GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-08-2017, 04:48   #1
shattered dreams
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 5070
Favori Güreşçisi: Jinder Mahal
Rep Puanı: 10679
Rep Derecesi: The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Bulldogy WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart WWE: Hell In A Cell 2017

Logo

Şov Bilgileri

Tarih: 8 Ekim 2017
Yer: Detroit, Michingan
Arena: Little Ceasers Arena
Brand: Smackdown Live

Theme Song

Poster

Promo

Maç Kartı

WWE Şampiyonluğu Maçı - Jinder Mahal vs. Shinsuke Nakamura

Shane McMahon vs. Kevin Owens (Hell in a Cell Maçı)

Kadınlar Şampiyonluğu Maçı - Natalya vs. Charlotte Flair

Smackdown Takım Şampiyonluğu Maçı - The New Day vs. The Usos (Hell in a Cell Maçı)

Randy Orton vs. Rusev

Bobby Roode vs. Dolph Ziggler

United States Şampiyonluğu Maçı - AJ Styles vs. Baron Corbin

Chad Gable & Shelton Benjamin vs. Hype Bros (Kickoff)
imza
the country that has given us mohammad gandhi, mother teresa, has not given us the greatest champion of 'em all: jinder mahal!
celebrate with the one point three billion people of india, this is history making!

maharaja

like a gunshot by any name is still a sound
though it rattles when it tears love to the ground
can you hear it?
saying i'm fatally yours
Matt Sydal Guy & The Bulldogy

Konu The Rising Generation tarafından (04-10-2017 Saat 15:08 ) değiştirilmiştir.
The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-08-2017, 05:09   #2
Never Give Up
NGUCena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 62
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 3221
Rep Derecesi: NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.

Hell In A Cell geçen sene SmackDown'da olsa çok daha güzel şeyler izlerdik. Umarım Mahal'ın maçı kafeste olur da kaybeder kemeri.
imza

Forum Başarılarım

1 Kez Onur Kürsüsü (Temmuz)

#BITW
#BestInTheWorld
#CMPunk: “Pekâlâ şimdi sizlere hayatla ilgili bildiğiniz bir şey söyleyeceğim. Yaşadığımız süre boyunca, ya daha büyük işler yapmaya çalışırız ya da bunları başaramayıp eve döner dururuz. İşte hayat böyle bir şey. Sadece bir takım zorluklar almak istiyordum. ve bu yüzden buraya geldim. Buraya tırmanmak işkence gibi oldu ve bu akşam zafer elde edemedim ancak yenildiğim için bu bu işten pes edeceğim anlamına gelmiyor, yenildiğim için bu UFC'yi bırakıp başka bir yere gideceğim anlamına gelmiyor, yenildiğim için bu duracağım, antrenmanları bırakacağım anlamına da gelmiyor. Ayrıca buradan beni destekleyen herkese teşekkür etmek istiyorum, bundan oldukça müteşekkirim. Açıkçası Mickey'de çok iyi bir dövüşçüymüş. Bu akşam kaybettim, ancak geri döneceğim, ister inanın ister inanmayın. Pes etmek yok. Bu eşimle evlendiğim günden sonra ki en iyi gecem ve yaşadığım en eğlenceli şeydi. Yenildikten sonra eleştirmenler çoğalacak, bana şüpheli gözüyle bakanlar olacak bunu biliyorum ancak dinleyin hayat düştükten sonra pes etmemektir, kalkmasını bilerek geri mücadele etmektir. Kaç kez nakavt olarak yıkıldığınızın bir önemi yok, önemli olan kalkmasını bilmek ve geri mücadele etmektir... Bu yüzden herhangi bir çocuk eğer bir ebeveyn veya antrenör veya öğretmen veya başka birileri tarafından yetiştiriliyorsa yapması gereken onların yüzlerini kara çıkarmamak ve sözümona size karşı gösterdikleri push olayı için elinizden geleni yapmaktır. Sizi destekleyen birileri yoksa, hiçbir şey yapamayıp, hiçbir şey söyleyemiyorsanız ya da sizin hakkınızda bir şeyler söylemiyorlarsa bile, s..tir edin onları ve kendinize inanmayı bırakmayın. Bu hayatımın en iyi anlarından birisiydi, teşekkürler Cleveland!”

İncelemelerim, Yazılarım Vs.

Owner Of Frank Gallagher's Guys
Be A Booker | One More Punch Era (w/Ambrose Section)
NGUCena isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-08-2017, 12:07   #3
Kayıtlı Kullanıcı
fad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 0
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
Rep Puanı: 41
Rep Derecesi: fad NXT'de jobbersın.

Geçen sene SD'da olsa, şimdi RAW'da olsa çok daha iyi olurdu.

Konu The Rising Generation tarafından (22-08-2017 Saat 12:09 ) değiştirilmiştir.
fad isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-08-2017, 13:43   #4
DEAD MAN
Batuhan Bella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 29
Favori Güreşçisi: Nikki Bella
Rep Puanı: 66
Rep Derecesi: Batuhan Bella Hâlâ Jobbersın Çalışman Gerek.

No Mercy daha önce değil mi?
imza
"STAY FEARLESS"
"BRİE MODE"
"THANK YOU TAKER"
Batuhan Bella isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-08-2017, 13:54   #5
Suplex Repeat
domtoretto34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 188
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 11342
Rep Derecesi: domtoretto34 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.domtoretto34 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.domtoretto34 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.domtoretto34 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.domtoretto34 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.domtoretto34 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.domtoretto34 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.domtoretto34 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.domtoretto34 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.domtoretto34 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.domtoretto34 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Doğum günümde şov.
imza

Former Member of Frank Gallagher's Guys
domtoretto34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-08-2017, 14:48   #6
The Japanese Strong Style
The Glorious One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 84
Favori Güreşçisi: Tetsuya Naito
Rep Puanı: 202
Rep Derecesi: The Glorious One NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.The Glorious One NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.The Glorious One NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

Nakamura vs. Mahal
Owens vs. Shane
Şuana kadar olası gözüken maçlar bunlar. (Styles vs. Roode pls)
imza
Talk about your psalms, talk about John 3:16…

AUSTIN 3:16 SAYS I JUST WHIPPED YOUR ASS!
The Glorious One isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 23-08-2017, 07:27   #7
Kayıtlı Kullanıcı
MRBAHADIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 0
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: MRBAHADIR NXT'de jobbersın.

Raw'ın Kadrosu Bu Kadar Gelişmişken Hell İn A Cell'in Raw'da olmasını isterdim smackdown
bence bu şov için pekte uygun değil ve tahminimce Jinder vs Orton gibi olabilir

Hell İn A Cell ile alakasız biliyorum ama bi söylemiş olmak istedim 2013-2014 yılları arasında yaşanan the authority olaylarında şampıyon Seth Rollins yanında ise onu destekliyen JJ securty ve ara sıra kane 2017 ye baktığımızda şampiyonumuz (maalesef) Jinder mahal yancıları,onu destekleyenler Sing Brothers ve bide ara sıragözüken great khal
yani demek istediğim şu senoryaların hepsi tekrarlanıyor ve bu beni sinir ediyor ama inşallah the authority tekrar geri dönmez!

Konu The Rising Generation tarafından (31-08-2017 Saat 23:13 ) değiştirilmiştir.
MRBAHADIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 23-08-2017, 15:20   #8
I Not Love Balor!
Destroyer244 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 14
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 30
Rep Derecesi: Destroyer244 NXT'de jobbersın.

Merakla bekliyorum.
Destroyer244 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 23-08-2017, 23:23   #9
CEZALANDIRICI
Viper Strike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 68
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 5562
Rep Derecesi: Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.Viper Strike Royal Rumble maçını kazandın.

Umarım güzel bir PPV olur.
imza

Viper Strike isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 23-08-2017, 23:32   #10
Kayıtlı Kullanıcı
The Small Dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 10
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 668
Rep Derecesi: The Small Dog NXT şampiyonu oldun.The Small Dog NXT şampiyonu oldun.The Small Dog NXT şampiyonu oldun.The Small Dog NXT şampiyonu oldun.The Small Dog NXT şampiyonu oldun.The Small Dog NXT şampiyonu oldun.

Mahal vs Nakamura vs Roode triple threat efso olurdu.
imza
GALATASARAY
The Small Dog isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil