM HAS BECOME REALITY.."
YESMovement isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2017, 11:12   #9
RKO Outta Nowhere
Viper Strike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 67
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 4284
Rep Derecesi: Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!Viper Strike Şirketin Yüzü oldun!

Eline sağlık içerik güzel olmuş.
imza

İncelemelerim:

Owner Of Dave Meltzer's Guys
Eski İsim: Salih37
Viper Strike isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-06-2017, 11:17   #10
till death do us part
Bella's Legacy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 186
Favori Güreşçisi: Nikki Bella
Rep Puanı: 14717
Rep Derecesi: Bella's Legacy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Bella's Legacy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Bella's Legacy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Bella's Legacy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Bella's Legacy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Bella's Legacy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Bella's Legacy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Bella's Legacy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Bella's Legacy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Bella's Legacy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!Bella's Legacy Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

En sevmediğim Nikki Bella feudu diyebilirim. Ellerine sağlık.
imza

"south pacific power couple, baby."
Bella's Legacy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil