GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 09-07-2017, 19:52   #1
#ForeverTheRevival
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 301
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 12652
Rep Derecesi: The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart Sami Zayn vs Adrian Neville | Feud İncelemesi

SOĞUK SAVAŞ

Feud: Sami Zayn vs Adrian Neville
Şirket: WWE NXT
Tarih: Eylül 2014 – Aralık 2014
Kazanan: Sami Zayn

11 Eylül 2014 tarihli NXT Takeover: Fatal Four Way PPV’sinde maç Main Event maçında Sami Zayn vs Tyler Breeze vs Tyson Kidd vs Adrian Neville maçı oluyor bu maç çok güzel ilerliyor. Seyirci de maça çok güzel ayak uyduruyor. Maçın son anlarında Sami, Kidd’e Helluva Kick yapıyor hakem sayarken Neville hakemi dışarıya itiyor. Sami bu duruma sinirleniyor ve yakın arkadaşı Neville’ın yanına gidiyor ama Neville ona Superkick yapıyor. Sonra da köşeye çıkıp Kidd’in üstüne Red Arrow yapıyor ve maçı kazanıyor, kemerini koruyor. Sami çok sinirli ve şov bu görüntülerle son buluyor.

18 Eylül 2014 tarihli NXT şovunda ringe Titus geliyor ve ben WWE Superstarıyım filan diyor. Sonra ringe Sami Zayn geliyor ve Titus’a “sen kendini maçsız kral sanıyorsun ama burası NXT biz burada şovlar çalıyoruz” diyor sonra da Neville geliyor. Neville “Burayı savunmak sana kalmadı Sami, burayı ben savunurum” diyor. Sonra ringe Tyson Kidd geliyor ve konuşmaya başlıyor. Kidd “Hey siz ikiniz eziksiniz, Titus doğru söylüyor. Farkınız ise Neville’ın şampiyon olması. Bu arada Sami seni anlıyorum, maçı kaybediş şeklin kötüydü ama emin ol sen de bunu yapardın.” Diyor ve Sami konuşmaya başlıyor. Sami “Ben Neville’a o maçta yaptıklarını için kızgın değilim ama ben olsam yapmazdım” diyor. Neville “Evet Sami, işte bu senin şampiyon olamama sebebin” diyor. Ardından oraya William Regal geliyor ve dördü arasında bir takım maçı ayarlıyor. Gecenin ana maçında Sami&Neville vs Titus&Kidd maçının olacağını duyuruyor. Maça geçtiğimizde ise Neville Red Arrow’a kalkıyor ama Titus onu Kidd’in dizlerinin üstüne doğru atıyor. Neville acı içinde yatarken Kidd tuşa gidiyor ve maçı takımına kazandırıyor. Kidd ve Titus arka alana gülerek gidiyorlar ama iki yakın arkadaş olan Sami ve Neville ringde bir süre tartışıyorlar ve şov sona eriyor.

2 Ekim 2014 tarihli NXT şovunda Kidd vs Neville maçı gerçekleşiyor. Kidd eğer bu maçı kaybederse bir daha NXT kemeri maçına çıkamayacak. Maçı Titus O’Neil seyircilerin arasından izliyor. Sonlara doğru hakem Kidd ile ilgilenirken Titus, Neville’ın saçından tutuyor ve yere yapıştırıyor. Eğilerek Neville’a laflar sayarken arka alandan birden Sami Zayn geliyor ve Titus’a Helluva Kick geçiriyor. Daha sonra Neville ringe girip Kidd’e Red Arrow yapıyor ve maçı kazanıyor. Maçtan sonra Sami ve Neville birbirlerine bakarak hafif gülüyorlar. Sami son olarak kemere çok iştahlı bakıyor ve arka alana gidiyor, sov sona eriyor.

9 Ekim 2014 tarihli NXT şovunda gecenin son maçında Titus O’Neil vs Sami Zayn maçı gerçekleşiyor. Titus bu maçı Clash of the Titus yaparak alıyor. Maç bittikten sonra Zayn’e saldırmak istiyor ama Zayn’ın yardımına Neville yetişiyor. Neville, Zayn’ı kurtarıyor ve yakın bir arkadaş kalmaya devam ediyorlar.

23 Ekim 2014 tarihli NXT şovunun son maçına NXT kemerinin ortada olduğu Neville vs Titus maçı duyuruluyor. Neville maçı biraz zorlansa da Red Arrow ile kazanmasını biliyor. Neville girişe doğru yürüyor ve galibiyetini kutluyor ama bu sırada arkasından Sami Zayn geliyor. Sami “Bu kemeri koruduğun için seni ilk tebrik eden isim ben olmak istedim. Ama sen de biliyorsun ben kendime bir görev verdim. Bu görev NXT şampiyonluğu ile son bulacak. Ne diyorsun?” diyor. Neville mikrofonu alıyor ve Neville “Evet bir şey diyeceğim. Ne zaman istersen, nerede istersen, ben seni her zaman bekliyorum.” diyor. Sami “Teşekkürler dostum. Ayrıca bu kemere artık daha sıkı tutunmalısın çünkü bu kemeri yakında kaybedeceksin.” diyor. Daha sonra Sami mikrofonu Neville’a uzatıyor ve Neville “Sami… Pek endişelenmiyorum çünkü herkes senin bunu alamayacağını biliyor” diyor ve Sami’yi mort edip arka alana gidiyor, sov sona eriyor.

30 Ekim 2014 tarihli NXT şovunda Zayn ile Titus maça çıkıyor Sami maçı kazandıktan sonra Tyler Breeze ringe geliyor ve Sami’ye o kemeri gerçekten alacağını mı düşünüyorsun, ben seni yendim, o kemer için 1 numaralı isimim diyor, sonra da William Regal ile konuştuğunu ve hafta Sami vs Breeze kazananın kemer için #1 numaralı isim olacağının maçı söylüyor ve oradan ayrılıyor.

4 Kasım 2014 tarihli NXT şovunun açılış maçında Tyler Breeze vs Sami Zayn karşı karşıya geliyor. Güzel geçen maçı Zayn kazanıyor ve haftaya NXT’de gerçekleşecek kemer maçına katılmaya hak kazanıyor. Zayn sevinç gösterisi yaparken arka alanda Neville röportaj veriyor. Neville “Zayn’ın bir numaralı aday olması beni mutlu etti, o benim yakın bir arkadaşım. Herhangi bir şovda benim ile kemer maçına çıkma hakkı var. Daha önce de deiğim gibi Zayn büyük olan ile karşılaşacak.” diyor ve oradan ayrılıyor. Şovun ilerleyen saatlerinde de Sami Zayn arka alanda röportaj veriyor. Sami kemeri aldığı için harika hissettiğini, Titus, Kidd gibi isimler karşısında kaybettiği maçların intikamını bugün Tyler Breeze üzerinden aldığını ve gelecek hafta Neville’ı yenip NXT kemerini kazanacağını söylüyor ve oradan ayrılıyor.

13 Kasım 2014 NXT şovunda Sami Zayn arka alanda röpotaj veriyor. Bugünkü maç hakkında biraz konuşuyor. Sami; aklımda bir sürü düşünce var, kaderimde bugün şampiyon olacağım yazıyor gibi bir şeyler diyor ve oradan ayrılıyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde Neville ve Sami Zayn NXT kemeri için karşı karşıya geliyorlar. Neville maçın sonlarına doğru Sami’ye tekme geçiriyor ve Neville köşeye çıkıyor ve Red Arrow yapıyor ama Sami çekilince Neville yere sert bir şekilde yapışıyor ve bir süre ayağını tutuyor. Zayn köşede Helluva Kick yapmak için onun kalkmasını bekliyor ama Neville kalkmıyor ve uzun süre yerde duruyor, hakem onun ile ilgileniyor. Daha sonra Sami, Neville ile ilgilenmek için eğiliyor ama Neville roll-up yapıyor ve maçı kazanıyor. Sami yakın arkadaşının böyle bir şey yapmayacağını düşündüğü için bu duruma çok şaşırıyor ve üzgün bir şekilde ringin ortasında oturuyor. Sami çok büyük hayal kırıklığı yaşıyor. Şov bu görüntülerle son buluyor.

20 Kasım 2014 NXT şovunda Sami’nin önemli ve duygusal bir konuşma yapacağı sık sık dile getiriliyor. Gecenin sonunda ise Sami ringe üzgün bir şekilde geliyor ve sonunda beklenen açıklamayı yapmaya başlıyor. Sami, şampiyon olmanın ne gerektirdiğini biliyorum diyor ve geçen hafta olan görüntüleri ekrana getiriliyor. Sami “Bunu izlemek kolay değil, cidden değil. Bundan daha kötü hisler de var gerçi. Ama bunu anlıyorum. İlk başta neden kemeri kazanamadığımı anlamamıştım ama şunu izledikten sonra tamamıyla anlıyorum.” Bu sözleri dedikten sonra Neville’ı ringe çağırıyor. Adrian Neville ringe geliyor. Tam konuşmaya başlayacakken Sami onun sözünü kesiyor ve Sami “NXT Championship için gerekeni kazanamıyorsam o zaman burada ne için durduğumu bilmiyorum. Şimdi bana bir kemer maçı borçlu değilsin, hiçbir şey borçlu değilsin ama eğer arkadaşlığımız, geçmişimiz sana en ufak bir şey ifade ediyorsa bana kemerin için bir şans daha verirsin ve eğer seni o kemer için yenemezsem, burada işim biter.” diyor ve ardından mikrofonu Neville alıyor. Neville “Sana maç vermek benim işim değil, bu Regal’ın işi. Ayrıca Sami sen çok iyi biri olduğunu kanıtladın ama artık burada kanıtlayacağın hiç bir şey kalmadı.” Diye konuşmaya devam ederken Sami onun sözünü kesiyor ve benim kanıtlayacağım şeylere sen karışamazsın, bu benim hayatım ve ben yaşıyorum, eğer seni yenemezsem benim burada olmama gerek yok gibi şeyler diyor. Sami sözünü bitirdikten sonra ringe William Regal geliyor. İki güreşçiyi de övüyor ve ikisi için 11 Aralık’ta NXT Takeover: R-Evolution’da NXT kemeri için karşılaşacaklarını duyuruyor. Sonra Neville, Sami’ye senin hayalini yok etmek istemem diyor ve sonra da Sami konuşmaya başlıyor. Sami, eğer bu kemeri kazanamazsam benim burada artık işim biter diyor ve mikrofonu yere atıyor ardından da orayı terk ediyor.

4 Aralık 2014 NXT şovunda gecenin sonunda Neville ile Zayn’in Takeover öncesi son kez face-to-face yapacağı anons ediliyor. Gecenin sonuna geçtiğimizde ise ringe ilk Neville geliyor ve konuşmaya başlıyor. “Sami ile kendisinin arasında fark olduğunu, Kendisinin şampiyonluk için her şeyi yapabileceğini ama Sami’nin çok iyi birisi olduğu için asla NXT şampiyonu olamayacaksın.” diyor. Sami’nin müziği duyuluyor ve ringe giriyor ama Neville ona konuşma fırsatı vermiyor ve yeniden konuşmaya başlıyor. “Kendine dikkat et, kemeri kazanamazsan işinin biteceği konusunda tekrar düşünmeni istiyorum, ayrıca maçın sonunda yapacağın herhangi bir şey benim kontrolümde gerçekleşmeyecek.” diyor. Sami konuşmaya başlıyor. “Benim hakkında neden endişeleniyorsun ki, ben senin küçük kardeşin miyim? Yapacağım her şeye ben karar veririm, sen değil” diyor. Neville “Sami senin ile çok iyi bir arkadaşlığımız var ve ben sana bu gezegendeki herkesden daha fazla saygı duyuyorum. Haftaya herkesin önünde kariyerimizin son maçını yapacağız.” diyor. Neville, Sami’ye elini uzatıyor ama Sami o eli sıkmadan konuşmaya başlıyor. “Bu durum senin ile benim aramdaki saygı ile alakalı değil.” diyor ve Neville’a çok sert bir tokat geçiriyor. Ardından Sami çok sinirli bir şekilde konuşmaya devam ediyor. “Anlıyor musun? Bana karışmaya hakkın yok! Senin ile benim aramdaki hikaye bu NXT Şampiyonluğu ve bunu senden alıyorum!” diyor ve sinirli bir şekilde oradan ayrılıyor ve şov bu görüntüyle sona eriyor.

NXT Takeover: R-Evolution

Bu maç CM Jericho nickli üyeden alınmıştır.

WORLD’S APART! Sami Zayn ringe geliyor! Bu akşam kariyeri ortada, ya kazanacak ya da her şey bitecek! Olé! Olé! Olé! Zayn çok enerjik, ringe giriyor ve tauntlara devam ediyor.

BREAK ORBIT! ‘’NXT Champion’’ aynı zamanda ‘’The Man That Gravity Forget’’ Adrian Neville ringe geliyor! Neville köşeye çıkıp taunt atıyor. Anonslar yapılıyor, hakem kemeri kaldırıyor, zil çalıyor ve müthiş maç başlıyor!

‘’NXT Champion’’ Adrian Neville vs Sami Zayn - Title vs Career match for the NXT Championship (If Zayn lost, he would have quit WWE NXT)

Maç ‘’Let’s go Sami, Neville sucks!’’ chantleri altında başlıyor. İki isim atışmaktan başlayamıyor maça, ‘’Olé!’’ chantleri başlıyor şimdide. Sonunda hareketleniyorlar, lock-up denemesi var ama Neville bir anda rakibini yere alıp headlock bağlıyor. Zayn çeviriyor kendini ama kalkıyorlar, Neville rakibinin kolunu çeviriyor. Zayn reverse yapıp rakibinin kolunu çeviriyor. Neville tekme deniyor ama Zayn eğilip rakibine headlock takedown yapıyor, Neville headscissors hold yapınca kalkıyorlar. Neville rakibini headlock takedown ile yere alıyor, Zayn bu sefer headscissors hold yapınca kip-up ile kalkıyor. Zayn köşeye, Neville gel işareti yapıyor eliyle. İki isim el ele tutuşuyorlar, test of strange gelecek ama şimdi bırakıp lock-up yapıyorlar. Zayn rakibinin kolunu çeviriyor, yere alıyor ama Neville reverse yapıyor. Zayn’a yerde kiliy uyguluyor şu an, Zayn kalkıyor yavaşça, Neville onun kolunu çeviriyor. Zayn takla atıyor ama Neville yere alıyor onu ve armbar bağlıyor. Zayn tekrar kalkıyor, Neville kaldırıyor onu ve bir suplex geçirip armbar’a devam ediyor. Zayn kalkıyor, Nevile tekrar çeviriyor onun kolunu ama Zayn taklalar atıyor, rakibinin kolunu çevirip düşürmek istiyor onu ama Neville ayakları üstünde kalıyor! Lock-up geliyor, kol çevirip armbar yapmalar devam ediyor şu dakikalarda. Neville kol çeviren isim. Zayn kendisini köşeye atıyor, üstüne koşuyor ama Neville çekilip artist taklalarla karşı köşeye çekiliyor. Zayn üstüne koşuyor ama Neville aprona geçip rakibine bir omuz darbesi vuruyor. Üstünden geçerek ringe giriyor, iplerden sekiyor ama Zayn kaldırıyor onu ve tirt-a-whirl backbreaker! Neville ring dışına yuvarlanıyor, Zayn aprona geçiyor. Ayağa kalkan Neville’a bir tekme atıp iplere çıkıyor, Moonsault! Harika! Neville kalkıyor, iki isim bakışıyorlar. Neville hakem dokuzu beklerken ringe giriyor, Zayn’ın üstüne koşuyor ama Zayn çekilip ona Calf Kick geçiriyor! Zayn tuşa gidiyor 1,2 Neville kurtuluyor! Neville köşede şu an, Zayn tutuyor onu köşede, kafasını yan köşeye çarpıyor. Zayn bir snapmare yapıyor, crucifix pin 1,2 Neville kurtuluyor. Zayn tutuyor onun kafasını tekrar ve köşeye çarpıyor. Zayn rakibinin üstüne gidiyor ama Neville ona yumruk atıyor, iplere yollayıp back elbow ile indiriyor. Tuş denemesi 1,2 Zayn kurtuluyor. Neville rakibini kaldırıp yüzünü köşeye çarpıyor, snapmare yapıp low dropkick geçiriyor. Tuşa gidiyor 1,2 Zayn kurtuluyor. Neville yerde rakibine headlock bağlıyor, Zayn zor durumda. Zayn yavaşça kalkıyor, rakibini arm drag ile üstünden atıyor! Zayn köşede, Neville koşuyor ve running european uppercut! Neville tuş deniyor 1,2 Zayn kurtuluyor. Neville rakibine knee droplar geçiriyor.İplerden sekiyor ve jumping knee drop! Tuşa gidiyor 1,2 Zayn kurtuluyor! Neville rakibine chinlock bağlıyor yerde, Zayn seyircinin temposu eşliğinde kalkıp Neville’ı köşeye çarptırarak kurtuluyor. Neville rakibine bir back elbow geçiriyor, köşeye çıkıyor ve Missile Dropkick! Tuş denemesi 1,2 Zayn kurtuluyor! Zayn kalkıyor, Neville onun kafasını ayağıyla itiyor birkaç kez. Zayn ona tokat geçirince Neville onun kafasını tutup tekmeler atıyor, iplerden sekiyor ama Zayn’dan muhteşem bir clothesline! Ardından ikincisi! Zayn iplerden sekiyor ve bir Dropkick! Neville ring dışına kaçıyor, Zayn iplerden sekiyor ama Neville hemen arkasından ringe girip iplerden sekiyor, Zayn’a hurricanrana! Zayn dışarıda, Neville iplerden sekiyor ama Zayn ringe girip rakibini back body drop ile atıyor ringden! Zayn bekletmeden iplerden sekiyor, Somersault Plancha! NXT! NXT! NXT! Muhteşem maç! Zayn rakibini kaldırıp ringe sokuyor, ardından köşeye çıkıyor! Neville kalkınca atlıyor ve diving crossbody! Zayn tuşta kalıyor 1,2 Neville kurtuluyor! Zayn rakibini kaldırıyor yavaşça, tutuyor ve vertical suplex deniyor ama Neville rakibinin arkasına geçiyor, reverse’ler geliyor üst üste. Zayn iplerden sekiyor, Neville parende atıyor ama Zayn bir anda omuzlarına alıyor onu, indiriyor ve spin-out Blue Thunder Powerbomb! Hakem sayıyor 1,2 Neville kurtuluyor! THIS IS AWESOME! Zayn kaldırıyor rakibini ama Neville ona jawbreaker vuruyor. Zayn köşede, bir de running european uppercut! Neville köşeye geçiyor koşmak için, Zayn arkasından geliyor ama Neville dönüp ona big boot geçiriyor! Zayn’ı tutup iplere atıyor, belinden sarılıyor ve Bridging German Suplex! Hakem saymaya başlıyor 1,2 Zayn yine kurtuluyor! Olağanüstü maç! Neville rakibinin kafasını bacakları arasına alıyor, kaldırmaya çalışıyor ama Zayn savaşıyor resmen. Neville onu kaldırıp elbow geçiriyor, tekrar hareket deniyor ama Zayn kurtuluyor. Neville’i bileğinde yakalayıp göğsüne muhteşem bir tokat çakıştırıyor! Zayn iplere çıkıp atlıyor ama Neville çekiliyor, Zayn dönünce bir back kick, kafasını bacakları arasına alıyor ve sitout powerbomb! 1-2 ama yine olmuyor! Neville rakibini kaldırıp elbowlar çakıyor. Zayn rakibiyle kafa kafaya veriyor! Şimdi yumruklaşma geliyor! Neville rakibine back kickler atıp iplerden sekiyor ama Zayn eğilip iplerden sekiyor, rakibine bir discus lariant! Neville köşede, Zayn Helluva Kick için koşuyor ama Neville çekiliyor, Roundhouse Kick! Zayn yerde, Neville hemen köşeye çıkıyor, Red Arrow ile atlıyor ama Zayn’ın kaldırdığı dizlerine iniyor! Zayn hemen onu Kojina Clutch’a alıyor! Neville çok zor durumda! Şimdi ayağını iplere koyuyor! Zayn bırakmak zorunda kalıyor rakibini. Zayn Neville’ı kaldırıyor, exploder suplex deniyor ama Neville’dan wheelbarrow roll 1,2 Zayn üstünden atıyor rakibini ama Neville hakeme çarpıyor. Hakem yerde kafasını tutuyor. Zayn hakemle ilgileniyor ama bu sırada Neville ona bir superkick geçiriyor, ardından Rana Driver! Neville tuşa gidiyor 1,2 ZAYN KURTULUYOR! MUHTEŞEM! HOLLY SHIT! THIS IS WRESTLING! Olé! Olé! Olé! Bu hareketlerin tekrarını izliyoruz. Neville rakibini kaldırıyor ama Zayn ona elbow geçiriyor, Neville karşılık veriyor. Zayn köşede şu an, üstüne koşuyor rakibinin ama Zayn’dan elbow! Neville rakibine tekme sallıyor, Zayn eğilip rakibini belinden yakalıyor ve German Suplex! Bırakmadan kaldırıyor ve ikinci German Suplex! Kaldırıyor ve kafasını tutuyor, Dragon Suplex! Neville köşede, Zayn koşuyor ama Neville ring dışına kaçıyor. Zayn ringden iniyor, koşuyor ve iki ip arasından atlayıp Neville’ın kafasını yakalıyor ve ring dışında Tornado DDT! Zayn rakibini ringe atıyor, ringe girip köşede kalkınca üstünde koşuyor ve Helluva Kick! Yanlışlıkla hakemde tekmenin tadına bakıyor! Neville ring dışına! Hakem yerde! Ring dışında Neville kemerini alıp ringe giriyor, Zayn ona bir big boot geçiriyor! Zayn bir kemere, bir de hakeme bakıyor! Kemeri alıyor yerden ve Nevile’a vurmaya hazırlanıyor! Büyük ikilemde kalmış durumda! Zayn kemerle vurmayı tercih etmiyor ve kemeri kenara atıyor! Helal olsun! Neville bir anda arkadan roll-up yapıyor 1,2 Zayn kurtuluyor! Neville kalkıyor ama ZAYN TUTUYOR ONU VE KÖŞEYE EXPLODER SUPLEX! NEVILLE KÖŞEDE, ZAYN ÇEKİLİP KOŞUYOR VE HELLUVA KICK!!!!!!!!!!!!!! ZAYN TUŞA GİDİYOR 1...2... VE 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kazanan ve New NXT Champion: Sami Zayn

HE DID IT! HE WON THE BIG ONE! HE DID IT! SAMI ZAYN IS THE NEW NXT CHAMPION! Zayn kemerini kaldırıyor ringde! Muhteşem maç, muhteşem şov, inanılmaz! Muhteşem maçtan tekrarları izliyoruz. Tüm NXT roster ringde ve Zayn’ı tebrik ediyorlar. Sami Zayn ve Kevin Owens sarılıyorlar, iki eski ve sonsuza dek dost uzun yıllardan sonra NXT’de!

Zayn herkesle sarılıyor, konfetiler patlıyor. Bu sırada Neville kalkıyor ve ikili bakışıyorlar. Hug it out chantleri var. Zayn elini uzatıyor ama Neville Zayn’ın eline tekme atıyor, kendine çekip sarılıyor! Muhteşem!

Kutlamalar devam ediyor, Zayn köşede kemerini kaldırıyor. NXT roster oradan ayrılırken Zayn köşede seyirciye poz veriyor, bu onun anı! Zayn ringden iniyor ardından Owens ile kafa kafaya veriyor. İkili kol kola ringden ayrılırken bir anda Owens itiyor onu, Zayn sırt üste çelik zemine çakılıyor! İHANET! OWENS ZAYN’I KALDIRIYOR, APRON POWERBOMB!

Owens sinirle bakıyor Zayn’a, ardından oradan ayrılıyor. Zayn için William Regal, hakem ve sağlık görevlileri gelirken şovumuz sona eriyor. CM Jericho farkı ile WWE: TLC incelemesinde görüşmek üzere!

[/FONT]

Feud Sonrası

Takeover’da Kevin Owens’ın saldırısına uğrayan Sami Zayn bir süre şovlara çıkmıyor. Saldırıdan 4 hafta sonraki NXT şovunda geri dönüyor ve bazı açıklamalar yapıyor. 2 hafta sonra ise Neville ile kemer için rövanş maçına çıkıyor, maçı kazanıyor ama maçın sonunda Owens ona saldırıyor. NXT Takeover: Rival’de Kevin Owens vs Sami Zayn maçı yapılıyor, maçı hakem kararı ile Owens kazanıyor ve Sami Zayn kemerini kaybediyor. Adrian Neville ise NXT Takeover: Rival’de NXT kemeri için yapılan turnuvada final maçına çıkıyor ama finalde Finn Balor’a yeniliyor. 2015’in Mayıs aylarına doğru ise ana kadroya debut yapıyor. Barrett, Stardust gibi isimlerle feuda giriyor.

NOT: Bu feudu Zayn ile Neville arasındaki ilk sürtüşmeden itibaren incelemeye başladım. Bu yüzden inceleme biraz uzun ve arada bazı gereksiz detaylar olabilir. Bunun için kusura bakmayın. İncelemeyi okuyan ve yorum yapan herkese teşekkür ederim.
imza

Yasımız Var! (110. Gün)

#TeamAA

Owner of Dave Meltzer's Guys
Tag Team Wrestling
Forever The Revival - Top Guys
Owner of Frank Gallagher's Guys
#FGG

"Every man with two hands has a fighting chance!"

RPG
Karakter
Austin Aries
Theme Song
Ambition and Vision
Finisher
Brainbuster - 450 Splash - Last Chancery
Lakabı
Greatest Man That Ever Lived
Debut
Başarılar
1 time DoR International Openweight Champion ( current )

İncelemeler - Forum Başarıları

The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2017, 20:05   #2
Never Give Up
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 201
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 4996
Rep Derecesi: Darklord1905 IC kemerini kazandın.Darklord1905 IC kemerini kazandın.Darklord1905 IC kemerini kazandın.Darklord1905 IC kemerini kazandın.Darklord1905 IC kemerini kazandın.Darklord1905 IC kemerini kazandın.Darklord1905 IC kemerini kazandın.Darklord1905 IC kemerini kazandın.Darklord1905 IC kemerini kazandın.Darklord1905 IC kemerini kazandın.Darklord1905 IC kemerini kazandın.

Oo Emre bey, maşallah emeğine sağlık güzel olmuş. Sami'nin kemerli olduğu zamanlar...
imza

John Cena - Randy Orton - Roman Reigns - Neville - Johnny Gargano - Drew Mcintyre

Forum Başarılarım

1X Onur Kürsüsü (Ağustos 2017)

Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.
Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2017, 22:42   #3
Emekli
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2585
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 35055
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Feud incelemesi böyle olmalı. Detaylara kadar inilmeli. Öteki türlü bir anlamı kalmıyor. Ellerine sağlık.
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2017, 22:43   #4
#PinkiesUp
MoonWalkerMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 151
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 1549
Rep Derecesi: MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.MoonWalkerMan IC kemerini kazandın.

Eline sağlık çok güzel yazmışsın.
imza
b

Bigger
Faster
Stronger
AK-47

#PinkiesUp
MoonWalkerMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2017, 22:49   #5
#ForeverTheRevival
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 301
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 12652
Rep Derecesi: The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Lone Man WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Feud incelemesi böyle olmalı. Detaylara kadar inilmeli. Öteki türlü bir anlamı kalmıyor. Ellerine sağlık.
Paylaştıktan sonra millet acaba kötü mü gördü, çok mu sıkıcı yazdım diye kendi kendime içerlenmiştim. Yorumun için çok sağol.
imza

Yasımız Var! (110. Gün)

#TeamAA

Owner of Dave Meltzer's Guys
Tag Team Wrestling
Forever The Revival - Top Guys
Owner of Frank Gallagher's Guys
#FGG

"Every man with two hands has a fighting chance!"

RPG
Karakter
Austin Aries
Theme Song
Ambition and Vision
Finisher
Brainbuster - 450 Splash - Last Chancery
Lakabı
Greatest Man That Ever Lived
Debut
Başarılar
1 time DoR International Openweight Champion ( current )

İncelemeler - Forum Başarıları

The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil