GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 05-10-2017, 14:54   #1
康迪斯
Alpercanbaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 517
Favori Güreşçisi: Candice LeRae
Rep Puanı: 7539
Rep Derecesi: Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!
Standart NXT TakeOver: War Games

Logo

Poster
-

Theme Song
-

Promo

Şov Bilgileri
Tarih: 18 Kasım 2017
Yer: Houston TX
Arena: Toyota Center

Maç Kartı

NXT Tag Team Championship War Games Match:
Sani☩Y© vs. The Undisputed Era vs. The Authors of Pain and Roderick Strong
imza

Konu Alpercanbaz tarafından (18-10-2017 Saat 16:01 ) değiştirilmiştir.
Alpercanbaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-10-2017, 16:03   #2
FOREVER HOUSE STARK!
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 69
Favori Güreşçisi: Sami Zayn
Rep Puanı: 1364
Rep Derecesi: King Balor Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!King Balor Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!King Balor Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!King Balor Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!King Balor Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!King Balor Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!King Balor Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!King Balor Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!King Balor Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!King Balor Çalışmaların sonucu Vince sana Main Title verme kararı aldı!

ALBER kardeşim, 1 maç duyuruldu. Yazıver istersen.
imza

Yazılarım

Başarılarım
26. Etkinlik Haftası SummerSlam, Be a Booker 3.'sü
26. Etkinlik Haftası SummerSlam, Akrostiş Şiir 1.'si

King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-10-2017, 16:14   #3
康迪斯

Rep Derecesi: Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!Alpercanbaz Şirketin Yüzü oldun!

Alıntı King Balor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ALBER kardeşim, 1 maç duyuruldu. Yazıver istersen.
Resmi'ye baktım da bir şey göremedim ya link atarsan eklerim.
imza

Alt 05-10-2017, 16:22   #4
Fallen King
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 391
Favori Güreşçisi: Nikki Bella
Rep Puanı: 5621
Rep Derecesi: ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!ErDiBiase Şirketin Yüzü oldun!

Oooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh o çekimlerde duyurulan maç ve maç türü ne öyle ya. Triple H seni çok seviyorum babacım.
imza

Who wants to walk with Elias?
and just drift away

ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-10-2017, 20:32   #5
Vocare Ad Regnum
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 415
Favori Güreşçisi: Triple H
Rep Puanı: 9675
Rep Derecesi: The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!

Goldberg'i döndürüp kemer vermeler, WWE Network'ta belgesel yapmalar, Thunder şovlarını koyma dedikodusu yaymalar, Starrcade diye live event yapmalar falan. Aha bir de bu.

Şirkette benim kafadan baya adam var galiba.
imza

Eski Nickler : Just Lose It - The ShowStopper

Güreş güreş içindir,güreş taraftarlar içindir,güreş inceleme içindir.

Konu The Rising Generation tarafından (09-10-2017 Saat 15:31 ) değiştirilmiştir.
The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-10-2017, 20:45   #6
#LittleMissBliss
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1700
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
Rep Puanı: 20282
Rep Derecesi: CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!CM Jericho Legendsin. İnsanlar seni, sana tapacak şekilde seviyor!

Alıntı The Game's Crippler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Goldberg'i döndürüp kemer vermeler,WWE Network'ta belgesel yapmalar,Thunder şovlarını koyma dedikodusu yaymalar,Starrcade diye live event yapmalar falan.Aha bir de bu.

Şirkette benim kafadan baya adam var galiba.
Şirkette yarı zamanlı iş bulduğunu inkar etme bence artık.
imza

rpg:

alexa ''the goddest'' bliss
''five feet of fury''
''wicked witch of the GTW''

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...

ask.fm
CM Jericho isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-10-2017, 21:09   #7
Vocare Ad Regnum
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 415
Favori Güreşçisi: Triple H
Rep Puanı: 9675
Rep Derecesi: The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!The Game's Crippler Şirketin Yüzü oldun!

Alıntı CM Jericho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şirkette yarı zamanlı iş bulduğunu inkar etme bence artık.
WrestleMania yerine Uncensored yapmayı planlıyoruz 2020'den itibaren.
imza

Eski Nickler : Just Lose It - The ShowStopper

Güreş güreş içindir,güreş taraftarlar içindir,güreş inceleme içindir.
The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2017, 13:08   #8
Some Call Me "fetiborn41"
Critorâx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 340
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 9189
Rep Derecesi: Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!Critorâx Şirketin Yüzü oldun!

NXT: Takeover Brooklyn III'ün üstüne çıkacağını düşündüğüm PPV tanesi. Çok umutluyum.
imza

'Anneleri hep kadınlardan seçiyorlar ne ilginç.. Size annemi hiç anlatmadım mesela. Pek konuşmazdı, ama saçları ıhlamur kokardı. Pek kitap okumazdı, ama harika çamaşır asardı. Annem gidince kalbime iyi bakamadım erken kurudu albayım. Kalbimde bir sızı, bilincimde bir çatlak, zihnimde bir uyuşma.. Aşık olduğum ilk kadın coğrafya öğretmenim. Karadeniz'de dağlar denize paralel uzanıyor ama biz onunla yan yana uzanamıyoruz. Televizyon hâlâ tek kanal. Soğuk savaş, nükleer tehditler, insanlar ölüyor. İnsanlar ölüyor, ben büyüyorum. Büyüdükçe kafam da büyüyor, ellerim büyüyor. Büyüdükçe hayallerim küçülüyor. Görüyorum, insanlık kan kaybediyor. Ben insanlığa kan vermek istiyorum, kan gruplarımız uyumsuz çıkıyor. Yıkılıyorum.. Her şey siliniyor, her şey. Tam bitti diyorum, ufuktan Ayşegül doğuyor. Ayşegül.. Dünyanın en güzel şiiri. Saçları, burnu, gözleri hepsi tam kafiye..
Keşke az sonra ölmeyecek olsaydım ya. Gerçi içten içe hayatım boyunca ben hep ölmeyi istedim. Bazen durur düşünür, yaşıyor olmanın ne kadar saçma olduğunu fark ederdim. Size olmuyor mu ya, yaşamak ağır gelmiyor mu? Hayat böyle sırtınıza bir kambur gibi binmiyor mu? Bana oluyor. Düşün ki 6 milyar insan var dünyada, peki bana ne gerek var? Gerek yok. Bana gerek yok. Tamam o zaman, tamam. Bırakın beni öleyim. Nasıl olsa unutuluruz be.. Ne mühendisler, ne doktorlar unutulmuş. Bir Ayşegül üzülür, bir de Sinan ama o da ertesi gün unutur. Çocuk ne de olsa.. Ayşegül ağlar. Çok ağlar. Sonra daha çok ağlar. Ama sonra unutur. Hepimiz unutulmak için yaratılmadık mı? Siz.. siz yine de beni hemen unutmayın be. Arada bir resmime falan bakın, söylediğim havalı sözleri bir kenara not edin. Ben unutulacak adam mıyım be. Son sözü ne oldu diye sorarlarsa, şu şiiri okuyun;

Ölüyorum tanrım..
Bu da oldu işte

Her ölüm erken ölümdür..
Biliyorum tanrım

Ama ayrıca aldığın şu hayat..
Fena değildir

Üstü kalsın..
Poyraz Karayel, 62. Bölüm.

Eski Nick: fetiborn41
RPG: Brock Lesnar
Member of Frank Gallagher's Guys
Critorâx isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2017, 16:44   #9
The Pillager of Twilight
Craxler Devon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 51
Rep Derecesi: Craxler Devon Çalışmamaya devam ettiği sürece ME olmayı beklememelisin.

Bu tip şeyleri daha sık yapın babacım , bu şov uçar.
imza
Jack-O

C'est pour cela que je suis née

Valentine

I am thou... Thou art I... From the sea of thy soul, I come...
Craxler Devon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2017, 22:32   #10
康迪斯

Duyurulan maç ile güncel.
imza

Seçenekler Arama
Stil